25 بعید است که قهرمان فیلم برای یک تابستان بدون فیلم

فرهنگ یک فهرست پیگیریهای من برای comic-book-طرفداران فیلم و arthouse obsessives در جستجوی بزرگ سینما

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
Screen Gems / حسن اورت مجموعه

تابستان فیلم های پرفروش را شروع کرده اند به همان نگاه در سال های اخیر: تکرار از همان فرانچایز با کتاب های کمیک ابرقهرمانان منجر به بسته دوباره و دوباره. اما به دلیل coronavirus همه گیر 2020 summer-دانلود فیلم فصل واقعا هرگز آغاز شد. با هالیوود بزرگترین فیلم به تاخیر افتاد برای ماه ها و یا به طور نامحدود من مونتاژ یک لیست غیر متعارف و دستکمگرفتهشده فیلم با طیف وسیعی از قهرمانان برای تشویق و یا هیجان زده. (در این سال من هم وارد پیگیریها غیر منتظره از شاهکارهای سینمایی و کاملا منحصر به فرد فیلم برای مخاطبان به دنبال کشف جدید خود را به فیلم های مورد علاقه در قرنطینه.)

بسیاری از آثار ذکر شده در زیر رانده شده توسط یک فراموش نشدنی منجر عملکرد در راه است که بسیاری از بهترین ابرقهرمان اصلی فیلم هستند—هر چند شما لازم نیست به یک مارول فن برای لذت بردن از این میدارد. من تقسیم لیست به واقعی-داستان فیلم, فیلم در مورد antiheroes, احساس خوب, کرایه و عمل بازدید که شما می توانید لذت بردن از بدون هیچ گونه طنز-کتاب دانش. این پروژه ها انواع زیادی unheralded شگفتی است که هالیوود تولید باید بیشتر از یک بار در تابستان فیلم را می توانید باز گشت.


اکشن-فیلم قهرمان

کایل McLachlan ستاره به عنوان یک بیگانه نما به عنوان یک مامور اف بی آی در پنهان. (خط جدید / اورت مجموعه)
پنهان (1987 به کارگردانی Jack Sholder)

یک فرقه آمار است که سزاوار به پخش در تلویزیون کابلی برای ابدیت پنهان یک سفر قطعه ای از خمیر سینما در مورد یک بیگانه انگل مهاجم از طریق لس آنجلس. پریدن از یک میزبان به میزبان یک خزنده فرازمینی مثل حلزون حرکت کردن طول می کشد بیش از مغز افراد و ویران کردن نقاشی توجه LAPD detective توماس بک (Michael Nouri) و FBI agent لوید گالاگر (Kyle McLachlan). گالاگر است که این فیلم واقعا اصلی آفرینش را به تصویر کشیده و در یک درخشان عجیب و غریب از مد McLachlan می آید که در بین بهترین همکاری با دیوید لینچ (مخمل آبی و Twin Peaks). شما ببینید گالاگر است که یک بیگانه بیش از حد, اما خوب یک امید برای خنثی کردن انگلی تهدید—و McLachlan خم به همه عجیب تیک و affectations از آخرتی که تظاهر به خوب قدیمی از مد افتاده gumshoe.

فولاد آبی (1990 به کارگردانی کاترین بیگلو)

برخی از بهترین فیلم های ارائه افسران پلیس به عنوان قهرمانان هستند که انجام این کار در حالی که به چالش کشیدن و منزلت نهاد آنها متعلق به. فولاد آبی یکی از کاترین بیگلو را دستکمگرفتهشده آثار زیر پلیس تازه کار مگان (Jamie Lee Curtis) به عنوان او تلاش می کند برای پیگیری کردن یک مگنوم-دارای حق اعمال serial killer اما مانع است توسط خود او کارفرمایان' تبعیض و بی تفاوتی. بیگلو درک iconographic درخواست تجدید نظر از شخصیت, عشق, نمایشگاه مگان را براق نشان و واضح در فیلم های اولیه به صحنه اما او مراقب باشید به تعادل است که با خشونت و بی عاطفه خشونت مگان برخورد از همکاران او. مگان در نهایت موفق ماموریت خود را—اما با وجود نه به خاطر گروه او ظاهرا در خدمت.

رودخانه وحشی (1994 به کارگردانی کورتیس هانسون)

تنها ساده فیلم اکشن در, Meryl Streep حرفه ای طولانی کورتیس هانسون آوردن هیجان انگیز زیر یک خانواده ناکارآمد در نظر گرفتن یک سفر قایق سواری در آیداهو. گیل (استریپ) رزرو سفر در تلاش برای رفع, ازدواج با معتاد تام (David Strathairn) اما همه چیز به سرعت شدید تر پس از برخورد دو جنایتکاران (کوین بیکن و John C. Reilly) به دنبال فرار downriver پس از یک سرقت. این فیلم دارای درجه یک موش و گربه antics واقعا بزرگ سفید آب قایق سواری در توالی و فوق العاده مناظر-جویدن از بیکن; آن را نیز همچنان یکی از مهمترین جنبهی نوشته در Streep اقدام کانن.

حمله به بلوک (2011 به کارگردانی Joe Cornish)

Filmgoers معرفی شدند به John Boyega, در, Joe Cornish به تلخی خنده دار awesomely خطر ناک قطعه sci-fi, horror است که در آن یک باند نوجوان می کند نبرد با تهاجم بیگانگان در جنوب لندن برج بلوک. کرنوالی می نویسد گفت و گو است که برای تلفن های موبایل مانند خطوط واقعی نوجوانان ممکن است بگویید (او به طور مشابه کار بزرگ با دنبال کردن بچه Who Would Be King) و او مراحل اقدام inventively حتی در یک بودجه کوچک است. اما Boyega, را, پر انرژی, مهیجی عملکرد به موسی است Attack the Block's بهترین ویژگی این نوع از برق کار می کنند که او در نیروی بیدارشد و چهار سال بعد.


بر اساس یک داستان واقعی

Tang Wei می دهد شگفت آور عملکرد از ویژگی های او-اولین فیلم های Ang Lee جاسوسی, هیجان انگیز , شهوت, احتیاط. (تمرکز امکانات / اورت مجموعه)
شهوت و احتیاط (سال 2007 به کارگردانی Ang Lee)

یک موضوعی خروج برای Ang Lee, Lust, احتیاط تکان دهنده پورنو, جاسوسی, هیجان انگیز بر اساس آیلین چانگ رمان به همین نام داستان فریب و دو تقاطع در جنگ جهانی دوم در چین است. اشاره کرد برای آن بسیار صریح و روشن صحنه های جنسی که تولید می شود جنجال و سانسور در چین, فیلم سرسبز است اما وحشیانه تصنیف در مورد آرمان ها و محدودیت های سیاسی مقاومت است. مرکزی قهرمان وانگ چیا چی (Tang Wei) که با گروههای دیگر دانشجویان به مقاومت در برابر ژاپنی ها دست نشانده دولت که کنترل چین از سال 1940 تا 1945; هدف او این است که آقای یی (تونی لئونگ) چه کسی او را lures به "دام عسل." لی مراحل عشق هر صحنه به عنوان یک جنگ اراده ها, یکی, که در آن کوچکترین حرکت اشتباه می تواند به چیا چی دور. تنگ عملکرد در ویژگی-اولین فیلم شگفت آور است, به خصوص با توجه به این که او در برابر یکی از هنگ کنگ بهترین و شناخته شده سینما در افسانه لئونگ.

Matewan (1987 به کارگردانی John Sayles)

John Sayles فیلم می درخشد نور را در نادیده لحظه در آمریکا کار, تاریخچه 1920 نبرد بین غرب Virginian کارگران معدن زغال سنگ و کارآگاه خصوصی استخدام کرد تا آنها را متوقف کند از unionizing. این یک داستان با بسیاری از قهرمانان به اندازه کافی جسورانه به ایستادن به تهدید و خشونت و قتل و اما در مرکز آن است که جو Kenehan (کریس کوپر) یک متحد کارگران معادن سازمان که بکارد همبستگی از طریق آرام گفتگو و مشاوره در برابر خشونت هر کجا که او می تواند. کوپر فلسفه رواقیون در نقش مشخصه های خود را حرفه ای و Sayles داستان سرایی است که مستقیم و تحریک آمیز بدون همیشه احساس موعظه.

لورنزو نفت (سال 1992 به کارگردانی جورج میلر)

عجیب و غریب اما دستگیری واقعی-داستان, درام, فیلم lorenzo's Oil داستان Odone خانواده که مبارزه برای پیدا کردن یک درمان برای پسر خود را با مبارزات دژنراتیو مغز بیماری به نام adrenoleukodystrophy طولانی مدت. اگر جورج میلر فیلم مجموعه در کتابخانه ها و بیمارستان ها این همه قسمتها قدرت خود را بهتر شناخته شده کار می کند که شامل Mad Max series; آن را تبدیل لورنزو پدر آگوستو (Nick Nolte), به یک ضد بوروکراسی صلیبی مبارزه از طریق جامعه پزشکی نوار قرمز برای نجات پسرش. میلر خجالتی نیست و دور از راه های است که مبارزه upends زندگی Augusto و همسرش, Michaela (سوزان ساراندون) به عنوان تبدیل شدن آنها فوق العاده متمرکز بر وظیفه نگه داشتن فرزند خود را زنده. ایشان نوع عمیقا شخصی قهرمانی است که هر کسی می تواند درک.

مردم vs. Larry Flynt (سال 1996 به کارگردانی Milos Forman)

Larry Flynt (وودی هارلسون) ناشر Hustler magazine, صرف بیشتر عمر خود را به عنوان یکی از منفور ترین مردان در امریکا و Milos Forman فیلم به تصویر می کشد که چگونه ناخوشایند و شهوت پرست او می تواند. اما این فیلم نیز ارائه او را به عنوان یک قهرمان از آزادی بیان منحصر به فرد آمریکایی موجودی که مبارزه تمام راه را به دیوان عالی کشور برای حق فروختن هزل و بگویید جوک های بد و در نهایت برنده شد. Harrelson هرگز بهتر عملکرد لادن با جاذبه و تباهی و فورمن می افزاید: Flynt به فروشگاه از تحریک شورشیان در فیلم شناسی او (که شامل پرواز بر فراز آشیانه فاخته, آمادئوسو مرد در ماه).

این Gleaners و من (2000) به کارگردانی اگنس Varda)

قهرمانان این فیلم مستند به Gleaners و من در حال گرد ارقام اگنس Varda آهنگ در سراسر فرانسه: رفتگران به دنبال دور انداخته اقلام مواد غذایی و دیگر oddments و مخلفات. برخی از اینسو انسو جمع کردن برای زنده ماندن دیگران انجام این کار برای ایجاد هنر و یا برای لذت بردن شخصی اما Varda می یابد یک اتصال در همه افراد وسواس ایجاد منسجم پرتره از یک متفاوت جامعه است. همانطور که در بسیاری از فیلم های مستند او کارگردانی Varda می شود بر روی صفحه نمایش شخصیت خودش اذعان خود او کنجکاو اما مفید حضور به عنوان یک فیلمساز به دنبال جذاب داستان های جدید به نوبه خود دوربین به سمت.

شود و به (2002) به کارگردانی نیکولاس Philibert)

فک droppingly صمیمی مستند پرتره از یک اتاق مدرسه در مناطق روستایی فرانسه شود و به (یا Être et Avoir) به پویا شکل در مرکز آن یک معلم به نام ژرژ لوپز. در خدمت یک روستا بیش از 200 نفر لوپز آموزش کودکان سنین 4 تا 11 درحال بين افراد و نمرات حیرت انگیز با فضل. فیلم بود و در نهایت موضوع به اختلاف سطح دسترسی اعطا شده به فیلمسازان آنها لوپز شکایت کرد. اما خود فیلم باقی می ماند یک عهد به همدلانه قدرت آموزش و پرورش.

Crooklyn (1994 به کارگردانی اسپایک لی)

شاید بیشتر achingly شخصی فیلم اسپایک لی کانن Crooklyn الهام گرفته شده است مدیر کودکی در 1970s بروکلین. مراکز داستان در تروی (موبایل و کامپیوتر هریس) و می گوید مختلف عکس های شرح داری در مورد او در حال رشد در بدفورد-Stuyvesant با چهار برادر. اما این فیلم قانع کننده ترین ارقام پدر و مادر او: او گرم و نابالغ نوازنده پدر چوبی (Delroy Lindo) و بیمار او اما مادر سخت کارولین (Alfre Woodard) که سرطان دارد. دارد عملکرد یکی از underrated ترین از '90s و یکی از بهترین ها در لی کانن. فیلم فوق العاده ادای احترام به او و راه او برگزار شد و هرج و مرج واحد خانواده با هم.

نور افکن (2015 به کارگردانی تام مک کارتی)

تام مک کارتی بهترین عکس برنده جایزه روزنامه نگاری درام در مورد خرحمالی که اغلب همراه با کار مهم و رویه نیروی کار مورد نیاز برای ایجاد این نوع داستان را با بوستون گلوب's "ویژه" تیم. این فیلم واقعی است گروه قطعه است که به مساوی وزن به کار همه تیم خبرنگاران (با بازی مایکل کیتون, Rachel McAdams, Mark Ruffalo, Brian d'arcy James), ویراستاران و شجاع منابع. بنابراین بسیاری از فیلم های مورد روزنامه نگاری به نفع ساده slimmed پایین روایات در مورد یک دنده خبرنگار تعقیب یک حرکت شبیه چمچه زنی; ویژه طول می کشد مراقبت برای نشان دادن چقدر متد گروه پیشگامانه بررسی کاتولیک مذهبی اسقف اعظم بوستون گرد هم آمدند.

BPM (2017 به کارگردانی Robin Campillo)

یک حماسه روایت در مورد پاریس فصل از ایدز گروه فعال عمل می کنند تا ضربان به شدت شخصی است کار که تساوی از زمان که Robin Campillo و شرکت خود نویسنده فیلیپ Mangeot صرف با سازمان است. این فیلم به تصویر می کشد دانه لرزش فعالیت dramatizing مملو استراتژی جلسات و تظاهرات برنامه ریزی دقیق در جزئیات. مرکزی رقم شان (Nahuel پرز Biscayart) HIV مثبت جانباز از جنبش که فشار بیشتر برای مقابله و اعتراض تاکتیک. Biscayart را مهیجی عملکرد سرریزهای با جاذبه حتی به عنوان فیلم به کنکاش فلسفی بخش از این گروه است و این بزرگ تاریخی, درام, بی علاقه در ارائه آسان پاسخ در مورد چگونه برای به انجام رساندن سیاسی واقعی تغییر دهید.

اولین آنها به کشته شدن پدر من (2017) به کارگردانی آنجلینا جولی)

گفت: از طریق چشم از Loung اونگ (Sareum Srey Moch) دختر یک کامبوج رسمی که خانواده اش از هم جدا شده توسط خمرهای سرخ در کامبوج جنگ داخلی آنجلینا جولی درام هوشیار و unsparing کار می کنند. آن را اغلب نادیده گرفته شده در آزادی, شاید, دلیل, وحشیانه, موضوع, اما, این فیلم اجتناب از بسیاری از بدبختی استعارههای معمولا توسط, تاریخی, درام, بررسی حقوق بشر و جنایات. چرا که آن را نگه می دارد دیدگاه خود را ریشه با Loung که پاره پاره و دور از خانواده و در نهایت استخدام به مبارزه به عنوان یک کودک سرباز. این فیلم را تقویت میکند که نه تنها چگونه شکست امپریالیسم آمریکا پاشیدند هرج و مرج در کامبوج بلکه چگونه Loung هرگز از دست می دهد و میل به اتحاد دوباره با خواهر و برادر خود را حتی در میان انسان وحشت او برخورد.


ضدقهرمان فیلم

Alex Cox فیلم Repo Man, بازیگران امیلیو استوز کار می کند به دلیل آن را نادیده تمام قوانین سنتی هالیوود توطئه. (اورت مجموعه)

Repo Man (1984 به کارگردانی Alex Cox)

اتو (امیلیو استوز) مرد جوان در مرکز الکس کاکس هرج و مرج سیاه و کمدی است که به سختی do-gooder. او یک سر روح عصبانی هیپی خود را پدر و مادر و بی طرفانه در مصرف کننده روح ریگان عصر; او تبدیل به یک مرد مخزن بیشتر از روی هوس تصرف موارد مردم خریدم اما نمی توانیم به عنوان یک شکل جدید از شورش. اما این sneering حومه پانک یک آواتار از نسل او نارضایتی کسی که مطلق انزجار از قدرت است رونده و خطر ناک به ببین حتی در حال حاضر. Cox فیلم کار می کند به دلیل آن را نادیده تمام قوانین سنتی هالیوود توطئه—آن را احساس می کند به عنوان discombobulating و هیجان انگیز امروز به عنوان آن را باید پس از آزادی.

بد خون (1986 به کارگردانی Leos Carax)

در dystopic آینده بد خون (همچنین شناخته شده با آن عنوان اصلی Mauvais Sang) جهان است گرفتار یک ویروس است که مردم را می کشد که "عشق بدون عشق است." این زوج در مرکز الکس و آنا (با بازی یک نوزاد رو Denis Lavant و ژولیت بینوش) تسخیر این کار را با پر کردن قاب با قریب به اتفاق شور و شوق به عنوان آنها مبارزه برای زنده ماندن در خود ترسناک جهان است. Leos Carax اعلام کرد خود را به عنوان یکی از فرانسه شیک ترین صداهای جدید در سال 1980 با فیلم این است که او دنبال کرد تا با دوستداران روی پل (بازیگران همان بازیگران به عنوان مرکزی آن زن و شوهر) و Holy Motors. اما بد خون خود را با نشاط بیشتر بیان آزادی و شورش است که در آن جرقه عشق جوان به نظر می رسد به اندازه کافی برای غلبه بر هر چیزی در راه خود را.

Porco Rosso (سال 1992 به کارگردانی هایائو میازاکی)

"من ترجیح می دهم یک خوک از یک فاشیست," هایائو میازاکی را خوک قهرمان اعلام کرد در آنچه که ممکن است ژاپن مولف را oddest فیلم افسانه در مورد یک جنگ جهانی اول جنگنده ace است که تبدیل به یک صحبت خوک. Porco Rosso به طور متناوب بی حال و پر انرژی میکس زنده سگ جنگی توالی با mopey مکالمات در میله اما Porco Rosso خود مدیر ترین فوق العاده قهرمانانه ایجاد. بله او خیره (شاید حتی سر خوک) یک ترشرویی موجودی که خلق شده است تا ابد curdled با تغییر و تحول خود را. اما در ایتالیا اورژانس فاشیستی دولت Porco باعث می شود آن را بسیار روشن است که او همیشه مایل به مبارزه برای آنچه حق است.

پلیس زمین (1997) به کارگردانی جیمز مانگولد)

فردی vickery motorsports (سیلوستر استالونه) با shambling خارج از شکل و تا حدودی ناشنوا نیوجرسی کلانتر در مرکز پلیس زمین, یک پیاده روی پتسی. او نصب شده بود در شغل خود را به خاطر او idolizes نیویورک پلیس شهرستان زندگی می کنند که در حومه شهر او گشت به طوری که آنها می دانم که او آنها را به یک استراحت در هر رفتار بد. اما زمانی که vickery motorsports را بگیرید و یاد دهید سعی کنید پوشش خود را بی معنی قتل نوجوانان سیاه او در نهایت مجبور به مقابله با آنها—و مانگولد فیلم چشمه به عمل تبدیل شدن به یک مدرن غربی از انواع, با, good-hearted اما ناقص مرد رو به پایین یک موسسه. استالونه در عملکرد یکی از بهترین او تا کنون با توجه به مراتب پیچیده تر تجسم قهرمانی از بسیاری از جرم و جنایت-مبارزان او با بازی در اوج خود ستارگی.

Ghost Dog: Way of the Samurai (1999) به کارگردانی جیم جارموش)

شبح سگ (فارست ویتاکر) یک جاذب شکل: خونسرد قاتل که انجام silent بازدید برای اراذل و اوباش بلکه تمایل به یک گله خانگی کبوتر و به نقل از حکمت Hagakure در خواهد شد. او زندگی می کند توسط یک کد دقیق از افتخار بازپرداخت یک زندگی بدهی او مدیون یک کانگستر و Whitaker ارتباط شخصیت نجابت ذاتی. جیم جارموش infuses شخصیت سامورایی-مانند زندگی با یک حس بی نظیر از سرد و یک نمره از hip-hop استاد RZA کمک می کند تا ایجاد یک سرد کردن اکشن, درام کاملا بر خلاف هر گونه دیگر است.

شیطان در لباس آبی (1995 به کارگردانی کارل فرانکلین)

یک تحریک sleazy گوهر از یک دوره قطعه شیطان در لباس آبی رنگ یکی از دو بسیار دستکمگرفتهشده همکاری بین دنزل واشنگتن و کارل فرانکلین (دیگر این است که سال 2003 در خارج از زمان). یک سال 1948-مجموعه ای از رمز و راز در مورد یک محقق خصوصی به نام آسان رولینز (واشنگتن) فیلم پیچ خورده توطئه انتظار یکی از سبک اما با تمرکز در لس آنجلس سیاه, جامعه, بر خلاف نوآر کلاسیک از '40s و 50s. بر اساس والتر Mosley رمان به همین نام (یکی از بسیاری از ویژگی رولینز) آن را سزاوار به شروع یک بزرگتر حق رای دادن, اما فروش خوبی در گیشه. اما در rewatch آن را گیج با یک اوایل ستاره گیری عملکرد از دان چیدل به عنوان رولینز را حیله گر sidekick ماوس.

لطفا (2010 به کارگردانی Nicole Holofcener)

شخصیت اصلی Nicole Holofcener را اسیدی کمدی یک فروشنده مبلمان به نام کیت (Catherine Keener) که پر است از احساس گناه در مورد غنی بودن و تفریحی برای تمام انواع حسن نیت اما مدعی انجام goodery را جبران کند. طرح این فیلم است که فریب آمیزی ساده: کیت در حال برنامه ریزی برای گسترش خود آپارتمان در منهتن به یک درب بعدی (اما تنها زمانی که آن افراد مسن مستاجر می میرد); او در تلاش برای رسیدگی به مسائل بدن تصویر از دختر نوجوانش ابی (سارا استیل); و هر زمان او را می بیند یک فرد در خیابان او را مجبور به دست آنها را به عنوان مقدار پول به عنوان او می تواند. این یک اجبار است که تبدیل به یک مشکل واقعی برای او و Holofcener فیلم هوشمندانه و ظریف بررسی امتیاز و گناه و راه های بسیاری است که در تلاش برای انجام خوب و التیام یک روح می تواند نتیجه معکوس.


احساس خوب کرایه

نهایی اخلاقی از تیم برتون اندکی ماجراجویی بزرگ است که این فیلم عجیب و غریب شخصیت تغییرات همه مردم او را ملاقات در سفر خود را برای بهتر. (Warner Bros / اورت مجموعه)
Pee-wee ماجراجویی بزرگ (1985 به کارگردانی تیم برتون)

David Letterman یک بار به شوخی توصیف Paul Reubens را بیش از حد رشد شخصیت کودک Pee-wee Herman به عنوان "مظهر شیطان خود را." و برای یک تکه خوبی از تیم برتون, اولین فیلم که به شرح زیر Pee-wee در یک سورئال سفر در سراسر امریکا به دنبال به سرقت رفته خود را با دوچرخه یکی ممکن است به توافق برسند. او یک maddeningly عجیب و غریب و اغلب به طور فعال تحریک کننده موجودی اما هیچ کس مانند او. این سخت است نه به برنده بیش از توالی مانند خود را جذاب رقص به "تکیلا" در دوچرخهسواری نوار. نهایی اخلاقی برتون فیلم است که با اندکی تغییرات همه مردم او را ملاقات در سفر خود را برای بهتر; که حتی هنگامی که آنچه او انجام معنا ندارد و در همه چیزی cosmically با شکوه است که در زیر سطح. آن همه کار می کند به دلیل ماجراجویی بزرگ است که بیش از یک طرح-فیلم کمدی—آن را بطور منسجم روایت اولین نشانه برتون توانایی ترجمه از عجیب ترین قصه به فیلم های پرفروش هالیوود در دسترس.

ورا دریک (2004) به کارگردانی مایک لی)

عنوان شخصیت Mike Leigh دوره, درام, بازی های برگزار شده توسط Imelda Staunton اجتناب موردتوجه می کند و کار خود را در پنهان کاری در کل. حتی خانواده اش نمی داند که او سقط جنین را فراهم می کند—هنوز هم غیر قانونی پس از جنگ در بریتانیا—به زنان نیاز دارند. ورا دریک نمودار چه اتفاقی می افتد زمانی که او کشف و بازداشت برای او کار می کنند اما مایک لی است که فقط به عنوان سرمایه گذاری در زندگی او را لمس برای بهتر, از جمله بسیاری از اعضای خانواده او تمایل دارد و زنان باردار که به دنبال او کمک کند. این کارگردان معمولی بداهه سبک که باعث می شود هر بیت از گفت و گو احساس گرم و طبیعی و fleshes کردن یک پرتره از جامعه ساخته شده در اطراف ورا شجاعت. به عنوان او رنج می برد, این فیلم نمودار اثرات موج دار شدن از دستگیری او با ویرانگر صداقت.

Searching for Bobby Fischer (1993 به کارگردانی Steven Zaillian)

برخی از رضایت بخش ترین قهرمان روایات آمده از فیلم های ورزشی, که معمولا روشن برندگان و بازندگان. یکی از underrated ترین آثار در این ژانر است Steven Zaillian را Searching for Bobby Fischerشل فیلمی درباره شطرنج نابغه جاشوا Waitzkin (با بازی Max Pomeranc) بود که با استعداد به اندازه کافی برای شکست دادن استادان بزرگ از بازی در سن 10. زمانی که جاش این استعداد ذاتی است که به رسمیت شناخته شده توسط خود خانواده آنها استخدام مربی (بن کینگزلی) که او را هل می دهد به سمت بی رحمانه برنده در تمام هزینه های فلسفه جاش باقی می ماند کشیده شده به کشورها ضعیف تر و بی خیال سبک محلی سرعت-بازیکن شطرنج (Laurence Fishburne). آن را یک فیلم عالی درباره شادی برنده شدن در مقابل عشق بازی گراندد Pomeranc را زیبا و طبیعی عملکرد.

برخی از زنان (2016 به کارگردانی Kelly Reichardt)

زنان در قلب Kelly Reichardt را triptych متصل هستند تنها با جغرافیا—همه آنها زندگی می کنند در همان بخشی از مونتانا است. اما حتی اگر برخی از زنان ارائه شده است به سه قسمت مجزا از داستان های مربوط به لورا (لورا درن), بث (کریستن استوارت) و جیمی (لیلی گلدستون) و جینا (میشل ویلیامز) هنوز هم احساس cosmically مرتبط است. همه آنها مبارزه با ریشه دوانده تبعیض جنسی و مسائل مربوط به اعتماد به نفس; Reichardt را ناتورالیستی سبک باعث می شود هر لحظه از همدلی اتصال و یا عمل و احساس به یاد ماندنی. شاید پویا ترین داستان یکی از ویژگی Dern که ویژگی های بالا و ریسک, گروگان توالی اما مورد علاقه من پیروی کند-burn, لاس زنی بین استوارت و گلدستون شخصیت های.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب