2020 کپسول زمان #1: چهار راه مغلوب ساختن پیشی جستن بیضی آدرس دفتر شکست خورده

چهار سال پیش زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ظهور خود را—از آشکار-شوخی نامزد به ضرب گلوله به جبهه دوم

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398

چهار سال پیش زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ظهور خود را—از آشکار-شوخی نامزد به ضرب گلوله به جبهه دوم, به نامزد و در انتخاباتی برنده—من نوشت: در این فضا از یک سری از "مغلوب ساختن پیشی جستن کپسول زمان."

آنها شروع با #1 در ماه مه سال 2016 زمانی که پاریس-محدود هواپیمای سقوط به مدیترانه و تهمت بلافاصله اعلام کرد که باعث شده اند باید تروریسم است. "چه اتفاقی افتاده" او فریاد زد به تجمع جمعیت قبل از خرابه تا به حال حتی یافت شده است. "یک هواپیما رو دمیده از آسمان است. و اگر کسی فکر می کند آن را دمیده از آسمان شما 100 درصد اشتباه مردمی OK ؟ شما 100 درصد اشتباه است." (به طور طبیعی, مقامات فرانسوی بعد مشخص شد که سقوط ناشی از یک مشکل مکانیکی.)

آنها به پایان رسید و با قسط #152 فقط قبل از انتخابات در زمانی که James Comey را در آخرین لحظه بازگشایی هیلاری کلینتون ایمیل مورد بود مسلط سرفصل. در بین وجود دارد اقساط در مورد پل Manafort را در ماهی-به دنبال نقش "گرفتن اونا توسط..." لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد "مکزیکی قاضی" و تغییر یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن ridiculers مانند لیندزی گراهام و میچ مک کانل به ویشی جمهوری خواه و ائتلاف است.

از طریق تمام مطالب, ایده برای ضبط در زمان واقعی آنچه مردم می دانستند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این کشور در مورد مسائل و مخاطرات در انتخابات قبل از هر یک از ما می دانستند که چگونه این مسابقه که قرار بود به نوبه خود. همانطور که من نوشت: در معرفی اولین قسط چهار سال پیش:

مردم تعجب در مورد امریکا در زمان ما است. می توان آن را جاذب به عقب نگاه, نمایشی, پر مخاطره دوره های که در آن مردم هنوز مطمئن شوید که همه چیز را منجر به ببینید که چگونه آنها را ارزیابی شانس قبل از دانستن نتیجه. چند ماه گذشته از سال 1968 انتخابات ریاست جمهوری: می شود آن را هامفری نیکسون یا امکان پذیر حتی جورج والاس? یا 1964: وجود دارد یک فرصت است که Goldwater ممکن است برنده می شود ؟ استیضاح شمارش معکوس برای ریچارد نیکسون در سال 1974? بوش-گور بازشماری سازمان دیده بان در سال 2000?

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در این سال احتمالا پیوستن به این لیست. شانس هنوز هم در برابر خود و تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چه آینده پنج به علاوه ماه به ارمغان خواهد آورد. در نتیجه برای زمان-کپسول اهداف و نه با این ایده که این تغییر تنها یک رای دهندگان ذهن من لگد کردن آنچه که من قصد دارم به عنوان یک به طور منظم از ویژگی های. هدف آن است که به کاتالوگ برخی از چیزهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و می گوید که هیچ رئیس جمهور واقعی را انجام دهد.
tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب