ورزشی-خدمات جریان DAZN می گوید لیگ آن را نمی خواهد پرداخت هزینه برای بازی در نگه

DAZN ورزشی-جریان راه اندازی با حمایت میلیاردر لن Blavatnik است گفتن لیگ آن را نمی خواهد به آنها پرداخت برای هر

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399

DAZN ورزشی-جریان راه اندازی با حمایت میلیاردر لن Blavatnik است گفتن لیگ آن را نمی خواهد به آنها پرداخت برای هر بازی لغو شده به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

تصمیم DAZN که مرتکب شده است میلیاردها دلار برای ورزش هایی مانند بیس بال حرفه ای و فوتبال مارکس بحث از سنت است. ورزش لیگ به شدت تکیه بر پول از پخش شده اند و قادر به تکیه بر خود و همکاران رسانه ای در گذشته در طول توقف در بازی.

اما DAZN است راه اندازی و هر ورزشی است که در خود نگه دارد مجبور است این شرکت را به مراحل شدید.

با پرداخت توجه در پایان ماه مارس یا اوایل ماه آوریل این شرکت گفت: همکاران که آن را تنها خواهد پرداخت هزینه برای بازی های انجام شده گفت: این فرد که خواسته بود به نام دلیل ماهیت حساس این موضوع است. DAZN نمی خواهد پرداخت هزینه برای لغو و یا به تعویق افتاد مسابقات و یا کسانی و یا بدون از سرگیری تاریخ.

در نامه ای به کارکنان ارشد اجرایی سیمون Denyer گفت: هیئت مدیره این شرکت است "رسما قرار دادن DAZN در حالت زنده ماندن."

این طرح شامل انجماد استخدام تعلیق حقوق و دستمزد بررسی و تخمگذار به طور موقت خاموش نامشخص تعداد کارکنان.

"وجود دارد هیچ پنهان شده است که این بزرگترین فاجعه برای ضربه زدن به ورزش جهان در سال 75 و بزرگترین چالش در کسب و کار ما تا کنون با آن روبرو است" Denyer گفت. "با درآمد انداختن و سرمایه گذاری در دسترس نیست و ما تنها می تواند زنده ماندن با ساخت برخی از سخت گیری است."

DAZN راه اندازی در آلمان و ژاپن در سال 2016 وارد بازار آمریکا در سال 2018 است.

آن را صرف پرخرج برای حقوق 1 میلیارد دلار (آمریکا) با همکاری Matchroom بوکس و یک $365 میلیون مقابله با بوکسور Canelo Alvarez که در آن زمان ثروتمندترین ورزشکار قرارداد در تاریخ ورزش. آن را تا به برخی بین المللی لیگ برتر فوتبال, حقوق برخی بین المللی NFL حقوق و سه سال $300 میلیون معامله به ایجاد یک لیگ اصلی بیس بال زنده-برجسته نشان می دهد.

رهبری سابق ESPN سر جان کاپیتان DAZN در فرایند تلاش برای افزایش حداقل 500 میلیون دلار زمانی که همه گیر جهانی رسید. آن را نیز تا به حال برنامه ای برای راه اندازی برخی از محصولات خود را در 200 کشور در سراسر جهان است.

DAZN را در گفتگو با دارندگان حقوق بود, اولین گزارش ورزشی مجله کسب و کار.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب