20 Undersung جرم و جنایت نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان

فرهنگ Propulsive پلیسی آهسته رایت procedurals و بیشتر برای هر خلق و خوی قرنطینه Netflix / بی بی سی ام

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
Netflix / بی بی سی امریکا / اطلس

شاید این شروع می شود با یک بدن در جنگل نیمه مدفون تحت سرخس. و یا با یک glimmering شات از افق لندن. و یا با یک دزدکی معامله انجام شده در هوای گرگ و میش قبل از ناشناخته شخصیت سر به سمت بی پایان. این کلیشه و کنوانسیون از جرم و جنایت درام را در خود عجیب و غریب تاخیر به دلیل آنچه که آنها تمایل به تضمین: پس از سفر به murkiest گوشه و روان انسان قوس تکمیل خواهد شد یک تبه کار (و یا چندین) خواهد بود دستگیر و سیستم غالب خواهد شد.

بیش از دو ماه گذشته در صفحه اصلی نشان می دهد من craved شده اند یا بی فکر کمدی (the تلویزیونی معادل یک کاسه بستنی) یا برخی subgenre از جرم و جنایت رویه بسیاری از آنها انگلیسی, واجب تلخ و با لود بالا-لایه بازیگران پوشیدن شل پشمی لباسهای بافتنی و ترشرویی عبارات. این نوع را نشان می دهد به عنوان متی گیلبرت نوشت: در بوستون گلوب چند سال پیش نیست ساده تلویزیون انحرافات در قانون و سفارش قالب آنجا که آنها فراموش نشدنی "تأملاتی در تراژدی است." آنها با چشم باز آید به پوسیدگی در تار و پود بشریت, اما آنها معمولا ارائه برخی از مشاوره در پایان. و کارآگاهان در اینجا به عنوان جذاب به عنوان مردم آنها مشخصات و گاهی اوقات تقریبا به تاریکی است.

با این نوع خاص از راحتی داشته باشید, در اینجا یک لیست از برخی از عالی جرم و جنایت-درام binges از دهه گذشته است که در دسترس هستند به جریان. وجود دارد مقدار زیادی از مشخصات بالا نشان می دهد که مشابه با توجه به روانی عمق (Better Call Saul, باور نکردنی, American Crime, زمانی که آنها به ما مراجعه کنید, فارگو, Mindhunter, True Detective), اما در بیشتر قسمت ها من سعی کردم به دور ماندن از واضح انتخاب برای برجسته کردن برخی از undersung گزینه ها به جای گروه بندی با توجه به چیزهایی که جرم سری انجام بهترین. نه همه سخت procedurals. نه این لیست جامع (پل, Wallander, Borgen, و به دام افتاده در میان کسانی که مستحق خود را موجودی). امیدوارم اگر شما پیدا کردن حداقل یک یا دو گزینه جدید در نظر بگیرید.


پیچ خورده و propulsive پلیسی

پردازنده ویلی / بی بی سی امریکا
لوتر

آن را سخت به تصور کنید که لوتر عملکرد را به خوبی و بدون ادریس البا که توانایی تابش ملالت و gravitas در حالی که وسیله و از طریق لندن در یک خاکستری کت پشم ونخ راه راه است که حداقل نیمی از نشان می دهد درخواست تجدید نظر. هر چیز دیگری در Neil Cross پنج-فصل سری که عرضه در سال 2010 است مضحک ویکتوریا-رمان بیش از حد: قاتلان سریال در رهبری ماسک نهفته خون fetishists کرال دانشگاهیان با تمرکز که قتل خود را به تمام خانواده ها برای جلب توجه درست به سگ. این دومی آلیس مورگان—یک فاسد نابغه با اپرا دیوانگی توسط Ruth Wilson—که می شود هانیبال به لوتر Clarice Starling ظاهر برای کمک به او و گاهی اوقات اظهار نظر کردن در پیچیدگیهای جنایی ذهن است. برای همه آن پوچ, این سری که در آن حرکت به ندرت دچار تزلزل.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


سقوط

قبل از کشتن حوااز knottiest موش و گربه بازی در تلویزیون بود بین icily پر زرق و برق کارآگاه بازرس استلا گیبسون (Gillian Anderson) و swaggering قاتل زنجیره ای در, تراش, پل Spector (Jamie Dornan). در فصل اول نشان می دهد گیبسون با هواپیما به بلفاست برای کمک به بررسی قتل چند زن جوان را مرتکب شده Spector که جرم و جنایت کاهش نشان داد از ابتدا. روایت موتور رانندگی نشان می دهد نیست whodunnit; این که آیا گیبسون را حل کند مورد قبل از Spector دوباره اعتصاب و اینکه آیا هر دو می تواند به محدود کردن خود را در حال رشد وسواس با دیگر. اندرسون شده است هرگز بیشتر فوتی و فوری به عنوان گیبسون یک زن که درخشندگی پایه است تا حدودی در جنسیت خود و توانایی خود را برای درک روانشناسی از یک زن ستیز قاتل است. در بخش سوم و نهایی فصل پاییز veers کمی از ریل اما این دو به تنهایی آن را به ارزش تماشای.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


informer

برای تمام تسلی نشان می دهد که چوب به یک فرمول آنهایی که upend generic کنوانسیون می تواند حتی لذت بخش تر. قهرمان Informer نیست کارآگاه گروهبان گیب آب (Paddy Considine) در لندن, عملیات افسر در تلاش برای شکستن حلقه پشت حملات در دیگر شهرهای اروپایی. این Raza (با بازی درخشان توسط Nabhaan Rizwan), نسل دوم, انگلیسی-پاکستانی مرد که گیب—در یک عمل سنگدلانه قومی كليشه اي—coerces به اطلاع رسانی در تروریست های بالقوه در جامعه خود و چه کسی تا کنون نشان می دهد اکثر شخصیت دلسوز. ("من نمی دانم هر تروریست ها bruv!" رضا فریاد می زند: در اعتراض. "هنوز رتبهدهی نشده است, اما به شما خواهد شد" گیب پاسخ.) حتی راه هایی که در آن Informer ترفند تصاویری از لندن-مجموعه نشان می دهد احساس تازه—به مراتب بیشتر وجود دارد پانوراما تصاویر از Shoreditch خیابان و شرق لندن شورای استتس از جارو مناظر, رودخانه تیمز. و به عنوان نشان می دهد بشکه نسبت به آن اوجی آخر, هرگز آن را از دست می دهد دید که مردم قربانی در این مقام تلاش برای نگه داشتن همه چیز امن است.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


مارسلا

شما همچنین می توانید فایل مارسلا در "فرامیخواند چوگان مانند سریال" و در عین حال برای همه شکایت در مورد نشان می دهد—آن استعاره-y "مشکل اما درخشان-قهرمان" راه اندازی حداقل نه در میان آنها -- هنگامی که من شروع به تماشای من نمی تواند متوقف شود. Anna Friel (Pushing Daisies) نقش عنوانی کارآگاه مارسلا (با C) که در آن نشان می دهد ابتدا آمده است به فعال کار پلیس پس از یک بحران شخصی و ظاهری بازگشت یک قاتل زنجیره ای او می خواهم طولانی شکار شده است. تنها مشکل این است که او در حال انجام خاموشی پس از آن او تمایل به بیدار گل آلود تحت پوشش در خون و مشکوک حتی از خودش. فلورانس Pugh (زنان کوچک) را مختصر اما متعهد قوس در فصل 1 به عنوان یک کارگر جنسی که دزد از مشتریان و Downton Abbey's Laura Carmichael نیز میآید تا به عنوان یک دانشجو گونه که جامعه شناس. اما Friel است قرعه کشی واقعی دادن به شخصیت او فقط به اندازه کافی شن و آسیب پذیری برای حفظ بینندگان در کنار او.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


آهسته می سوزد

بن BLACKALL, / NETFLIX
happy valley

قبل از نوشتن HBO است آقا جکسالی Wainwright ایجاد این دیدنی دو فصل درام در مورد یک سرکش گروهبان پلیس در شمال انگلستان کاترین Cawood (Sarah Lancashire) که غم انگیز سابقه خانوادگی است که عاشق منگوله دار با جامعه او را پوشش می دهد. بر خلاف بسیاری از محبوب بریتانیا رویه وجود دارد کمتر معنوی, مناظر, برای, دوربین, رفت و برگشت به بیش از seductively—اصطلاح "هپی ولی" استفاده شده است توسط پلیس به توصیف این منطقه به دلیل سابقه با مواد مخدر و جرم و جنایت. این ظاهری طرح در فصل اول ویژگی های یک bungled ربایی اما کاترین خودش تعریف شده توسط no-nonsense عمل گرایی حاد هوش هیجانی و ضربه او مبارزه به عنوان brusquely به عنوان امکان پذیر است—به این دلیل به تماشای نگه دارید.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


broadchurch

اگر برتر, انگلیسی, درام تعریف شده توسط توانایی خود را به هر دو نمودار روند جرم و جنایت حل و ویرانی و جنایت خشونت آمیز برگ های در مسیر خود پس از آن می تواند چند برابر Broadchurch, Chris Chibnall را فرقه آمار در مورد قتل یک کودک در بریتانیا در جنوب ساحل ژوراسیک. در آن صحنه باز نشان می دهد طول می کشد بینندگان پایین شهر ساحلی خیابان اصلی به عنوان اگر برای معرفی تمام بازیکنان آمده است: کارآگاه پلیس (با بازی دیوید تنانت و Olivia Colman) بررسی جرم کلیسا اهل محله و خانه که در آن دو پدر و مادر (Jodie Whittaker and Andrew Buchan) ، پویا بین کلمن Ellie Miller, یک Broadchurch محلی و داستانی تازه استخدام الک هاردی صحه نشان می دهد انرژی—و آن لحظات طنز—اما نشان می دهد همچنین به فضای قابل توجهی به غم و اندوه از 11 ساله دنی Latimer خانواده و به موج ها که مرگ خود را ارسال از طریق جامعه است. اگر Broadchurch یک گسل آن اتکا شارژ مکالمات در ساحل به عنوان امواج سقوط stirringly به ساحل اما حتی کسانی که آنقدر دیدنی است که آنها سخت به خشم.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


یک اعتراف

ورود Britbox در این شش بخش واردات ستاره مارتین فریمن (شرلوک) به عنوان یک کارآگاه بررسی گم 22 سال اگر چه سری طول می کشد تا آن زمان به مجموعه داستان عمده قطعات. به جای جف پاپ (نوشت که این سریال بر اساس یک زندگی واقعی است که به پایان رسید کار حرفه ای از پلیس درگیر) اجازه می دهد تا بینندگان به آشنا شدن با شخصیت های قبل از حملات فاجعه و شاهد آهسته خزش از ترس و وحشت به عنوان مقیاس از آنچه اتفاق می افتد روشن می شود. در صورتی که کاملا را به صورت فوری قلاب آن را به ارزش تماشای طریق پایان قسمت اول که در آن زمان عناصر coalesced به چیزی ویرانگر است. به عنوان نشان می دهد درآمد حاصل از وزن رویدادهای خرس را بر همه از جمله دو مادر با بازی Siobhan Finneran and Imelda Staunton.

سازمان دیده بان آن را در: Britbox


گنجینه ملی

این Hulu گلچین نشان می دهد در واقع متشکل از دو سری توسط Jack Thorne (هری پاتر و نفرین کودک) منتشر شد تحت همین عنوان. اول که عرضه یک سال قبل از نیویورک تایمز' گزارش Harvey Weinstein رسوب ابراز اتهامات علیه با مشخصات بالا معتادان متمرکز در یک کمدین محبوب پل Finchley (Robbie Coltrane) که دستگیر و یک روز صبح برای چند دهه به اتهام تجاوز جنسی. Impeccably ساختار چهار بخش miniseries انتخابی نشان می دهد جنبه های پل که به طور مستمر مختل کردن این سوال که چه چیزی را از او. دوم نشان می دهد, Kiri, ستاره هپی's Sarah Lancashire به عنوان یک مددکار اجتماعی بررسی مرگ یک کودک 9 ساله, سیاه, دختر بچه که بودم و پرورش توسط یک فوقانی طبقه متوسط سفید ، این قسط با دقت در معرض تنش از مسابقه و امتیاز در جامعه بریتانیا و clamorous رسانه های سیرک که توقیف در قتل کودک است.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


خرابکارانه داستان سرایی

بری WETCHER / HBO
شب

به حفظ نیروی این هشت قسمت 2016 miniseries نیست این سوال که چه اتفاقی افتاده دقیقا—چرا Naz (Riz Ahmed) یک دانشجو از کوئینز نیویورک از خواب بیدار پس از مواد مخدر سوخت one-night stand با یک غریبه به او در پیدا کردن چاقو به مرگ در بستر در کنار او. این است چگونه جنایی-سیستم عدالت تبدیل خواهد شد Naz از سازمان حفاظت محیط زیست-چشم بی گناه در قسمت اول به کسی که قادر به زنده ماندن در زندان با احمد هیپنوتیزم عملکرد انتقال تمام اخلاقی و شخصی سخت است که تکامل. نشان می دهد gorgeously شات با استفاده از رنگ و تاکید بر محیط های مختلف تظاهر می یابد خود را در; رنگی قرمز از یک زن خانه شهری به نظر می رسد سیگنال حالی که bleaker بلوز و گریس از سلول های زندان و دادگاه انتقال چقدر از Naz قدیمی زندگی است خونریزی به دور است. و فوق العاده گروه بازیگران از جمله جان تورتورو به عنوان Naz وکیل و Michael K. Williams به عنوان زندان خود را محافظ باعث افزایش تمام داستان را از زاویه.

سازمان دیده بان آن را در: HBO


اصلاح

Ray McKinnon جنوبی گوتیک, درام, وقتی شروع می شود که به ناحق محکوم به مرد دانیل هولدن (ادن یانگ) است منتشر شد و پس از گذراندن 19 سال در انتظار اعدام برای قتل او 16 ساله است. در این معنا, آن را به سختی یک درام جرم در همه. مجموعه شرح دانیل بازگشت به زندگی نه snuffing از یکی دیگر از زنان قربانی و در آن پالت نشان دهنده این, استفاده, طبیعی, درخشندگی و زیبایی خود را از گرجستان زادگاه برای رساندن سفر خود را از تاریکی به نور. اصلاح شانه نمی کند وقتی که می آید به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به دانیل در زندان; نشان می دهد لورا بوگارت نوشت: در سال 2016 ارائه می دهد یکی از متنوع ترین تصاویر از تجاوز جنسی در تلویزیون. اما به عنوان این سری teases آن طرح همچنین صنایع شخصیت های آن—از جمله جانشینی's, J. Smith-Cameron به عنوان دانیل و مادر ابیگیل اسپنسر به عنوان واجب وفادار خواهر با مراقبت.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


بارش برف

اواخر John Singleton عالی FX, درام, نمودار انفجار کرک بیماری همه گیر در لس آنجلس در طول 1980s اما این کار را از دیدگاه مردم و نیروهای دامن زده است که یک فاجعه است. کسانی که شامل فرانکلین (Damson ادریس) یک نوجوان فروشنده که نقاط یک فرصت کسب و کار و لوسیا (Emily Rios) دختر مکزیکی گانگستر که مانند فرانکلین دارای روحیه کارآفرینی و چیزی را ثابت کند. اما سری هم indicts عروسکی (کارتر هادسون) یک CIA که تلاش برای پیشبرد حرفه خود را با دولت تا پایان جاری شدن سیل در کالیفرنیا با کوکائین فقط به عنوان تقاضای فزاینده. سینگلتون توجه به جزئیات بازسازی یک زمان خاص و مکان با انرژی پر جنب و جوش در حالی که داستان خود را نشان میدهد که چگونه فساد قدرت کسانی که در طلب آن بیشتر است.

سازمان دیده بان آن را در: FX


بالای دریاچه

بیش از حد بسیاری از سریال تکیه بر مشکل اما درخشان-کارآگاه استعاره های اضافی برای طرح shenanigans (دیدن مارسلادر بالا) در واقع بدون انجام هر چیزی معنی دار با آن است. اما Jane Campion هفت-قسمت miniseries که عرضه در سال 2013 قبل از آن بود au fait برای فیلمسازان به جهش به تلویزیون متکی بر backstory از کارآگاه رابین گریفین (الیزابت ماس) به گوشت از بالای دریاچه's مرکزی تم. زمانی که در قسمت اول رابین بازگشت به نیوزیلند شهر او در بررسی ناپدید شدن از 12 سال نشان می دهد مرکز تحقیقات روشن به نظر می رسد. اما به عنوان رابین حفاری به صورت و به عنوان تکه های از خود گذشته آمده به نور بالای دریاچه نشان می دهد که واقعی آن پرس و جو است که به زن ستیزی و سوء استفاده از قدرت و چگونه هر دو می تواند رشد بدون کنترل در جوامع جدا. سری کلکسیون عجیب و غریب پیگیری co-بازی نیکول کیدمن در سال 2017, اما اصلی یکی ارزش دیدن دارد.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


دوره جرم

JAN THIJS / NETFLIX
نام مستعار فضل

Hulu را خدمتکار داستان تمایل به دریافت سهم از توجه و وقتی که می آید به نقاشی فمینیستی سازگاری از مارگارت اتوود رمان. اما نام مستعار گریس, Mary Harron و Sarah Polley را شش قسمت سریال از سال 2017 است که هنوز هم undersung برای آن پرچین مبهم پرتره از یک زن متهم به قتل است. فضل علائم (Sarah Gadon) یک زندانی بدنام در قرن 19 کانادا که تبدیل شدن به یک شی از شیفتگی به ثروتمند زنان خانه دار است. مایل به اثبات بی گناهی آنها استخدام یک روانشناس آمریکایی, Dr. Simon اردن (ادوارد Holcroft) به ارزیابی او این است که فضل داستان شروع به آشکار شدن. فضل موشکاف جذاب و غیر قابل اعتماد—این قطعه از خودش که او نشان می دهد به اردن همیشه مطابقت با قطعات بیننده می بیند در فلاش بک. تنش بین آنچه را پنهان و آنچه را در معرض صحه درام به عنوان نشانی Gadon را روشن و غیر قابل پیش بینی عملکرد.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


بابل برلین

یکی از کسانی که سری دائمی شرکت به عنوان بهترین نشان می دهد مردم نیست, مشاهده, بابل, برلین, است, مختلف, یک وایمار دوران نئو-نوآر جیغ وداد بازی کردن, گران قیمت ترین غیر انگلیسی زبان سری تا به حال و با نشاط, تلطیف تفریح و سرگرمی بی نظیر از لحظه ای فرهنگی. Netflix بکشد عناوین هشدار می دهند به طور خلاصه "سکس و برهنگی مواد, زبان, سیگار کشیدن" و این فقط آغاز: همچنین یک آموزش کامل از دست رفته شوروی گنج یک مورفين معتاد کارآگاه است که تیم با یک بایگان who moonlights به عنوان یک کارگر جنسی و پورنوگرافی غیر قانونی حلقه که تهدید شهردار. نشان می دهد ترسناک, سورئال, freighted با تاریخی تنش و کاملا اعتیاد آور است. مرگ این درز دار, پر زرق و برق آزاد جهان اجتناب ناپذیر است اما تماشای آن را به آرامی از داخل منفجر شدن بخشی از سرگرم کننده است.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


تلاش

شما نمی باید به دیده بازرس مورسیکی از محبوب ترین و طولانی در حال اجرا پلیسی درام در تلویزیون بریتانیا, تاریخ, برای قدردانی از تلاشیک سری است که جهش به عقب در زمان به 1960s به تصویر کشیدن مغزی, opera-عشق پلیسی در آغاز زندگی حرفه ای او. مانند مورس تلاش است مجموعه ای در آکسفورد که خواب اسپارس و روستایی اطراف افترا وضعیت خود را به عنوان یک کانون برای قتل است. چیزی وجود دارد Sherlockian در مورد جوان اندور مورس (با بازی Shaun Evans) که کتابی پس زمینه و توانایی تشخیص سرنخ هیچ کس دیگری متوجه باعث می شود او به طور کلی منفور در میان همکاران خود پاسبان. و دقت با آن نشان می دهد بازسازی '60s انگلستان از اتوبوس در خیابان های شهر به fug از دود سیگار در تقریبا در هر صحنه باعث می شود آن را درمان بصری بیش از حد.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


peaky blinders

استیون نایت فراوان گانگستر, حماسه, مجموعه ای در بیرمنگام انگلستان پس از جنگ جهانی 1, همیشه کاملا روشن است که این جنایتکاران در اینجا قهرمانان, در حالی که پلیس در حال نحس killjoys آینده به شکستن سرگرم کننده است. Cillian Murphy است intoxicatingly watchable به عنوان درخشان devious عجیب دلسوز رئیس جرم تامی شلبی که تکامل می یابد در طول دوره نشان می دهد از یک سطح خیابان کلاهبردار به انگلیسی و عضو پارلمان به عنوان امپراتوری خود را گسترش می یابد. Peaky's نادرست و غلط soundtrack نیک غار راه راه سفید و P. J. Harvey آمپر تا خود را با تکبر راه رفتن در حالی که حمایت از بازیگران و بازیکنان مهمان (Helen McCrory, Sam Neill, Adrien Brody, تام هاردی) اضافه کردن و حتی بیشتر اعتبار به rollicking خشونت آمیز زمان خوب است.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


جهان-رقص فتنه

NETFLIX
giri / حاجی

این سی واردات وارد در Netflix بکشد در ماه ژانویه و به نظر نمی رسد که این تحسین و یا مخاطب آن را سزاوار است. پس از یک تاجر یافت به قتل در لندن تخت (کسانی که skylines دوباره) توکیو کارآگاه Kenzo موری (با بازی Takehiro Hira) فرستاده شده به انگلستان را به بررسی یک مورد که تهدید شکننده صلح بین ژاپن Yakuza, خانواده, و چگونه برای ایجاد خود را از دست رفته برادر ممکن است درگیر شود. در لندن Kenzo جمع آوری برخی از متحدان: سارا ویتزمن (کلی مک دونالد) یک کارآگاه پلیسی با اسرار خود و رادنی یاماگوچی (خواهد شارپ) یک feckless کارگر جنسی با خشونت دشمنان و جذابیت بسیار زیاد. ایجاد شده توسط جو بارتون سری کاملا سینمایی (فلش بک ترکیب پهن سیاه و سفید و حتی انیمیشن) و آینه خنده دار. مک دونالد یک بازیگر برجسته و شارپ پر جنب و جوش است کشف. اما Hira ترین watchable با انتقال Kenzo را نكرديم و هوش در اندازه و همچنین به عنوان ضربه خود را به صلیب اخلاقی خطوط برای محافظت از خانواده اش.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


باپتیست

اگر grizzled پوچ صحبت می کنند-تنها-در-یک-زمزمه کارآگاهان شما نیست چیزی که شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از باپتیستیک spinoff از Starz سریال گمشده. برای هر کس دیگری این فرصت را برای تماشای Tchéky Karyo فرانسه محقق Julien باپتیست ادا و اصول راه خود را در اطراف یک رمز و راز جدید در آمستردام پر از آشنا ارضاء. وجود تضاد بین unimpeachable باپتیست و محیط های کثیف در منطقه نور قرمز. وجود دارد Tom Hollander (دوباره) به عنوان یک انگلیسی به دنبال گم شده خود را با یک کارگر جنسی. و وجود دارد پیچش و چرخش و قابل اعتماد cliffhangers به نگه داشتن چیزهای suspenseful. داستان به خودی خود می تواند واجب ملول—با گاه به گاه پوچ برجسته—اما باپتیست یک شخصیت ارزش relishing: یک مرد قادر به آوردن فلسفه به صحنه های جرم و جنایت و دور نجابت به کار خود را از الک را از طریق سستی انسان.

سازمان دیده بان آن را در: PBS


شب manager

John le Carré را 1993 رمان شد قابل توجه این شش بخش و سفید دیک بزرگ/AMC شرکت-تولید در سال 2016 بازیگران Tom Hiddleston به عنوان یک لوکس-مدیر هتل که درگیر در یک MI6 تلاش برای گرفتن یک بین المللی فروشنده سلاح است. اگر تلویزیون را نشان می دهد می توان به راحتی مواد غذایی شب مدیر یک جشن. مدیر Susanne Bier می دهد مکان های طلاکاری تهدید یک باند فیلم رقص از اواسط انقلاب مصر به کوه های سوئیس به موناکو ساحل. وجود قایق ها و کاخ ها سمی فساد و خطرناکی آسیب پذیر زنان است. بیشتر وجود دارد بازیگران. Hiddleston است هرگز بهتر از زمانی که او در حال بازی با یک گرگ در لباس قهرمانانه لباس گوسفند و به عنوان جاناتان کاج سابق سرباز تبدیل خون سرد, دربان سمت تاریک خود شعله ور اندازی تحت معصوم خیاطی. Olivia Colman نقش خود را کنترل آنجلا یک زن که مطلق شایستگی نشان می دهد متکی به پچ های گاه به گاه طرح ، به عنوان شاد جنایتکار جنگی ریچارد Roper, Hugh Laurie است و لذتبخش اخلاقی در حالی که زخم های undertones واقعی ظلم و ستم. و حمایت از بازیگران به تنهایی می تواند انجام یک بازی تاج و تخت spinoff: Tobias Menzies, Elizabeth Debicki, Tom Hollander, David Harewood و Alistair پتری در میان آنها است.

سازمان دیده بان در: آمازون


zerozerozero

اگر مفهوم کاوش پیچیده جهانی تاثیر جرم و جنایت سازمان یافته نیست به طور کامل رمان هنوز هم وجود دارد چیزی فرح بخش در مورد جاه طلبی از ZeroZeroZero. هشت قسمت سری عمیق شیرجه رفتن به خانواده کارفرمایان اوباش و پلیس های فاسد درگیر در حرکت یک محموله کوکائین از یک مکزیکی پورت به یک شهر ایتالیایی. Stefano Sollima (Sicario: بعد از Soldado Gomorrah) می دهد auteurish صدای ترق و تروق به مناظر او قطاری است که باعث می شود ZeroZeroZero احساس بیشتر شبیه به یک فیلم از یک سری. در حالی که یک brisker سرعت را برداشته و آن را به مطلق تعالی, هنوز هم وجود دارد بسیار اتفاق می افتد که این سخت است نه به حمل و نقل. در یک قوس از نشان دادن Gabriel Byrne نقش نیواورلئان حمل و نقل نجیب زاده گرفتار تغییر اقتصاد این زمینه خود را. (Andrea Riseborough است به خصوص watchable خود را به عنوان پدر یک زن در تلاش برای دفاع از خودش در virulently مردسالار محیط زیست است.) در یکی دیگر از, یک senescent, ایتالیایی, mafioso (Adriano Chiaramida) است schemed برابر با خشونت iconoclastic نوه. و در مکزیک یک تیم از سربازان سعی کنید به استفاده از کارتل خود ظالم تاکتیک در برابر آنها.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب