40 سالگرد تری فاکس ماراتن امید می تواند الهام بخش کانادایی ها در طول COVID-19 نبرد

ونکوور—چهل سال پس از تری فاکس خود را آغاز کرد ماراتن امید برادرش می گوید پیام او به اشتراک گذاشته شده است به خ

توسط NEWS-SINGLE در 25 فروردین 1399

ونکوور—چهل سال پس از تری فاکس خود را آغاز کرد ماراتن امید برادرش می گوید پیام او به اشتراک گذاشته شده است به خصوص تند و تلخ به عنوان کانادایی مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

پورت کوکیتلام, B. C. ساکن بخشی از دست رفته خود پا به سرطان در سن 18. ماراتن امید ناشی از تمایل خود برای جمع آوری پول به صندوق تحقیقات سرطان با یک هدف در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون یک روز برای افزایش آگاهی و کمک های مالی.

در تاریخ 12 آوریل 1980 تری آغاز ماراتن امید در سنت جان قبل از پایان آن 143 روز بعد در تهوندر بای, Ont., پس از گسترش سرطان به ریه های خود. تری درگذشت در تاریخ 28 ژوئن 1981.

"این یک زمان به نگاه به جلو نه پشت" دارل فاکس تری را برادر کوچکتر گفت: پیام تری در سفر می توانید به اشتراک گذاری در سالگرد 40 از شروع ماراتن امید در روز یکشنبه.

"من فکر می کنم آن را به موقع به آینده فکر می کنم. بله ما در مواجهه با دیگر بهداشت جهانی چالش اما هر روز خواهد بود کمی بهتر از روز قبل. ما به دنبال به جلو."

با وجود نه پیوستن تری در مراسم تحلیف بعد دوباره در سال 1980 او را به عضویت در مه — دارل می گوید برادرش پیام و اعمال طنین انداز با او در سالگرد.

"تری پیام با من است و هر روز که هر چیزی امکان پذیر است اگر شما سعی می کنید و یک فرد می تواند یک تفاوت" او گفت:.

پس Terry مرگ بیش از $750 میلیون مطرح شده برای تحقیقات سرطان از طریق سالانه تری فاکس اجرا با توجه به تحقیقات موسسه که نام خود را خرس.

این تری فاکس بنیاد توییتی عکس تری و نخست وزیر سابق Pierre Trudeau به مناسبت سالگرد باعث یک پاسخ از کانادا فعلی رهبر است.

"با تشکر برای به اشتراک گذاری عکس — سخت به این باور آن بوده است و 40 سال است. اما هنوز هم به این روز تری را شجاعت, خوش بینی و تعیین یک مثال برای همه ما است. و به کسانی که ادامه به پیام خود را از امید به جلو: با تشکر از شما" نخست وزیر جاستین ترودو توییتی در پاسخ.

به خانه نزدیک تر دارل می گوید او رقص را بر روی دوچرخه خود را و در نظر گرفتن یک صفحه از برادر خود کتاب به مناسبت روز است.

"من قصد دارم در بیرون رفتن و 40 (کیلومتر) به رسمیت شناختن 40th anniversary," او گفت:, و اضافه کردن دیگر اعضای خانواده مناسبت طریق اجرا می شود و راه می رود.

قبل از همه گیر را شکست وجود دارد با فشار بر رسانه های اجتماعی و در زادگاه خود برای تری فاکس به نظر می رسد در آینده کانادا 5 دلار بیل با نام های موجود در بانک های رسمی کانادا نامزدی صفحه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

دارل می گوید خانواده اش افتخار خواهد بود و ممنون اما نمی خواهد فشار برای تعیین چنین.

"خواهد بود که آخرین چیزی که او می خواهم به صداقت" گفت: Darrell در مورد برادرش. "او خواهد تجارت هر گونه به رسمیت شناختن و درک اهمیت اذعان طول سال برای یک دلار برای تحقیقات سرطان."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب