چگونه می توان یک بک لینک PBN ایمن را در سال 2021 ایجاد کرد

آقا یه سوال مهم: من تعدادی بک لینک از سایتای معروف خریدم (در قالب مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای) با حالت nofollow حالا می

توسط NEWS-SINGLE در 20 مرداد 1400

آقا یه سوال مهم: من تعدادی بک لینک از سایتای معروف خریدم (در قالب مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای) با حالت nofollow حالا میخاسم آدرس اون صفحاتی از این سایتا که در مورد سایت من حرف زدنو توی سایت خودم بذارم و لینک بدم به همون صفحات (به عنوان تبلیغ خودم که بگم فلان سایت از ما تعریف کرده) آیا منم باید نوفالو لینکشون کنم یا فالو؟ لینک سازی می تواند پر حاشیه ترین بحث در سئو باشد، زیرا حرف های متضاد زیادی در مورد تاثیر بک لینک در سئو وجود دارد که در این قسمت تلاش می کنیم تا در مورد بک لینک صحبت کرده و موضوع را بررسی کنیم. اما چند نکته مهم وجود دارد که میتواند در تصمیم گیری فالو بودن یا نوفالو بودن لینک های خارجی به شما کمک کند. دقت داشته باشید که ما درباره انواع لینکها یعنی تگ a در HTML صحبت کردیم هر چند برخی از این ویژگیها را میتوان در تگ link که در header هم مشاهده کرد.

سوال: علت این که برخی بک لینک های بی کیفیت پنالتی نمی شوند چیست؟ الگوریتم های گوگل اهمیت زیادی به این اتریبیوت ها میدهند. به بیان سادهتر، بک لینک لینکی است که در سایتهای دیگر قرار گرفته و کاربر را به سایت شما هدایت میکند. بک لینک نوفالو (No Follow) که به صورت قرار دادن نظرات در پست های وب سایت های دیگران، درج مطالب در فروم ها،نوشتن پست میهمان و … 3. گرفتن بک لینک از فروم ها: در فروم های فعال در حوزه تخصصی کاری خود جستجو کنید و لینک سایت خودتان را در آن ها قرار دهید. مثلا عکس وبلاگ نویس یا اسکرین شاتِ وب سایت او را قرار دهید. گزینه بهتر این است که بک گراندهای خود را به مرور زمان با استفاده از وبلاگ نویسی مهمان ، نوشتن شرح نامه ها ، ایجاد محتوای ارزشمند به اشتراک گذاری ، اهرم بسترهای اجتماعی خود و ایجاد مخاطبان وفادار ایجاد کنید. لینک سازی زمانی تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت که شما در سایت های معتبر اقدام به لینک سازی و گرفتن بک لینک کنید. اگر در سایت خود برای محصولات یا هر قسمتی دیگر از عکس استفاده می کنید، می توانید این عکس ها را در وب سایت های به اشتراک گذاری عکس مانند فلیکر، پیکاسا و غیره به اشتراک بگذارید.

برای ترجمه می توانید از مترجم گوگل کمک بگیرید ولی به این نکته باید توجه داشت که این مترجم نمی تواند مطالب شما را با کیفیت مناسبی ترجمه کند.و در حالت کلی باید مطالب شما مفید و برای مخاطبان قابل فهم باشند در قدم سوم مطالب تولید شده باید قبل از درج در سایت از نظر سئو بهینه سازی شده باشند. اگر بتوانید به کمک ابزارهای بررسی سئو ، بک لینک رقبا را بدست آورید ، می توانید با انتخاب سایتهای معتبر ، با اتوریتی و پیج رنک بالایی که رقبا از آنها لینک گرفته اند ، وب سایت خود را تقویت کنید. می توانید با سرچ کردن موارد بالا را بررسی فرمایید. با این حال من خودم همیشه مشاوره میگیرم از چیزهایی که اطلاع ندارم، من خودم وقتی ماشین میخرم یا ملک و یا حتی توی بورس شرکت میکنم چون تخصص کافی ندارم و از مشاوران کمک میگیرم و خب خداروشکر همیشه جواب داده.

شما میتونید برای بهتر پرسیدن سوالتون، عکس یا ویس یا حتی فیلم در بخش نظرات میزفا آپلود کنید. نیوسئو فیلم های دوره را به شما تحویل می دهد و شما تا ابد به آنها دسترسی دارید. اینترنت مسترهای اینترنت سایتهای دارای اعتبار هر روز با صدها طومار الکترونیکی دسترسی پیدا می نمایند . طبق مقالات سایت معتبر سرچانجین ژورنال (searchenginejournal)، خرید بک لینک باید به صورت مداوم ولی با حجم پایین انجام شود. حال باید در پایان کار بدانید بک لینک چیست و چه انواعی به کمک اتریبیوت ها دارد. نکته اول: من جای شما باشم اگر اولین باره قصد تهیه بکلینک رو دارم و تا حالا نخریم، پس زیاد سمت خرید بکلینک نمیرم، مگر وقت زیاد داشته باشم و بیام کلی مطالعه کنم و وقت بذارم و هزینه کنم تا یاد بگیرم و یا از یک مشاوره سئو کمک بگیرم و یا کلا بهتره بدم یک متخصص سئو کارهای خرید بکلینک های سایت منو انجام بده. برای اینکه حقوق بگیر بودن برام حس بدی داشت و مثل برده بودم از تیم جدا شدم و تصميم گرفتم کار مستقل خودمو شروع کنم.