20 روز رسانی را برای شما ترجمه و یا تفسیر سایت در سال 2020

این هیچ راز است که داشتن حضور آنلاین است یک جزء حیاتی برای هر کسب و کار است. من می خواهم استدلال می کن

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398
20 Updates to Make to Your Translation or Interpreting Website in 2020.png

این هیچ راز است که داشتن حضور آنلاین است یک جزء حیاتی برای هر کسب و کار است. من می خواهم استدلال می کنند که آن را حتی بیشتر مهم برای حرفه ای مستقل مترجمان و مفسران به یک وب سایت پویا این روزها.

یک وب سایت به عنوان من اغلب گفته ام که مانند یک حصیر خوش آمدید مجازی برای مشتریان بالقوه و یک محل آشنا برای آنهایی که در حال حاضر. اما صحبت من به بسیاری از مترجمين و مترجمین که وب سایت های فوق العاده منسوخ شده است. برخی از آنها حتی به من گفت که آنها خجالت فعلی خود را در وب سایت های که آنها جلوگیری از دادن لینک به مشتریان بالقوه است.

و در حالی که من می دانم که در یک وب سایت وصله پینه کردن احساس می کند مانند یک تعهد عظیم سخت ترین بخشی است که معمولا فقط گرفتن آغاز شده است. با یک روند خوب و کمی برنامه ریزی می توانید به روز رسانی وب سایت خود را کوچک ساخت کلی پروژه بسیار کمتر دلهره آور است.

حتی اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان در دست های خود را بین تمام پروژه های مشتری شما را در شخصی و تعهدات هر مترجم آزاد و مترجم می تواند به مقابله با این 20 روز رسانی وب سایت تنها با چند دقیقه در روز است. در عرض چند هفته شما می توانید بهبود سایت در دست های خود را—شما لازم نیست برای انجام تعمیرات اساسی به منظور بهبود بازی خود را آنلاین!

تنظیم صحنه برای یک جامد برداشت اول

1) به روز رسانی کسب و کار خود و آرم. برای بسیاری از مترجمان و مفسران تازه نشان می دهد آنها را کمی افزایش انگیزه آنها نیاز به برداشتن قدم بعدی در به روز رسانی وب سایت خود را. اگر آرم خود را احساس می کند منسوخ شده و یا اگر شما فقط خارش برای تغییر, تماس, چند, مستقل, طراحان گرافیک برای نقل قول. حتی اگر شما لازم نیست که پول برای یک لوگوی جدید در حال حاضر با در نظر گرفتن گام برای پیدا کردن هزینه به شما یک ایده از چه مقدار شما نیاز به صرفه جویی در. اگر شما آرم فعلی هنوز هم متناسب با نام تجاری شما می خواهید برای به تصویر کشیدن مطمئن شوید که آن را به نظر نمی رسد فازی یا pixelated در برخی از صفحه نمایش و یا چاپ اسناد. من متوجه این بار با یک آرم قبلی من بود و آن را به سادگی یک ماده از درخواست یک طراح گرافیک به تنظیم آن.

2) مطمئن شوید که رنگ ها را در سایت خود منعکس آرم و نام تجاری. رنگ انتقال معنا. وقتی که می آید به حرفه ای خود را با نام تجاری شما چگونه می خواهید مشتریان به درک شما ؟ آیا رنگ در وب سایت شما منعکس کننده تصویر شما می خواهید برای به تصویر بکشد ؟ شما رنگ های مکمل یا آیا شما احساس می کنید مثل آنها می تواند با استفاده از افزایش سرعت کمی? بهترین خود را سعی کنید به چوب به یک پالت رنگ که هم راستا با مشتری ایده آل خود را برگزیده و خود را. این ممکن است به نظر می رسد سخت به انجام اما شما قطعا می توانید پیدا کردن یک مصالحه. اگر شما مطمئن نیستید در مورد این فقط انتخاب خود را از رنگ های اصلی بر اساس نام تجاری خود را و می دانم که شما همیشه می توانید به بازگشت به وب سایت خود را بعد از به روز رسانی هر رنگ مکمل نیز هست.

نیاز به یک بیت از الهام ؟ نگاهی به این رنگ طرح ایده از تغییرهای.

3) استفاده از فضای سفید به نفع خود استفاده کنید. حتی اگر آن را تبدیل شدن به شایع تر است به استفاده از فضای سفید است که اغلب نادیده گرفته عنصر طراحی. آیا شما تا کنون بازدید از یک وب سایت است که تا به حال بیش از حد درهم و برهمی بصری? فضای سفید نیز به نام "فضای منفی" است که به اشتباه با فضای هدر رفته است. جای آن است که یک راه را برای شما برای هدایت چشم خواننده را از یک عنصر از وب سایت خود را به آینده. آن را نیز افزایش خوانایی وب سایت خود را. بررسی کنید که چگونه ما همکار Veronika Demichelis با استفاده از فضای سفید برای هدایت بازدید کننده سایت از یک عنصر در صفحه اصلی به بعد. او هنوز هم با استفاده از مقدار زیادی از متن به رله پیام خود را, اما آن را قریب به اتفاق!

How to use White Space on your Translation or Interpreting Website.png

4) به روز رسانی طرح بندی صفحه اصلی خود را. طرح از وب سایت ما را تا حد زیادی تاثیر می گذارد یا نه سایت ما بازدید کنندگان در حال حاضر به عنوان خوانده شده آنچه که ما با آنها به اشتراک بگذارید. آیا شما تا کنون بازدید از یک وب سایت است که تا به حال بسیار در متن در آن شما حتی نمی دانید که در آن برای شروع ؟

همه ما داشته باشد.

قبل از نوشتن بیش از حد این را در نظر بگیرید. را توجه داشته باشید از آنچه که ضروری ترین برای مشتریان ایده آل خود را بدانید:

  • که شما در حال

  • چگونه شما می توانید کمک به آنها در غلبه بر چالش های خود و رسیدن به اهداف خود

  • چرا شما فرد مناسب برای این کار

که در آن است!

یکی از طرح های من به خصوص دوست دارم و یکی که پیدا کردن مشتریان آسان به حرکت بصری است الف-الگوی. این طرح اجازه می دهد تا شما را به راهنمای بازدید کنندگان سایت از یک قطعه از محتوا به بعد در قالب یک Z-الگوی. بازدید کنندگان سایت می دانید چه چیزی را بخوانید و در آن به نگاه بعدی به دلیل این که شما به عمد قرار داده شده تصاویر و متن به آنها نشان می دهد مسیر.

ما همکار باربارا Grigoletto وب سایت به عنوان مثال. او انجام یک کار عالی با استفاده از Z-الگوی بر روی صفحه اصلی است.

Z-pattern layout for translation or interpreting websites.png

5) آزمون های مختلف فونت و اندازه و رنگ و کنتراست. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز کوچک برای انتخاب یک فونت, اما زمانی که شما در نظر این کوچک (اما مهم!) جزئیات شما می توانید بهتر درک کنند که چرا برخی از وب سایت ها هستند راحت تر به عنوان خوانده شده بیش از دیگران است. اگر مشتریان باید یک زمان سخت به خواندن محتوای سایت خود را به دلیل فونت خیلی کوچک است و یا وزن فونت بیش از حد نور آنها به راحتی می توانید با کلیک بر دور به یک سایت است که آسان تر به عنوان خوانده شده.

و چه کسی می خواهد که ؟

نگاهی هم به نظر شما فونت, فونت, رنگ و حتی کنتراست خود را رنگ فونت در مقابل پس زمینه تصاویر و رنگ سایت خود ، هنگامی که شما آن را آسان برای بازدید کنندگان سایت به مصرف محتوای خود را به شما افزایش می دهد شانس به آنها چسبیده در اطراف دیگر!

6) استفاده از تصاویر است که درخواست تجدید نظر به مشتری ایده آل خود را. وقتی که می آید به چه تصاویر را انتخاب کنید برای سایت خود می توان آن را سخت بدانید که چه خواهد شد بهترین نگاه. مهم این است که برای انتقال به مشتریان خود را که شما حق انتخاب برای آنها.

چگونه انجام شما انتخاب تصاویر مناسب برای انتقال این ؟

خوب اول شما باید به درک ایده آل خود را به مشتریان. نگاهی به برخی از زمان برای ایجاد یک مشتری ایده آل, مشخصات و شما پیدا کنید که شما می توانید به راحتی کاهش می دهد تعدادی از گزینه های شما را به. اگر مشتری خود را پایه عمدتا مستقیم مشتریان در زمینه حمل و نقل هوایی, به عنوان مثال را انتخاب کنید تصاویر نشان می دهد که آنها شما را در درک این زمینه خود را و است که شما یک حرفه ای آنها می خواهم می خواهم به همکاری با. آه! و فراموش نکنید که شامل یک حرفه ای headshot از خود را در خود را در مورد صفحه. هر کس دوست دارد برای دیدن که آنها در حال کار با!

7) کوتاه خود را کپی کنید. من می دانم. من دارای اطناب. چه در مورد شما ؟

اما چیزی که... مشتریان نمی خواهید به غربال کردن از طریق بسیاری از کپی برای پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید.

به جای آن را در وب خود کپی مختصر و فقط به آنها بگویید که مهم ترین جزئیات. نجات بقیه برای یک تماس تلفنی و یا ایمیل زمانی که آنها پرس و جو در مورد خدمات خود را. استفاده از لیست گلوله ای که در آن ممکن است (در خدمات خود را صفحه به عنوان مثال) و نگه داشتن پاراگراف های کوتاه و واضح است. مشغول مشتریان نیاز به رسیدن به نقطه سریع انجام آنها به نفع ارائه تنها اطلاعات ضروری.

8) استفاده جذاب و سرفصل جاذب. قدرت از عناوین بسیار دستکمگرفتهشده.

آیا می دانید که عناوین بزرگ SEO قدرت ؟

درست است. با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات در عناوین خود را به شما افزایش می دهد شانس خود را که مشتریان ایده آل خواهد کرد شما در پیدا کردن آنلاین. عناوین مهم نیز جنبه های بصری سایت خود ، هنگامی که شما با استفاده از عناوین جذاب است که موسیقی پاپ این صفحه بازدید کنندگان سایت توجه خواهد شد!

9) به روز رسانی لینک ها در وب سایت خود را. شما نمی خواهم که در سراسر لینک های شکسته و یا صفحات خطای 404, راست? خوب نه شما و مشتریان شما.

وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات نشان می دهد که زمانی که بازدید کنندگان سایت در سراسر لینک های شکسته و یا صفحات خطای 404 آنها به سادگی با کلیک دور به سایت دیگر.

اجازه ندهید این اتفاق می افتد.

برنامه دو بار در سال زمانی که شما از طریق وب سایت خود و تست تمام لینک های (هر دو در منو و لینک دار کردن متن) به مطمئن شوید که آنها هنوز هم کار می کنند. به روز رسانی هر یک از صفحات و لینک های که دیگر مربوطه و یا مفید و بررسی این نیشگون گرفتن و کشیدن کمی کردن لیست خود را.

ایجاد اعتماد خود را با محتوای

10) جمع آوری و به اشتراک گذاری توصیفات! توصیفات یک ابزار بازاریابی نادیده گرفته. این روزها بررسی نظرات مشتریان و درخواست برای ارجاع رایج است. بنابراین در حالی که وجود ندارد یک برنامه در عین حال به بررسی ترجمه و یا تفسیر مشتری, بررسی, چرا که نه اجازه دهید مشتریان بالقوه خود را می دانم که چقدر به مشتریان فعلی شما لذت بردن از کار کردن با شما ؟

نگاهی به زمان برای جمع آوری چند مشتری مشتریان از یک سال و قبل از اینکه طولانی, شما باید یک تعداد انگشت شماری از تجارب دست اول شما می توانید به اشتراک گذاری به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی آنلاین خود را. کلید این است که یک تنوع خوب از مشتریان برای به اشتراک گذاشتن!

11) پیشه وری خلاق بیشتر در مورد صفحه. در نظر گرفتن آنچه که شما و مشتریان شما واقعا می خواهید به دانستن زمانی که آنها می آیند در سراسر وب سایت خود را. آن است که در آن شما خود را به دست آورده درجه و یا چرا شما عشق یک زبان خاص?

در حالی که کسانی که خوب هستند جزئیات برای یک گفتگوی دوستانه آنها نه واقعا چه مشتریان به دنبال زمانی که آنها به زمین در وب سایت شما.

به جای استفاده از نخست املاک و مستغلات در وب سایت شما به اشتراک گذاشتن آنچه که شما مجموعه جدا از دیگر مترجمان یا مترجم و آنچه باعث می شود شما یک جامد ترجمه و یا تفسیر شریک برای یک مشتری.

  • چرا شما یک متخصص در منطقه خود را(بازدید کنندگان) از تخصص?

  • چه موانعی بر سر کمک به مشتریان غلبه بر?

اشتراک گذاری اطلاعات در مورد خودتان اما قاب آن را در راه است که نشان می دهد که چگونه شما در خدمت مشتریان خود را با اضافه کردن ارزش بیش از آنچه که آنها حتی ممکن است فکر. من به اشتراک گذاشته ام برخی از راهنمایی در مورد چگونه به انجام درست آن.

صحبت از ارزش...

12) اشاره به ارزش شما ارائه و ترک قیمت گذاری برای آینده گفتگو. اغلب می بینم مترجمان ذکر است که آنها ارائه رقابتی یا نرخ معقول. و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد راه به قلاب یک مشتری از شروع آن در واقع گیاهان ایده در یک مشتری داشته باشید که آنها می توانند مذاکره با شما اگر آنها احساس خود را در قیمت بیش از حد بالا هستند.

به جای ذکر است ارزش شما ارائه به مشتریان خود و کاری که انجام می دهند.

چرا شما بهترین انتخاب برای آنها قادر به رسیدن به اهداف خود را ؟

هنگامی که شما با استفاده از وب سایت خود را برای به اشتراک گذاشتن ارزش خود را به جای قیمت گذاری خود را, شما باید این فرصت را به شکل گفتگو با مشتریان جدید و جذب آنهایی که حق را برای شما.

13) صنایع دستی کپی خود را در راه است که اعتماد می سازد. مردم می خواهم به کار با کسانی که آنها را می دانید و اعتماد است. و در حالی که مشتریان بالقوه خود را نمی دانند ممکن است شما هنوز آنها قطعا می تواند یادگیری زیادی در مورد شما از آنچه شما به اشتراک گذاشتن در وب سایت خود را. بنابراین اجازه دهید شخصیت خود را از طریق درخشش در کپی خود را به طوری که آنها می توانید شروع به جلب اعتماد در کار خود را قبل از آنها تا کنون نشانه ای در خط خال خال.

14) ارائه یک لینک به شما وابستگی های حرفه ای و سازمان ها. هنگامی که شما متعلق به یک انجمن حرفه ای شما ارسال سیگنال به مشتریان بالقوه است که شما در مورد مراقبت از کار شما و که شما مایل به قرار دادن در زمان برای توسعه حرفه ای در زمینه خود را.

های خود را در وابستگی با سازمان های معتبر نیز می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از اعتماد به مشتری-ارائه دهنده رابطه است.

به جای به سادگی نامگذاری انجمن های که به شما تعلق نمایش آرم خود را (با اجازه البته) با افتخار و لینک آنها را به طور مستقیم به صفحه اصلی خود. امتیاز جایزه اگر شما لینک آرم خود را به دایرکتوری نمایه/فهرست خود را در انجمن های سایت!

15) اجازه دهید مردم واقعی می بینید. نه هر کس می خواهد به ارائه یک عکس از خود را بر روی وب سایت خود را.

من که.

اما آیا شما ترجیح می دهند به ببینید که در آن شما در حال انجام کسب و کار با ؟

خوب, بنابراین شما و مشتریان شما.

بهار برای مجموعه ای از حرفه ای headshots و انتخاب یکی از مورد علاقه خود را به خانه خود را اضافه کنید و/یا صفحه تماس وب سایت خود را. دوباره مردم می خواهم به انجام کسب و کار با کسانی که آنها را می دانید و اعتماد است. با دادن شما و مشتریان شما یک ایده که آنها در حال کار با آنها به شما می دانید به عنوان یک شریک آینده!

برخی از آسان سئو ترفند

16) نام تصاویر را بر روی وب سایت خود را. آیا شما می دانید که تصاویر شما با استفاده از می تواند کمک به درایو ترافیک به وب سایت خود را ؟ نه تصاویر خود را در هر se, اما قطعا نام تصاویر.

که حق است! اگر شما به سادگی یک تصویر آپلود به وب سایت خود را بدون در نظر گرفتن نام فایل های مرتبط با آن شما می تواند ترک برخی از جستجوگرها امتیاز در جدول.

تصاویر یک راه عالی برای وصل کردن کلمات کلیدی خود را (عبارات جستجو خود را به مشتریان بالقوه ممکن است برای پیدا کردن کسی که فراهم می کند خدمات خود را) با کار بسیار کمی درگیر است. لطفا تصاویر را بر روی وب سایت خود را و مطمئن شوید که نام فایل را توصیف خدمات خود را در برخی از راه.

به جای داشتن یک تصویر با یک نام فایل مانند "IMG1953.jpg" انتخاب چیزی مانند "Spanish-English-mechanical-engineering-translator.jpg."

این کار را برای بقیه تصاویر در وب و این نیشگون گرفتن و کشیدن می تواند منجر شما مشتری بعدی پایین اینترنت سوراخ خرگوش و مستقیم به وب سایت خود را.

17) به روز رسانی آدرس خود را. وقتی که می آید به وب سایت خود را در صفحه آدرس ها شما می توانید به دست آوردن نقاط یکجور دوربین عکاسی با استفاده از کلمات کلیدی که شما می دانید که مشتریان بالقوه خود را که در جستجوی آنلاین.

اما این مهم است که بدانید که در آن به جای این کلمات کلیدی.

بخشی از یک URL می آید که پس از ".com/ fa / " نامیده می شود مثل حلزون حرکت کردن. من می دانم... این عجیب و غریب, کلمه, اما فقط رول با آن است.

این بخش از آدرس است که شما می توانید به روز رسانی به توصیف شما خدمات ارائه می کند و آنچه که یک مشتری ممکن است پیدا کردن در صفحه یک URL داده شده همراه است. اجتناب از استفاده از آدرس های شبیه به این:

www.thisisanexample.com/?p=abc

و به جای ایجاد آدرس های شبیه به این:

www.thisisanexample.com/medical-translator-technical-devices-expert

که راه شما می توانید با استفاده از searchability از Url های استراتژیک از جمله کلمات شما می دانید که ممکن است کسی را به یک موتور جستجو که به دنبال خدمات شما فراهم می کند.

18) به روز رسانی سایت خود شرح و توصیف صفحه برای جستجوگرها. هر صفحه از وب سایت شما باید اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن توضیحات آن صفحه در پایان به وب سایت خود را. مهم است که برای قرار دادن واقعا سخت توصیف از خود سایت اصلی صفحات و همچنین هر گونه پست های وبلاگ و صفحات نمونه کارها و غیره.

چرا این مهم است ؟

چرا که خود را بهتر توصیف بیشتر احتمال دارد مردم را کلیک کنید! این توصیف متا به عنوان آنها نامیده می شود آنچه که به نظر می رسد خود را در زیر URL در نتایج جستجو. فکر می کنم در مورد هر چیزی که شما تا کنون برای جستجو در گوگل. وجود دارد که توضیحات درست در زیر وب سایت ها و یا صفحات آمده است که بعد از شما ضربه "جستجو" را فشار دهید درست است ؟ کسانی که در حال توصیف متا و آنها چه بگویم موتورهای جستجو در مورد محتوای وب سایت خود را. مطمئن شوید که شما در حال مختصر و دقیق برای صفحات خود را.

How to create page descriptions for your translation or interpreting website.png

19) به دست آوردن کیفیت لینک دهنده به سایت شما. بک لینک دیگر اغلب نادیده گرفته اما مهم عامل که آن را به چگونه وب سایت خود را "دیده" توسط موتورهای جستجو است. این لینک وجود دارد که در جای دیگر در وب و منجر به وب سایت خود را.

مهم این است که مطمئن شوید که آنها با کیفیت بالا و لینک به این معنی که آنها می آیند از وب سایت های معتبر مانند یک حرفه ای, دایرکتوری مقاله می نوشت برای یک بسیار مورد توجه نشریه و یا حتی یک پست وبلاگ شما را می گذراند به عنوان مهمان در شخص دیگری وبلاگ.

فکر می کنم خارج از جعبه و استفاده از بک لینک! اگر شما پیدا کنید که هر یک از لینک ها که منجر به وب سایت خود را در حال شکسته را با مهربانی به درخواست آنها ثابت ارائه شده توسط شخص یا نشریه با لینک مناسب. سایت هایی که با کیفیت بالا و لینک دهنده در نظر گرفته شده بالاتر-کیفیت محتوا توسط موتورهای جستجو است.

20) بررسی سایت شما و درخواست که گوگل در صفحه اول سایت خود را! این آخرین نکته این است که دو بیزینس.

در واقع من می خواهم سرمایه گذاری می گویند که بسیاری از مترجمان آزاد هرگز این مرحله را در همه. من تا به حال برای طولانی ترین زمان و من متوجه شدم که من از دست رفته اطلاعات واقعا ارزشمند و ترافیک وب سایت از مشتریان بالقوه به عنوان یک نتیجه.

با ثبت نام در گوگل کنسول و بررسی وب سایت خود را. این اجازه می دهد تا گوگل به می دانم که شما خود را به وب سایت خود را به طوری که شما می توانید شروع به دریافت Google Search داده و عمل در اطلاعات گوگل جمع آوری در مورد چگونه بازدید کنندگان پیدا کردن و استفاده از وب سایت خود را.

هنگامی که شما تایید خود را از سایت درخواست کنید که به صفحه اول گوگل وب سایت خود را. این به ویژه مهم است اگر شما به تازگی به روز رسانی وب سایت خود را و یا ایجاد یک جدید. البته اگر شما هرگز از این مرحله و مطالب خود را نمی, جدید, من هنوز هم نشان می دهد که درخواست صفحه اول گوگل سایت خود ،

چرا ؟ از آنجا که شما در واقع گوگل اجازه می دانم که شما باید اطلاعات با ارزش را برای آن به شاخص به طوری که بیشتر مردم می توانید آن را پیدا کنید در جستجو. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چرا این مهم است, Neil Patel سهام واقعا عالی پست وبلاگ, همه چیز در مورد همین دلیل بسیار مهم است به صفحه اول وب سایت خود را.

امیدوارم شما می توانید برخی از زمان در این سال به دست کشیدن از این به روز رسانی ، اگر شما برنامه ای برای کار بر روی آنها را برای فقط چند دقیقه در روز و شما به خوبی در راه خود را به کمتر احساس ضعف وب سایت خود را. شما قطعا بیشتر احساس افتخار حضور آنلاین خود را دانستن است که شما گرفته ام برخی از مراحل کلیدی برای رانندگی بیشتر از حق مشتریان به سایت خود را و به آنها خوش آمد می گوید با استقبال گرم هنگامی که آنها به زمین وجود دارد.

و شما می خواهید بدانید که بهترین بخش ؟ در طول زمان, شما باید شروع به دیدن ترافیک به وب سایت خود را افزایش و از شنیدن بیشتر مشتریان بالقوه است که شما از طریق جستجوی آنلاین!

چه روز رسانی وب سایت شما آماده برای مقابله با?tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن