هزینه هر کلیک (CPC) در مقابل هزینه در برداشت (CPI) - شما چیست ؟

[ad_1] انسان صرف تقریبا 50 درصد از روز خود را آنلاین زمان بازدید از وب سایت های رسانه های اجتماعی و غیره. که

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
[ad_1]

انسان صرف تقریبا 50 درصد از روز خود را آنلاین زمان بازدید از وب سایت های رسانه های اجتماعی و غیره. که ما به احتمال زیاد برای دیدن تبلیغات (تصویر/متن/تصویری). تبلیغات آنلاین معنی به درایو سود از طریق ارسال آگهی در سایت و یا رسانه های اجتماعی.

وجود دارد دو راه های مهم که تبلیغ کنندگان می تواند با استفاده از درایو ترافیک/دید به وب سایت خود را به عنوان مثال هزینه هر کلیک (ک) و هزینه در برداشت (CPI). اجازه دهید یادگیری در مورد آنها را یکی یکی با مثال.

هزینه هر کلیک (ک)

همچنین به پرداخت هر کلیک (PPC) این روش موثر تبلیغات آنلاین. اینجا تبلیغ می پردازد پول بر اساس تعداد کلیک ها بر روی تبلیغات است. شما نیاز به در نظر گرفتن چند چیز را قبل از انتخاب این استراتژی به عنوان کلیک به معنی تعامل بین مشتریان بالقوه و شرکت خود را. شما در حال پرداخت دقیقا برای این که شما نیاز به در نظر گرفتن:

چقدر به شما پرداخت می شود?

این نوع از توجه شما در حال رفتن ؟

ارزش دریافت می کنید ؟

تبلیغ پرداخت پول به ناشران بسته به یک فرمول یا یک فرآیند مناقصه. ناشران به دنبال شخص ثالث مسابقات برای پیدا کردن تبلیغ مانند AdWords گوگل یا بینگ مایکروسافت تبلیغات. آنها قرارداد با این شرکت ها است که به نوبه خود دارای الگوریتم های پیچیده به محاسبه چه نوع ترافیک از آینده است که در آن. اگر تبلیغ محصول منطبق بر نوع ترافیک سپس یکنوع بازی شبیه لوتو یک بازی وجود دارد.

یک بار نوشته شده و تبلیغات باقی خواهد ماند و در وب سایت به عنوان تبلیغ شده است پیشنهاد پرداخت. برای مثال اگر یک وب سایت را ک رای 1 INR, 100 کلیک می mean100 INR (1 x100). بسته به پیشنهاد تبلیغ به پرداخت.

هزینه در برداشت (CPI)

این نیز شناخته شده به عنوان هزینه در هر هزار برداشت (CPM) که در آن M مخفف اعداد رومی 1000. این میزان تبلیغ موافقت کرده است به پرداخت برای هر هزار بار تبلیغ مشاهده شده است. اساسا هر ظاهر تبلیغ به کاربران شمارش به عنوان برداشت. قیمت مجموعه بر اساس هر 1000 نمایش. تنها views نه کلیک ماده در اینجا.

آگهی سرویس دهنده مانیتور برداشت و تنظیم صفحه نمایش رای برای مطابقت با یک تبلیغ صرف. شاخص بهای مصرف کننده در قیمت گذاری نمایندگی مشابه است که از چاپ تبلیغات.

برای مثال اگر یک ناشر اتهامات 10 INR CPM تبلیغ به پرداخت 10 INR برای هزار views. ساده نیست! معمولا وب سایت های بزرگ با استفاده از CPM برای حفظ ثبات دید از محصول خود را. ناشر ترجیح میدهد این به این دلیل که آنها در حال گرفتن پرداخت می شود تنها برای نمایش و کلیک.

کدام یک را ترجیح می دهید ؟

خوب این تا حد زیادی بستگی به فروش شما. اگر فروش خوب هستند و تبلیغ موثر نیست و پس از آن ک دوست شما است. کلیک شما مطابقت با پتانسیل مشتریان/مشتریان. اما اگر تبلیغات خوب هستند اما فروش نه چندان دوست داشتنی, CPM کمک خواهد کرد که برخی از بینندگان را به عنوان به خوبی به عنوان کلیک (تصور کنید 100 کلیک در هر 1000 نمایش). این کار می تواند به عنوان بزرگ نمایش می تواند مشتریان شما.

بنابراين ک و CPM دو روی یک سکه هستند. هر دو نتایج امیدوار کننده و اشکالاتی. این تا حد زیادی بستگی به طرح های بازاریابی خود را. همچنین بهینه سازی تبلیغات مبتنی بر عملکرد خواهد بود بسیار عالی بود و شما می توانید آگهی متون تصویر قطعات موقعیت آگهی و غیره. این چیزها را باید یک اثر قوی در بینندگان است.

[ad_2]
آخرین مطالب