5 استراتژی برای بهبود حضور وب خود را در طول و پس از COVID-19

اگر COVID-19 همه گیر است و هر چیزی به ما آموخت این است که ما حضور وب است مهم تر از همیشه. نه تنها فقط

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
5 Strategies to Improve Translators and Interpreters' Web Presence during and after COVID-19.png

اگر COVID-19 همه گیر است و هر چیزی به ما آموخت این است که ما حضور وب است مهم تر از همیشه.

نه تنها فقط در مورد همه چیز حرکت می کند به یک محیط از راه دور در طول این بحران اما این یک بیت از یک مجبور یادآوری برای بسیاری از مردم که آنها می توانید نگاه برای فقط در مورد هر چیزی که آنها ممکن است نیاز به جستجو برای آن را آنلاین.

علاوه بر این بسیاری از کسب و کار به سرعت چرخد و ارائه خود را به جای مشتریان خود را آنلاین به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه سفارشات در سراسر جهان است.

پس چگونه است که این بیماری همه گیر ساخته شده و با داشتن یک جامد وب حضور حتی مهم تر برای مترجمان و مفسران?

اول ما باید به یاد داشته باشید این واقعیت است که بسیاری از ما کار با مشتریان از مکان های مختلف حتی مترجمین که تمایل به کار خود در شهرستانها و یا مناطق. مشتریان ما می توانید ما را از هر نقطه و بسیاری از ما به ویژه مترجمان می توانند به کار از هر نقطه.

که بدان معنی است که ساده ترین راه را برای مشتریان به پیدا کردن ما است آنلاین.

در حالی که من هرگز می گویند که فرد در حوادث با ارزش هستند. این به ما نشان داده است که برنامه سفر و کنفرانس ها و تجارت را نشان می دهد و هر گونه تجمع می توانید از پنجره به بیرون بروید بسیار به سرعت.

ما نمی توانیم کنترل این.

اما آنچه که ما می توانید کنترل چگونه ما نشان می دهد آنلاین. ما حضور وب. این سیستم عامل استفاده می کنیم. مطالب ما ایجاد و به اشتراک گذاری. توانایی رسیدن به مشتریان ما در هر کجا که هستند.

شما خود حضور وب به خصوص وب سایت خود را. رویدادها و فرصت های شبکه ممکن است لغو شود اما هیچ کس نمی تواند حضور وب خود را از شما و همه گیر است یا نه.

5 استراتژی برای بهبود مترجمان و مفسران حضور وب در طول و پس از COVID-19

 • تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید به شناخته شده برای وقتی که می آید به کار حرفه ای خود را

  در نظر مترجمان دیگر شما می دانید که تخصص در مناطق خاص و/یا زبان است. وقتی که شما شنیدن در مورد شغل است که متناسب با تخصص خود شما بلافاصله فکر می کنم از آنها ،

  این چیزی است که شما می خواهید خود را به همکاران و مشتریان را به انجام بیش از حد وقتی که می آید به خود را حرفه ای کار می کنند.

  آنچه شما می خواهید شناخته شده برای وقتی که می آید به:

  • تخصص خود را(بازدید کنندگان)

  • زبان خود را جفت(ع)

  • خود را سبک کار و اخلاق

  • تخصص خود را مربوط به ترجمه و یا تفسیر تکالیف شما را در

  • ارزش شما ارائه به کسانی که به شما خدمت می کنند

هنگامی که این نقاط بسیار روشن در ذهن خود فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید به اشتراک گذاری آنها را با شما و مشتریان شما و همکاران به طوری که شما را تبدیل به شناخته شده و در ارتباط با آنها.

بله این مربوط به بازاریابی خود را ، اما شما می توانید تبدیل شدن به شناخته شده برای ویژگی های خاصی و یا زمینه های تخصص با نشان دادن تا به عنوان کسی که با یک هویت حرفه ای که نشان دهنده این ویژگی یا زمینه است.

در اینجا چند ایده را در نظر بگیرید.

How to market yourself as an expert translator or interpreter.png

در حالی که من می دانم آن است که همیشه آسان نیست به بحث در مورد خود شما باید در نظر بگیرید که اگر شما به مردم بگویید چه شما باید انجام دهید, چگونه می شود آنها را می دانید ؟

صحبت کردن با مردم. تعامل با آنها.

این بهترین راه برای تبدیل شدن به شناخته شده برای حرفه ای کار شما را انجام دهد.

 • انتخاب استراتژیک ترین مکان به نمایش گذاشتن کار حرفه ای خود را برای شما مشتریان ایده آل

دست پایین شماره 1 محل به نمایش گذاشتن کار خود را از طریق وب سایت خود را. شما باید خانه خود را ساخت—وب—اولین و جاده های منتهی به آن—رسانه های اجتماعی, استراتژی جستجوگرها و غیره.—دوم.

هنگامی که شما وب سایت خود را در محل و شما مطمئن هستید که از آن صحبت می کند به شما مشتریان ایده آل در یک راه است که تجدید نظر به آنها و به طور خاص به تصویر می کشد نوع کار شما می خواهید برای انجام این کار در دراز مدت شما می تواند در مناطق دیگر حضور خود را آنلاین برای تکمیل آن است.

پس چه هستند کسانی که در جاده ها منجر به وب سایت خود را مبتنی بر خانه است ؟

در اینجا چند راه من می خواهم پیشنهاد شما شروع به سنگ فرش ،

  • مشخصات لینک خود را

  • حرفه ای, دایرکتوری, مشخصات و لیست

  • حساب های رسانه های اجتماعی بر روی سیستم عامل های که در آن شما و مشتریان شما در حال حلق آویز کردن و به طور فعال درگیر منظم

بیایید شروع با لینک. این شاید یکی از مهمترین نادیده گرفته ابزارهای حرفه ای مترجمان و مفسران می توانید با استفاده از. در واقع پس از وب سایت خود را, من می خواهم بگویم آن را مهم ترین قطعه از حضور وب خود را به سمت راست.

چرا ؟ به دلیل ارتباط با یک موتور جستجوی حرفه ای استفاده می شود برای پیدا کردن حرفه ای دیگر. حرفه ای ها در ارتباط است به انجام کسب و کار.

اگر شما نیاز به یک کمی LinkedIn jumpstart اتمام چهار چیزهایی که شما نمی دانید LinkedIn می توانید برای کسب و کار خود را و چگونه به استراتژیک با استفاده از LinkedIn برای رشد شبکه شما و کسب و کار.

ثانیا خود انجمن حرفه ای لیست دایرکتوری باید تصویر کشیدن اطلاعات مشابه به آنچه که می خواهد پیدا کردن مشخصات لینک خود را و وب سایت خود را.

در حال حاضر قبل از اینکه شما فکر می کنم این به درد نمیخورد است, شنیدن من.

هنگامی که مشتریان نیاز به یک مترجم یا مترجم و آنها نمی دانند که به کجا نگاه آنها به نوبه خود به انجمن های حرفه ای.

اگر مشخصات خود را به روز است و روشن و مختصر شامل اطلاعات تماس خود را (و لطفا لینک آن را به وب سایت خود را!), و خارج از غرفه را از دیگران در زبان خود را جفت(ع) و منطقه(های) تخصصی مشتریان خواهد بود بیشتر تمایل به رسیدن به شما بیش از 50 نفر که مشخصات بالا میآید با شماست.

در نهایت رسانه های اجتماعی.

من نمی فشار رسانه های اجتماعی زیادی وقتی که می آید به بازاریابی حرفه ای خود را T&I, خدمات, و است که به سادگی از آنجا که اکثر مشتریان بیشتر تمایل به نگاه در سه ستون از حضور وب خود را (خود را در وب سایت LinkedIn, مشخصات و حرفه ای, دایرکتوری, لیست مشخصات) ،

که گفت:, اگر شما می دانید شما و مشتریان شما در حال حلق آویز کردن در Instagram و یا Facebook, سپس با تمام معنی... فعال وجود دارد!

در اینجا دو نمونه.

یک مترجم که به طور منظم کار می کند در متون بازاریابی برای مد و لوازم آرایشی است که بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن مشتریان خود را حلق آویز کردن در Instagram نسبت به برخی از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

اما یک مترجم که نان و کره نهفته در ترجمه شجره نامه سوابق و چنین است که بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن مشتریان ایده آل خود حلق آویز کردن در Facebook. سریعترین رشد جمعيت در Facebook گرایش به کاربران از سن 65 ساله و مسن تر. بنابراین آن را حس می کند به سرمایه گذاری در برخی از Facebook ads به هدف قرار دادن یک گروه مثل این اگر شما در حال حاضر فعال در Facebook با یک صفحه شرکت خود را برای خدمات حرفه ای است.

و البته هستند کسانی از ما که در زمینه های که در آن ما ایده آل مشتریان به سادگی به دنبال حرفه ای در جریان اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی. که خوب است. ما در وب سایت LinkedIn و انجمن حرفه ای, دایرکتوری, پروفایل های که در آن آنها می توانید با ما.

 • تعیین چقدر زمان شما باید به کار بر روی سیستم عامل های مختلف که در آن شما باید یک حضور وب

آن را آسان برای به دست آوردن در مورد هیجان زده بهبود حضور وب خود را, اما آن را می تواند به سرعت تبدیل به خسته کننده اگر شما لازم نیست که یک برنامه.

خودتان این سوالات را بپرسید.

 1. چقدر می تواند به شما در واقع اختصاص به بهبود?

 2. چه می توانید انجام دهید را به شما زمان بیشتری را صرف کارآمد ؟

 3. چه اقداماتی می تواند شما را به دیدن بزرگترین بازگشت در طول زمان ؟

نگاهی به برنامه هفتگی خود را و کشف کردن زمانی که شما می توانید مناسب در یک ساعت یا بیشتر به کار در حضور آنلاین خود را که آیا آن را به روز رسانی به وب سایت خود را در جستجوی مقالات شما و مشتریان شما ممکن است پیدا کردن مفید است که شما می توانید به اشتراک گذاری در سراسر هفته بعد درگیر شدن با همکاران و مشتریان در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و غیره.

Quote - _A goal without a plan is just a wish._ - Antoine de Saint-Exupery.png
 • روشن کردن چگونه شما خواهد شد و تعامل با دیگران آنلاین

بخشی از لبنج حضور وب خود را تعیین چگونه شما خواهد شد و تعامل با دیگران آنلاین. این شامل شما و مشتریان شما و همکاران خود را.

چگونه شما را در تعامل با مشتریان خود و مشتریان آنلاین است ؟

چگونه شما را در تعامل با همکاران آنلاین ؟

در حالی که این دو متفاوت مخاطبان هر دو شما و مشتریان شما و همکارانتان ضروری برای رشد در زندگی حرفه ای خود را. گفت: آنها متفاوت است به طوری که راه شما تعامل با آنها را آنلاین باید معتبر و موثر است.

در اینجا برخی از سوالات به شما کمک کند اشفتگی فکری موقتی برخی از ایده های.

 1. آنچه که شما می توانید به اشتراک گذاشتن با مشتریان است که مفید خواهد بود برای آنها را در کار روزانه خود را?

 2. چه می تواند شما را به اشتراک گذاری با همکاران مفید خواهد بود که به آنها اما هنوز هم خود را منعکس تخصص حرفه ای?

 3. چه هستند بهترین مکان برای تعامل با این گروه آنلاین ؟

 4. چگونه شما می توانید آنها را حمایت و اهداف خود را هنگامی که شما درگیر با آنها ؟

 5. آنچه شما می خواهید آنها را به یاد داشته باشید در مورد تجارب خود را درگیر شدن با شما آنلاین است ؟

من شنیده ام چند از همکاران به اشتراک گذاری است که آنها باور نمی کنم شما باید در ارتباط با دیگر همکاران در شبکه های اجتماعی مانند LinkedIn.

من نمی تواند بیشتر اختلاف نظر دارند.

با تعامل حرفه ای و در راه حمایت از همکاران خود می تواند منبع برخی از بزرگترین "کمک به دست" مراجعه شما برای پروژه های جدید و مشتریان جدید و فرصت های دیگر.

اما این مهم است که بدانید که در آن به ترسیم آنچه که شما به اشتراک گذاشتن با مشتریان و آنچه شما به اشتراک گذاشتن با همکاران و هدف از هر دو.

برای مثال اگر شما نوشتن یک وبلاگ است که با هدف همکاران قرار ندهید و آن را در همان سایت که در آن شما می خواهم با لينک مستقيم شما و مشتریان شما. وبلاگ نویسی برای همکاران در یک مشتری رو سایت می تواند باعث سردرگمی برای مشتریان خود و هدف خود مشتری رو سایت است که به درخواست تجدید نظر به شما و مشتریان شما و نه همکاران خود.

 • را انتخاب کنید یکی از سه سیستم عامل و متعهد به آنها

در حالی که این امر می تواند به خوبی نشان می دهد تا در همه جا آنلاین برای مشتریان خود این هم درست است که ما در حال حرفه ای مشغول است که در حال کشیده در بسیاری جهات.

با انتخاب یکی از سه سیستم عامل و اختصاص زمان و تلاش به آنها شما احتمال بسیار بهتر از رسیدن به ایده آل خود مشتریان پر سر و صدا آنلاین جهان است.

این یکی برای سه سیستم عامل—که یکی از آنها باید وب سایت خود را!—همه باید مشتری رو. هنگامی که شما تعیین کنید که سیستم عامل استراتژیک ترین مکان برای شما به نشان می دهد تا خود را برای مشتریان آنلاین سپس شما می توانید اضافه کردن زمان و تلاش برای تعامل با همکاران ،

در حالی که آن را خوب به در تماس با همکاران و آن را به خوبی برای ارتباط برقرار کردن با آنها آنلاین نیستند معمولا آنهایی که پرداخت صورت حساب های خود را. پس متوجه شود چقدر زمان شما صرف تعامل با همکاران در مقابل مشتریان.

شروع به کوچک و ساخت پایه خود را

این استراتژی و پیاده سازی آنها در گام های کوچک. این اطمینان را به شما شانس بهتری از زیر را از طریق طرح های خود را و ایجاد یک پایدار حضور وب است که شما می توانید همچنان به بهبود در طول زمان است.

شروع خود را با سایت خود را آنلاین در صفحه اصلی) و کار بر روی قطعات دیگر (جاده ها منجر به آن) بعدی.

حضور وب خود را چیزی است که به طور مداوم بهبود. آن را یک-و-انجام پروژه و یا تلاش.

وب سایت خود را ادامه خواهد داد و نیاز به به روز رسانی های مناسب به شما مشتریان ایده آل (که ممکن است در طول زمان تکامل). مشخصات لینک خود را باید منعکس کننده همان تغییرات شما را به خود رزومه و یا در مورد صفحه از وب سایت خود را. به همین ترتیب خود را حرفه ای انجمن دایرکتوری مشخصات باید بازتابی از وب سایت خود و رزومه تان را.

در مجموع: جامد وب حضور یک تصویر منسجم از تخصص خود و یک پیام روشن از آنچه آن را مانند به کار با شما.

در ادامه به آزمایش با حضور وب خود را و به روز رسانی را به عنوان کسب و کار شما و مشتری خود را پایه تکامل است.

آن را مهم تر از همیشه به مطمئن شوید که شما یک وب سایت قوی حضور و... که رفتن به تغییر در هر زمان به زودی!

چگونه می توانم به شما در برنامه ریزی برای بهبود حضور وب خود را? آنچه در حال حاضر مشغول به کار برای شما و آنچه شما می خواهم برای مقابله با این سال ؟tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن