چگونه به پول با Facebook - Simple Facebook پول

[ad_1] پرس و جو از چگونه به پول با Facebook است که تکان دهنده در سراسر وب. دلیل بودن Facebook است نه تنها به

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
[ad_1]

پرس و جو از چگونه به پول با Facebook است که تکان دهنده در سراسر وب. دلیل بودن Facebook است نه تنها به طور گسترده در رسانه های اجتماعی و خروجی در این سیاره در حال حاضر, اما در ماه گذشته اگر شما بررسی کنید در Alexa.com شما متوجه خواهد شد که نه یک بار بلکه دو بار - Facebook گذشت گوگل در شبکه جهانی ترافیک را برای اولین بار ساخت آنها را محبوب ترین وب سایت در اینترنت است.

آیا شما احساس نمی مانند انجام یک کمی رقص ؟ تبریک Facebook - شما ضرب و شتم مرد - دو بار در یک ماه - و هیچ سایت دیگر انجام داده است که برای 5 سال است. بنابراین سوال می شود - این معنی برای کسب و کار خود را - از چه منبع می تواند یک به معنای واقعی کلمه پول با Facebook?

قبل از من به "چگونه" این مهم است که به درک دلیل Facebook حتی پیشی گرفتن گوگل و دلیل آن ساده است: بیشتر و بیشتر مردم استفاده از وب به عنوان یک اجتماعی به این معنی است. مردم را هم به صرف چند ساعت با همسایگان در کافی شاپ در همه زمان دیگر - از این رو آنها در حال حلق آویز کردن در Facebook, چند بار, چند tasking به عنوان آنها در حال کار کار روز خود را!

در نتیجه اگر به این دلیل است که افراد در Facebook - پس از آن آسان است برای کشف چگونه به پول با Facebook. شما باید اجتماعی! من متوجه مردمی در همه زمان ها برای انجام این کار به طور کامل به عقب. آنها وجود دارد در Facebook هرزه لینک های وابسته خود و چند سطح بازاریابی biz opp لینک در همه Facebook دیوار دعا که کسی را با کلیک بر روی لینک و فقط 'به صورت خودکار' خرید خود را وابسته به محصولات و یا عضویت خود را در چند سطح بازاریابی فرصت است. چه مشکل اینجا ؟ که حتی از راه دور اجتماعی! اگر شما در حال تلاش برای پول در شبکه های اجتماعی, شما نمی توانید فقط, فروش, فرد نگه می دارد که پرتاب 'مسائل' روی دیوار و امید برخی از آن می چسبد. (عفو بیان).

بخش خوب است که شما می تواند اجتماعی در Facebook بدون حتی داشتن یک میلیون و دوستان شما - و یا حتی هزاران نفر از دوستان که برای ماده. من فقط حدود 400 دوستان و استفاده از Facebook به عنوان سود تولید و ماشین آلات - من فقط آن را انجام دهید کاملا متفاوت از بسیاری از افراد دیگر. کلید این است که به ارائه حقایق ارزشمند به مردم به جای به سادگی بیرون آمدن و تلاش برای فشار دادن آنها را به چیزی. برای مثال اگر شما یک عضو از چند سطح بازاریابی گروه در Facebook به جای ارسال biz opp لینک بر روی دیوار پست 'چگونه به' ویدیو یا محتوای در چیزی است که شما خوب هستند در در صنعت بازاریابی شبکه ای. شاید از آن است که حمایت - شاید حق داشتن طرز فکر و یا در حال محکم و توقف تا زمانی که شما آن را. هر چه در آن است ارسال آن را در Facebook دیوار وجود دارد و اجازه می دهد مردم این فرصت را به می دانم شما با استفاده از مقاله خود را و یا تصویری قبل از اینکه شما پرش به سمت راست و فروش آنها را در کسب و کار شما.

فکر می کنم در مورد آن - هنگامی که شما در پیدا کردن لینک های وابسته و بیش از همه خود را در Facebook دیوار و یا یک Facebook گروه شما آیا شما تا به حال احساس وسوسه به کلیک و یا خرید هر چیزی از آن شخص است ؟ اگر شما چیزی مانند من هستید بدون شک فقط کاملا ناراحت است که کسی هرزنامهای دیوار خود را و یا گروه خود را دیوار و شما با کلیک بر روی کمی 'x' برای حذف اسپم و مسدود کردن کاربر. درست است ؟ که آنچه که من انجام. در نتیجه به پول در Facebook - آیا نمی شود که فرد یکی که خارج از غرفه را از spammy ظروف سرباز یا مسافر.

[ad_2]
آخرین مطالب