30 دستکمگرفتهشده فیلم شما باید دوباره

فرهنگ برخی از آنها نه توسط منتقدان و برخی از فروش خوبی در گیشه و همه آماده هستند برای رسیدن به فرقه-وضعیت

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
اورت مجموعه / اطلس

با جدید سینما منتشر آسیاب به توقف در پاسخ به گسترش coronavirus من استفاده می شود این هفته از خود قرنطینه به بازیگران یک چشم به عقب بیش سینمایی کانن به re-سازمان دیده بان مورد علاقه های قدیمی و پر مشاهده شکاف. در حال حاضر من شروع به بررسی فیلمهایی که به هر دلیل نمی توانید یک نمایشگاه لرزش زمانی که آنها منتشر شد. برخی از آنها نه توسط منتقدان و دیگران به سادگی هیچ برداشت در دفتر جعبه را; همه آنها در دسترس هستند برای تماشای آنلاین فقط در حال انتظار برای رشد به آینده فرقه کلاسیک. 30 فیلم انتخاب من به عنوان دستکمگرفتهشده همه از 25 سال گذشته و بسیاری متعلق به ژانرهای (rom-com, sci-fi, thriller) است که اغلب نادیده گرفته شده در جدی محافل مهم. برخی از گزینه های من ممکن است واضح به نظر می رسد و دیگران مضحک اما همه ساخته شد در روح لذت بخش بحث و کشف.


جعبه-دفتر C

Kino Lorber
الجزایر (سال 2010 dir. Joanna Hogg)

Joanna Hogg شکست در آمریکا arthouses سال گذشته با سرگذشتی کار سوغاتاما او شده است ساخت فوق العاده indie برای سال. مجمع الجزایر ممکن است بهترین. یک درام آرام آن را می بیند ادوارد (با بازی تام Hiddleston, یک سال قبل از ثور یکباره او را به شهرت) جمع آوری و با خانواده اش در, از راه دور, انگلیسی, جزیره Tresco پس از ترک شغل خود را به سفر در جهان است. بسیاری از آستین نهفته تنش جوش به سطح; Hiddleston (که در بسیاری از هاگ فیلم) می دهد یکی از بهترین صفحه نمایش عملکرد و هاگ به تصویر می کشد ظریف مودب اختلافات با شوخ طبعی و بینش. هیچ فیلمساز دارای یک دسته بهتر در مسخره حقانیت انگلیسی بالا-وسط کلاس.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Babe: Pig in the City (1998 dir. جورج میلر)

جورج میلر استاد از دنباله. هر یک از اقساط خود را در Mad Max series نوآورانه است; او پاهای مبارک دو بی سر و صدا دستکمگرفتهشده. اما او هرگز ساخته شده را دنبال کنید تا به عنوان عجیب و غریب و جذاب به کودک: خوک در شهرستان. میلر تنها نوشت و تولید اولین کودکجذاب برنده جایزه اسکار موفقیت است. هنگامی که در صندلی کارگردان هر چند او شیرین حکایت از یک خوک که می خواستم به گله گوسفند به یک گریم افسانه در مورد زندگی در شهر بزرگ. فیلم تجاری بود که فاجعه اما این پاداش به زیبایی طراحی شده کار مجموعه ای در شهر است که mashes تا نشانه از هر کلان شهر مدرن. طرح چنین آن را به عنوان شرح زیر است کودک به عنوان او می رود در سفر و مخلوط آن را با بیشتر حیوانات خیابانی برادران (مدیر Noah Baumbach یک بار گفت که این فیلم نزدیک ترین موضوعی همراه است Stanley Kubrick را Eyes Wide Shut).

سازمان دیده بان آن را در: Hulu, HBO


Beyond the Lights (2014 dir. Gina Prince-Bythewood)

زرق و برق دار, عاشقانه, درام, درباره, درد و لذت بردن از پاپ ستاره شدن Gina Prince-Bythewood قابل توجه فراتر از چراغ ساخته شده است کمی احساس در دفتر جعبه را در آزادی با وجود یک ستاره ساخت نوبه خود از Gugu Mbatha-Raw. بازیگر نقش Rihanna-esque شکل به نام Noni ژان می افتد که برای یک افسر پلیس (Nate Parker) و تلاش برای فرار از محل موردتوجه وتماشای عموم. Prince-Bythewood که همچنین نوشت و کارگردانی باور نکردنی Love & Basketballیکی از تنها چند در هالیوود هنوز هم در تلاش برای فیلم عشق واقعی داستان و او سزاوار بسیاری از شانس برای انجام این کار بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Cadillac Records (2008 dir. Darnell Martin)

باهوش ترین موسیقی فیلمی از یک دهه کامل از آنها (2004 را ری و در سال 2005 راه رفتن روی خطبه نام یک زن و شوهر), Darnell Martin تجسم از ظهور و سقوط شطرنج ثبت شد محزون می خوانی زیر دیده می شود در سال 2008. فیلم حفاری به استثماری پویایی در کار در بسیاری از اوایل rock-and-roll برچسب رکورد, بررسی مشکل روابط بین لئونارد شطرنج (آدرین برودی) و او بزرگترین ستاره ها: Muddy Waters (جفری رایت), اتا جیمز (Beyoncé Knowles) و Howlin' Wolf (Eamonn Walker). این فیلم دارای یک لبه سخت تر از معاصران آن و اجرای موسیقی به خصوص پر شور.

سازمان دیده بان آن را در: Crackle


Cloud Atlas (2012 dir. Lana Wachowski, لیلی واچوسکی و Tom Tykwer)

این است dizzyingly پروژه بلند پروازانه در Wachowski خواهر' گسترده فیلم شناسی. تطبیق دیوید میچل رمان به همین نام Cloud Atlas شامل شش داستان مجزا شروع با یک سال 1849 نیروی دریایی ماجراجویی و زیپ را از طریق 1930s, '70s و حال و روز قبل از انفجار به کلون پر از آینده 2144 و پایان دادن به در یک پست آخرالزمانی 2321. اعضای این گروه از جمله Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant و Doona Bae, بازی شخصیت های مختلف در هر داستان و فیلم جهش رو به عقب و رو به جلو را از طریق زمان به فاش کردن تعجب آور موضوعی لینک کلیک کنید. به عنوان با بسیاری از Wachowski پروژه شما را به چند منطقی جهش در هیئت مدیره, اما اگر شما می تواند وجود دارد هیچ تجربه فیلم مانند آن.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


20th Century Fox Film Corp.
Down With Love (2003 dir. Peyton Reed)

این دانستن رجعت به "no-sex کمدی" از اواخر 50s و '60 (مانند Doris Day–بازیگران Pillow Talk یا Lover Come Back) بود بیش از حد هوشمندانه برای خوب خود را دارد و در انتشار. اما این یک افسانه سرگرم کننده و منحصر به فرد ایجاد هر دو جشن و اخلال یک نوع از کنایه پر از rom-coms از سال گذشته است. یک impeccably مدل دهید رنی زلوگر و Ewan McGregor ستاره به عنوان شیوه زندگی نویسندگان که به شکل یک رقابت دوستانه در دهه 1960 در نیویورک. Sarah Paulson و دیوید هاید پیرس دور از بازیگران و Peyton Reed (که به تازگی هدایت آن را در) پخش کردن زبان بصری خود را از منبع مواد در شیک نوآورانه و دارای گونه های برامده راه. وقتی که شما تماشای حتما به چوب در اطراف برای فوق العاده موسیقی تعداد بیش از بسته شدن اعتبارات است.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Dredd (2012 dir. Pete Travis)

شاید بهترین کتاب های کمیک فیلم از دهه گذشته بود Dreddیک ریگ اقتباس از Judge Dredd سری بود که یک مالی بدترین بازیکن میدان آزادی. مجموعه ای در یک دیکتاتوری آینده ای که در آن زرهی پلیس توانمند هستند برای توزیع کشنده عدالت برای تقریبا هر نوع جرم و جنایت در آن طول می کشد به طور کامل در داخل عظیم برج, بلوک, پس Dredd (Karl Urban) و یک کارآموز جدید به عنوان آنها در نبرد با سادیستی رئیس اوباش (Lena Headey). آن را وحشتناک اما فیلم هوشمند در یک بار lionizing و satirizing ظالم بهره وری از قهرمان خود را. این فیلم نوشته شده بود و تولید شده توسط Alex Garland (Ex Machina فنا) که رفت تا تبدیل به یکی از هیجان انگیز ترین sci-fi, مدیران امروز کار.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Killing Them Softly (2012 dir. Andrew Dominik)

کشتن آنها آرام است Andrew Dominik وحشیانه به دنبال خود به نقاشی بازنگری غربی ترور جسی جیمز توسط رابرت فورد ترسو. همچنین با بازی براد پیت در آن طول می کشد George V. Higgins را سخت آب پز '70s جرم رمان کوگان تجارت و به روز رسانی آن را تا به امروز پس از اراذل و اوباش سرقت است که می رود اشتباه است و قاتل (پیت) استخدام همه چیز به تمیز کردن. Dominik تبدیل وب از رقابت جنایی به منافع گسترده استعاره برای باتلاق جنگ عراق. کشتن آنها آرام شده اند ممکن است بیش از حد عجیب و غریب و آهسته به صورت کلی مخاطبان (این یکی از چند فیلم تا کنون به کسب F در CinemaScore). اما آن را bleakly خنده دار و تحت عمل توسط یک که شامل بازیگران James Gandolfini, Ray Liotta and Ben Mendelsohn.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


Kiss Kiss Bang Bang (2005 dir. Shane Black)

این فیلم قرار داده است که رابرت داونی جونیور دوباره روی نقشه انتقادی ستایش اما نادیده گرفته و در دفتر جعبه را در سال 2005. بسیار metatextual جرم کمدی, آن را زیر یک دزد (داونی جونیور) تظاهر به یک بازیگر می شود که از مخلوط کردن در یک قتل می رود و بر روی لام با مربی بازیگری یک محقق خصوصی (وال کیلمر). آن را به عنوان پیچیده به نظر میرسد اما هیجان Shane Black فیلم نهفته در خود را hilariously punchy گفت و گو و مهارت خود را در ساخت پیچیده ترین توطئه جریان را با سهولت. فیلم re-معرفی داونی جونیور به عنوان یک پیشرو مرد پس از او می خواهم سال ها صرف مبارزه با اعتیاد: او را استخدام کرد تا به بازی مرد آهن عمدتا در قدرت از این عملکرد است.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Premium Rush (2012 dir. David Koepp)

David Koepp دوچرخه-رسول هیجان انگیز است که به مراتب قوی تر از این توضیحات ممکن است نشان می دهد. مجموعه ای در نیویورک خیابان های شلوغ آن به شرح زیر Wilee (جوزف گوردون-لویت) یک deliveryman که بر میدارد یک بسته که به یک توطئه جنایی; به زودی به اندازه کافی او را در حال تعقیب در اطراف شهر توسط کج پلیس بابی دوشنبه (مایکل شانون) که قصد گرفتن او را. داستان بی امان با حماقت و Koepp ترجمه Wilee را عجول و بی پروا اعتماد به نفس در مورد بافندگی در داخل و خارج از ترافیک به یک بصری غلتکی سوار coaster. برجسته است شانون عملکرد او تبدیل دوشنبه به یک زندگی Looney Toon gnashing دندان های خود را و برجسته کردن چشم خود را در خشم با رها.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


سولاریس (2002 dir. استیون سودربرگ)

استیون سودربرگ را sci-fi اپوس بود در تقبیح انتشار برای جسارت به re-انطباق یک رمان (توسط Stanisław Lem) که در حال حاضر تبدیل شده به یک شاهکار (آندری تارکوفسکی وسیع 1972 فیلم به همین نام). اما سودربرگ این فیلم بسیار متفاوت وحش از تارکوفسکی, رقص برهنه کردن داستان را به 99 دقیقه و تمرکز بر روی فراموش نشدنی عاشقانه در مرکز کتاب. جورج کلونی نقش کریس کلوین یک روانشناس خالی از سکنه خودکشی همسرش, Rheya (Natascha McElhone). پس از شنیدن مرموز پریشانی سیگنال های فرستاده شده توسط یک دور ایستگاه فضایی سفر او وجود دارد و می یابد Rheya به نحوی دوباره ایجاد شده توسط سیاره ایستگاه در مدار. این فیلم شامل ستارگان حمایت از نوبت توسط ویولا دیویس و جرمی دیویس زیبایی انجام نگرفته نمره از کلیف مارتینز و برخی از قانع کننده ترین worldbuilding در سودربرگ حرفه ای.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


Fox Searchlight
Sunshine (2007 dir. دنی بویل)

این خیره کننده فضا-ماموریت درام از دنی بویل و فیلمنامه Alex Garland ممکن است برنده جایزه اسکار کارگردان بهترین فیلم. یک شدید شدید هیجان انگیز در مورد آخرین بریده بریده نفس کشیدن تلاش برای راه اندازی مجدد در حال مرگ خورشید, آفتاب چاله برجسته بازیگران (Cillian Murphy Michelle Yeoh, Chris Evans, رز بایرن و بیشتر) برابر یکپارچه دشمن: این ستاره در مرکز منظومه شمسی ما است که بیل به تصویر می کشد به عنوان یک غیر منقول خدا-مانند نیروی. به عنوان voyagers' کشتی می شود و نزدیک به خورشید, همه چیز در هیئت مدیره می رود بیشتر و بیشتر بلا استفاده و بویل—که می تواند بیانگر شروع جنون بهتر از هر کسی کار—صفحة تا هرج و مرج است.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Talk to Me (2007 dir. Kasi Lemmons)

Kasi Lemmons که تازه ترین کار بود 2019 را هریت, شده است یکی از هالیوود با عنوان جرم جنایی unheralded مدیران و با من صحبت نمی کردم گسترده مخاطبان آن سزاوار در سال 2007. این یک فیلم بحث برانگیز واشنگتن دی سی رادیو میزبان Petey گرین (دان چیدل) که بي پروا به کثیف, بازتاب تعجب آور ظهور را به شهرت به عنوان کسی که بدون ترس صحبت می کند ذهن خود را در مسائل اجتماعی و سياسی از 1970s. این فیلم مبتنی عالی در اجرای برنامه از Cheadle, Taraji P. Henson and Chiwetel Ejiofor که نقش گرین قرار داده مدیر دیویی هیوز.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu, زنجیر


اگر چه (2013 dir. مایکل میل زدن)

همچنین شناخته شده به عنوان کلمه F (عنوان آن را در امریکا به دلایل روشن) این بسیار جذاب آهسته رایت rom-com شد ناعادلانه در آزادی است. این شرح دو نفر (دنیل رادکلیف و Zoe Kazan) که تبدیل به دوستان اما صرف تمام وقت تعجب اگر آنها می شود بهتر است به عنوان عاشقان. بسیاری از رابطه hijinks امدن اما این فیلم با این نسخهها کار به دلیل اجرای برنامه در مرکز آن همراه با انرژی حمایت از نوبت از آدم راننده و مکنزی دیویس بودند که هر دو در راه خود را به بزرگتر حق رای دادن شهرت.

سازمان دیده بان آن را در: نخست


متری (2000 dir. James Gray)

در سال 2000 جیمز گری در اپرا جرم, هیجان انگیز ریخته شد unceremoniously به تئاتر توسط Harvey Weinstein و نادیده گرفته شده توسط مخاطبان است. مثل همه کارگردان فیلم هر چند آن را به خوبی به ارزش مشاهده ترکیب آب پز سخت سرایی با برازنده تصاویری. مارک والبرگ می دهد یکی از بهترین اجراهای او به عنوان لئو, an ex-con که برمی گرداند به برابر او سایه نیویورک خانواده و درهم می شود تا در شهر فساد در اطراف سیستم مترو. یک تدبیر Joaquin Phoenix نقش ne'er-do-well اچ لئو است که درگیر یک رابطه دراماتیک با جوان, Charlize Theron, در حالی که James Caan, مناسب, شوم, به عنوان لئو از نظر اخلاقی مشکوک بانی خیر. متری نیز نشان داد که اولین نشانه های خاکستری را استعداد قابل توجه او می خواهم به در به را ما خود شب عاشقان شهر از دست رفته از Z و Ad Astra.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


بحرانی بمب

برادران وارنر
معتاد به عشق (1997 dir. گریفین دان)

همه گریفین دان فیلم (از جمله لذتبخش عجیب و غریب سحر و جادو عملی) سزاوار قدردانی بیشتر اما معتاد به عشق است یک علاقه شخصی من تا حد زیادی فراموش شده کمدی رمانتیک که satirizes چسبناک هالیوود داستان سرایی استعارههای. آن کست مگ رایان و Matthew Broderick, دو, مدافعان از فیلم "محمد" ساخته سبک به عنوان تلخ جفت متحد در نفرت از مربوطه خود را exes که در حال حاضر قدمت هر یک از دیگر. رایان و Broderick جاسوسی بر روی شرکای سابق خود و البته در نهایت سقوط برای هر یک از دیگر, اما این فیلم هرگز فداکاری آن اسیدی تن حتی به عنوان ارتباط خود را تبدیل مناقصه.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Armageddon (1998 dir. Michael Bay)

اگر هیچ چیز دیگری, روز قیامت بسیار مهم محصول فرهنگی: یک نشانه از فرهنگ آمریکایی را jingoism در 2000s زمانی که فیلمهای دنباله عمل تا به حال تن و تنور از Budweiser آگهی های بازرگانی. که در آن Michael Bay قبل از فیلم سنگ (که خیلی بهتر است-در نظر گرفته) تا به حال شنود گذاشته به نظامی ایالات متحده را اختلال و دلسردی پست-ویتنام روز قیامت می بیند این کشور متحد به معدوم کردن یک سیارک شیطانی تبدیل به ... صنعت نفت. (آن را نیز صرف یک تکه از زمان تمسخر فروپاشی شوروی سابق و روسیه است.) با وجود این مسخره توطئه و خلیج اتشی ویرایش هر قطعه مجموعه ای آن را روشن ترین تقطیر ماچو خود را با نام تجاری تبلیغاتی طراحی شده برای تشویق مخاطبان در پایان (در برابر خود بهتر قضاوت). گوش دادن به بن افلک را خوشدل تفسیر به سه عامل سرگرمی.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu, HBO


Blackhat (2015 dir. مایکل مان)

پنج سال پیش یکی از بزرگ معاصر مدیران هنوز کار ساخته شده globe-trotting به cyber-هیجان انگیز بازیگران Thor خود و به طور کامل نادیده گرفته شده است. هو توسط منتقدان و ریخته توسط خود استودیو به افسردگی ژانویه Blackhat ساخته شده تنها یک تکان دهنده 8 میلیون دلار در جعبه داخلی ، در عین حال آن را فوق العاده مطلب مایکل مان محترم بدن از کار (که شامل فیلم های دیگر مانند گرما Miami Viceو Manhunterکه دستکمگرفتهشده در روز). Chris Hemsworth, پخش سخت سالم هکر که از زندان آزاد شد و به نبرد سایه آنلاین تروریستی; مانند بسیاری از مان بعد فیلم آن را یک داستان آنالوگ جهان در تلاش برای مقابله با آن در آینده دیجیتال پیچیده شده در یک بسیار مردانه عمل saga. اگر شما می توانید سعی کنید برای گرفتن director's cut که پاک کردن برخی از فیلم های انبوه توطئه و پخش به طور منظم در FX.

سازمان دیده بان آن را در: FX


جعبه (2009 dir. Richard Kelly)

این سومین فیلم به کارگردانی ریچارد کلی یک بار wunderkind که پشت سر هم بر روی صحنه با سال 2001 در فرقه آمار Donnie Darko. همچنین او هر چند چند به رسمیت شناخته اند و آن را به عنوان چنین است. جعبه یک بمب در انتشار ضعیف شدن بررسی و نادر بی احترامی از F CinemaScore. اما آن وحشی جاه طلبی به هیچ یک دوم است, نخ ریسی, Richard Matheson را دندانه داستان کوتاه "دکمه را فشار دهید" به پارانوئید 1970s حماسه—قسمت داخلی, درام, بخشی روانی-فیلم ترسناک, بخش, علمی تخیلی, فانتزی محوریت ناسا سفر به مریخ و سحر و جادو پورتال. این فیلم کوتاه ساده می ترساند که من هرگز فراموش کرده ام و یک طرح پیچیده به اندازه کافی به عقده روحی برای همیشه لطفا برای. من امید زندگی می کنند از یک چهارم فیلم از کلی.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


کنستانتین (2005 dir. فرانسیس لارنس)

پانزده سال پس از انتشار آن, این همچنان یکی از بهترین و باهوش ترین کتاب های کمیک سازگاری تا کنون ساخته شده و احتمالا underrated ترین مطلب در کیانو ریوز سینمایی کانن. این یک بازی ترسناک و هیجان انگیز که غواصی به کتاب مقدس فانتزی, مصاحبه, متنوع گروه (تیلدا سوئینتن در Djimon Hounsou, Gavin Rossdale شیعه LaBeouf) به عنوان های مختلف فرشتگان و شیاطین انجام نبرد مدرن روز در لس آنجلس. بر اساس آلن مور سرگیجه کمیک Hellblazer, کنستانتین junks زیادی از تاسیس نشانه شخصیت " جان کنستانتین (او قرار بود به یک شوخ بریت که به نظر می رسد مانند نیش) اما این مهم نیست. ریوز به وسیلهی سبک است که مناسب برای بدبینانه ضدقهرمان و Rachel Weisz رشد در دو نقش به عنوان خواهر در دو طرف یک دوزخی جرم کنستانتین نامیده می شود به بررسی.

سازمان دیده بان آن را در: DC Universe


The Counselor (2013 dir. ریدلی اسکات)

هفت فیلم ساخته شده توسط ریدلی اسکات در دهه گذشته هیچ کدام بیشتر انتقادی ناسزا از مشاورهای پیچیده جرم و جنایت, درام, نوشته شده توسط کورمک مک کارتی و شامل همه ستاره گروه که شامل براد پیت, خاویر باردم, Michael Fassbender, Penélope Cruz, و کامرون دیاز. خلاصه آن noir-y طرح که حول Juarez تجارت مواد مخدر غیر ممکن است اما این فیلم ترجمه تنها به دلیل وجود دارد هیچ چیز مانند آن. مک کارتی را florid گفت و گو و اسکات مه آلود تصاویری bewitching و هر بازیگر می دهد عملکرد پر انرژی ارسالی به مسخره ارتفاع (یک صحنه خاص مربوط دیاز و فراری است خوردن baffling). مشاور تاریک به دست آورد طعم و مزه اما عمیقا رضایت بخش یک.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


جهانی
The Fast and The Furious: Tokyo Drift (2006 dir. Justin Lin)

پس از موفقیت اولین سریع و خشمگین فیلم در سال 2001 وین دیزل خودرو-مسابقه حق رای دادن و تلاش برای ایستادگی تا سال 2009 زمانی که بازیگران اصلی آن بازگشت و تحت Justin Lin جهت برای تعجب سر و صدا Fast & Furious. اما در این زمینه که برای تجدید حیات گذاشته شده بود سه سال پیش با Tokyo Drift, Lin, اولین فیلم در این سری است. هر چند Tokyo Drift معرفی Sung Kang به عنوان فن-شخصیت های مورد علاقه هان هیچ یک از سری های دیگر شخصیت های محبوب به نظر می رسد. در عین حال Lin مهارت با ترد اکشن و سریع ء گفتگوی بورسی—ساخته شده است تا در دستیابی به موفقیت فوق العاده بهتر باشید فرداکه همچنین ستاره دار Kang—باعث می شود این یکی از بهترین Fast & Furious فیلم.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Hulk (2003 dir. Ang Lee)

آینده موفقیت چشمگیر از Crouching Tiger, Hidden Dragon, Ang Lee می تواند ساخته ام هر فیلم او می خواست. او را برداشت اقتباس از کمیک مارول " ترین شکنجه ستاره های هالک (اریک بانا). در این فیلم دیده می شد به عنوان عجیب و غریب, مسخره برای آن لرزان CGI و دچار یکی از بزرگترین جعبه قطره در تاریخ برای فیلمهای پس از آن باز آخر هفته. بازدید در حال حاضر با توجه به کوکی-برش فرمت معاصر ابرقهرمان فیلم آن را شگفت انگیز را تجربه کنند. لی خود را تبدیل فیلم به زندگی کتاب های کمیک زوم در داخل و خارج از جعبه مانند قاب و اختراع یک زبان بصری است که می تواند تبدیل به یک بازی هیجان انگیز عرف رسانه است. این داستان که می بیند هالک انجام فرویدی نبرد با او شیطانی پدر (Nick Nolte) و کشف تیره, خانواده, اسرار, عجیب و غریب است و thrillingly ،

سازمان دیده بان آن را در: Starz)


در برش (2003 dir. Jane Campion)

هر فیلم Jane Campion کارگردانی کرده است پس او برنده جایزه اسکار The Piano (1993) است دستکمگرفتهشده و underseen اما در قطع بود شاید او بزرگترین بدترین بازیکن میدان آزادی. که تا حدودی به دلیل آن را واژگون مگ رایان معمول شامپانی روی شخصیت, ریخته گری خود را به عنوان Frannie اوری, درونگرا, معلم انگلیسی که شروع به دوستیابی کارآگاه (مارک رافالو) بررسی یک پرونده قتل در ساختمان آپارتمان. این یک عرق وحشتناک و اتهام جنسی هیجان انگیز که منحرف نشوند عجیب و غریب از کمدی به گوری وحشت از صحنه به صحنه. اما این رنگها whiplash یکی از Campion را باهوش ترین داستان سرایی ابزار به درستی تند بینندگان و عمق آنها را به Frannie مخلوط کردن headspace.

سازمان دیده بان آن را در: Crackle


Jennifer's Body (2009 dir. Karyn Kusama)

این فیلم که فرود آمد Karyn Kusama در "دانلود فیلم زندان" برای تقریبا یک دهه: یک gleefully خونین, نوجوانان, ترسناک, کمدی بود که undone با انتظارات بالا برای اسکریپت. نویسنده دیابلو کودی تا به حال برنده جایزه اسکار سال گذشته برای او جونو فیلمنامه و هر چند پیگیری این بود که فیلم طنز شدید آن گور و سبک طنز بیش از حد بود برای منتقدان در آن زمان است. خوشبختانه جنیفر بدن است و در حال حاضر دوباره به عنوان یک ارزیابی بی ارزش کلاسیک nastier به روز رسانی از فیلم Heathers که نوبت رقابت اجتماعی از دبیرستان به یک لفظ حمام خون. Kusama نیز دوباره ظهور به عنوان یک فیلمساز با عالی, indie در, ترسناک دعوت.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


جهانی
Josie and the Pussycats (2001 dir. Harry Elfont & Deborah Kaplan)

این دانستن احیای مورچه کمیک سری یک شکست در آزادی, اما (شایسته) جذب فرقه در سال های پس از. این یک زمین کامل تقلید مسخره امیز از تولید پاپ خط لوله در اوایل 2000s, تماشای به عنوان جیک جیک گروه راک متشکل جوزی (Rachael Leigh Cook), ملودی (تارا رید) و والری (روساریو داوسون) است که از طریق اجرای اصلی-برچسب آسیاب. Parker Posey و Alan Cumming بازی مناسب شرکت ها و خائنانی و تقریبا در هر صحنه است عجین با متکبر تبلیغات پنهان با باخبر نام های تجاری ازدحام قاب. این یک کنایه هوشمندانه کار با یک قدرت بزرگ-پاپ موسیقی متن فیلم است که شامل سهم از اواخر آدم شلسینگر.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu با Cinemax, Xfinity


Jupiter Ascending (2015 dir. Lana Wachowski & لیلی Wachowski)

در 2010s, فیلم های پرفروش, استودیو فیلمسازی ساخته شده سخت محوری موجود مالکیت فکری برای آن بزرگترین فیلم: جنگ ستارگان, طنز, کتاب, هر چیزی که مخاطبان ممکن است دلتنگی برای. The Wachowskis به عنوان آنها اغلب فراموش رفت و خود را در مسیر. پس از داده سینما یکی از بزرگترین فرانچایز در سال 1999 با ماتریسهای دو زمان مختلف جهت 2015 با loopily اپرا جدید sci-fi حماسه ریشه در چیزی جز خود تصورات. آنها pilloried توسط منتقدان. مشتری صعودی زیبا پوچ فضای تخیلی با بازی چنینگ تاتوم به عنوان یک سگ-man, Eddie Redmayne به عنوان یک جاویدان قوس داری تبه کار و میلا کونیس به عنوان یک راز شاهزاده خانم که ناخواسته صاحب ملک اعمال به منظومه شمسی ما است. اگر شما می توانید در این فیلم موج پیدا خواهید کرد بسیار برای لذت بردن از در آن بسیاری از پروازها از تصور است.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


Non-Stop (2014 dir. Jaume Collet-Serra)

پس تعجب موفقیت های گرفته شده در سال 2008 Liam Neeson, بازی های برگزار شده است شکسته به پایین مرد مجبور قانون را به دست خود در تعداد بی شماری از اواسط بودجه اکشن درام: ناشناخته سرد پیگیری, رفت و آمد, Run All Night, و بسیاری دیگر. Non-Stop است که به راحتی بهترین آنها را تا حدودی با تشکر Jaume Collet-Serra یک کارگردان اسپانیایی که یکی از بهترین purveyors از مدرن خمیر سینما (همراه با بسیاری از Neeson فیلم های دیگر او شامل اعتبار Shallows و یتیم). مجموعه به طور کامل در یک هواپیما پرواز از نیویورک به لندن بدون توقف به شرح زیر الکلی افغان که در یک نبرد مرگبار هنگامی که یک تروریست شروع به ارسال پیامک به او. کاملا در خور آن تنظیم این هیجان انگیز است در این طرح از بهترین نوع هواپیما شومیز فقط با عدد سمت راست از پیچش و چرخش.

سازمان دیده بان آن را در زنجیر


اقیانوس دوازده (2004 dir. استیون سودربرگ)

با وجود سرازیری به گیشه موفقیت اقیانوس دوازده بود که دوست نداشتند در آزادی برای swerving در جهت مخالف از uber-سرد اقیانوس یازده. منتقدان را رد کرد و آن را به عنوان بیش از زیاده پرمدعا و در نهایت بی معنی: The heist طرح نزدیک است-غیر ممکن است به درک بسیاری از مهم نمایشگاه است که به طور کامل وجود ندارد و وجود یک subplot که در آن شخصیت با بازی جولیا رابرتز وانمود واقعی جولیا رابرتز. در حقیقت هر چند فیلم کامل ساختارشکنی عاقبت منطق نشان دادن مشکل پیدا کردن مسیرهای جدید برای معشوق بازیگران از کاراکتر ها است. که در آن یازده اقیانوس بود همه صاف سبک اقیانوس دوازده است دانستن براندازی که میسازد لخت مسخره مغالطه فیلم-افسون ستاره. آن را نیز اتفاق می افتد که بسیار خنده دار است.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست


Pain & Gain (2013 dir. Michael Bay)

عملا هر خلیج فیلم اخراج شده است توسط داوران در انتشار و اغلب دلیل خوب است. او اکتان بالا سبک داستان سرایی می کند ساده ترین صحنه های گفت و گو کاملا بیش فعال و بسیاری از تلاش های اخیر در حال صحبت کردن در مورد ربات اسباب بازی. اما درد و به دست آوردن یک حیله گر خروج برای این مدیر کم بودجه (توسط استاندارد) جرم کمدی است که احساس می کند مانند یک فیلم برادران کوئن در هورمون رشد. بر اساس یک داستان واقعی, درد و به دست آوردن حدود سه بدنسازان (با بازی Mark Wahlberg, Dwayne جانسون و آنتونی مکی) که سوار بر یک خرگوش-مغز آدم ربایی طرح برای پول آسان; به طور طبیعی همه چیز به سرعت به چپ چپ. خلیج نیست خود را رها علامت تجاری, انرژی, اما به جای فرستادن آن به عنوان طنز—این شخصیت ها ممکن است فکر می کنم آنها در یک زرق و برق دار فیلم اکشن, اما آنها شرایطی به مراتب بیشتر دنیوی و افسرده.

سازمان دیده بان آن را در: Vudu نخست

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب