2020 کپسول زمان #2: استثنایی Anthony Fauci

از امروز, مارس 13 سال 2020—سه سال به علاوه به دولت فعلی سه ماه به آگاهی عمومی از coronavirus گسترش و هفت به ع

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398

از امروز, مارس 13 سال 2020—سه سال به علاوه به دولت فعلی سه ماه به آگاهی عمومی از coronavirus گسترش و هفت به علاوه ماه تا قبل از انتخابات بعدی—Anthony Fauci است به ایفای نقش در آن هیچ قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن-دوران شکل است جان سالم به در برد.

یک نفر دیگر شده است در نقطه Fauci در حال حاضر اشغال. که البته جیمز Mattis بازنشسته چهار ستاره دریایی سپاه ژنرال و وزیر سابق دفاع برای مغلوب ساختن پیشی جستن. سابق است که کلمه کلیدی در اینجا و سوال این است که آیا این تغییر در شرایطی بین Mattis زمان و Fauci را—به ماهیت عمومی این اورژانس بیشتر نزدیکی انتخابات و آشکار حکم از بازارهای مالی و هر دو داخلی و بین المللی رهبران که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در عمق بیش از سر خود را به Fauci بیشتر اهرم او نیاز دارد نه فقط به ماندن در محل کار بلکه برای هدایت سیاست دور از پرتگاه است.


چرا Anthony Fauci در حال حاضر حتی بیشتر از جیمز Mattis قبل از او در موقعیت های مختلف از دیگر عموم قابل مشاهده کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ؟

 1. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار ارتباط و احترام. Fauci شده است رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت پس از رونالد ریگان دوره اول در سال 1984. (چگونه می تواند او برگزار شد این پست ، اگر چه هیچ چیز در نگاه خود و یا تحمل خواهد آن را نشان می دهد Fauci است که بیش از هر برنی ساندرز و یا جو بایدن. او به تازگی تبدیل 79.)

  از طریق خود تصدی در NIH که میرسد روزهای اولیه اچ آی وی/ایدز ویرانی و بعد از آن تجربه با SARS و H1N1 شیوع Fauci تبدیل شده است بسیار آشنا "به صورت عمومی از علم" توضیح در جلسات کنگره و در تلویزیون و رادیو مصاحبه چگونه آمریکایی ها باید فکر می کنم در مورد آخرین تهدید. او موفق به از هم جدا ماندن از هر دوره را حزبی-سیاسی مبارزات مرگ. او دریافت یک قایق علمی و مدنی افتخارات از لاسکر جایزه برای سلامتی رهبری به مدال آزادی ریاست جمهوری اعطا شده توسط جورج دبلیو بوش است.

  در نتیجه در مقایسه با تقریبا همه چهره های دیگر با آنها تهمت احاطه شده است خود Fauci است با هر هدف استاندارد بهترین فرد برای این کار است و جهانی دیده می شود به عنوان چنین. این تمایز او از مردم مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه خود را cenacolo از دیرین consigliere مایکل کوهن به متحد دیرین راجر سنگ به دیرین شخصی پزشک هارولد Nbsp; و از گذشته و حال اعضای خود در کاخ سفید کارکنان مانند ترک مایکل فلین و بازگشت امید هیکس و sempiternal Jared کوشنر; و ماهی خارج از آب کابینه منصوب بود (به انتخاب یکی) این جراح مغز و اعصاب بن کارسون به عنوان وزیر مسکن و توسعه شهری است.

  قرار داده راه دیگر: بسیار سادگی تهمت نیازهای Fauci بیش از Fauci نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک موقعیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال احساس راحت در— شاهد شرایطی به هیچ وجه با Mattis.
    

 2. توانایی نه به تحقیر خود را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. اولین جلسه هیئت دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود, تقریبا سه سال پیش بود که بر خلاف هر گونه دیگر انجام شده در تاریخ ایالات متحده و بسیار شبیه متعاقب عمومی ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن در شرکت با انتصاب.

  در آن جلسه در 12 ژوئن سال 2017 به عنوان دوربین های تلویزیونی شد نورد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و یکی یکی به حال خود منصوب و از آنها در مورد چه نوع حکیم و دور اندیش او—شکست تنها به تعریف او فروتنی. (تینا Nguyen شرح داده شده در این جلسه در این زمان در Vanity Fair.) پس از ستایش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دیگران به ستایش او شروع با اعتماد مایک پنس. "این بزرگترین افتخار زندگی من به عنوان معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور است که نگه داشتن کلمه خود را به مردم آمریکا" پنس آغاز شد. همه دیگران به دنبال او مثال—با برجسته استثنا Mattis. او خود را صرف "ستایش" هم به جای افتخار مردان و زنان در لباس او منجر شده است.

  هیچ رویداد عمومی بود که در جلسه هیئت دولت اتفاق افتاده بود قبل از اینکه در ایالات متحده به سادگی به دیگر رئیس جمهور شده است به عنوان نیازمند برای در-عمومی چاپلوسی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است. البته بسیاری از سیاستمداران و همه روسای جمهور نیازمند هستند; شما نمی تواند اجرا برای ریاست جمهوری اگر شما تا به حال عادی در خلق و خو. (سابقه خواندن در این مرحله در حالی که شما "به لحاظ اجتماعی منزوی": رابرت پن وارن همه مردان شاه.) هر رهبر سیاسی می خورد تا ستایش در خصوصی—"کار فوق العاده امروز آقای رئیس جمهور—شما واقعا اتصال!", نه به ذکر است Veep—اما بقیه آنها شده اند زرنگ و دانا به اندازه کافی به دانستن چگونه رنگ ورو رفته این به نظر می رسد ، مدرن استثنا-نشان دادن-به-قانون ممکن است لیندون جانسون با به اندازه کافی از خورشید شاه در آرایش خود را به لذت بردن از داشتن مردم فروتن خود را قبل از او. اما برگزاری یک چاپلوسی متحرک? اگر جورج دبلیو بوش تا به حال شنیده ام می گویند, Karl Rove شروع به در راه است که او به احتمال زیاد گفت: "OK گه شکوفه چه می کنند؟" باراک اوباما یا جان اف کندی و یا جیمی کارتر— را قوسی ابرو به عنوان اگر بپرسید, "آیا شما فکر می کنم شما هنوز هم بازی در کودکان?"

  اما آنچه ما دیدیم که در جلسه هیئت دولت ما دیده می شود دوباره و دوباره از کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. تحقیر آمیز ترین نمونه های اخیر از افراد مسئول coronavirus پاسخ: پنس دوباره; Alex آذر رئیس بهداشت و خدمات انسانی; Robert Redfield سر از مراکز کنترل بیماری و Seema Verma مسئول مدیکر و مدیکید. آغاز و انتهای خود را در بیانیه های عمومی و پاسخ به بسیاری از سوالات هستند larded با ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را "قاطع و رویایی عمل است." (برای آخرین مثال ببینید Verma تحت بازجویی از Martha MacCallum از فاکس نیوز. ورما بارها و بارها dodges MacCallum مستقیم سوال در مورد اینکه آیا بیمارستان ها به اندازه کافی هواکش و سایر لوازم (به عنوان فرد Barbash گذاشته در واشنگتن پست. MacCallum باعث می شود یکی از آخرین امتحان کنید—و ورما به دنبال پناه در گفت و این که چرا رئیس جمهور را به خود گرفته است یک عمل جسورانه و سرنوشت ساز." که ادعا می کنند هیچ حس منطقی به MacCallum یا شنوندگان اما آن را منعکس منطق غیر قابل اجتناب از آنچه که انتظار می رود از اعضای دادگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن.)

  است یک استثنا وجود دارد: Anthony Fauci. او گهگاه گفت که او موافق با جنبه های دولت و یا رئیس جمهور, سیاست, اما او خودداری کرده است که مراسم خود چشم پوشی. البته Fauci برگزار شد کار خود را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر آمد و نه بخشی از نرمال دور از سطح بالا قرار ملاقات هر دولت جدید می سازد. (به بهترین دانش من هر چند مدیران NIH موسسات مانند Fauci, خدمت "در لذت بردن از رئیس جمهور" و بنابراین می تواند برداشته شود. اگر من اشتباه می کنم که به روز رسانی خواهد شد.)

  اما Fauci مودب اما سازگار تمایل به دمر خوابیدن نمی رفته اند خسته شده اید توسط مخاطبان-از-یکی برای همه دیگر انتصاب: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.
    

 3. شجاعانه به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در. این یک گام فراتر از هر چیزی Mattis تلاش کرده است. از طریق دو سال اول دولت پس زمینه-منابع داستان ها و گزارش بر اساس "کسانی که در یک موقعیت به دانستن اتاق فکر" گذاشته افزایش فاصله بین Mattis نظر از منافع آمریکا و چه تهمت می گفت و انجام می دهند.

  اما هیچ سابقه ای از Mattis یا هر کس دیگری برای آنچه که ما را دیده اند این چند هفته گذشته از Fauci در تریبون. است coronavirus مشکل فقط رفتن به دور (به عنوان برگ برنده ادعا کرده)? هیچاز Fauci. جدی است و آن را در حال رفتن به بدتر. است تست سیستم "کامل" (به عنوان برگ برنده ادعا کرده)? هیچ, آن کار نمی کند به عنوان آن را باید. ایالات متحده یک بار دیگر بزرگترین ملل در پاسخ به تهدید? بدون آن که در پشت در جنبه های بسیار مهم و بسیار به یادگیری از دیگران است.

  Fauci است گفت: تمام این چیزهایی که مودبانه و با احترام. به عنوان یک تجربه واشنگتن اپراتور او می داند که وجود دارد هیچ دلیلی برای شروع یک جواب با "رئیس جمهور اشتباه است." شما فقط جست و خیز به بعد از جمله "واقعیت این است که..." اما معنای خود را—"رئیس جمهور اشتباه است"—بی تردید است.

  Anthony Fauci به دست آورده است فرض-از-اعتبار برای نظرات خود را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است فرض است که او در حال دروغ گفتن و یا اشتباه. یک سال پیش که بن بست—واقعیت, در مقابل تهمت-جهان سجده—کار کردن در برابر جیمز Mattis. خواهد تعادل نیروهای مختلف برای Fauci? همانطور که از نوشتن این هیچ کس می دانم.

چهار سال پیش زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ظهور خود را—از آشکار-شوخی نامزد به ضربه به جلو-دونده به نامزد و در انتخاباتی برنده—من نوشت: در این فضا از یک سری از "مغلوب ساختن پیشی جستن کپسول زمان."

آنها شروع با #1 در ماه مه سال 2016 زمانی که پاریس-محدود هواپیمای سقوط به مدیترانه و تهمت بلافاصله اعلام کرد که باعث شده اند باید تروریسم است. "چه اتفاقی افتاده" او فریاد زد به تجمع جمعیت قبل از خرابه تا به حال حتی یافت شده است. "یک هواپیما رو دمیده از آسمان است. و اگر کسی فکر می کند آن را دمیده از آسمان شما 100 درصد اشتباه مردمی OK ؟ شما 100 درصد اشتباه است." (به طور طبیعی, مقامات فرانسوی بعد مشخص شد که سقوط ناشی از یک مشکل مکانیکی.)

آنها به پایان رسید و با قسط #152 فقط قبل از انتخابات در زمانی که James Comey را در آخرین لحظه بازگشایی هیلاری کلینتون ایمیل مورد بود مسلط سرفصل. در بین وجود دارد اقساط در مورد پل Manafort را در ماهی-به دنبال نقش "گرفتن اونا توسط..." لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد "مکزیکی قاضی" و تغییر یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن ridiculers مانند لیندزی گراهام و میچ مک کانل به ویشی جمهوری خواه و ائتلاف است.

از طریق تمام مطالب, ایده برای ضبط در زمان واقعی آنچه مردم می دانستند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این کشور در مورد مسائل و مخاطرات در انتخابات قبل از هر یک از ما می دانستند که چگونه این مسابقه که قرار بود به نوبه خود. همانطور که من نوشت: در معرفی اولین قسط چهار سال پیش:

مردم تعجب در مورد امریکا در زمان ما است. می توان آن را جاذب به عقب نگاه, نمایشی, پر مخاطره دوره های که در آن مردم هنوز مطمئن شوید که همه چیز را منجر به ببینید که چگونه آنها را ارزیابی شانس قبل از دانستن نتیجه. چند ماه گذشته از سال 1968 انتخابات ریاست جمهوری: می شود آن را هامفری نیکسون یا امکان پذیر حتی جورج والاس? یا 1964: وجود دارد یک فرصت است که Goldwater ممکن است برنده می شود ؟ استیضاح شمارش معکوس برای ریچارد نیکسون در سال 1974? بوش-گور بازشماری سازمان دیده بان در سال 2000?

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در این سال احتمالا پیوستن به این لیست. شانس هنوز هم در برابر خود و تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چه آینده پنج به علاوه ماه به ارمغان خواهد آورد. در نتیجه برای زمان-کپسول اهداف و نه با این ایده که این تغییر تنها یک رای دهندگان ذهن من لگد کردن آنچه که من قصد دارم به عنوان یک به طور منظم از ویژگی های. هدف آن است که به کاتالوگ برخی از چیزهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و می گوید که هیچ رئیس جمهور واقعی را انجام دهد.
tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب