30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

شرکت نیویورک تایمز. / هولتن بایگانی / گتی

کلمه منحصر به فرد به عنوان یکی از مهمترین و استفاده مفرط در توصیف نشان می دهد کسب و کار; اگر هر فیلم که تبلیغ به عنوان یکی-از-یک نوع آن توسط تیم بازاریابی در واقع وجود دارد می تواند هیچ بیشتر شکایات در مورد هالیوود خلاقیت است. اما هر یک بار در در حالی که من یک تجربه سینمایی است که احساس می کند واقعا بی سابقه ای در هنگام کار با این رسانه و آن حالت داستان سرایی در راه من فکر می کنم ممکن است. 30 فیلم من جمع شده بودند زیر—که همه آنها در دسترس است به سازمان دیده بان آنلاین—حال مفرد آیا آنها تجربی, مستند, رویایی, آثار انیمیشن و یا تودرتو حماسه. هر یک از فراموش نشدنی است و یادآور سینما بالقوه برای دست انداختن روایت کنوانسیون واژگون بصری سنت و پیدا کردن راه های جدید برای بیان بی انتها تم.


عمل کشتن (2012 به کارگردانی جاشوا اوپنهایمر)

جاشوا اوپنهایمر مستند با تمرکز بر انور کنگو اندونزی گانگستر اعتقاد به ریاست بیش از مرگ هزاران نفر در این کشور هولناک ضد کمونیست پاکسازی در 1960s. اما در خود فیلم بیشتر فیلم ها—عجیب و مسحور ، چرا که مدیر را تشویق می کند کنگو و دوستان خود را به را خود فیلم در مورد تجارب خود را که آنها ارائه به عنوان منحرف وسترن و موزیکال, سورئال پذیرش از گناه و فیلتر از طریق خود خاطرات و فرهنگی وسواس. این یک عاطفی و گاهی اوقات جذاب و اغلب هولناک و یک راه بازجویی غیر قابل تصور افراد است که من تا به حال هرگز دیده می شود تلاش در یک مستند قبل از.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان شادمانی و نخست تصویری


Cameraperson (2016 به کارگردانی Kirsten جانسون)

کیرستن جانسون است که هیجان انگیز ترین غیرداستانی فیلمساز زنده و Cameraperson است که شاید او magnum opus—یک چهل تکه تشکیل شده از فیلم هر دو از زندگی خود او و از بسیاری از فیلم های او به ضرب گلوله در طول سال. او طول می کشد صحنه های منحصر به فرد و سوزاننده لحظات او گرفته شده با لنز در دو دهه گذشته و اشکال آنها را به یک نوع غیر خطی شعر. هر چند جانسون است که به ندرت دیده یا شنیده در فیلم حضور او در سراسر احساس و او در می یابد هوشمندانه موضوعی ارتباط بین تجارب خود را (از جمله مرگ مادر) و فیلم های او جمع آوری کرده است. در یک نقطه در این فیلم یک فیزیکدان کوانتومی توضیح می دهد که مفهوم گرفتاری به جانسون و است که توابع به عنوان پایان نامه های عجیب و غریب این کولاژ—که به سادگی مشاهده و ضبط حوادث, یک فیلمساز است تا آنها را برای همیشه لطفا برای.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال


کوهن گروه رسانه ای / اورت مجموعه
دختران از گرد و غبار (سال 1991 به کارگردانی جولی داش)

اولین فیلم سینمایی توسط یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به نمایشی توزیع شده در ایالات متحده جولی داش را شگفت آور اولین بار است که یک پرتره از یک multigenerational کارولینای جنوبی Gullah خانواده آنها به عنوان آماده شدن برای مهاجرت شمالی در سال 1902. داش کنکاش در درگیری میان نانا Peazant (با بازی کورا لی بعد) و سالمندان مادر حفظ غنی و متمایز سنت و نوادگان او را اصرار برای تغییر بنیادی در حال حرکت به دور-خاموش شهرستانها. اما این فیلم با این نسخهها کار به عنوان یک نماینده از گسترده تر فرهنگ, بررسی وحشتناک تاریخچه برده داری از دیدگاه خانواده ها و افرادی که آن تبدیل. به عنوان نیویورکر‘s ریچارد برودی نوشت از دختران از گرد و غبار “این یک فیلم اجرا می شود که کمتر از دو ساعت و احساس می کند مانند سه یا چهار—در زمان نشستن اما در ماده است.”

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال و Kanopy


Dave Chappelle را بلوک (2005 به کارگردانی Michel Gondry)

هیچ بهتر وجود دارد سند از اواسط 2000s فرهنگ پاپ از Michel Gondry را زیبا و سست فیلم کنسرت. آن قطاری از کمدین Dave Chappelle (در اوج قدرت خود) سازماندهی یک حزب بلوک در بروکلین شامل اجرای برنامه توسط Kanye West, Mos Def, Jill Scott ریشه و Fugees در میان دیگران و همچنین ایستاده از Chappelle خود را. اما قانع کننده ترین مواد است که در صدر نشان می دهد: Chappelle پیاده روی در اطراف محله و مورد بحث چگونه به سرعت زمان و gentrification را تغییر کلینتون تپه گوشه او را برداشت برای کنسرت—و چگونه پر جنب و جوش و خود به خودی حوادث مانند این ممکن است یک چیزی از گذشته. مستقیم و بی واسطه از Gondry را فیلمسازی و گاه به گاه glee با آن über-چهره های معروف مانند غرب رها در تقویت این حس چیزی خاص لغزش دور. شاید ناخواسته آن را به یک نگاه قانع کننده در این راه مشهور است بدل در این فاصله 15 سال است.

چگونه به سازمان دیده بان: اجاره از رسانه های مختلف


دیک تریسی (1990 به کارگردانی وارن بیتی)

معاصر کتاب های کمیک فیلم بدنام برای خود مطلوب بصری پالت, ضروری, بودجه و زمان بندی خواسته های به نگه داشتن یک جریان از ابرقهرمانان جاری شدن سیل به تئاتر هر چند ماه. اگر تنها این فیلم می تواند همه نگاه مانند دیک تریسی, Warren Beatty فک انداختن ترجمه زرد-jacketed, گانگستر-مبارزه با خمیر قهرمان. این مجموعه در حال پررنگ و پراکنده و روشنایی است همه روشن رنگ های اصلی و هر بازیگر در انباشته بازیگران (از جمله Al Pacino, داستین هافمن و مدونا) به نظر می رسد مانند یک زندگی کارتون تاب با آرایش و لباس های خیره کننده. این فیلم که هزینه گزافی شامل نوع عملی است که اثرات studios امروز خواهد چرخید برای آسان تر CGI راه حل آنها از همه بیشتر سرسام آور به ناگهان در نگاه به گذشته.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان HBO در آمازون و HBO در حال حاضر


Dogtooth (2009 به کارگردانی Yorgos Lanthimos)

برک آوت فیلم یونانی مدیر که رفت به ایجاد اسکار-نامزد فرقه بازدید مانند خرچنگ و مورد علاقه است که حتی با استانداردهای رفو عجیب و غریب. این سورئال داستان microcosmic فاشیستی ناکجاآباد: یک خانواده نگه داشته است فرزندان خود را محدود به خانه خود را برای تمام طول زندگی خود را, آموزش, آنها که در خارج از جهان پر از هیولا. Yorgos Lanthimos را احساس منحصر به فرد از جهان ساختمان و سبک, تخت, احساس گفت و گو هستند و ایده آل مناسب برای چنین عجیب و غریب, محیط زیست, یکی, که در آن در حال حاضر-بزرگسالان و کودکان در حال رشد بی قرار (و جنسی کنجکاو) خود را محکم وجود دارد. که یک فیلم در این منحرف از راه اندازی موفق فیلمسازی هالیوود حرفه ای برای Lanthimos نشان میدهد که چگونه غیر قابل انکار و استعداد خود است.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال شادمانی و Kanopy


Enemy (2013) به کارگردانی Denis Villeneuve)

مطمئن قضیه از دشمن است که مکرر در سینما—چه می شود اگر شما مواجه می شوند خود را دقیق دو یک دو قلوی مشابه که وجود دارد بدون هیچ گونه توضیح ؟ اما Denis Villeneuve را دشمنبازیگران جیک Gyllenhaal به عنوان یک جدا استاد دانشگاه که می بیند یک فیلم با بازی یک بازیگر که به نظر می رسد درست مثل او underrated جم از ژانر وحشت زده فرویدی, کابوس, درام است که باعث می شود کمی تلاش برای روشن کردن خود را به بینندگان است. هر چند آن منتشر شد درست قبل از وینو شد لیست, هالیوود فیلمساز (خود پیگیری شد Sicario, ورود, تیغه, دونده 2049و آینده تلماسه) آن را از یک قطعه با کسانی که تلاش یک پایه کار است که تزریق طنز و ترس (و عنکبوت) به یک در غیر این صورت-صمیمی انسان درام.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان شادمانی, Kanopy و Netflix


دختر پیاده روی // تمام روز (در سال 2011 به کارگردانی یعقوب Krupnick)

شما می توانید به تماشای این فوق العاده ویژه کار آنلاین در حال حاضر—من تضمین آن را به روشن روز خود را. یکی از ویژگی های طول طرح-رقص نور فیلم است که به دنبال یک گزارشگر (آن Marsen) او به عنوان هدایت محیط های شلوغ شهر نیویورک دختر پیاده روی // تمام روز این است که یک شادی, ابراز شادی در میان شهری و شلوغی. پس از انتشار این احساس لازم تونیک برابر بدبینی و یک راه جدید برای جشن یک شهر که فیلم برداری شده است بارها. در حال حاضر به دلیل آن را نشان می دهد Marsen wiggling راه خود را از طریق جمعیت در خط بالا و رهبری یک گروه در سراسر پل ویلیامزبرگ آن احساس می کند مانند یک تصویر لحظهای از زندگی در حال انتظار برای اصلاح.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان girlwalkallday.com


Happy Feet Two (2011) به کارگردانی جورج میلر)

اولین Happy Feet—یک انیمیشن برنده جایزه اسکار box-office سر و صدا در مورد رقص پنگوئن (Elijah Wood) که پذیرای فردیت خود را با وجود خود قبیله تاکید بر آواز—هرگز از حد برای من. اگر جورج میلر مولف در پشت Mad Max series, استفاده از آزادی از انیمیشن برای انجام تمام انواع جارو camerawork که شده ایم غیر ممکن است در زندگی واقعی cutesy توطئه شد پت و حقایق ، بنابراین برای او تا حد زیادی unheralded عاقبت غمگین داستان قطب جنوب فرو ریختن محیط زیست و ضرورت زیست محیطی وحدت به ضرب و شتم به عقب آمدن آخرالزمان. هنوز هم وجود دارد پنگوئن, بله, اما همچنین یک گورو puffin یک ایدئولوژیک مقاوم شیرماهی و یک جفت krill (ابراز شده توسط مت دیمون و براد پیت) است که شکستن رایگان از ازدحام میلیون نفر در جستجوی یک زندگی جدید با هم.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان HBO در آمازون و HBO در حال حاضر


آسمان می داند چه (2014 بنی و جاش Safdie)

این Safdie برادران شکسته در چند سال گذشته با خود استرس زا نیویورک حماسه زمان خوب و بدون سنگهای. اما اگر شما واقعا به دنبال به مغز شما لرزاند توسط یک فیلم بررسی آسمان می داند چه, این فیلم که توجه کردم از ستاره های بزرگ مانند رابرت پتینسون و آدام سندلر. تصور با بازیگر سرب Arielle هلمز و بر اساس زندگی او به عنوان یک بی خانمان معتاد به هروئین در منهتن شروع فیلم با یک احشایی اقدام به خودکشی و تنها تر می شود دلخراش. هلمز پرش از جایی به جای دیگر و نمره به نمره تلاش برای رها کردن خودش از سکس با دوست پسر سابق, ایلیا (Caleb Landry Jones). این یک فیلم برای ضعف قلب نیست, اما اگر شما می توانید جراحی خود را از طریق آن را بهشت می داند آنچه فراموش نشدنی است.

چگونه به سازمان دیده بان: اجاره از رسانه های مختلف


Indomina / اورت مجموعه
Holy Motors (2012 به کارگردانی Leos Carax)

دیدن Holy Motors در تئاتر بود واقعی رعد لحظه برای من تمام زمان بالا-10 سینما تجربه که من را به یاد چه بی حد و حصر رسانه هنوز هم بیش از یک قرن پس از آغاز به کار خود. این طرح مانند آن است که نمی توان خلاصه کرد. کافی است بگویم که Holy Motors, به دنبال یک مرد (Denis Lavant) او به عنوان درایو در اطراف پاریس انجام نقش های مختلف لغزش به زندگی متفاوت و پوسته باعث هرج و مرج آهنگ آواز تندرست از خشونت درگیری های رمانتیک ترجمه ، من ضمانت می کنم تنها یک چیز: که این فیلم یکی از شما از mull طولانی پس از مشاهده.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان Kanopy و Vudu


فقط یک دختر بچه در I. R. T. (1992 کارگردان لسلی هریس)

این برق, اولین فیلم (متاسفانه لسلی هریس هنوز به دیگری) شمع بیننده به اوایل ’90s در نیویورک و قطاری حیاتی دیدگاه Chantel (آرین A. Johnson) a 17-year-old سیاه از Flatbush تلاش برای تعادل او را توفانی مدرسه و خانه زندگی می کند. فقط یک دختر بچه در I. R. T. ساخته شده بود در یک بودجه (در حدود $130,000) و کنکاش بی انتها داخلی درام. اما هنگامی که آن بیرون آمد وجود داشته است هیچ چیز مانند آن را در فیلم آمریکایی. آن را به یک الگو برای دیگران به دنبال حتی به عنوان هریس خودش تلاش برای شکستن به صنعت است که هنوز هم میله ورود به بسیاری از مدیران زن از رنگ.

چگونه به سازمان دیده بان: اجاره از رسانه های مختلف


لویاتان (2012 به کارگردانی لوسین Castaing-Taylor و Verena Paravel)

من برروی آن بکشید از هنر خانه تئاتر که در آن من تو را دیدم Leviathan هنگامی که یک شخص عضو مخاطبان رو به من کرد و پرسید: “این بود که حتی یک فیلم؟” من پاسخ مثبت اما من درک آنچه که او به معنای—من تا به حال به معنای واقعی کلمه هرگز دیده می شود هر چیزی مانند لوسین Castaing-Taylor و Verena Paravel مستند است که سرنشین یک قایق ماهیگیری. مدیران مجهز خود را با دوربین های GoPro و پراکنده در بسیاری از اطراف کشتی و تشویق کارگران به فیلم خود و تجارب خود را. در نتیجه مونتاژ است بی حرف گاهی تنبیه و اغلب هیپنوتیزم ارائه یک نگاه اجمالی از غیر منتظره زیبایی در میان وحشیانه یکنواختی.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال و Kanopy


The Limey (1999) به کارگردانی استیون سودربرگ)

زمانی که استیون سودربرگ فیلم برداری این تکیه جرم و جنایت, درام, بازیگران Terence Stamp, او در اصل ارائه آن را در یک شیوه ای ساده اما به سرعت متوجه شدم که چیزی اشتباه بود زمانی که تست اول را کاهش دهد. بنابراین او و سردبیر سارا Flack بازسازی آن به عنوان یک بازی حافظه از نوع تاشو در فلش بک (با استفاده از فیلم هایی از یک جوان مهر در سال 1967 فیلم گاو پور) و لایه بندی dialogue از گذشته و یا آینده صحنه بر روی کسانی که بازی کردن بر روی صفحه نمایش. این یک انتقام داستان گفت: به عنوان یک cubist هنر فیلم منتشر شده توسط مهر باور نکردنی منجر عملکرد. تقریبا به عنوان خوب است تفسیر (موجود در معیار کانال) از سودربرگ و فیلمنامه Lem Dobbs—جفت سر و کله زدن در طول حدود هنری انتخاب با دابز شکایت در مورد تقریبا همه چیز این مدیر را به خود فیلمنامه.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال و Vudu


مادلین را مادلین (2018 به کارگردانی Josephine Decker)

بنابراین بسیاری از فیلم های سینمایی سعی کنید به حفر کردن به شکنجه فرایند ایجاد هنر است, اما آن را دشوار است به نگه داشتن آنها را از آمدن به عنوان کوته و یا خود را درگیر است. این باعث می شود Josephine Decker فیلم همه بیشتر قابل توجه در راه آن کشتی با چه چیزی می تواند احساس نیرو و اعتیاد آور اما تخلیه. رابطه بین درام, معلم, Evangeline (مولی پارکر) و روشن او جوان دانشجو مادلین (هلنا Howard) است که در ابتدا توانمند سازی و در نهایت vampiric. طبقه میله بیننده به عنوان عمیق به عنوان او می تواند به سرگیجه آور حرکت بالا و پایین مادلین زندگی می کردند و تجربه و شخصیت های مبارزه قدرت منجر به انفجاری اوج باقی می ماند که یکی از بهترین فیلم انتهای من تا کنون دیده ام.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان Kanopy و نخست تصویری


Morvern Callar (2002) به کارگردانی Lynne Ramsay)

همه Lynne Ramsay فیلم ارزش چک کردن—آخرین تلاش شما واقعا هرگز اینجا داری موجب به هم بزنید در سال 2017—اما مطلق مورد علاقه من است این acidly خنده دار و در عین حال mordantly غمگین درام بر اساس آلن وارنر رمان. و یا آن را یک کمدی سیاه و سفید? فانتزی ماجراجویی ؟ تمدید سفر به مواد مخدر? Morvern Callar پاداش تقریبا در هر مطالعه و زیاده روی تقریبا هر نوع. فیلم زیر آن قهرمان eponymous (سامانتا مورتون) به عنوان او می یابد او شریک مرده از یک خودکشی لغو احکام صادره ی خود را بدن و دفن آن در کوه و embarks در ماجراجویی خود را به اسپانیا با بهترین دوست او برای فرار از زندگی دنیوی او در اسکاتلند است. رمزی می داند که دقیقا چگونه به شیرجه رفتن بینندگان به یک بیگانه چشم انداز و Morvern نقطه نظر تند و فرح بخش طراحی شده توسط یکی از بهترین موسیقی متن فیلم در تمام دوران است.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان نخست تصویری


اورلاندو (1992 کارگردان سالی پاتر)

تطبیق متراکم و به چالش کشیدن رمان ویرجینیا وولف به فیلم ممکن است به نظر می رسد مانند یک کار غیر ممکن است اما سالی پاتر موفق توسط بی رحمانه برداشته هر بخشی از وولف رمان اورلاندو: یک بیوگرافی که مناسب نیست به این ناب propulsive, giddily سورئال نسخه سینمایی. تیلدا سوینتن است کاملا به عنوان بازیگر الیزابت خداوند که می یابد خود را تبدیل دو بار—برای اولین بار او را جاودانه ساخته شده و سپس او تبدیل به یک زن, یک, که سفر به جهان و زندگی هیجان انگیز, عجیب و غریب سری از زندگی است. پاتر فیلم قابل توجه است به ناگهان ؛ costuming و تولید طراحی متناوب با توجه به آن بودجه محدود است. برای همه آن غرابت آن را تند و با مزه و bewitchingly غمگین دقیق مسابقه فیلمساز و بازیگر سرب و مواد منبع.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال


مانگا سرگرمی
کامل آبی (1997) به کارگردانی ساتوشی کن)

همه Satoshi Kon فیلم ارزش تعمق به (ژاپنی انیمیشن ساخته شده تنها چهار ویژگی قبل از مرگ از سرطان در سن 46) اما اولین کار هنوز هم ارائه می شود شدید ترین شوک به سیستم. کامل, آبی, معاصر, درام, با همه تاریکی و سورئالیسم از, علمی تخیلی, فانتزی; در متا مد آن به تصویر می کشد فشارهای شهرت به عنوان یک کابوس شیدایی که از آن وجود ندارد فرار. کن فیلم شرح زیر است Mima Kirigoe یک نوجوان ستاره پاپ در تلاش برای شکستن به جدی بازیگری که دستخوش روانی شکستن به عنوان او در تلاش برای تمایز بین زندگی واقعی و نقش او را بازی می کند. کن می خواهد به بیننده همان تجربه—شما می توانید تمام فیلم بدونم که چه چیزی واقعی و چه چیزی نیست بدون احساس سرخوردگی از تلاش برای باز کردن یک نژاد رمز و راز است. کن سرآمد در ایجاد این نوع سینمایی headspaces و کامل آبی فوق العاده احساسی بسیار مخربی به عنوان یک نتیجه.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان شادمانی


The Portrait of a Lady (سال 1996 به کارگردانی Jane Campion)

آینده از او برنده جایزه اسکار موفقیت با پیانو, Jane Campion پنجه staggeringly دشوار رمان نویس برای انطباق—هنری جیمز. در انجام این کار او ایجاد یک بیگانه و منحرف صحنه و درام است که نتواند به پاداش بیننده با هر یک از متعارف داستان کمان می رود از این ژانر است. هیچ سنتی پایان خوش بدون swooning عاشقانه آگهی برای قهرمان ایزابل آرچر (نیکول کیدمن) به انتخاب بین هیچ انتظار است که ازدواج منجر به شادی و یا انجام—آن را به یک داستان از یک زن که در محاصره توسط جامعه برای جسارت به توان های مختلف و سپس دستکاری به بدبختی شرایطی هنگامی که او در نهایت تلاش می کند به راه رفتن اخلاقی راه می رود از او.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان نخست تصویری


Post Tenebras Lux (2012 به کارگردانی Carlos Reygadas)

این کارگردان مکزیکی Carlos Reygadas یکی از بهترین purveyors از رویای منطق در فیلمسازی امروز Post Tenebras Lux (یا نور پس از تاریکی) است شاهکار خود را: یک داستان عجیب و غریب از یک خانواده در حال حرکت به سمت حومه شهر و در مواجهه با هر دو دنیوی درام و شکوه غیر قابل درک میباشد. در حالی که احساسی از طریق خط فیلم ازدواج یک زن و شوهر سقوط که روایت است که توسط آمار خیره کننده اکسپرسیونیستی عکاسی از جهان طبیعی روشن و درخشان شیطان شکل که ساقه در اطراف قاب و واقعا مجذوب بازی راگبی; کل پروژه به نظر می رسد آشکار به طور مستقیم از Reygadas مغز یک فرآیند هنری به عنوان دلخواهی آن را به عنوان گیج کننده.

چگونه به سازمان دیده بان: اجاره از رسانه های مختلف


موش فیلم (2016 به کارگردانی تئو آنتونی)

تئو آنتونی موش فیلم یک کار روزنامه نگاری که دو برابر به عنوان یک رویایی, کولاژ, یک داستان یک شهر است که شامل تراژدی, کمدی و ترسناک میراث. پس از اواخر شب برخورد با جوندگان گیر خود را در سطل زباله می تواند آنتونی می یابد خود را به کاوش در بالتیمور تاریخ از هجوم موش که روابط به مسکن تبعیض redlining شهری غفلت و شهر را در طولانی مدت با مشکلات سیستمیک نژاد پرستی. ترکیب دیدگاه های مقامات شهرستان, جامعه فعالان و همسایگان آنتونی تبدیل یک غیرداستانی پروژه به یک پرتره از خانه او پر از ستایش و پشیمانی.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان Kanopy


در حال حاضر اشتباه است و سپس (2015 کارگردان هنگ Sang-soo)

اولین برخورد خود را با کره فیلمساز هنگ Sang-soo است به احتمال زیاد خود را عمیق ترین آنجا هیچ کس باعث می شود فیلم های او را دوست دارم. هر یک از آثار او است که توسط stripped-down تصاویری و ناتورالیستی گفت و گو است. مورد علاقه شخصی من و یکی از هنگ ترین بی سر و صدا منحصر به فرد تلاش است در حال حاضر اشتباه است و سپسیک کمدی رمانتیک است که به دنبال یک هنر خانه (کارگردان فیلم Jung Jae-young) به عنوان بازدیدکننده داشته است او یک شهرستان جدید ملاقات با یک زن (Kim Min-hee) و حملات گفتگو با او. بیننده می بیند چیز از بازی بد بین آنها اما پس از آن فیلم متوقف می شود باز می نشاند و می گوید همان داستان دوباره—با نتیجه گیری های مختلف. وجود دارد بدون هیچ توضیحی و هیچ فوقالعاده مداخله هنگ فقط دعوت بیننده به درمان هر تعامل با مراقبت و شیفتگی و ببینید که چگونه کوچکترین لحظات می تواند نکته در جهت غیر منتظره.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان شادمانی و Kanopy


جهانی / اورت مجموعه
Scott Pilgrim vs. the World (2010 به کارگردانی ادگار رایت)

این ایده از یک طنز-کتاب اقتباس شد و به سختی رمان در سال 2010 اما پر انرژی ادگار رایت اختراع جدیدی تجسمی پالت در ترجمه برایان لی اومالی را Scott Pilgrim سری یک شاهکار از postadolescent حماقت. این jokey مفهوم کتاب است که Scott Pilgrim (Michael Cera) جوش هر انسانی تعارض در زندگی خود را به یک ساده تصویری بازی کارتونی جنگ او می تواند در ازای داشتن واقعی, در مکالمات. به طوری رایت باعث می شود هر قطعه مجموعه ای گیج کننده تیرگی نئون رگه pixelated گرافیک و موسیقی دراماتیک; آن را کامل لنکینگ از هر خود درگیر 20-چیزی را متورم نظر از مشکلات خود را. مقدار زیادی از مدرن فیلم اکشن می توانید چشم ظاهر کار با CGI; رایت استفاده می شود که تکنولوژی بهتر از هر کسی برای نشان دادن عملکرد درونی شخصیت خود.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان Netflix


مسابقه سرعت (2008) به کارگردانی the Wachowskis)

هیچ فیلم تا به حال تاثیر بیشتری از این یکی در رنگی کامپیوتری اکشن, فانتزی از 2010s که تحت سلطه ابرقهرمان فیلم گفت: در یک مقیاس بی سابقه است. و در عین حال هیچ چیز موفق به میمون نگاه Wachowskis’ زندگی کارتون—ستون فقرات-سوزن سوزن شدن تفسیر از یک قطعه کلاسیک انیمیشن ژاپنی است که خوش flouts هر کنوانسیون از داستان سرایی بصری است. بهترین راه برای تجربه این فیلم در بزرگترین صفحه نمایش ممکن است با یک جیغ مخاطبان است که به سختی می تواند روند آنچه که آنها در حال دیدن اما رادیکال صداقت از Wachowskis’ داستان سرایی می درخشد را از طریق حتی زمانی که سرعت مسابقه است که مشاهده در صفحه اصلی.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان IMDb تلویزیون و نخست تصویری


The Tale of the Princess Kaguya (2013) به کارگردانی ایسائو تاکاهاتا)

گران ترین فیلم تا کنون ساخته شده The Tale of the Princess Kaguya شد Isao Takahata نهایی شاهکار یک پروژه است که بنا به گزارش ها در زمان هشت سال به تولید به دلیل ظرافت بسیار زیاد از آن آبرنگ انیمیشن. خالص هزینه و مقدار از زمان اختصاص داده شده به آن را قطعا پرداخت—این فیلم به نظر می رسد مانند یک نقاشی به زندگی در یک بار پیچیده و درشت و زیبا که شخصیت ها هنوز هم هستند و پر هرج و مرج زمانی که آنها در حال حرکت است. اما آرام ویرانی این فیلم داستان افسانه ای یکی از ریشه در یک صد ساله داستان قوم است فقط به عنوان عمیق به عنوان یک بار-در-یک-عمر تصاویری.

چگونه به سازمان دیده بان: خرید از رسانه های مختلف


طعم گیلاس (1997) به کارگردانی عباس کیارستمی)

آقای Badii (Homayoun Ershadi) یک مرد میانسال در تهران تصمیم گرفته است که او می خواهد به خودکشی اما او نیاز به کسی برای کمک به دفن او. بنابراین او همواره در اطراف شهر چیدن غریبه در کنار جاده و توضیح خود را در مخمصه و سپس فلسفی بحث در مورد انتخاب او ساخته شده و آن مفاهیم گسترده تر. عباس کیارستمی یکی از بزرگترین فیلمسازان می گوید این داستان با دستگیری سادگی اجازه دادن به مخاطبان را به آنچه آنها می خواهند به داستان قبل از تعجب آنها را با غیر معمول و self-reflexive پایان دادن به. هر چند همه از کیارستمی و کار است که ارزش دست و پنجه نرم کردن با این است که هر دو خوب نقطه ورود و محک—شما ممکن است فکر می کنم آن را خسته کننده ترین فیلم تا کنون ساخته شده و یا چیزی به وسواس شود بیش از. در هر صورت شما نخواهد بود قادر به پیدا کردن هر چیز دیگری مانند آن.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال


A Touch of Sin (2013) به کارگردانی Zhangke Jia)

همه Zhangke Jia فیلم در مورد معاصر چین معمولا با تمرکز بر بخش هایی از کشور که ممکن است به خصوص نا آشنا برای بینندگان خارجی. برخی خارق العاده تر از دیگران است; او ساخته شده gangster, فیلم, تاریخی, درام و حتی آینده-مجموعه ای از داستان های علمی تخیلی. اما لمس گناه ترکیبی از همه او را تحت تاثیر قرار گفتن در چهار قطع داستان آزادانه با الهام از کثیف حوادث (با محوریت قتل خودکشی و فحشا) و تبدیل آنها به مینی نوع فیلم. جیا می توانید در زندگی واقعی روایت احساس افزایش ماجراهای یا ریگ تراژدی تجلیل حقایق او را در تلاش برای به تصویر کشیدن در حالی که ساخت آنها را بزرگتر از زندگی است.

چگونه به سازمان دیده بان: در جریان شادمانی و Kanopy


سه بار (در سال 2005 به کارگردانی هو Hsiao-hsien)

عنوان نیست misdirect—این فیلم سه داستان های عاشقانه مجموعه در سه دوره زمانی مختلف (1966, 1911 و 2005) گفت: در سه زبان مختلف. همان آگهی (Shu Qi و چانگ چن) عود در سراسر به عنوان انجام بسیاری از تم ها که Hou Hsiao-Hsien است کاوش: تغییر شرایط سیاسی کشور خود را از تایوان لرزه تغییرات فرهنگی در آن قرار گرفته است در قرن گذشته و آداب و رسوم اجتماعی است که تکامل یافته اند (یا نه) در سال دخالت. 1911 بخش ارائه شده است به عنوان یک فیلم صامت در حالی که مدرن است گفت: عمدتا از طریق تلفن همراه ارتباطات; تضاد میان داستان های بصری شگفت انگیز و هو است تصویر هر یک از زن و شوهر رویکرد به صمیمیت فقط به عنوان قابل توجه و ظریف است.

چگونه به سازمان دیده بان: اجاره بر نخست تصویری


Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives (2010 به کارگردانی Apichatpong Weerasethakul)

طرح این سکس تایلندی فیلم که شد اول از آن ملت به برنده نخل طلا در جشنواره کن, عجیب و غریب را در خود دارد. Uncle Boonmee (Thanapat Saisaymar) در حال مرگ است از عدم کلیه و در آخرین روز او در کمون با بستگان و مورد بحث karmic پیامدهای زندگی او منجر شده است. برخی از این آمار و ارقام در حال حاضر مرده و بسیاری از آنها به نظر می رسد در غیرانسان اشکال—وجود یک مخلوق او dubs “میمون شبح” و صحبت کردن گربه ماهی. در بالای این مختصات Apichatpong Weerasethakul فیلم شامل سبک های مختلف برای هر یک از آن شش بخش از سفت و کلاسیک به مستند به عجیب و غریب, رویایی, هنر سینما. داستان را دشوار است به پین کردن گفت: در همیشه در حال تغییر فرمت است که پاداش های بی شماری دوباره viewings. در حالی که همه از Weerasethakul کار است که ارزش تجربه این است که خود را عمیق ترین.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان در معیار کانال و Fandor


زما (2017 به کارگردانی Lucrecia Martel)

Lucrecia Martel فیلم یک استعماری طنز, یک کاراگاه, کمدی, گرافیک, فیلم ترسناک و چالش برانگیز بیت از هنر خانه poeticism. اقتباس از آنتونیو دی بندتو وجودی رمان به همین نام آن را به شرح زیر احمق اسپانیایی نجیب زاده رشته از راه دور در آرژانتین است که به شدت در تلاش برای بالا رفتن از نردبان اجتماعی. او foppish حس خود اهمیت را تبدیل به چیزی بیشتر تشنه به خون به عنوان او را منع از مهم تر تکالیف; Martel به تصویر می کشد او preening قهرمان نهایی خالی کت و شلوار سرقت او از داخلی مونولوگ او در این رمان و به جای عطف خود misadventures به یک خلق و خوی قطعه که در نهایت منحرف نشوند به سمت فاجعه می باشد. وجود دارد بسیاری از کمدی در مورد کاراگاه oafs اما هیچ کدام به عنوان کابوس و عجیب و غریب مانند این یکی.

چگونه به سازمان دیده بان: جریان نخست تصویری

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme