چمدان ضد ضربه برای ورزشکاران

توسط گزارش های مصرف کنندهجمعه 3 ژانویه سال 2020 AA عکس CR چمدان می تواند یک ضرب و شتم واقعی را از اینجا ب

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399


توسط گزارش های مصرف کنندهجمعه 3 ژانویه سال 2020
AA
عکس CR

چمدان می تواند یک ضرب و شتم واقعی را از اینجا به آنجا برساند. درزهای تقسیم شده یا زیپ شکسته ، چرخ یا دستگیره می تواند سفر بعدی را برای کیف شما سفر به محل دفن زباله کند.

اگر می خواهید کیسه ای ماندگار شوید ، یک نظرسنجی از اعضاء Consumer Reports اطلاعات مهمی را درباره چمدانی که در اختیار دارند ، فاش می کند.

Briggs & Riley و Eagle Creek دو مورد از برندهای برتر با دوام برای کیف های کنترل شده و حمل بودند. آنها همچنین به دلیل سهولت در بسته بندی و پایداری ، در این نظرسنجی امتیازات بالایی کسب کردند. یکی دیگر از مزایای این مارک ها ، این دسته از جمله مواردی است که ضمانت نامه های ماندگاری را ارائه می دهد.

ضمانت های طول عمر می تواند آرامش خاصی به شما بدهد ، اما به یاد داشته باشید که این موارد با محدودیت همراه هستند و "طول عمر" ممکن است به معنای طول عمر شما نباشد. به عنوان مثال ، با Eagle Creek ضمانت در مورد آنچه شرکت می گوید طول عمر کیسه است. در صورتی که خریدار اصلی نیستید ، در مورد برخی از تولید کنندگان از جمله Away ، گارانتی اعمال نمی شود.

نکاتی درباره خرید چمدانی که ماندگار خواهد شد (KOMO News)

علاوه بر این ، آسیب های آرایشی نیز به طور کلی پوشیده نیست. حتی اگر کیسه تحت ضمانت پوشانده شود ، احتمالاً شرکت تعمیر آن را انجام می دهد. در صورت تعویض کیسه ، ممکن است رنگی متفاوت یا حتی یک مدل کاملاً متفاوت از مدل خریداری شده به شما بدهد.

علاوه بر دوام ، توجه به اندازه و وزن کیف نیز مهم است. برخی از شرکتهای هواپیمایی برای پروازهای ارزان قیمت 18 پوند یا کمتر نیاز دارند.

مهم نیست چمدان شما چقدر محکم باشد ، با گذشت زمان شروع به نشان دادن سن خود را با کمی ماله و ضایعات می کند. دو راه برای نگه داشتن کیف کنترل شده خود مانند ظاهر جدید ، این است که آن را در سفره پلاستیکی برای سفر پیچیده کرده و یا از یک پوشش قابل جابجایی استفاده کنید. اگر بخاطر داشته باشید که ممکن است مقامات در صورت تصمیم به بازرسی از آن ، کیسه را باز کنند.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بالاترین نرخ ها مارک ها و خرده فروشان کسب کنید و خرده فروشان چمدانی در راهنمای خرید چمدان گزارش های مصرف کننده کمترین امتیاز را از اعضای CR دریافت کرده اند .

چمدان ضد ضربه
در میان 136 مورد از کل مرگ و میر کرونوین ویروس واشنگتن 19 مورد است
Starbucks به دلیل تست مثبت شریک جنسی برای کروناویروس فروشگاه اول را بسته است
فرماندار اینسلی "اقدامات شدیدتر" را برای متوقف کردن شیوع coronavirus در نظر می گیرد
3 کشته جدید در شیوع کروناویروس در حالی که کنت ، کینگ کانتی بر سر برنامه قرنطینه می جنگند
بنیاد گیتس برای کمک به آزمایش coronavirus در سیاتل

در ارتباط باش
مانند ما
ما را دنبال کنید
© 2020 پخش گروه سینکلر
شرایط حفظ حریم خصوصی EEO FCC FCC FCC

حمایت مالی وزارت بهداشت نیویورک
اسپانسر ویدیو
سازمان دیده بان برای کسب اطلاعات بیشتر

بیشتر ببین
اخبار در عکس ها: "مصرف کننده"
3
نکاتی در مورد آزمایش کیفیت آب از شیر آب شما
5
ایالت می گوید: دلار آمریکا با جریمه بیش از 500000 دلار جریمه نقض ایمنی کار مواجه است
3
کارت گزارش فست فود آنتی بیوتیک ها در گوشت به اکثر زنجیره ها درجه ای از شکست را می بخشد

کلاهبرداران از هشدارهای ایمیل bogus coronavirus برای آلوده کردن رایانه به بدافزار استفاده می کنند
توسط Herb Weisbaumشنبه 7 مارس 2020
AA

(عکس: MGN) {p} {/ p

چند هفته پیش ، من به شما هشدار دادم که کلاهبرداران با ارسال ایمیل فیشینگ سعی در استفاده از coronavirus دارند .

این پیام های جعلی ساخته شده است که به نظر می رسد از مراکز کنترل بیماری (CDC) یا سازمان بهداشت جهانی (WHO) هستند.

کلاهبرداران امیدوارند شما را در ارائه اعتبارنامه ورود به ایمیل خود فریب دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی پیوند در ایمیل کلیک کنید - و به یک وب سایت جعلی که توسط مجرمی که از نام کاربر و رمز عبور ایمیل شما درخواست می کند ، می روید.

اکنون ، ما آموخته ایم ، افراد بد با استفاده از coronavirus برای آلوده کردن رایانه ها به بدافزار ، موارد را به سطح بعدی رسانده اند.

چستر ویسنیویسکی ، دیجیتال گفت: "ترسناک ترین چیزهایی که اکنون می بینیم ، ارسال ایمیل به جعل CDC است و دارای ضمیمه ای است که می گوید شما باید آن را باز کنید تا مشاوره در مورد نحوه محافظت از خود و عزیزان خود را از ویروس دریافت کنید." کارشناس امنیت در سوفوس.

اگر پیوست را باز کنید ، وی هشدار می دهد که بدافزار باج افزار را روی رایانه شما بارگیری می کند.

ویسنیوسکی گفت: "این کار روی رایانه شما انجام می شود ، شما را از کلیه پرونده های شما قفل می کند و برای باز کردن پرونده های شما درخواست پرداخت می کند."

به یاد داشته باشید ، آژانسهای بهداشتی ایمیل های گسترده ای راجع به تاج ویروس ارسال نمی کنند. برای به دست آوردن جدیدترین اطلاعات در مورد شیوع بیماری ، باید به یک وب سایت معتبر مانند CDC ، عمومی سیاتل کینگ کانتی یا بخش بهداشت ایالت واشنگتن و البته KOMONews.com بروید.

نکاتی درباره خرید چمدانی که ماندگار خواهد شد

آخرین مطالب