2020 کپسول زمان #7: 'من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری بسیار

بودن رئیس جمهور است و حتی سخت تر از آن به نظر می رسد. موفقیت در این کار نیاز به یک طیف وسیع تری از استعدادهای

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

بودن رئیس جمهور است و حتی سخت تر از آن به نظر می رسد. موفقیت در این کار نیاز به یک طیف وسیع تری از استعدادهای نسبت به هر انسانی که تا به حال بود: خصوصی قانع کننده و اسب-مهارت های تجاری. عمومی توانایی برای الهام بخشیدن به. تحلیلی ظرفیت به درک تصمیم گیری است که فاقد هر گونه "خوب" ، عاطفی ظرفیت به خواندن خلق و خو و نیازهای کشور به عنوان آن را تغییر دهید. استقامت فیزیکی. تعادل روانی است. ظالم توانایی قضاوت شخصیت به خصوص در میان متحدان و اعضای هیات. به طور مشابه پولادین توانایی برای جلوگیری از تلخ و مضر انتقاد—در غیر این صورت شما نمی تواند بدون تبدیل شدن به ناشنوا به هشدارهای واقعی مشکلات. و این فقط آغاز از لیست.

به من اشاره کرد در یک قطعه در مورد باراک اوباما به عنوان او نزدیک پایان دوره اول این مطالبات از بسیاری از, بسیار متفاوت و پیچیده ای است که سوال این است که آیا یک رئیس جمهور داده شده با شکست مواجه خواهد شد ، همه آنها خواهد شد در پاییز کوتاه در برخی از نقاط ، نتیجه های مربوطه سوال این است که آیا مناطق از هر رئیس جمهور شکست را به بیشتر یا کمتر از کسانی که از موفقیت خود را. جان Dickerson رفت و انشعابات "سخت ترین کار در جهان" در اقیانوس اطلس داستان دو سال پیش.

چرا که این کار غیر ممکن است افرادی که آن را نگه دارید از طریق قابل پیش بینی تغییر نگرش نسبت به خود و زندگی پیشینیان. در هنگام ورود رئیس جمهور جدید معمولا فکر می کنم: به من نگاه کن! من برنده بزرگترین جایزه در زندگی عمومی است. من نمی دانم چرا این بچه های دیگر messed تا چیز بدی است. به من اجازه دهید آنها را نشان می دهد چگونه آن را انجام داده!

سال رفتن; مشکلات کوه; کنگره سردرد است; عمومی نمی تواند خوشحال است. قابل پیش بینی رئیس جمهور توسعه "عجیب و غریب جدید احترام" برای تنها انسان است که درک آنچه آنها در حال رفتن را از طریق. معمولا هنگامی که در حال اجرا برای دفتر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انتقاد از کسانی که قبل از آمد—به طور مستقیم اگر نصب یک چالش یا غیر مستقیم نشان می دهد چقدر همه چیز بهتر خواهد شد تحت مدیریت جدید است. اما پس از یک رئیس جمهور شده است و چسبناک در حالی که او بیشتر مراقب باشید در نقد خود را. (واقعا این سخت است برای پیدا کردن بر روی رکورد نمونه از بسیاری از اولین 44 رئیس جمهور در انتقاد از پیشینیان خود است.) گاهی اوقات در مکان های بیشتر در خصوصی رئیس جمهور به کسانی که در سمت چپ دفتر بپرسید: شما چه فکر می کنید ؟ یا: می تواند به شما کمک کند ما را ؟

این واقعیت بود قضیه از یک سوال در یک ساعت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار طولانی را فشار دهید ظاهر دیروز بعد از ظهر. در ارز -- است که شما می توانید شروع در زمان 59:00 از این خبرنگار پرسید: تهمت:

در بحران های قبلی مانند سونامی و کاترینا روسای جمهور گذشته را به نام خود پیشینیان و گفت: هی من نیاز شما به مرحله و انجام چیزی شبیه به آن.

آیا شما هر گونه علاقه در رسیدن به رئیس جمهور بوش, کلینتون, اوباما کارتر—

قبل از او به پایان رسید این سوال مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت شد بیش از او برای به چالش کشیدن این فرض. او پاسخ داد:

نگاه کنید. من باید بهترین افراد در جهان است. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار فوق العاده ای.

اگر شما نگاهی به H1N1 [تحت اوباما] اگر شما نگاه کنید که در آن کل است که یک فاجعه بود, بود که به سختی دوره از زمان برای کشور ما است. شما نگاه کنید در بسیاری از چیزهای دیگر که نمی شد به کار گرفته شده بسیار خوب آن است که آیا کاترینا یا چیز دیگری.

نگاه من به احترام همه است. اما من احساس می کنم من باید یک تیم است و من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار باور نکردنی....

من نمی خواهم مزاحم آنها زحمت آنها. من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری خیلی.

چه این نشان می دهد در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود توجه و Dunning-Krugerism است بیش از حد آشکار به نیاز پیچیدگی. همچنین عدم تحمل حتی تصور انتقاد و غریزه برای مقابله با یک حمله. در این مورد سوال او را دعوت به گام به سنت طولانی مدت از رئیس جمهور در مواجهه با بحران است. به جای آن او با استفاده از آن نه تنها به بالا بردن خود را, اما همچنین به کاهش دیگران است. ("بنابراین بسیاری از چیزهایی که به کار گرفته شده بسیار خوب است.") دیگران رئیس جمهور به احتمال زیاد چنین چیزهایی فکر خود را به خصوص در اوایل یک اصطلاح است. اما آنها نمی خواهد باید گفت آنها در سراسر کشور تلویزیون در طول یک بحران که ظاهرا در تلاش برای الهام بخشیدن متحد و درمان است.


دو دیگر قابل توجه حوادث روز:

 • هنگامی که گفته شده توسط یک پرسشنامه که میت رامنی جدا کرده خود را (احتمالا پس از ملاقات با او در مجلس سنا همکار رند پل که دیروز آزمایش مثبت برای این بیماری) تهمت عمل شگفت زده کرد. "رامنی در انزوا؟" زمانی که گفت درست بود, او گفت: با آشکار طعنه "Gee که بیش از حد بد است." (شما می توانید قضاوت تن برای خودتان شروع در زمان 43:40 از این کلیپ.)

دوباره بسیاری از رهبران ممکن است این فکر را از رقبای خود. نه دیگران را گفت: آن را با صدای بلند.

 • من که قبلا ذکر شد این موقعیت فوق العاده ای از Anthony Fauci, در طول بیماری همه گیر. او یک عمر با ارزش از اعتبار پشت کلمات خود را و توصیه. اما او ساخته شده برای ایستادن تقریبا هر روز در تلویزیون زنده, پشت رئیس جمهور گفت: چیزهایی که Fauci پس از آن نیاز به اصلاح.

اقیانوس اطلس را پیتر نیکلاس بود مصاحبه با Fauci صبح دیروز که در آن او گفت که دولت تا به حال نه او را تحت فشار بیشتر مشخصه حمایتی — "من مطمئن هستم که چرا." در روز بعد جان کوهن از علم منتشر شده مصاحبه بر خلاف من خواندن از یک شکل بود که هنوز هم در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار. یک نمونه:

س: شما در حال ایستاده وجود دارد گفت: هیچ کس باید با جمع آوری بیش از 10 نفر هستند و تقریبا 10 نفر با شما در مرحله....

یک: من می دانم که. من دارم سعی می کنم. من نمی تواند انجام دهد غیر ممکن است.

س: چه چیزی در مورد محدودیت های مسافرتی?... آن را فقط نمی comport با حقایق.

یک: من می دانم, اما چه چیزی شما می خواهید من برای انجام? منظور من به طور جدی جان بیایید واقعی شما چه من می خواهم به انجام?

آنچه من می خواهم از امروز, مارس 23 است برای او را به ماندن وجود دارد زمانی که او می تواند.

این چیز قابل توجه در مورد دیروز قسط از آنچه تبدیل شده است به طور منظم و روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus همه گیر:

 1. که این اتفاق افتاد و در همه. اوایل سال گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی سارا هاکبی ساندرز و سپس دبیر مطبوعاتی خود را برای جلوگیری از انجام روزانه و جلسات مطبوعاتی است که روال برای مطبوعات دبیران برای چند دهه. ساندرز برگزار شد آخرین جلسه کمی بیش از یک سال پیش. او جانشین استفانی گریشام است هر گونه برگزار نمی در همه. تا زمانی که در این ماه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به نظر می رسد در تعداد بسیار کمی رسمی کنفرانس های مطبوعاتی. یکی از آخرین من پیدا کردن یک رکورد در ماه سپتامبر سال 2018 است. به جای تهمت خواهد بحث در مطبوعات رسمی scrums معمولا در حالی که راه رفتن و یا از یک هلیکوپتر.

  در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلویزیون, پاسخ به سوالات روز پس از روز از جمله تعطیلات آخر هفته. این ما به ارمغان می آورد به...
    

 2. که آن را مجازی کمپین تجمعدر دو تا از جلسات این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته قبلی خود پیف-poohing ویروس تهدید و انتقاد شخصی از چهره های رسانه ها و سیاستمداران دیگر و به جای آن زده غم انگیز "ما در این با هم" تن. که من در اینجا ذکر این تغییر در لحن استقبال شد در برخی از مطبوعات به عنوان نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دولتمردی.

  در دو روز گذشته تهمت شده است به بیشتر عادت تن از تویت ها و تظاهرات. در آن تنظیمات او تا به حال دو تم ثابت: که او آنقدر بزرگ است که منتقدان خود را چنین فریب دادن, بازنده هر نقطه معمولا بر اساس اطلاعاتی که نادرست بود.

  لحن و غلط اطلاعات بازگشت و دیروز. بسیاری از آنچه تهمت و گفت: غلط: بسیاری به طور چشمگیری خود را ادعا می کنند که FDA به تازگی تایید شده استفاده از داروی ضد مالاریا دارو برای درمان COVID-19 و که این امر می تواند یک "بازی-changer." (FDA مقامات بلافاصله روشن است که آنها انجام داده بود هیچ چیز مانند.)

  مغلوب ساختن پیشی جستن جدید علاقه برای این "جلسات" و روز افزون خود را تبدیل به تهمت تجمعات انتخاباتی با دانشمندان به جای محلی-مقامات دولت به عنوان حمایت از, بازیگران, باید, باعث کابل-اخبار تولید کنندگان به تأمل در مسیر آنها رهبری را.

  در سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نامزدی خود را در تابستان 2015, کانال های کابل فرار بسیاری از خود را "قفل و او!" تظاهرات زندگی می کنند و در طول, که پوشش به مبلغ بسیار ارزشمند رایگان کمپین تبلیغاتی. یک منبع محاسبه رایگان-اعتبار ارزش ها به عنوان ارزش چندین میلیارد دلار است.

  از مغلوب ساختن پیشی جستن از نقطه نظر آن را حس می کند به نوبه خود این حوادث را كلیك كنید اعتبار او استفاده می شود به تعداد در تظاهرات انبوه. از رسانه ها از ديدگاه, از آن حس به پوشش برای اولین بار تعداد کمی از آنها زندگی می کنند. اما با توجه به افزایش باطل هوش در چه تهمت می گوید و عزم خود را برای قطع کردن و یا منحرف کردن پرسشنامه که سعی کنید برای پرسیدن در مورد این دروغ کابل شبکه باید توقف پخش این که زنده عینک و به جای آن گزارش پس از آن با کلیپ از چیزهایی که تهمت و دیگران گفت و این که آیا آنها واقعی بودند.

  خود دلیل واقعی برای پوشش زنده در مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش بود که رتبه بالا رفت: مردم می خواستند برای تماشای این عینک. حتی اگر که هنوز هم درست است که ما قطعا آموخته اند که برگ برنده استفاده خواهد شد بسیاری از وقت خود را به حمله و دروغ و اعضا' اصلاحات هرگز به عقب. در زمان بحران کابل-اخبار کانال های در حال ساخت عمومی کمتر مطلع و در نتیجه افزایش خطر عمومی با ارائه چنین بستر مناسبی برای نهفته است.

  همچنین به عنوان یک موضوع عملی اگر این جلسات بودند دیگر پوشش زنده تهمت خواهد از دست دادن علاقه به حضور در خودش. سپس این دانشمندان می تواند دوباره در مرحله—و در نهایت آنها را می توان تحت پوشش زندگی می کنند دوباره.
     

 3. که تهمت ویرایش اسکریپت. به عنوان Jabin Botsford, یک , واشنگتن پست , عکاس اشاره کرد تهمت و خش کردن کلمه "تاج" در زبان اسکریپت و جایگزین آن با "چینی" به طوری که او خواهد بحث در مورد خطر "چینی virus." زمانی که او به عنوان خوانده شده بیشتر از بقیه آماده متن مغلوب ساختن پیشی جستن صدا به عنوان اگر او بودند و دیدن آن را برای اولین بار. این بود که یک کلمه او در مورد مراقبت.
    
 4. که او به پایان رسید با ... این سوال است. من فاقد روح به همه از این در حال حاضر. شما می توانید به عنوان خوانده شده داستان در اینجا و اینجا. دوباره, هیچ چیز مانند آن را تا به حال اتفاق افتاده در کاخ سفید قبل از.

به روز رسانی: همانطور که من نوشتن من که جی روزن در مطبوعات فکر می کنم وبلاگ آمده است به همان نتيجه مورد رویداد زندگی می کنند پوشش. خود را مورد پوشش می دهد بسیاری از مراحل دیگر در آنچه که او خواستار "حالت اضطراری" دست زدن به تهمت و اما در حوادث زندگی می کنند او می گوید:

تعویض به حالت اضطراری به معنی پوشش ما خواهد شد نگاه متفاوت و کار در راه های مختلف به عنوان ما سعی می کنیم برای جلوگیری از رئیس جمهور از misinforming شما از طریق ما....

ما را پوشش نمی دهد زندگی می کنند هر سخنرانی تجمع و یا کنفرانس مطبوعاتی مربوط به رئیس جمهور است. خطر عبور از همراه بد اطلاعات بیش از حد بزرگ است. در عوض ما شرکت خواهد کرد با دقت به آنچه او می گوید. اگر ما می تواند به طور مستقل تأیید هر گونه اخبار مهم او اعلام کرد ما به ارمغان خواهد آورد که به شما پس از تایید مرحله.

من با آن موافقم و با روزن نتیجه خطاب به خوانندگان:

ما احساس می کنیم ما می توانیم نگه داشتن گفتن و "newsy" داستان در مورد غیر قابل اعتماد راوی که به نوعی رئیس جمهور شد. نه با جان میلیون ها نفر در خطر است. ما باید برای خروج از سیستم که برای حفظ ایمان با شما و با دلیل ما شد روزنامه نگاران در وهله اول

در یک صدای جیر جیر شب گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زنده اصطلاح چینی "ویروس" برای پاتوژن در غیر این صورت شناخته شده (از جمله با مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از زودتر توییتهایی) به عنوان coronavirus.

از طریق توییتر

این بعد از ظهر در حال حاضر روزانه مطبوعات ارائه در مورد این ویروس و بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که چرا او با استفاده از این اصطلاح—با توجه تلخ, عمومی و دولتی پاسخ آن را برانگیخته در چین و گزارش های اخیر نژادپرستانه ضد چینی واکنش ها در داخل ایالات متحده است. (مثلا شروع ورود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر موضوع دیروز از Jiayang فن یک نویسنده برای نیویورکر زیر است.)

از طریق توییتر

امروز کنفرانس سسیلیا وگا, از ABC ذکر شده امکان نژادپرستانه واکنش به "چینی Virus." او به طور مستقیم خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن "چرا شما در حفظ و با استفاده از این؟" (شما می توانید ارز شروع در زمان 1:44 این فیلم است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن جامعی با آنچه به مبلغ دو نکته: اول این که او فقط تماس کارهای خود را از نام واقعی و دوم است که او پشت در چین برای پیشنهادات که ایالات متحده واقعا به سرزنش.

چرا نگه داشتن با استفاده از واژه?

از آنجا که آن را از چین می آید. به همین دلیل است. آن را نژادپرستانه در همه. من می خواهم به دقیق.

من عشق بزرگ برای همه مردم از کشور ما است. [sic] اما همانطور که می دانید چین سعی کردم به می گویند که آن را ناشی از سربازان آمریکایی.

که نمی تواند اتفاق می افتد. آن را به اتفاق می افتد. تا زمانی که من رئیس جمهور.

هدف من برای لحظه ای است که به بررسی تاریخ پر از تحقیر امیز نام بیماری—مثلا چرا سفلیس بود به نام "فرانسوی بیماری" توسط 16 قرن ایتالیایی ها که فرانسه در پاسخ آن خواستار "ناپلی بیماری است." و نه در مورد حاد حساسیت در چین به دیده می شود به عنوان یک منبع کثافت و بیماری چیزی است که می تواند یک توهین در هر نقطه اما که در چین می آید و با مشخص تاریخی پس زمینه است که باعث می شود آن را به خصوص التهابی است. (خشن موازی: فکر می کنم از هر آشنا توهین آمیز و کلیشه ای استفاده می شود در برابر آفریقایی و یا آمریکای لاتین آمریکایی یا یهودی و یا هر گروه دیگر. سپس فکر می کنم از یک رئیس جمهور ایالات متحده با استفاده از آن در سخنان و اظهارات.) و نه در مورد نقطه همکار من گریم چوب astutely باعث می شود که رسوایی واقعی آن چیزی است که دولت می کند (و نتواند به انجام بيش از آنچه در آن می گوید. و نه احتمال این که حیوان-انسان انتقال که موجب این بیماری همه گیر احتمالا رخ داده در وحشی-حیوانات در بازارهای چین است. (شواهد نشان می دهد که انتقال که باعث به H1N1 "آنفولانزای خوکی" اپیدمی ده سال پیش صورت گرفت در جایی در شمال امریکا, اما این بیماری بود و به طور کلی شناخته شده به عنوان "آمریکا آنفولانزا" یا "این بیماری است.")

بلکه آن را به یاد داشته باشید این لحظه در ایالات متحده را در رابطه با آن مهم ترین شریک خارجی-و-رقیب. در حالی که ترکیب بهداشت عمومی و اقتصادی فجایع لحظه در حال فرماندهی توجه چین و ایالات متحده تعامل ممکن است نقل مکان کرد و در یک مجزا تیره تر جهت.


نه ایالات متحده و نه چین بزرگ است و به اندازه کافی مسلط به نیروی دیگر کشور نیز بزرگ نیز غالب—به انجام چیزی است که رهبری آن و یا واقعا نمی خواهید به انجام.

اما هر دو ایالات متحده آمریکا و چین بازی بزرگ به اندازه کافی در نقش های دیگر اقتصادی و استراتژیک و زیست محیطی و فرهنگی و به طور کلی وضعیت که هر یک می تواند زندگی را به طور قابل توجهی بهتر یا بدتر برای دیگر—نه به ذکر اثرات آن بر سایر نقاط جهان است.

داستان گذشته نزدیک به پنج دهه از شروع در Nixon-مائو عصر توسط ایالات متحده و چین های عمومی و خصوصی رهبران به طور کلی به دنبال راه هایی برای کار با هم به عنوان احتیاط شرکای بیشتر از آنها نگاه راه هایی برای مقابله با هر یک از دیگر به عنوان آشکار دشمنان. (من در توصیف این پویا در یک اقیانوس اطلس مقاله "چین جهش بزرگ به عقب" چهار سال پیش است.) و داستان از پنج سال گذشته به عنوان توضیح دادم که در همان مقاله است واضح تر و واضح تر تفاوت بین کشورها است. بود که حتی قبل از تجارت به جنگ و درگیری از سه سال گذشته است.

در حال حاضر رهبری هر کشور است بازیگری در مکان های عمومی, به عنوان اگر آن را تا به چیزی برای از دست دادن با توهین و تحریک دیگر. شاهد این اتهامات از مقامات چینی است که ایالات متحده ممکن است عمدا مهندسی ویروس و به هر طریقی آن را بر روی یک بی گناه چینی عمومی و یا استفاده عمومی از "چینی ویروس" توسط رئیس جمهور در آگاهی کامل آن است که یک نقطه اشتعال در طرف دیگر و گزارش های خصوصی استفاده از "کونگ آنفولانزا" توسط کاخ سفید کارمند.

دیروز دولت چین در زمان یک گام است که حتی بیشتر grizzled چین دست یافت تکان دهنده: آن را لغو مطبوعات اعتبار برای آمریکا-شهروند خبرنگاران از سه پیشرو در ایالات متحده در روزنامه ها -- Washington Post, the نیویورک تایمزو وال استریت ژورنال—و شروع روند اخراج آنها از کشور است.

در یو پی اس و فراز زندگی از ایالات متحده-روابط چین با پایین از میدان تیان آن من در سال 1989 ایالات متحده بمب در سفارت چین در سال 1999 چینی نظامی جت زد که به نیروی دریایی ایالات متحده نظارت هواپیما در سال 2001 تکرار اختلافات تجاری به علاوه همه فن حریف اوج—مقامات چینی گرفته شده هرگز به این مرحله قبل از.

همانطور که با بسیاری از چیزهایی که در چین منطق این حرکت است که احتمالا بیشتر داخلی به عنوان بخشی از جریان سال های طولانی داخلی در جریان سرکوب در چین. (Alex Dukalskis از ویلسون مرکز و دانشگاه کالج دوبلین گذاشته داخلی-چینی پویایی در یک صدای جیر جیر موضوع امروز.) اما آن را بسیار قابل توجهی تشدید ایالات متحده و چین در مرحله نهایی مسابقات — و یکی که به عنوان بهترین من می توانم بگویم رفت يکديگر اعلام کردند رئیس جمهور ایالات متحده دیروز و امروز تا فشار و بازجویی بخشی از ارائه خود را امروز.

در اواخر کنفرانس مطبوعاتی خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه که او فکر چینی ها حرکت می کند و "این است پیام خود را به چینی ها در مورد شفافیت است." (شما می توانید آن را با شروع در زمان 2:08 در اینجا.)

"من خوشحال به آن را ببینید" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان اگر او بودند صحبت کردن در مورد آخرین سقوط در بازار سهام و یا مشکلات برای صنعت کروز. سپس:

من اختلافات با سه نفر از کسانی که گروه های رسانه ای. من فکر می کنم شما می دانید که بسیار خوب است.

اما من نمی خواهم شاهد است که در تمام. من خوشحال هستم در مورد آن در تمام.

و سپس او در نقل مکان کرد. فقط نگاه کردن به کلمات شما ممکن است تصور کنید که این یک ولتر-مانند "مخالفت با آنچه شما می گویند, اما دفاع خواهد به مرگ راست خود را به آن می گویند." اما اگر شما مراقب شما خواهید دید که آن را آمد در سراسر به عنوان یک مسئله جزئی—فرصتی برای ثبت نام ناخشنودی خود را با این سه مقاله و برای تغییر به چیزی جالب تر است.

من امیدوارم که این مهم ترین رابطه برای ایالات متحده نخواهد بود قربانی دیگری از طاعون. اما به عنوان من نوشتن در مارس 18, به نظر می رسد به دست گرفته اند زیر به اطلاع عموم نوبه خود برای بدتر است.

در مطبوعات سوال در کاخ سفید امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که آیا لحن خود در مورد کوروناویروس چالش ناگهان تغییر کرده بود. برای چند هفته او شده است می خواهم تمسخر ویروس تهدید—در تظاهرات در توییتهایی و در مطبوعات اظهارات. اما هر دو دیروز و امروز او می خواهم به طور ناگهانی معطوف به هشدار که بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی واقعی بودند و باقی خواهد ماند بنابراین برای مدت زمان طولانی.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن رد شده است هر گونه تغییر در تن و گفت: (به عنوان شما می توانید در اینجا مشاهده کنید):

"من همیشه شناخته شده است. این یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر....

"من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است."

این تخت از دروغ است.

تنظیم سرب برای بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه و برای پوشش بیشتر در فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برای بسیاری از هفته پیف-poohed این ایده که این ویروس باید جدی گرفته شود.

 • او گفت: آن را "موجود" و "تحت کنترل" (به عنوان McKay Coppins اشاره کرد).
 • او گفت: "آن را به ناپدید می شوند" و "ما بسیار مشکل کوچک در این کشور" (به عنوان دیوید Leonhardt اشاره کرد).
 • او گفت: سه هفته پیش که آمریکا تا به حال "15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم." (به عنوان جلسه کاخ سفید متن را نشان می دهد).
 • او توییتی فقط هشت روز پیش که "جعلی رسانه های خبری و شریک زندگی خود را به حزب دموکرات در حال انجام همه چیز را در آن نیمه قدرت قابل توجهی (در آن استفاده می شود بیشتر!) به ملتهب CoronaVirus وضعیت" (به عنوان تپه اشاره کرد).
از توییتر.

از رشد جهانی آگاهی از این بیماری در ماه های ژانویه تا زمانی که او در کنفرانس مطبوعاتی دیروز, مارس 16 مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور مداوم به حداقل برسد پزشکی و اقتصادی در معرض خطر است. او اغلب تشبیه ویروس به آنفولانزای فصلی و در یک تجمع گفت که انتقاد از دولت خود virus پاسخ بود "جعل"—در واقع ادامه از استیضاح "جعل" به معنای دیگر.


که تهمت منتقل شده تن او تا به طور چشمگیری می گوید چیزی در مورد مقیاس بیماری و اثرات آن. من امیدوارم که آن را می گوید چیزی مثبت در مورد آینده فدرال تعهدات برای پیوستن به تلاش در برابر آن تا کنون به رهبری فرمانداران و شهرداران.

اما او معتقد است که او می تواند راست zap دور تمام حافظه خود را از کلمات و اعمال و دوباره خود را به عنوان مرد صرفه جویی در کشور خود از همه گیر—یکی دیگر از Anthony Fauci, اما با اجرایی قدرت—نشان می دهد چیزی در مورد تهمت ذهن و شخصیت و چیزی در مورد ارزیابی خود از زندگی عمومی است.

 • در مورد ذهن خود آن را نشان می دهد: او در زندگی لحظه و هر چه او می خواهد درست در این لحظه است که "درست" برای او حداقل در حالی که او آن را گفت.
 • در مورد ارزیابی خود از دیگران آن را نشان می دهد: او اعتقاد دارد که او می تواند دور با آن. در برخی از سطح او باید بدانند که نیمی از مطبوعات است خسته از نوشتن 900th داستان اشاره او دروغ. نیم دیگر گرسنه برای برخی از راه برای نشان دادن آن "تعادل" و به اجتناب از استفاده از ساده کلمه "دروغ است." و در عین حال حوزه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواهد با او بماند اگر او "شات کسی در خیابان پنجم" هنوز هم ممکن است روی.

یک ارزیابی در سی ان ان فقط پس از کنفرانس مطبوعاتی نشان داد که نوع پاسخ تهمت ممکن است شرط بندی در. این برآورد دانا باش گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات "او که در این نوع از رهبر است که مردم باید حداقل در تن امروز و دیروز." خواهیم دید که چه آنلاین داستان امشب و چاپ سرفصل فردا صبح می گویند در مورد تهمت را تغییر.

خواهد شد "امروز و دیروز"—این رام تن دیروز "من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی" Orwellian بزرگ-دروغ امروز—وارد آگاهی عمومی به عنوان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن "رو جدی" و "یک رهبر"? و یا به عنوان زمانی که او در نهایت رفت و بیش از حد با یک دروغ آشکار?

همانطور که من نوشتن این, در زمان واقعی ما نمی تواند مطمئن باشد. من خودم حدس می زنم که من امیدوارم که ثابت می کند اشتباه است.

این بعد از ظهر در پاشنه به طور گسترده ای panned رسمی بیضی آدرس دفتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مونتاژ یک گروه علمی و شرکت رهبران به بحث در مورد برخورد با کروناویروس. شما می توانید همه چیز را در کاخ سفید در کانال یوتیوب.

من شک دارم که ما می خواهیم یک خط از این کنفرانس همچنین اغلب در ماه های آینده. شما می توانید آن را با شروع در حدود 1:22:00 وقتی خبرنگار کریستن Welker از NBC تهمت می پرسد که آیا او طول می کشد مسئولیت تاخیر در ساخت کیت های آزمایش در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ:

هیچ.

من نمی مسئولیت در همه.

دقت تجزیه و کامل در زمینه تهمت اشاره شد تنها به کیت های تست — و در ادامه اش (رویا پردازی) شکایت که قوانین چپ بیش از سال 2016 تحت دولت اوباما هستند و دلیل واقعی آمریکا بوده است خیلی آهسته به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

اما filmable لحظات در سیاست همیشه گرفته در کامل متن و در خود بیشتر دقت تجزیه منطقی خواندن:

 • "آنها چسبیده به اسلحه و دین"
 • "من به آن رای دادند قبل از اینکه من علیه آن رای دادند"
 • "سبد deplorables"
 • "یکجور دوربین عکاسی شما در حال انجام یک معامله از یک شغل"
 • "چیزهای اتفاق می افتد" (دونالد رامسفلد در هرج و مرج پس از حمله عراق)
 • "این بستگی دارد که چه معنای کلمه" است " است."
 • "صلح برای زمان ما است."

همه از این در کامل متن و بیشترین پرستانه خوانده شده—تا به حال به این معنی که شما می توانید درک و شاید دفاع کند. هیچ یک از این زمینه و یا معنی جان سالم به در برد, به عنوان کسانی که رفت و از عبارات به weaponized نمادها.

را که اتفاق می افتد به "من نمی مسئولیت در تمام" ؟ ما به زودی خواهید دید.


مرحله دیگر کسب و کار امتیاز:

 • یک سری از مدیران اجرائی به میکروفون برای توصیف آنچه خود شرکت انجام شد برای تست سرعت و یا کمک کردن در راه های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن, گیر افتاد, اول سه یا چهار نفر از آنها ناگهان با تکان دادن دست خود را به آنها منتقل شده و دور از تریبون. همه مبهوت به نظر می رسید به عنوان شما می توانید در این ویدئو.

  پس از آن دیگر مدیران اجرائی شروع به گرفتن و یک زیر گروه از آنها را سوراخ کردی دور از میکروفون قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با شتاب آنها را برای دست دادن و یا برگزار شد دست خود گره با هم در یک محافظ نماز-سبک درک.

  در نهایت (در 1:06 در ویدیو) شما می توانید ببینید بروس Greenstein LHC گروهی, تعجب مغلوب ساختن پیشی جستن با آرنج دست انداز به جای یک دست ، مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسید کاملا بی اعتنا به ایده های اجتماعی فاصله. این نیز قابل توجه است که یک سخنران پس از دیگری لمس نقل مکان کرد و در اطراف همان میکروفون قرار داده و او دست خود را بر طرف از همان تریبون.

 • من که قبلا ذکر شد امروز مضطرب و در حال تحول موقعیت Anthony Fauci شده است که "صدای علم" از طریق این قسمت به عنوان او در طی قبلی شرایط اضطراری پزشکی. این ناآرامی نهفته در تنش بین دهه خود را به عنوان یک دانشمند محترم و فعلی خود نقش به عنوان یک عضو برجسته تیم مغلوب ساختن پیشی جستن. می تواند او را حفظ طولانی او شهرت به عنوان یک تیرانداز راست? در حالی که حفظ هر گونه نفوذ با مغلوب ساختن پیشی جستن?

  آنچه را شما از زبان بدن خود را از طریق حوادث امروز است. (او در سمت چپ در تصویر زیر کلیک کنید.)

 • کاخ سفید
 • همچنین امروز من ذکر اجتناب ناپذیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند غیر قابل تصور-در-دیگر-دولت مراسم از مغلوب ساختن پیشی جستن زیردستان limitlessly ستایش نیکی و حکمت رهبر خود را. آن قابل توجه بود برای دیدن تمام مدیران پرش راست گذشته است که تشریفات.

  اما اگر شما احساس یک فانتوم-اندام درد شدید و ناگهانی در صورت عدم وجود این نظرات همه شما تا به حال انجام بود منتظر مایک پنس. شما می توانید او را بشنود شروع در حدود 1:07 با نظرات آغاز شد که "این روز باید الهام بخش برای هر آمریکایی" ساخته شده و در earnestness از وجود دارد.

وجود دارد خیلی بیشتر از این پرسش و پاسخ, جلسه, اما من نمی خواهم به از بین بردن تجربه کشف برای هر کسی است که آن را دیده نشده است.

دو صد و سی و پنج روز تا انتخابات.

از امروز, مارس 13 سال 2020—سه سال به علاوه به دولت فعلی سه ماه به آگاهی عمومی از coronavirus گسترش و هفت به علاوه ماه تا قبل از انتخابات بعدی—Anthony Fauci است به ایفای نقش در آن هیچ قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن-دوران شکل است جان سالم به در برد.

یک نفر دیگر شده است در نقطه Fauci در حال حاضر اشغال. که البته جیمز Mattis بازنشسته چهار ستاره دریایی سپاه ژنرال و وزیر سابق دفاع برای مغلوب ساختن پیشی جستن. سابق است که کلمه کلیدی در اینجا و سوال این است که آیا این تغییر در شرایطی بین Mattis زمان و Fauci را—به ماهیت عمومی این اورژانس بیشتر نزدیکی انتخابات و آشکار حکم از بازارهای مالی و هر دو داخلی و بین المللی رهبران که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در عمق بیش از سر خود را به Fauci بیشتر اهرم او نیاز دارد نه فقط به ماندن در محل کار بلکه برای هدایت سیاست دور از پرتگاه است.


چرا Anthony Fauci در حال حاضر حتی بیشتر از جیمز Mattis قبل از او در موقعیت های مختلف از دیگر عموم قابل مشاهده کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ؟

 1. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار ارتباط و احترام. Fauci شده است رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت پس از رونالد ریگان دوره اول در سال 1984. (چگونه می تواند او برگزار شد این پست ، اگر چه هیچ چیز در نگاه خود و یا تحمل خواهد آن را نشان می دهد Fauci است که بیش از هر برنی ساندرز و یا جو بایدن. او به تازگی تبدیل 79.)

  از طریق خود تصدی در NIH که میرسد روزهای اولیه اچ آی وی/ایدز ویرانی و بعد از آن تجربه با SARS و H1N1 شیوع Fauci تبدیل شده است بسیار آشنا "به صورت عمومی از علم" توضیح در جلسات کنگره و در تلویزیون و رادیو مصاحبه چگونه آمریکایی ها باید فکر می کنم در مورد آخرین تهدید. او موفق به از هم جدا ماندن از هر دوره را حزبی-سیاسی مبارزات مرگ. او دریافت یک قایق علمی و مدنی افتخارات از لاسکر جایزه برای سلامتی رهبری به مدال آزادی ریاست جمهوری اعطا شده توسط جورج دبلیو بوش است.

  در نتیجه در مقایسه با تقریبا همه چهره های دیگر با آنها تهمت احاطه شده است خود Fauci است با هر هدف استاندارد بهترین فرد برای این کار است و جهانی دیده می شود به عنوان چنین. این تمایز او از مردم مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه خود را cenacolo از دیرین consigliere مایکل کوهن به متحد دیرین راجر سنگ به دیرین شخصی پزشک هارولد Nbsp; و از گذشته و حال اعضای خود در کاخ سفید کارکنان مانند ترک مایکل فلین و بازگشت امید هیکس و sempiternal Jared کوشنر; و ماهی خارج از آب کابینه منصوب بود (به انتخاب یکی) این جراح مغز و اعصاب بن کارسون به عنوان وزیر مسکن و توسعه شهری است.

  قرار داده راه دیگر: بسیار سادگی تهمت نیازهای Fauci بیش از Fauci نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک موقعیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال احساس راحت در— شاهد شرایطی به هیچ وجه با Mattis.
    

 2. توانایی نه به تحقیر خود را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. اولین جلسه هیئت دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود, تقریبا سه سال پیش بود که بر خلاف هر گونه دیگر انجام شده در تاریخ ایالات متحده و بسیار شبیه متعاقب عمومی ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن در شرکت با انتصاب.

  در آن جلسه در 12 ژوئن سال 2017 به عنوان دوربین های تلویزیونی شد نورد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و یکی یکی به حال خود منصوب و از آنها در مورد چه نوع حکیم و دور اندیش او—شکست تنها به تعریف او فروتنی. (تینا Nguyen شرح داده شده در این جلسه در این زمان در Vanity Fair.) پس از ستایش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دیگران به ستایش او شروع با اعتماد مایک پنس. "این بزرگترین افتخار زندگی من به عنوان معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور است که نگه داشتن کلمه خود را به مردم آمریکا" پنس آغاز شد. همه دیگران به دنبال او مثال—با برجسته استثنا Mattis. او خود را صرف "ستایش" هم به جای افتخار مردان و زنان در لباس او منجر شده است.

  هیچ رویداد عمومی بود که در جلسه هیئت دولت اتفاق افتاده بود قبل از اینکه در ایالات متحده به سادگی به دیگر رئیس جمهور شده است به عنوان نیازمند برای در-عمومی چاپلوسی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است. البته بسیاری از سیاستمداران و همه روسای جمهور نیازمند هستند; شما نمی تواند اجرا برای ریاست جمهوری اگر شما تا به حال عادی در خلق و خو. (سابقه خواندن در این مرحله در حالی که شما "به لحاظ اجتماعی منزوی": رابرت پن وارن همه مردان شاه.) هر رهبر سیاسی می خورد تا ستایش در خصوصی—"کار فوق العاده امروز آقای رئیس جمهور—شما واقعا اتصال!", نه به ذکر است Veep—اما بقیه آنها شده اند زرنگ و دانا به اندازه کافی به دانستن چگونه رنگ ورو رفته این به نظر می رسد ، مدرن استثنا-نشان دادن-به-قانون ممکن است لیندون جانسون با به اندازه کافی از خورشید شاه در آرایش خود را به لذت بردن از داشتن مردم فروتن خود را قبل از او. اما برگزاری یک چاپلوسی متحرک? اگر جورج دبلیو بوش تا به حال شنیده ام می گویند, Karl Rove شروع به در راه است که او به احتمال زیاد گفت: "OK گه شکوفه چه می کنند؟" باراک اوباما یا جان اف کندی و یا جیمی کارتر— را قوسی ابرو به عنوان اگر بپرسید, "آیا شما فکر می کنم شما هنوز هم بازی در کودکان?"

  اما آنچه ما دیدیم که در جلسه هیئت دولت ما دیده می شود دوباره و دوباره از کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. تحقیر آمیز ترین نمونه های اخیر از افراد مسئول coronavirus پاسخ: پنس دوباره; Alex آذر رئیس بهداشت و خدمات انسانی; Robert Redfield سر از مراکز کنترل بیماری و Seema Verma مسئول مدیکر و مدیکید. آغاز و انتهای خود را در بیانیه های عمومی و پاسخ به بسیاری از سوالات هستند larded با ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را "قاطع و رویایی عمل است." (برای آخرین مثال ببینید Verma تحت بازجویی از Martha MacCallum از فاکس نیوز. ورما بارها و بارها dodges MacCallum مستقیم سوال در مورد اینکه آیا بیمارستان ها به اندازه کافی هواکش و سایر لوازم (به عنوان فرد Barbash گذاشته در واشنگتن پست. MacCallum باعث می شود یکی از آخرین امتحان کنید—و ورما به دنبال پناه در گفت و این که چرا رئیس جمهور را به خود گرفته است یک عمل جسورانه و سرنوشت ساز." که ادعا می کنند هیچ حس منطقی به MacCallum یا شنوندگان اما آن را منعکس منطق غیر قابل اجتناب از آنچه که انتظار می رود از اعضای دادگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن.)

  است یک استثنا وجود دارد: Anthony Fauci. او گهگاه گفت که او موافق با جنبه های دولت و یا رئیس جمهور, سیاست, اما او خودداری کرده است که مراسم خود چشم پوشی. البته Fauci برگزار شد کار خود را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر آمد و نه بخشی از نرمال دور از سطح بالا قرار ملاقات هر دولت جدید می سازد. (به بهترین دانش من هر چند مدیران NIH موسسات مانند Fauci, خدمت "در لذت بردن از رئیس جمهور" و بنابراین می تواند برداشته شود. اگر من اشتباه می کنم که به روز رسانی خواهد شد. به روز رسانی: چند NIH جانبازان نوشته اند می گویند که Fauci موقعیت رسما متفاوت از آن از NIH مدیر است و نه به طور مستقیم ریاست جمهوری-سیاسی انتصاب. تاریخ اخیر می آموزد که یک کینه جو جمهور می تواند همه چیز را دشوار و حتی برای حرفه ای کارمندان دولت. اما من سپاسگزار برای روشن شدن. )

  اما Fauci مودب اما سازگار تمایل به دمر خوابیدن نمی رفته اند خسته شده اید توسط مخاطبان-از-یکی برای همه دیگر انتصاب: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.
    

 3. شجاعانه به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در. این یک گام فراتر از هر چیزی Mattis تلاش کرده است. از طریق دو سال اول دولت پس زمینه-منابع داستان ها و گزارش بر اساس "کسانی که در یک موقعیت به دانستن اتاق فکر" گذاشته افزایش فاصله بین Mattis نظر از منافع آمریکا و چه تهمت می گفت و انجام می دهند.

  اما هیچ سابقه ای از Mattis یا هر کس دیگری برای آنچه که ما را دیده اند این چند هفته گذشته از Fauci در تریبون. است coronavirus مشکل فقط رفتن به دور (به عنوان برگ برنده ادعا کرده)? هیچاز Fauci. جدی است و آن را در حال رفتن به بدتر. است تست سیستم "کامل" (به عنوان برگ برنده ادعا کرده)? هیچ, آن کار نمی کند به عنوان آن را باید. ایالات متحده یک بار دیگر بزرگترین ملل در پاسخ به تهدید? بدون آن که در پشت در جنبه های بسیار مهم و بسیار به یادگیری از دیگران است.

  Fauci است گفت: تمام این چیزهایی که مودبانه و با احترام. به عنوان یک تجربه واشنگتن اپراتور او می داند که وجود دارد هیچ دلیلی برای شروع یک جواب با "رئیس جمهور اشتباه است." شما فقط جست و خیز به بعد از جمله "واقعیت این است که..." اما معنای خود را—"رئیس جمهور اشتباه است"—بی تردید است.

  Anthony Fauci به دست آورده است فرض-از-اعتبار برای نظرات خود را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است فرض است که او در حال دروغ گفتن و یا اشتباه. یک سال پیش که بن بست—واقعیت, در مقابل تهمت-جهان سجده—کار کردن در برابر جیمز Mattis. خواهد تعادل نیروهای مختلف برای Fauci? همانطور که از نوشتن این هیچ کس می دانم.

چهار سال پیش زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ظهور خود را—از آشکار-شوخی نامزد به ضربه به جلو-دونده به نامزد و در انتخاباتی برنده—من نوشت: در این فضا از یک سری از "مغلوب ساختن پیشی جستن کپسول زمان."

آنها شروع با #1 در ماه مه سال 2016 زمانی که پاریس-محدود هواپیمای سقوط به مدیترانه و تهمت بلافاصله اعلام کرد که باعث شده اند باید تروریسم است. "چه اتفاقی افتاده" او فریاد زد به تجمع جمعیت قبل از خرابه تا به حال حتی یافت شده است. "یک هواپیما رو دمیده از آسمان است. و اگر کسی فکر می کند آن را دمیده از آسمان شما 100 درصد اشتباه مردمی OK ؟ شما 100 درصد اشتباه است." (به طور طبیعی, مقامات فرانسوی بعد مشخص شد که سقوط ناشی از یک مشکل مکانیکی.)

آنها به پایان رسید و با قسط #152 فقط قبل از انتخابات در زمانی که James Comey را در آخرین لحظه بازگشایی هیلاری کلینتون ایمیل مورد بود مسلط سرفصل. در بین وجود دارد اقساط در مورد پل Manafort را در ماهی-به دنبال نقش "گرفتن اونا توسط..." لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد "مکزیکی قاضی" و تغییر یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن ridiculers مانند لیندزی گراهام و میچ مک کانل به ویشی جمهوری خواه و ائتلاف است.

از طریق تمام مطالب, ایده برای ضبط در زمان واقعی آنچه مردم می دانستند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این کشور در مورد مسائل و مخاطرات در انتخابات قبل از هر یک از ما می دانستند که چگونه این مسابقه که قرار بود به نوبه خود. همانطور که من نوشت: در معرفی اولین قسط چهار سال پیش:

مردم تعجب در مورد امریکا در زمان ما است. می توان آن را جاذب به عقب نگاه, نمایشی, پر مخاطره دوره های که در آن مردم هنوز مطمئن شوید که همه چیز را منجر به ببینید که چگونه آنها را ارزیابی شانس قبل از دانستن نتیجه. چند ماه گذشته از سال 1968 انتخابات ریاست جمهوری: می شود آن را هامفری نیکسون یا امکان پذیر حتی جورج والاس? یا 1964: وجود دارد یک فرصت است که Goldwater ممکن است برنده می شود ؟ استیضاح شمارش معکوس برای ریچارد نیکسون در سال 1974? بوش-گور بازشماری سازمان دیده بان در سال 2000?

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در این سال احتمالا پیوستن به این لیست. شانس هنوز هم در برابر خود و تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چه آینده پنج به علاوه ماه به ارمغان خواهد آورد. در نتیجه برای زمان-کپسول اهداف و نه با این ایده که این تغییر تنها یک رای دهندگان ذهن من لگد کردن آنچه که من قصد دارم به عنوان یک به طور منظم از ویژگی های. هدف آن است که به کاتالوگ برخی از چیزهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و می گوید که هیچ رئیس جمهور واقعی را انجام دهد.
tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب