3 راه برای بهینه سازی ترجمه خود را در لیست آمازون

بهینه سازی کلمات کلیدی و ترجمه برای آمازون رتبه بندی بهینه سازی (SEO) در مقاله قبلی ما در مورد اهمیت ترجمه آما

توسط NEWS-SINGLE در 21 دی 1398

بهینه سازی کلمات کلیدی و ترجمه برای آمازون رتبه بندی بهینه سازی (SEO)

در مقاله قبلی ما در مورد اهمیت ترجمه آمازون خود را لیست. در واقع اگر شما یکتصویر با نام تجاری مالک یا محصول فروشنده به دنبال گسترش رسیدن به خود را به مخاطبان بین المللی این مقاله برای شما است. ما کشف 3 راه برای نه تنها ترجمه, اما همچنین بهینه سازی ترجمه از لیست خود را برای همه آمازون اروپا بازار.

اگر شما در حال حاضر در فروش در آمازون و سپس شما احتمالا در حال حاضر می دانم که پتانسیل رسیدن به پلت فرم خود را به شما می دهد اما آیا شما می دانید وجود دارد به همان اندازه بزرگ (اگر نه بیشتر) مخاطبان به هدف خود به اروپا سیستم عامل? منظور از فرصت/مخاطبان اندازه Amazon.de (آلمان) است که به طور معمول رتبه در بالا از نزدیک دنبال Amazon.fr (فرانسه) و سپس آمازون است.es (اسپانیا) و در نهایت آمازون است.آن (ایتالیا).

ترکیب اروپایی خود سیستم عامل به شما دسترسی به ده ها میلیون اضافی از مشتریان بالقوه است.

با این حال شما می توانید به سادگی نمی ها های موجود خود را به محصولات اروپایی خود سیستم عامل در انگلیسی. هر محصول مثال نیاز به ترجمه با دقت به این کشور زبان مادری قبل از اینکه آپلود و کیفیت ترجمه یک اثر عمده ای بر پتانسیل فروش این مثال را برای شما تولید.

شبیه به یک ضعیف نوشته شده در بریتانیا مثال در آمازون خریدار ممکن است قرار داده و تبدیل به نگرانی بیش از کیفیت فروشنده مشتری خدمات و هر گونه بالقوه مکاتبات آنها ممکن است نیاز باید خرید خود نیاز به مواظبت در نهایت منجر به از دست فروش.

چرا کلمات کلیدی بنابراین importants?

Product لیست ترجمه است فقط یک منطقه ما خواهد شد و به دنبال این است که مشتری رو محتوایی که دیده خواهد شد توسط آمازون خریداران و آن این اطلاعات آنها تکیه می کنند به آنها را تبدیل به تبدیل شدن به یکی از مشتریان خود را.

به منظور رسیدن به نقطه که در آن یک مشتری حتی می توانید یک تصمیم خرید آنها برای اولین بار نیاز به قادر به پیدا کردن لیست خود را در میان 10,000 را از دیگر اقلام فروخته شده در آمازون و که در آن کلمات کلیدی را به بازی می آیند...

1. فراتر از کلمات کلیدی

  1. 1. آن مهم است به یاد داشته باشید که آمازون نمی کند و تنها با استفاده از کلمات کلیدی برای رتبه بندی که در آن محصول خود را به نظر می رسد در نتایج جستجوی خود را – کلمات کلیدی هستند که تنها بخشی از آنها الگوریتمی اره منبت کاری اره مویی اما آنها هنوز هم نقش بسیار مهمی در کمک به خود محصولات قابل تبدیل به خریداران بالقوه.

علاوه بر کلمات کلیدی آمازون نیز به حساب می گیرد:

  1. A. عنوان محصول (بنابراین مطمئن شوید که شما با دقت توصیف محصول خود را و شامل چند مربوط به کلمات کلیدی در آن وجود دارد)
  2. B. نقاط گلوله (دوباره نگاه کنید به اضافه کردن چند کلمات کلیدی مفید در آن وجود دارد)
  3. C. چگونه بسیاری از بررسی این محصول تا به حال با آن ستاره امتیاز.

گرفتن لیست محصول با دقت ترجمه در وهله اول به شما عمده سر شروع حصول اطمینان از لیست خود را نگاه کنید و بخوانید حرفه ای به خریداران و بازدید از صفحات خود را.

وجود دارد برخی از اساسی ابزارهای ترجمه رایگان در اینترنت, اما با کیفیت و دقت بسیار پایین است و این آشکار خواهد شد در لیست خود اضافه کنید در نهایت تاثیر خود را از فروش. بنابراین بهتر است برای استفاده از خدمات ترجمه حرفه ای در آغاز خود را بین المللی آمازون گسترش و دریافت لیست خود را تنظیم کنید تا کاملا اولین بار در اطراف حصول اطمینان از لیست خود را نگاه کنید و به عنوان خوانده شده به عنوان بهترین آنها می توانید در هر نرم افزاری اروپا.

از نظر پژوهش و کلمه کلیدی (فرایند پیدا کردن یک مناسب لیست از کلمات کلیدی است که می تواند حرفه ای ترجمه برای گنجاندن خود در اروپا مثال) شما اول باید نگاه به تحقیقات محصولات مشابه موجود از رقبای خود را در زبان خود شما. یک راه موثر برای انجام این کار این است که با استفاده از گوگل برای جستجو با کلمات کلیدی اصلی خود را برای پیدا کردن رقابت است. بازدید خود را بالا 5 رقبای وب سایت داد و سپس خود را مشاهده داده های متا. ساده ترین راه برای انجام این کار با راست کلیک بر روی هر نقطه بر روی صفحه و انتخاب گزینه "view page source" را از جعبه این باز خواهد شد تا کد نسخه از صفحه – سپس نگاه به سمت بالا از این کد برای عنوان توضیحات متا و تگ های متا خطوط. هر خط به طور معمول باید یک شرح و تعدادی از کلمات کلیدی که شما می توانید کپی بر روی یک دفترچه یادداشت سردبیر (به سادگی استخراج کلمات کلیدی مرتبط در خارج از عنوان و توضیحات اگر وجود دارد هیچ یک از کلمات کلیدی در تگ های متا خود را). گوگل به وضوح شناسایی سایت خود را به ویژه به منظور نمایش آن در صفحه 5 نتايج بنابراین کلمات کلیدی و توضیحات آن سایت در حال استفاده هستند به طور معمول بسیار مربوط به صنعت خود را و می تواند در خود آمازون پژوهش و کلمه کلیدی.

2. با استفاده از کلمه کلیدی گوگل برنامه ریز

دوم از راه های موثر انجام آمازون تحقیقات کلمه کلیدی است و با استفاده از Keyword Planner در گوگل AdWords است.

این است یکی دیگر از ابزار رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن در وب سایت های مشابه و یا فقط خود را دانه دانه کلمات کلیدی که گوگل خواهد شد و سپس به جستجو در پایگاه داده خود را به شما یک طیف وسیعی از کلمات کلیدی مشابه دیگری.

برای پیدا کردن keyword planner در حساب AdWords به سادگی حرکت به '> ابزار Keyword Planner' در بالای صفحه (اگر شما یک حساب AdWords سعی کنید جستجو برای 'google keyword planner' در هر موتور جستجو و این شما را به صفحه شما ممکن است نیاز به در امضا خود را با حساب کاربری گوگل به منظور دسترسی به این ابزار رایگان).

هنگامی که در keyword planner صفحه را انتخاب کنید و جستجو برای کلمات کلیدی با استفاده از یک عبارت وب سایت و یا دسته' و وارد 5-10 از مناسب ترین کلمات کلیدی شما می توانید از فکر می کنم برای توصیف محصول شما فروش است.

بیشتر به محدود کردن نتایج شما همچنین می توانید اضافه کردن یا وب سایت خود را و یا خود را بزرگترین رقیب سایت در صفحه فرود جعبه. شما همچنین می توانید یک محصول را انتخاب کنید دسته اما این به طور کلی باریک کلمات کلیدی را به یک حجم بسیار کوچک پس به همین دلیل بهتر است برای ترک این زمینه خالی است.

شما سپس می توانید اجرای جستجو و گوگل باز خواهد گشت تمام کلمات کلیدی مربوط به یک جدول نمایش داده شده در این صفحه. بعد شما باید به مرتب کردن بر اساس حجم جستجو (این نشان می دهد که کلمات کلیدی در جستجو حجم برای هر یک) این است که با کلیک کردن بالای متوسط ماهانه جستجوهای' ستون.

هنگامی که نتایج نمایش داده می شود شما می توانید آمار دانلود و صادرات آنها را در فرمت CSV به یک صفحه گسترده اکسل که در آن شما پس از آن قادر به کپی کردن این تنظیم لیست به شما پیشنهاد لیست کلمه کلیدی.

شما ممکن است دریابید که گوگل ارائه می دهد تا چند generic کلمات کلیدی داخل لیست که ممکن است به طور کامل مربوط به پس از آن همیشه ارزش اسکن از طریق کلید واژه پیشنهاد فقط به حذف هر گونه که به وضوح نمی متناسب با محصول خود را.

همچنین نگران نباشید اگر برخی از عبارات کلیدی بسیار طولانی -- تا زمانی که آنها هنوز هم مربوط اینها برای بالا آوردن آیتم های خود را برای آمازون مشتریان شما در حال جستجو برای چیزی بسیار خاص است.

برای مثال اگر شما با استفاده از کلمه کلیدی "کفش های قرمز" شما به نظر می رسد در میان تعداد زیادی از لیست آمازون, اما اگر شما نیز با استفاده از برخی از طولانی تر و خاص تر عبارات کلیدی مانند "قرمز چرم کفش با پاشنه های سیاه و سفید اندازه 6' و سپس تعداد لیست خواهد شد بسیار کمتر و استفاده از این "دم بلند' کلمه کلیدی را به طور قابل توجهی افزایش شانس خود را محصول نشان داده شده درست در نزدیکی بالای آمازون نتایج این جستجو کمک با شانس خود را در بر داشت و ساخت فروش.

3. استفاده از آمازون مدیر کمپین

سوم راه موثر برای پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط به ترجمه است به استفاده از خود آمازون مدیر کمپین در غیر این صورت شناخته شده به عنوان لینک حمایت مالی. راه اندازی یک کمپین (بدون فعال کردن آن) و دستی را انتخاب کنید کلمه کلیدی هدف قرار دادن. شما سپس می توانید با استفاده از ابزار خود را برای تولید مناسب کلمات کلیدی بر اساس آمازون تحقیقات خود و سپس کپی/چسباندن آنها را به یک سند جداگانه آماده برای ترجمه است.

این سه روش به تنهایی معمولا بیش از اندازه کافی برای تولید تعداد مورد نیاز از کلمات کلیدی مجاز در هر عبارت جستجو زمینه (که در حال حاضر به 1000 کاراکتر در هر زمینه – آمازون اجازه می دهد 5 رشته به پایان خواهد رسید در لیست به معنی از 5000 کاراکتر در کل). این افزایش اخیر در کلید واژه شخصیت کمک هزینه همچنین با اشاره به آمازون اخیر به روز رسانی الگوریتم که بسیاری بر این باورند که آمازون تلاش در استفاده از کلمات کلیدی برای کمک به افزایش محصول خود را به لیست دید در نتایج گوگل در نهایت رانندگی ترافیک بیشتر به صفحه محصول خود را از جستجوهای گوگل و همچنین آمازون است.

آنچه نباید انجام دهید

در شرایط از آنچه به انجام در هنگام تحقیق کلمات کلیدی – آیا اضافه کردن غلط املایی یا غلط املائی از محصول و یا دیگر کلمات کلیدی آمازون الگوریتم است که به اندازه کافی باهوش را انتخاب کنید تا در اشتباهات املایی و به طور خودکار تصحیح آنها را در نتایج جستجوی خود را. به طور جداگانه وجود ندارد و نیاز به تکرار نام محصول و یا نام تجاری در کلمات کلیدی ارائه شده شما باید در حال حاضر شامل این ظرف اصلی خود را در توضیحات محصول آمازون خواهد کرد که اطلاعات این بدان معنا است که بدون نیاز به تکرار این اطلاعات را دوباره به عنوان کلمات کلیدی اضافی.

هنگامی که شما ایجاد لیست خود را از کلمات کلیدی تصحیح آنها را به 1000 کاراکتر در هر زمینه با کپی کردن آنها را به یک سند word و با استفاده از کلمه count tool – سپس شما آماده برای ترجمه به پلت فرم را به زبان مادری. این کلمات کلیدی را هنوز هم نیاز به ترجمه درستی برای بهترین نتایج – به سادگی با کپی کردن و چسباندن آنها را به یک آنلاین رایگان مترجم نمی خواهد به طور کلی عملکرد بسیار دقیق نتایج, به ویژه هنگامی که با استفاده از دیگر عبارت به سبک کلمات کلیدی به هدف بیشتر تو رفتگی در دیوار است ، به یاد داشته باشید شما تنها نیاز به چند تبدیل در شروع به پوشش هزینه یک حرفه ای لیست / کلید واژه ترجمه و هنگامی که شما در جبران هزینه های خود را لیست خود را پس از آن می تواند به تولید مداوم فروش برای شما در دراز مدت. از طریق حصول اطمینان از کلمه کلیدی اصلی خود را در عبارات با دقت ترجمه شده شما به میزان قابل توجهی افزایش شانس خریداران بین المللی پیدا کردن لیست خود را مشاهده محصول خود را و تبدیل شدن به مشتری خود را.

اگر شما در حال حاضر با توجه به گسترش محصولات خود را بر روی آمازون اروپا, سیستم عامل, لطفا در تماس گرفتن و ما خواهد بود خوشحال به شما کمک کند از طریق ما مقرون به صرفه و حرفه ای آمازون لیست خدمات ترجمه. فروشندگان آمازون در حال گسترش بر روی اروپا سیستم عامل به طور معمول رشد درآمد حاصل از بین 15-30% با کمک دقیق و با کیفیت بالا ترجمه listings پس چرا آنها ملحق نشده امروز ؟

ثبت نام و دریافت هفتگی راهنمایی برای شروع در ترجمه

بدون دادن ما وعده داده است.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب