امریکا می شود وزارت کشور

ایده های رئیس جمهور تهمت است cobbling با هم چیزی است که ایالات متحده تا به حال هرگز قبل از—ملی نیروی پلیس

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
نوح برگر / AP

در دهه های محافظه کار فعالان و رهبران هشدار داده اند که "jackbooted اراذل و اوباش" از دولت فدرال قرار بود برای آمدن به دور از آمریکایی ها حقوق مدنی بدون تشریفات و بدون مراجعه کنند. در حال حاضر آنها در اینجا—اما آنها مستقر توسط قاطعانه جناح راست رئیس جمهور با قوی محافظه کار پشتیبانی می کند.

در پورتلند اورگان ماموران فدرال در نظامی خستگی را برای چندین روز شده در گشت زنی در خیابان ها در میان جریان اعتراضات در مورد خشونت پلیس. این نیروهای به کار گرفته شده توسط وزارت امنیت داخلی را ربوده مردم در خیابان های این شهر حاضر به خود را شناسایی و بازداشت افراد بدون اتهام. ظاهرا آنها در حال حاضر برای حفاظت از ساختمان های فدرال از معترضان. در عمل به نظر می رسد در یک اقدام بسیار گسترده تر قیمومیت یا به سرکوب تظاهرات یا (بیشتر طلبانه) به موجب رویارویی از طرف آور, کاخ سفید است که آن را می بیند به عنوان electorally مفید است.

مقامات فدرال باید اصرار داشت این نیروها لازم است برای جلوگیری از "هرج و مرج" (رئیس جمهور تهمت کلمه). اما مقامات محلی از جمله شهردار پرتلند و فرماندار کیت براون به انتقاد حضور خود و خواسته بیهوده آنها را به ترک گفته آنها باعث ایجاد مشکل بیشتر از آنها جلوگیری شود. (به عنوان مطبوعات محلی یادداشت ایده این است که این شهرستان مصرف شده توسط هرج و مرج مسخره است اگر شده است وجود دارد برخی از خرابکاری.)

DHS اعزام به پورتلند به پیروی از نظامی سرکوب معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن لافایت مربع در ماه ژوئن و آن را ظاهرا یک خلبان به صورت گسترده تر استقرار. صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پورتلند تنها اولین گام در یک عملیات برنامه ریزی شده.

"نیویورک و شیکاگو و فیلادلفیا, دیترویت و بالتیمور و همه از این -- Oakland ظروف سرباز یا مسافر است—ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور اجرا شده توسط لیبرال دموکرات" او گفت:. "ما قصد داریم بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم."

در حالی که اجرای قانون و نقض حقوق مدنی است که متاسفانه جدید نیست تهمت به نظر می رسد تلاش برای انجام چیزی است که رمان در این کشور: ایجاد یک نیروی داخلی مانند وزارتخانه ها در کشورهای دیگر. ایالات متحده دارای یک بخش از کشور است اما بر خلاف بسیاری از سازمان ها با آن نام در سراسر جهان است. در اینجا آن نظارت واحد مانند خدمات پارک های ملی اداره امور هند و بررسی زمین شناسی ایالات متحده. اما در بسیاری از کشورها وزارت نقش بسیار گسترده تر و قوی تر: نقش خود را به نظارت بر فضای داخلی کشور است.

یک ابزار رایج برای وزارت کشور است و یک پولیس ملی. که می تواند یک ابزار خطرناک از آنجا که نیروهای پولیس ملی در اختیار دولت مرکزی تمایل به سوء استفاده شود. یک رژیم سرکوبگر است که در خطر است و یا به سادگی در مواجهه با تظاهرات می یابد آن را سخت می توانید با استفاده از پولیس ملی برای سرکوب تبدیل نیرو به یک آژانس محافظت می کند که حاکمان به جای یکی که دفاع از حکومت قانون است. حتی در بیشتر کشورهای دموکراتیک ملی نیروی پلیس می تواند یک تهدید. در اوایل پست-فرانکو اسپانیا Guardia Civil شد یک چشمه از فاشیست irredentism.

ایالات متحده تا به حال هرگز یک پولیس ملی شبیه به این دلیل است که بیرون آمدن از این کشور تاسیس. در حالی که دولت فدرال افزایش یافته همیشه قوی تر از استقلال, فدرالیسم تعبیه شده در سیستم آمریکایی militated در برابر پولیس ملی. (حتی پلیس ایالتی بودند آهسته به ظهور.) بنیانگذاران شد با احتیاط از ایجاد هر دائمی نیروی مسلح تحت کنترل دولت فدرال حتی هشدار در برابر یک ارتش دائمی.

"یک نیروی نظامی overgrown اجرایی نمی خواهد طولانی امن اصحاب برای آزادی" جیمز مدیسون گفت: قانون اساسی میثاق. "این به معنی دفاع در برابر خطر خارجی همواره ابزار استبداد در خانه."

برای مطمئن شود, دولت فدرال در زمان استفاده از نیروی خود را در برابر مردم است. تحت 1807 قیام قانون و اصلاحات بعدی آن رئیس جمهور می تواند تحت شرایط خاص استقرار ارتش در داخل ایالات متحده است. در سال 1932 ایالات متحده نیروهای نظامی تحت فرماندهی ژنرال داگلاس مک آرتور پراکنده پاداش ارتش مشروط هزار نفر از بی بضاعت جنگ جهانی اول جانبازان که تا به حال معترضان در محوطه کنگره. در سال 1957 پس از فرماندار آرکانزاس ارول Faubus حاضر به ادغام لیتل راک مرکزی دبیرستان و بسیج دولت گارد ملی به اطراف مدرسه جمهور دوایت آیزنهاور فرستاده ارتش ایالات متحده را لشکر 101 هوابرد برای روشن شدن راه را برای دانش آموزان سیاه پوست. Faubus و گارد چشم.

با توجه دیرینه آمریکا نگرانی ها در مورد ظلم و ستم ارسال در ارتش است و به لحاظ سیاسی خطرناک است, و پس از آن به ندرت انجام می شود و پس از آن معمولا یا در درخواست از مقامات محلی (به عنوان زیر سال 1992 در لس آنجلس شورش) و یا به دفاع از حقوق مدنی (به عنوان در لیتل راک (آرکانزاس). شرکت اپوزیسیون توسط فرمانداران یکی از دلایلی است که تهمت حمایت از یک ماه ژوئن تهدید به استناد قیام عمل در پاسخ به ضد پلیس تظاهرات. حضور رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley و وزیر دفاع علامت Esper در میدان لافایت افتضاح آورده سراسیمگی از محکومیت از بازنشسته مقامات نظامی از جمله دفاع سابق وزیر جیمز Mattis و رئیس سابق مایک مولن. Milley در نهایت گفت که او تا به حال اشتباه: "حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی."

در غیاب داخلی اعزامهای نظامی یا ملی واقعی نیروی پلیس دیگر بدن فنر که تحقق برخی از همان توابع. دفتر تحقیقات فدرال انجام تحقیقات جنایی سیاست تروریسم و انجام ضد جاسوسی در میان نقش های دیگر. The Secret Service بررسی جرائم مالی. ایالات متحده مارشال سیستم در خدمت دادگاه. اداره الکل تنباکو و سلاح گرم سیاست سوء استفاده از خوبی و الکل و تنباکو و سلاح گرم و همچنین مواد منفجره و آتش سوزی. گمرک و حفاظت مرزی سپاه پاسداران مرز; مهاجرت و گمرک سیاست مهاجرت در داخل کشور است.

در حالی که برخی از این سازمان ها به ویژه FBI, اغلب مورد آزار قرار گرفته, قدرت خود را, هیچ یک اتحاد گسترده ای به عنوان یک دستور به عنوان یک پولیس ملی. آنها همچنین متلاشی سراسر کابینه ادارات انتشار قدرت خود را. FBI مارشال و ع همه بخشی از وزارت دادگستری در حالی که CBP و یخ بخشی از وزارت امنیت داخلی. بنابراین راز است اما از آن استفاده می شود بخشی از خزانه است. گرت Graff اشاره می کند که وجود دارد برخی از 80 فدرال اجرای قانون سازمان و در مجموع اعم سراسر مجریه.

این عوامل در خیابان پورتلند دقیق هستند از گمرک و حفاظت از مرزها حمل و نقل اداره امنیت گارد ساحلی و اداره مهاجرت و گمرک. در میان نیروهای مستقر در واشنگتن در ماه گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه سنگر خود در کاخ سفید شدند و افسران از اداره فدرال زندانها. زمانی که رئیس جمهور ramped امنیتی در اطراف مجسمه در پاسخ به خرابکاری و تخریب بناهای DHS عوامل قرار گرفتند که وظیفه.

هیچ یک از این کارهای زیادی برای انجام با اعلام حکم این سازمان و یا ادارات—گارد ساحلی افسران نیست به طور کلی روت به صورت شورش کنترل—و این است که "امنیت" در تنها ترین مفهوم کلی. دلیل این عوامل آنهایی که مستقر است که به سادگی که آنها آنهایی که در دسترس هستند. در شرایطی که پلیس فدرال نیروی دولت است که به سادگی کشیدن در هر قانون فدرال-مامور اجرای آن قدرت جابهجا کردن.

این یک گردشگری راه به سنگ فرش با هم یک ملی نیروی پلیس مشخصه بداهه استبداد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما از آن است که عجیب و غریب تاریخی و طنز است که یک جمهوری خواه رئیس جمهور خواهد بود برای ایجاد یک عملا وزارت کشور.

در حالی که جمهوریخواهان اغلب به تصویر کشیده شده خود را به عنوان اختصاص داده شده به نظم و قانون و دفاع از پلیس نیز وجود دارد قوی آزادیخواه زمان در محافظه کار جنبش که موی در رشد فدرال اجرای قانون است. این شد به خصوص زیر قوی مرگبار فدرال محاصره ی در روبی ریج در ایالت آیداهو در سال 1992 و در واکو تگزاس در سال 1993. از ع در خاص شد دماغ دماغ. در بدنام 1995, جمع آوری اعانه, نامه, National Rifle Association, مدیر اجرایی, Wayne LaPierre هشدار داد "jackbooted اراذل و اوباش" از دولت فدرال تصرف اسلحه تحت حمله سلاح بان کی مون:

نه بیش از حد طولانی پیش از آن غیر قابل تصور بود برای ماموران فدرال پوشیدن لباس نازی ها سطل کلاه و طوفان سیاه و سفید لباس سپاهی برای حمله به شهروندان مطیع قانون و ... را در [لایحه] کلینتون در دولت, اگر شما یک نشان شما دولت متهور به آزار و اذیت, ارعاب و حتی قتل شهروندان مطیع قانون.

در عین حال در روز پنج شنبه, به گزارش ظهور از پورتلند به شدت زرهی فدرال عوامل حمله به شهروندان مطیع قانون NRA اعلام کرد که آمریکا برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای دور دوم ستایش او "ایستاده[ing] قد بلند برای این آزادی در قانون اساسی که در آن اعضای ما بر این باورند."

سکوت بسیاری از مشخصات بالا محافظه کاران (با چند استثنا) در مواجهه با تهمت تلاش برای ایجاد یک ملی نیروی پلیس برای سرکوب مخالفان بسیار به کار با جزئیات. این افراد از دولت را سرکوب نمی شوند, سفید, روستایی صاحبان اسلحه که در روبی ریج اما چند نژادی ائتلاف از ساکنان شهری که تمایل به لاغر لیبرال و کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم رنگ. (NRA شده است آشکارا آرام هنگامی که پلیس را نقض سیاه مردم حق حمل سلاح است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت در پورتلند متفاوت از قبلی داخلی پلیس تلاش در راه های مهم است که تاکید بر خطرناک بودن پروژه تلاش کرده است. دولت فدرال است و نه دفاع از حقوق مدنی در لیتل راک مورد; در واقع, آن را سرکوب معترضان که خواستار بهتر مدنی-حقوق حمایت. و نه آن است که اقدام به درخواست مقامات محلی; همانطور که ما دیده ایم از این دولت و دولت های محلی را به نام دولت فدرال به برداشت. چاد گرگ انسان پیشرو DHS در میان سرکوب نیز پاسخگو فقط به رئیس جمهور: مغلوب ساختن پیشی جستن را که دوست دارد دور زدن قانون اساسی نیاز سنا تایید برای برخی از مواضع اغلب انتخاب به ترک اقدام سران مسئول سازمان به طوری که آنها بیشتر قابل انعطاف و وابسته به او است.

به عنوان سنتی سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن وعده گسترده فدرال اجرای قانون گیج کننده است. خشونت ترخیص کالا از لافایت مربع یکی از بدترین اشتباهات خود در انتخابات ریاست جمهوری, رسم گسترده محکومیت ایجاد شکاف در رهبری تیم و تسریع یک قطره در تصویب خود را در دست زدن به شورش و مسابقه. حتی در چارچوب مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب پایه استراتژی وجود دارد شانس کمی که ارسال ماموران فدرال به شهرهای آمریکا را مشکوک بازداشت شده است به احتمال زیاد به توقف خود را جست و خیز کردن در پای صندوقهای رای است.

که به رهبری منتقدان نسبت به bleaker تفاسیر نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای سرکوب مقاومت پیش از انتخابات سرکوب رای دادن و یا آماده شدن برای مسابقه انتخابات اگر او از دست می دهد. هر چه انگیزه خود را از سوابق او ایجاد هستند به احتمال زیاد به تحمل: جانشینان او باید یک طرح برای ایجاد یک پولیس ملی که در پاسخ به رئیس جمهور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب