4 قوانین برای شناسایی زندگی خود را کار

چگونه برای ساخت یک زندگی چه شکل حرفه ای خود را راه باید بستگی به تعریف شما از موفقیت. JAN BUCHCZIK

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
JAN BUCHCZIK

یادداشت سردبیر: "چگونه برای ساخت یک زندگی" یک هفته ای دوبار ستون توسط آرتور بروکس مقابله با سوال از معنی و شادی.

پسر من از کالج فارغ التحصیلان این ماه است. فارغ التحصیلی یک جهش به عدم اطمینان حتی در زمان عادی و COVID-19 بار به دور از عادی. آن را ترسناک لحظه ای به رفتن به جهان است. اما توصیه من به پسرم و به همه فارغ التحصیلان—همان باقی می ماند به عنوان آن شده اند که بدون یک بیماری همه گیر: پیدا کردن خود را باد صبا.

شاید که برای تلفن های موبایل مانند برخی, برروی, '60s کد زبان برای حذف اسید و یا پیوستن به یک کمون, اما آن را در واقع فقط یک اشاره به یک کلاسیک اجتماعی-علوم تجربی. در سال 1972 از دانشگاه استنفورد روانشناس اجتماعی Walter Mischel عهده یک آزمایش روانشناسی مربوط به کودکان پیش دبستانی و یک کیسه ميدانی. او نشسته بود در سراسر جدول از هر کودک را از باد صبا و بپرسید, "آیا شما آن را می خواهید؟" بدیهی است که آنها انجام داد. او به آنها گفت که از آن ایشان بود—اما وجود دارد گرفتن. او که قرار بود به ترک اتاق را برای 15 دقیقه. کودک می تواند با خوردن باد صبا در حالی که او رفته بود اگر او یا او می خواست. اما هنگامی که پژوهشگر آمد در صورتی که برای اولین بار باد صبا بود و هنوز هم وجود دارد, کودک خواهد یک دوم.

میشل در بر داشت که اکثر بچه ها نمی تواند صبر کنید و gobbled باد صبا زمانی که او در سمت چپ اتاق. او به دنبال کودکان در این مطالعه دریافتند که کسانی که قادر به تاخیر خود را ارضاء یافت موفقیت بیشتر آنها بزرگ شده بودند شادتر و سالم تر و به ثمر رساند امتحانات خود را از بچه ها که تا به حال خورده باد صبا.

در سال بعد از آن دیگر محققان با اشاره به این که میشل نتایج در مورد به مراتب بیشتر از فقط اراده; آنها همچنین درگیر یک خانواده پس زمینه, شرایط اجتماعی و اقتصادی و عوامل دیگر. اما مفهوم باقی مانده: چیزهای خوب به کسانی که صبر و کار و فداکاری و شاید حتی رنج می برند.

این سوال برای امروز فارغ التحصیلان این است که آیا آنها می گذشت میشل را باد صبا تست; آنها فقط نسخه خود را از آن کار و به خطر انداختن به دریافت دیپلم خود را. سوال این است: آنچه که دقیقا شما باد صبا? آیا شما می دانید آنچه شما قربانی و رنج می برد ؟ آیا شما یک حرفه ای تماس است که ارزش داشتن معوق خود را مصرف و ارضاء این همه سال ؟

اگر شما در حال خاراندن سر خود را انجام ناامیدی نیست—شما لازم نیست برای پیدا کردن یک پاسخ فوری. در اینجا من پیشنهاد چهار قوانین برای حفظ در ذهن خود را برای هدایت تلاش.

قانون 1. این کار به پاداش.

یکی از بزرگترین اشتباهات مردم را در حرفه خود است که برای درمان به کار در درجه اول به عنوان یک وسیله به پایان رسید. که آیا این پایان است که پول و قدرت و یا اعتبار این instrumentalization از کار منجر به ناخشنودی. روانشناس الیوت Jaques مشهور برای اختراع اصطلاح میانسالی بحران— یک بار به نقل از یک میانسال بیمار عنوان کرد و گفت "تا حالا زندگی به نظر می رسید بی پایان به سمت بالا شیب با هیچ چیز اما افق دور در نظر. در حال حاضر به طور ناگهانی من به نظر می رسد رسیده اند تاج تپه و وجود کشش جلوتر است و شیب رو به پایین با پایان جاده در دید." او اعتراف کرد که او خودش بود این "بیمار" و این بود که خود را به ضجه و زاری کردن. او برای سال ها در کار خود را به گرفتن برخی از افسانه پاداش و سپس متوجه شدم که وجود نداشت پاداش بسیار جلوتر و در همه حال فقط پیری و مرگ.

هنگامی که خود را حرفه ای است که فقط یک معنی پایان نتیجه حاصل, حتی اگر شما آن را دریافت خواهد بود قانع. که اشتباه نکنید. کار خود را نمی خواهد به شما شادی و تحقق هر روز ، برخی از روزها آن را احساس خیلی قانع. اما با اهداف درآمد موفقیت خود و خدمت به دیگران—شما می توانید کار خود را پاداش.

قاعده 2. جالب و حرفه ای است که بهتر از سرگرم کننده و حرفه ای است.

در طول سال من را تحمل کرده اند بسیاری از مراسم فارغ التحصیلی (اگر چه من غمگین هستم که پسر من لغو شد) و مشاهده کرده اند که دو نوع پایه وجود دارد از سخنرانی از شروع بلندگو. برای اولین بار می توان به عنوان "پیدا کردن هدف خود را." دوم این است که "پیدا کردن کار شما را دوست دارم و شما هرگز کار یک روز در زندگی شما." کدام یک بهتر است مشاوره ؟ باید فارغ التحصیلان به دنبال هدف یا پاپ ؟

یک گروه از دانشمندان آلمانی و آمریکایی به دنبال پاسخ به این سوال در سال 2017. آنها ایجاد آنچه آنها به نام "کار اشتیاق پیگیری پرسشنامه" مقایسه رضایت شغلی از مردم که کار اصلی هدف این بود لذت با کسانی که هدف اصلی بود برای پیدا کردن معنا در کار خود را. در سراسر 1,357 مردم در نمونه خود را محققان دریافتند که لذت پناهجویان تا به حال کمتر شور و شوق برای کار خود و تغییر شغل بیشتر از معنای جویندگان.

این فقط یک مثال از بحث بر سر دو نوع شادی است که دانشمندان از آن به عنوان hedonia و eudaimonia. Hedonia است در مورد احساس خوب; eudaimonia است در مورد زندگی یک هدف پر از زندگی است. در حقیقت ما نیاز به هر دو. Hedonia بدون eudaimonia devolves به خالی لذت; eudaimonia بدون hedonia می تواند تبدیل به خشک. در تلاش برای حرفه ای باد صبا من فکر می کنم ما باید به دنبال کار است که یک تعادل لذت بخش و معنی دار است.

در رابطه لذت بخش و معنی دار است و جالب. بهره گرفته شده است توسط بسیاری از دانشمندان علوم اعصاب به مثبت اولیه احساسات پردازش در سیستم لیمبیک مغز است. چیزی که واقعا علاقه شما به شدت لذت بخش است; آن را نیز باید به معنی به منظور نگه داشتن علاقه خود را. بنابراین "است که این کار عمیقا برای من جالب است مفید محک از اینکه یک کار می تواند یا می تواند منجر به خود باد صبا.

قانون 3. حرفه ای نیست که به یک خط راست است.

افراد جوان امروز—به ویژه کسانی که در حال حاضر در دانشگاه و تحصیلات تکمیلی—رشد کرده در یک فرهنگ است که پرستش کارآفرینی موفقیت است. ثروت وسیع تعلق داشته به تکنولوژی راه اندازی بنیانگذاران در 20s خود و کسانی که بنیانگذاران آمده با برخی از اساطیر. آیا این درست است یا نه کارآفرین است که اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان داشتن یک شور جاودانه که برای او و یا او حاضر به پرداخت هر شخصی قیمت. عظیم دنیوی پاداش به تصویر کشیده شده به عنوان نهایی باد صبا.

اما این مدل نمی توصیف چگونه بسیاری از—شاید بیشتر خوشحال برآورده مردم جان سالم به در برد و رونق است. دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی را مورد مطالعه الگوهای حرفه ای و آمده تا با چهار دسته گسترده ای. اولین خطی می careers, که صعود به طور پیوسته به سمت بالا همه چیز را با ساختمان در هر چیز دیگری. مفهوم "نردبان شرکت ها" بسیار خطی یکی. همچنین این مدل از میلیاردر کارآفرین.

اما آن را تنها حرفه ای مدل: وجود دیگران است. Steady-state مشاغل شامل ماندن در یک شغل و رشد در تخصص. گذرا مشاغل هستند که در آن مردم پرش از شغلی به شغل و یا حتی حوزه به حوزه به دنبال چالش های جدید است. مارپیچی استخدام, آخرین رده هستند و بیشتر شبیه به یک سری از مینی مشاغل—مردم صرف سال های بسیاری در حال توسعه در یک حرفه سپس تغییر رشته به دنبال نه فقط برای تازگی اما برای کار است که بر اساس مهارت های قبلی خود کوتاه حرفه.

پس کدام یک بهترین است ؟ که به شما بستگی دارد: سلیقه خود شخصیت و اهداف خود را. اگر شما طلب فوق العاده خطی حرفه ای که خوب است. شخصا آن را برای من نیست. خود من حرفه ای است spiraled بیش از یک پاس از تام بردی. این شامل 12 سال به عنوان یک حرفه ای کلاسیک نوازنده از یک دهه به عنوان یک استاد از 10 سال به عنوان رئیس جمهور از واشنگتن فکر می کنم تانک و در حال حاضر به صحبت کردن و نوشتن و آموزش. من و باد صبا نبود هر یک از مشاغل خاص من برگزار شد اما نه حرفه ای, ماجراهای من لذت می برد این مهارت من را به دست آورد و افرادی که لمس زندگی من است.

قانون 4. مراقب باشید از احساسات ناسالم.

مردم اغلب می پرسند که چرا من را ترک کسب و کار موسیقی.

من به طور جدی کلاسیک نوازنده پس از سن نه و آرزو به بهترین شاخ فرانسوی بازیکن در جهان است. من رفتم pro در 19 بازی موسیقی من را دوست داشت و زندگی ساخته شده. اما چیزی بود که هرگز راست: من بسیار خوشحال است. من رنج می برد هنگامی که من در بازی چون من احساس من هرگز به اندازه کافی خوب. من رنج می برد زمانی که من بازی چون من احساس گناه در مورد نه تمرین. من اولویت موسیقی بیش از همه از روابط انسانی است.

در نگاهی به گذشته, من عاشق موسیقی بود و وسواسی و مشکل بود. در سال 2003 محققان کانادایی مورد مطالعه 900 افراد درگیر در فعالیت های مختلف که در مورد آنها پرشور از جمله شغل خود را. کسانی که با آنچه آنها به نام "هماهنگ شور" برای فعالیت های خود را با تجربه مثبت خلق و خوی خوب, غلظت, و یک "جریان دولت" در حالی که انجام آن. اما آنها همچنین احساس خوب زمانی که آنها مشغول فعالیت است. در مقابل "وسواسی شور" در حالی که همچنین توسط علاقه شدید برجسته خلق منفی و کاهش تمرکز در طول فعالیت و همچنین ناخشنودی زمانی که مشغول به فعالیت است.

کار است نوع مانند عشق رمانتیک در این راه است. تقریبا هر کس به خواندن این کلمات تا به حال یک رابطه ناسالم و یا دو. چه بسیاری از روابط ناسالم مشترک است وسواسی شور: نیاز به با هم بودن اما متأسفانه ، وسواسی شور و شوق به ارمغان می آورد بدترین در ایالات متحده است. در مقابل, روابط سالم تولید هماهنگ شور و شوق است که با شادی و متقابل بهبود به عنوان مردم است.

این قانون اصلاح قانون 3. بله چیزی نگاه کنید که در آن شما به شدت علاقه مند است. اما بیشتر و بپرسید, "من علاقه وسواسی یا هماهنگ? آیا این کار و یا حرفه ای را بهترین در من ؟ آن را به من شادتر فرد بهتر و یا در دنبال آن هستم غفلت از دیگر چیزهای مهم زندگی ارائه کرده است؟"


در مجموع این توصیه من به پسر من و تمام هموطنان فارغ التحصیلان: شما تصویب اولین باد صبا test—شما مشغول به کار می بندم و فارغ التحصیل شد. تبریک می گویم. اما یکی دیگر از تست هایی که در انتظار آن است برای کشف کردن دقیقا چه شما باد صبا است. همانطور که شما جستجو برای آن را به یاد داشته باشید که آن را نمی ممکن است آنچه شما فکر می کنید در ابتدا و نه در آنچه که به شما گفتن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب