مغلوب ساختن پیشی جستن تماس نوشیدن لیوان آب Proudest دستاورد به عنوان رئیس جمهور

عکس سو Ogrocki / APواشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز دوشنبه به نام او موفق نوشیدن یک لیوان آب در

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
President Donald Trump drinks water during a campaign rally.
عکس سو Ogrocki / AP

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز دوشنبه به نام او موفق نوشیدن یک لیوان آب در تولسا تجمع خود proudest دستاورد به عنوان رئیس جمهور.

"من به ارمغان آورد که لیوان آب را به دهان من و از آن نوشید و بدون ریختن یک قطره در من کراوات" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "شما می توانید در نوار. وجود دارد نه یک قطره از نشت."

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که در حالی که نوشیدن یک لیوان آب و یک موفقیت چشمگیر در خود اجرای آن را به خوبی در مقابل چنین جمعیت زیادی ساخته شده است آن را حتی بیشتر فوق العاده است.

"وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر من به نوشیدنی که حق آب" او گفت:. "باید شده اند وجود دارد چهل هزار نفر وجود دارد."

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در رسانه ها برای تاکید بر اشتباه از ریاست جمهوری خود را در حالی که عدم پوشش خود را در لحظات اوج, مانند خود را بی عیب و نقص quaffing یک لیوان آب.

"من به شما تضمین تمام نادرست رسانه ها در حال رفتن به می خواهم به بحث در مورد این هفته coronavirus و بیکاری و اعتراضات" او گفت:. "شما مردم را به عنوان هر چند من که نوشیدن لیوان آب هرگز اتفاق افتاده است."

در خود خیره کننده ترین ادعای تهمت استدلال کرد که او ممکن است "بهتر است در نوشیدن یک لیوان آب از هر رئیس جمهور در تاریخ است."

"شما نمی خواهد پیدا کردن هر نوار از اوباما نوشیدن آب احتمالا به این دلیل که او از ترس سرایت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "صادق آبه من شرط می بندم شما هر چیزی رو آب در ریش است که نفرت انگیز است. نگاهی به نوار از من دوباره و برای خودتان تصمیم می گیرید. من نوشید شیشه ای کامل از آب است. هر کسی که می گوید متفاوت است وحشتناک انسان است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن