پس از ضرب و شتم به عقب Coronavirus جامائیکا اولویت گردشگری بیش از بهداشت عمومی

جامائیکا را در محدودیت نگه داشته و نرخ COVID-19 عفونت کم است. اما باز کردن مرزهای خود به آمریکایی ها قرار می د

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
View of the ocean through doors at a tourist attraction in Jamaica
جامائیکا را در محدودیت نگه داشته و نرخ COVID-19 عفونت کم است. اما باز کردن مرزهای خود به آمریکایی ها قرار می دهد جمعیت کشور در معرض خطر است.عکس جان Greim / شاتر

در ماه مارس به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در جامائیکا را دولت بسته مرزهای خود برای جلوگیری از افزایش عفونت و مرگ و میر. شدید حرکت با موفقیت محدود از گسترش این ویروس در کشور, اما آن را به ارمغان آورد اقتصاد خود را متوقف. در ژوئن 15, جامائیکا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران است. پس از ورود بیش از سی و پنج هزار نفر وجود داشته است بیش از یک صد تازگی تایید موارد COVID-19 در این جزیره است. اکثر آنها از ایالات متحده آمد. جامائیکا یک ملت که اقتصاد وابسته به جنبش بین المللی تا به حال هیچ چاره ای جز به بازگشایی شده است. بدون, گردشگری, کسب و کار وجود دارد ایستاده بود به از دست دادن معادل حدود سه میلیون دلار در روز درآمد که حفظ بیش از بیست درصد از اقتصاد کشور. Delroy ویلیامز شهردار کینگستون گفت که این شهرستان در صنعت سرگرمی است که محدوده از تولید موسیقی برای اجرای کنسرت به سالن رقص است تعطیل نیز هست. "تاثیر آن بزرگ است," او گفت:. "شهر خواهد سقوط بدون صنعت است."

در ماه ژوئن ادموند Bartlett, وزیر, گردشگری, اعلام برنامه ریزی برای ایجاد "انعطاف پذیری راهرو" است که اجرا می شود از غرب به شرق در امتداد جامائیکا ساحل شمالی که در آن همه مسافران باقی خواهد ماند. (در حال حاضر وجود دارد یک راهرو در ساحل جنوبی نیز هست.) آیا این طرح موثر خواهد بود در حاوی ویروس باقی مانده است دیده می شود. دولت در حال حاضر در حال پردازش تعداد ده هزار coronavirus آزمون. وزارت بهداشت و درمان ادعا می کند که تمام نمونه ها مورد تجزیه و تحلیل خواهد تا پایان ماه. دولت نیز منتشر شد یک برنامه به نام JamCOVID19 که آهنگ های این جنبش از بازدید کنندگان است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی.

بر خلاف انتخاب رهبران در ایالات متحده جامائیکا سیاستمداران اذعان کرد دامنه این تهدید به شدت در پاسخ به این ویروس و مغلوب آن است. تا به امروز تنها ده نفر کشته و هشت صد و ده آلوده شده اند در یک کشور نزدیک به سه میلیون نفر است. به منظور محافظت از خود از گردشگران آمریکایی که ممکن است حامل جامائیکا اعلام کرد که بازدید کنندگان از فلوریدا و تگزاس و آریزونا و نیویورک مجاز به ورود به کشور تنها در صورتی که تست منفی برای این ویروس ده روز یا کمتر قبل از ورود خود را. با توجه به فشار اقتصادی جامائیکا نیز از سر گرفته دریافت پرواز از پادشاهی متحده, این کشور از, که مسافران برای اولین بار به ارمغان آورد این ویروس به این جزیره است. گردشگران انگلیسی نیز باید تست منفی قبل از آنها می رسند.

در مارس 4, جامائیکا است که دوگانه انگلیسی-جامائیکا تابعیت وارد در نورمن مانلی بین المللی کینگستون اصلی فرودگاه. شش روز بعد او آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به جامائیکا, اولین مورد تایید شده. قبل از او شروع به برگزاری نمایشگاه نشانه های او با حضور در مراسم تشییع جنازه و بازدید حداقل پنج فضاهای عمومی. مقامات بهداشت بلافاصله قرار داده و در انزوا در یک بیمارستان و شروع به تماس با ردیابی. مقامات کشف کرد که این بیمار صفر تا به حال آلوده حداقل پنج نفر دیگر که آنها نیز قرار داده شده در قرنطینه.

استفاده فوری از قرنطینه منعکس رویکرد واحد و یکپارچه به تصویب رسید با جامائیکا دو احزاب سیاسی. پس از تماشای این بیماری همه گیر در سراسر چین و کره جنوبی انتخاب رهبران به تصویب سختگیرانه تماس با ما-ردیابی روش که مورد استفاده قرار گرفت در این دو کشور است. نقشه کشی در جامائیکا تجارب گذشته با بیماری های همه گیر مانند H1N1 و سارسنخست وزیر اندرو Holness, تصویب در سراسر کشور همه گیر پروتکل. به دولت تحمیل متوسط چک در بازارهای; ده ساعت منع رفت و آمد برای همه ساکنان به جز کارگران ضروری است که اگر نقض می تواند منجر به دستگیری و دقیق تماس های ردیابی در سراسر کشور چهارده parishes. این اقدامات سخت کار کرده است. جامائیکا مقامات نگه داشته و این کشور بیش از همه رای عفونت پایین—حدود سی مورد در هر صد هزار نفر یک کسری از رای دادن در ایالات متحده آمریکا است که بیش از یک هزار نفر در هر صد هزار نفر است. اگر آمریکا تا به حال شده است قادر به مهار این ویروس به همان درجه وجود دارد که حدود صد هزار مورد به جای نزدیک به چهار میلیون نفر تا به امروز. "محدودیت به طور قابل توجهی آهسته ویروس و به ما اجازه مدیریت گسترش" کریستوفر Tufton این جامائیکا وزیر بهداشت و سلامتی به من گفت.

دولت نیز بسته مرزها به هزاران جامائیکا شهروندان که سفر و یا کار در خارج از کشور, محرومیت آنها از بازگشت به خانه حداقل تا اواسط ماه مه. شصت و پنج سال از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به نام لین که خواسته است که نام خانوادگی او را نمی توان مورد استفاده قرار گیرد یکی از جامائیکا رشته در خارج از کشور. او تا به حال سفر به اورلاندو از کینگستون برای مراقبت از یک بیمار در مدت کوتاهی قبل از همه گیر آغاز شد. (او برای مراقبت چند تن از اعضای خانواده من در گذشته است.) در شرایط عادی او را بازگشت به جامائیکا, در مارس و پس از او انجام شد ارائه مراقبت اما چون مرزها بسته شد او گیر کرده بود در فلوریدا به مدت شش هفته. "من وحشت زده شد" او به من گفت. "من فقط می خواستم به خانه بروم. من در یک کشور عجیب و غریب و من تنها بودم."

آدری علائم جامائیکا سفیر ایالات متحده تحت نظارت کنترل reëntry از چهار هزار جامائیکا اتباع بودند که رشته در آمریکا در زمان بسته شدن. همه عودت شد نیاز به پوشیدن ماسک بر روی پروازهای خود را به آزمایش ویروس و قرنطینه برای چهارده روز در اتاق های هتل ها به دست آمده توسط دولت قبل از دیدن خانواده خود را. جامائیکا دولت پرداخت می شود بیش از یک میلیون دلار به خوراک و قرنطینه تمام عودت جامائیکا در هتل ها در کینگستون و سنت ان. "این بسیار گران قیمت اما جایگاه دولت این بود که بهتر است به هزینه های اولیه و نه در دراز مدت هزینه های طاقت فرسا سیستم" مارکس به من گفت.

سیستم مراقبت های بهداشتی را در جامائیکا مانند جاهای دیگر در کارائیب شکننده است. هفده هزار و بهداشت عمومی کارگران برای مراقبت از جمعیت کشور از 2.7 میلیون نفر است. جامائیکا مراقبت های بهداشتی کارگران که دارای شهرت برای اداره مراقبت با کیفیت اغلب استخدام برای کار در ایالات متحده است. به عنوان coronavirus گسترش جامائیکا استخدام پزشکی کوبا کارگران برای کمک به مراقبت از بیماران. در هر لحظه وجود دارد حدود سه صد کوبا پزشکان و پرستاران شاغل در جامائیکا. در طول COVID-19 همه گیر کوبا فرستاده اضافی صد و چهل و چهار مراقبت های بهداشتی کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت خواست جامائیکا و دیگر کشورها را به قبول کوبا مراقبت های بهداشتی کارگران به دلیل آنچه در آن ادعا شده بود "سوء استفاده های کارگری" اما چندین کشور نادیده گرفته دولت هشدار. کوبا که یکی از بالاترین نسبتهای پزشکان سرانه ساخته شده است یک بیمارستان صحرایی در لمباردی, ایتالیا و اعزام بیش از یک هزار و مراقبت های بهداشتی کارگران به هجده کشور جهان از جمله هشت در کارائیب. در کوبا, دولت گزارش کرده است که وجود داشته است تنها بیست و چهار صد مورد تأیید و هشتاد و شش مرگ و میر مربوط به کروناویروس در یک ملت از یازده میلیون نفر است. کوبا مقامات اعتباری این کشور را سخت انزوا اقدامات و ماسک دستورالعمل.

در جای دیگر در الجزایر کارائیب پاسخ به coronavirus متنوع. در جمهوری دومینیکن که اشغال شرقی دو سوم جزیره Hispañola است و جمعیت ده میلیون وجود داشته است بیش از پنجاه و شش هزار مورد تأیید و حدود یک هزار مرگ و میر. هائیتی که اشغال غربی سوم از این جزیره است و جمعیت یازده میلیون دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی شده است و قادر به تست به طور گسترده ای آن را تایید کرده است تنها هفت هزار مورد و صد و پنجاه و چهار مرگ و میر.

بسیاری از کشورهای کوچکتر در غرب هند بسته مرزهای خود را برای کاهش گسترش ویروس اما در حال حاضر چهره ویرانی اقتصادی بدون گردشگری. نخست وزیر آنتیگوا و باربودا اخیرا گفت که LIAT کارائیب شرکت هواپیمایی متعلق به یک کنسرسیوم متشکل از یازده جزیره ملل دیده بود آن ترافیک مسافری سقوط در طول بیماری همه گیر. حامل هوا برنامه ای برای انحلال تمام دارایی های خود را و اصلاحات به عنوان یک شرکت جدید. کشورهایی مانند باهاما دومینیکا و جامائیکا, چهره, اجتماعی, اقتصادی و چالش های بهداشتی است که مانع توسعه و به احتمال زیاد منجر به چه U. N. پیش بینی خواهد بود "شدید ترین" رکود اقتصادی در تاریخ سراسر کارائیب و آمریکای لاتین است.

جامائیکا بزرگترین شیوع رخ داده در یک مرکز تماس در خیابان, کاترین دومین محله در کشور است. "به نام" سنت کاترین خوشه' به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید, یک مرکز که شاغل نزدیک به هشت صد نفر" Tufton بهداشت وزیر و انتخاب نماینده برای سنت کاترین گفت. او به من گفت که یک نفر در این مرکز کامپیوتر آلوده از طریق یک وارداتی مورد. تماس با ردیابی نشان داد که تنها فرد آلوده تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث که منجر به حداقل یک سوم از موارد تایید شده در کشور است. "ما بازجویی که فرد جنبش که در آن آنها بروید که در آن آنها مانده اند که آنها باید با تعامل و سپس در آن دسته از مخاطبین و گسترش شبکه به عنوان گسترده ای به عنوان ممکن است" Tufton گفت. به "داغ کردن" گسترش سنت کاترین بود که در زیر قرار داده شده یک بیست و چهار ساعت منع رفت و آمد برای یک هفته. (مرکز تماس شرکت اعلام کرده است که آن را نزدیک مرکز آن در سنت کاترین به طور نامحدود.)

هشت مایل به شرق در کینگستون شهردار ویلیامز از جامائیکا حزب کارگر اجرا اجتماعی فاصله و امکانات ساخته شده برای افرادی که دچار بی خانمانی. ویلیامز خواست مترو منطقه هفت صد هزار نفر از ساکنان مطابق با اجتماعی فاصله و دیگر coronavirus مربوط به سفارشات صادر شده توسط دولت ملی. سرانجام ساکنان "شروع به مطابقت و ایده های اجتماعی فاصله شروع به تبدیل شدن به یک بخشی از زبان مردم" ویلیامز به من گفت. یک راه حل شامل ایجاد "بازار تلفن همراه": فروشندگان سوار در اطراف محله های فروش میوه و زمین مقررات. این کاهش برخی از تراکم در شهر بزرگتر بازار مواد غذایی. جامائیکا نیز قادر به تا حد زیادی دفع قابل توجهی شیوع بیماری در میان سالمندان با انکار بازدید کنندگان و ساکنان جدید در خانه های سالمندان. "تا کنون ما به هر حال نمی شیوع در ما طلایی-سن خانه" ویلیامز گفت: نتیجه بسیار بهتری از آنچه رخ داده است در بسیاری از شهرهای آمریکا است.

ویلیامز به من گفت که پروژه های زیربنایی اتفاق می افتد در کینگستون که به بهبود این شهر تامین آب تقویت گردشگری و در نهایت ایجاد مشاغل بیشتر. او گفت که این شهرستان در بخش های سرگرمی کلیدی راننده از شهر اقتصاد, چرا کنسرت موسیقی تولید و سالن رقص تمام سوخت صنایع دیگر مانند الکل تولید و فروش و خرده فروشی.

یکی از کینگستون بزرگترین جاذبه های این فصل کارناوال که وزارت گردشگری موکول در این سال حرکت آن از آوریل تا اکتبر. سرگرمی شرکت ها هنوز هم در انتظار revelers با وجود نگرانی ها از شیوع. در پاسخ به یک کارناوال گروه Instagram یادآوری در مورد آینده مهلت پرداخت برای لباس یک مشتری جواب داد: "صادقانه شما بچه ها خوب نبوده است در ارتباط با هر چیزی و همه شما فقط هاپ پرش و پرش به جمع آوری. . . . شما واقعا نگاه مانند شما تنها در مورد مراقبت از پول است . . . و آشکارا شما نمی مراقبت در مورد هر کسی را به سلامت."

ویلیامز و برخی از صاحبان هتل و همچنین به عنوان اعضای اپوزیسیون مردم حزب ملی به نام برای همه گردشگران به آزمایش می شود قبل از ورود به کشور است. به انجمن پزشکی جامائیکا نیز توصیه می شود که تمام گردشگران آزمایش می شود قبل از ورود. اندرو منینگ رئيس جمهور از انجمن گفت که در حال حاضر تعداد آزمون "نگرانی بزرگ است چرا که اگر شما یک فرد است که در حالی که به صبر برای نتیجه و اگر آنها شکستن قرنطینه و شما نمی دانید که وضعیت خود را و سپس آنها را به مثبت تبدیل به وضوح که رفتن به پیامدهای."

در ژوئن 2, جامائیکا به تصویب رسید سازش—آن موظف است که تمام بازدید کنندگان خواهد بود به نمایش در آمد به محض ورود و در ژوئن 29th, نخست وزیر اعلام کرد که مسافران از مناطق با خطر بالا مورد نیاز برای تست منفی قبل از آنها می رسند. Bartlett, گردشگری, وزیر به من گفت که مسافران از کاهش خطر کشورها باید اجازه ورود به جامائیکا قبل از آنها تست شده است. "ما پروتکل را بررسی و آن را قرار می دهد ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند زیرک و محوری به عنوان مورد نیاز به حفاظت از مردم از جامائیکا و اقتصاد," او گفت:.

به عنوان فصل طوفان گستراند منطقه چهره دیگری خطر: یک طوفان فاجعه بار می تواند نیروی ساکنان به شلوغ پناهگاه و خانه های که همچنین می تواند سوخت شیوع. ویلیامز گفت که در شهر طوفان پناهگاه شامل همان پروتکل به عنوان پناهگاه برای بی خانمان ها: مایع, ماسک, شستن دست در ایستگاه, اجتماعی, فاصله و نظارت دقیق از کسی که وارد این مرکز و اینکه آیا آنها آزمایش شده اند. اما همانطور که من نوشت: سال گذشته برنامه های دولت برای پاسخ به طوفان غالبا باز کردن در که بلافاصله پس از طوفان. شهروندان اغلب مجبور به کمک یکی دیگر قبل از حرکت آهسته تلاش های دولت شروع به داشتن یک تاثیر است. جامائیکا موفق پاسخ به همه گیر و قابل توجهی وحدت نمایش داده شده توسط خود را محلی و ملی رهبران سیاسی نشان می دهد که یک مدل جدید است که ممکن است. Tufton به وزیر بهداشت گفت که جامائیکا مقامات در پاسخ با موفقیت به coronavirus چرا که آنها کار می کرد در کنسرت. "آن را به ما نشان داده است که همه ما در معرض خطر هستند" او به من گفت. "و در آینده هم این است که احتمالا بهترین استراتژی برای مقابله با آنچه که واقعا یک تهدید برای بشریت است."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de