53 مستقل از اشتباهات است که در حال هزینه شما مشتریان پول و اعتبار

این پست در ابتدا در ظاهر Copyblogger من در مورد شما نمی دانم, اما زمانی که من شروع به مستقل به عنوان یک نویسن

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399

این پست در ابتدا در ظاهر Copyblogger

من در مورد شما نمی دانم, اما زمانی که من شروع به مستقل به عنوان یک نویسنده من ساخته شده یک تن از اشتباهات.

و "یک تن" منظورم این است که همه چیز من بود تقریبا یک فاجعه است.

خوشبختانه شما می توانید رفع اشتباهات. و بر خلاف باور اشتباه است که یک چیز خوب — ارائه شده شما از آنها یاد بگیرند.

اما اگر شما در حال فکر کردن "بزرگ! زمانی که من یادگیری از اشتباهات من این همه خوب است" من به شما چیزی بگویم ... و شما آن را دوست ندارم.

شما حتی ممکن است می دانم که شما در حال ساخت یک اشتباه است.

و آن قسمت صدمه دیده می تواند خود را مستقل کسب و کار.

شما بیش از حد شلوغ به اطلاع (در حال حاضر شما نیست)

وجود دارد شما هستند خوش و خرم کار خود را از پشت خاموش هنگامی که به طور ناگهانی شما از دست دادن یک مشتری.

آنها نمی دهد دلیلی بنابراین شما شانه را بالا انداختن آن است.

و سپس شما از دست دادن یکی دیگر از مشتری فقط به عنوان به طور ناگهانی و پس از آن یکی دیگر از مشتری به شما می گوید که آنها نمی تواند خود را تجدید قرارداد.

Um چه خبر است ؟

شما به سرعت متوجه شما دریافت نکرده ارجاع از یک مشتری در در حالی که. هیچ کس را نشانه رفته است ستایش بر شما هم. شما ام حتی شده با داشتن مشکل متقاعد کردن مشتریان آینده نگر به استخدام شما!

شما فقط بیش از حد شلوغ به اطلاع. و در حال حاضر شما نیست.

حتی یک تازه کار اشتباه می تواند به از دست دادن شما و مشتریان خود را خراب کردن شهرت و شما هزینه امرار معاش خود را اگر شما آن را در زمان.

آن را می تواند نابود کردن همه چیز شما خیلی سخت برای رسیدن به.

می خواهید برای جلوگیری از نابودی کسب و کار شما? استفاده مستقل از اشتباهات ذکر شده در زیر برای کشف اگر شما در حال ساخت هر یک از آنها.

(اشتباهات سازماندهی شده تحت جنبه های مختلف یک کسب و کار مستقل — عمدتا نرخ, مشتریان, مهلت, کسب و کار, ارتباطات, کار و مدیریت و بازاریابی. احساس رایگان برای پرش به آنهایی که مورد علاقه شما بیشتر است.)

نرخ

1. شما به اندازه کافی شارژ

نرخ آزاد ذهنی هستند. چه نرخ پایین برای من می تواند به بالا برای شما.

اما در اینجا چیزی است: اگر شما در حال جذب این نوع از مشتریان شما می خواهید برای کار با شما احتمالا به اندازه کافی شارژ.

یک راه سریع برای پیدا کردن که آیا شما در حال undercharging یا نه این است که نگاهی به تقویم خود را. آیا شما اتاق را برای مشتریان جدید? آیا شما اتاق را برای زندگی خود را? آیا همه از مشتریان شما امروز با شما رفتار خوبی ؟ شما می توانید تمام ملاقات های خود را در زمان مهلت راحتی ؟ و آیا شما پرداخت صورتحساب خود را?

اگر پاسخ به یکی یا بیشتر از این سوالات است که شما ممکن است شارژ نمی به اندازه کافی. اگر پاسخ به همه آنها است, شما قطعا نه به اندازه کافی شارژ.

2. شما اجازه دهید مشتریان خود را دیکته نرخ خود را

شما و مشتریان شما نمی دانید چقدر کار می رود به انجام آنچه شما انجام دهد. و آنها نمی دانند که چگونه آن را در زمان طولانی شما را قادر به تبدیل شدن به یک نویسنده است که می تواند ایجاد کند.

رک و پوست کنده, آنها اهمیتی نمی دهند. همه آنها در مورد مراقبت از گرفتن کار انجام می شود که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

آن را به شارژ یک قیمت عادلانه است که نشان دهنده کار شما را در آن قرار دهید.

اگر شما خود را تنظیم, نرخ, مشتریان انجام خواهد داد آن را برای شما با گفتن شما چه مقدار از آنها می پرداخت. و هرگز یک شماره به هیجان زده در مورد.

آیا برای درخواست بودجه مشتری. به جای نقل قول یک مقدار به مشتری خود را. شما فقط می توانید انجام دهید که هنگامی که شما را نمیفهمد نرخ خود را.

3. شما نمی نمیفهمد خود را در کمترین رای قابل قبول — و یا شما حتی نمی دانید که چه چیزی است

شما می دانید چه چیزی بدتر از undercharging و یا اجازه دادن به مشتریان خود را تنظیم میزان ؟ نه داشتن کمترین قابل قبولی را نمیفهمد. این مقدار زیر که شما کاملا نمی خواهد کار. تا کنون.

با این که کمک خواهد کرد که شما را به تصمیم گیری درست در هنگام کار آهسته است و شما را وسوسه را در هر چیزی که می آید همراه است.

4. شما فکر می کنم شارژ توسط ساعت هوشمند

با توجه به منطق پشت شارژ در هر ساعت شما دریافت صورتحساب برای زمان شما صرف کار بر روی یک پروژه. و خوب است تا زمانی که این پروژه با در نظر گرفتن تعداد مجموعه ای از ساعت است.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در کار خود را خوب است که شما آن را کامل در نیمی از زمان ؟

شما فقط کاهش درآمد خود را در نیم. این نیست برای بحث. شارژ در هر پروژه. پایان داستان.

5. شما نمی توانید به یاد داشته باشید آخرین باری که شما مطرح شده را نرخ

هنگامی که آخرین باری که شما مطرح نرخ خود را? شش ماه پیش ؟ در سال گذشته ؟ شاید دو سال پیش ؟

اگر هیچ یک سوال نرخ خود را در حالی که آن زمان به آنها را افزایش دهد.

مشتریان

6. شما مشکل "نه"گفتن

بسیاری از مترجمان آزاد چوک هنگامی که در تلاش برای گفتن ندارد. ما به سادگی نمی تواند آن را انجام دهد. بدون احساس جهان بزرگترین پاشنه.

عدم توانایی ما به گفتن ترجمه به پذیرش هر درخواست مشتری — و این فقط بد کسب و کار.

دفعه بعد دل و روده خود را به شما می گوید برای گفتن ندارد — فقط آن را می گویند.

بله شما می گویید هیچ به پول شما نیاز دارید, اما زمان خود را بهتر خواهد بود صرف پیدا کردن کار جالب می پردازد که بهتر است به جای slogging برای ساعت بیش از یک پروژه شما نمی خواهید به لمس با ده پا قطب.

7. شما فراموش نکنید که به صفحه مشتریان

هر مترجم آزاد باید یک فرآیند غربالگری برای مشتریان — چند علائم هشدار دهنده آنها در هنگام بحث در مورد یک پروژه با یک مشتری آینده نگر است.

عدم نمایش مشتریان قبل از کار با آنها منجر به بسیاری از مشکلات و عدم پرداخت دست کم از آنها.

شکل خود را قطع معامله و استفاده از آنها به صفحه مشتریان. این اولین گام در کار با این نوع از مشتریان مورد نظر شما.

8. شما نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به (مشروع) مشتریان ناراضی

وقتی که من می گویند ناراضی منظورم غیر واقعی مشتریان. منظورم این مشتری که به شما می آید و مودبانه می گوید: شما نمی ارائه آنچه او انتظار داشت.

بله شما نیاز به مقابله با خود را غیر واقعی مشتریان بیش از حد چرا که آنها خواهید بود بلندترین صدای زمانی که dissing خود را در کار و اخلاق کاری.

اما شما همچنین نیاز به یاد بگیرند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به انتقاد. آیا همه چیز را در قدرت خود را برای جلب رضایت یک مشتری ناراضی. آن را ممکن است به معنای از دست دادن یک چک پرداخت و یا کار اضافی ساعت اما اگر نتیجه نهایی این است که یک مشتری خوشحال و دست نخورده شهرت سرمایه گذاری ارزشمند است.

9. شما فکر می کنید "مشتری همیشه حق است" یک سیاست خوب

آیا شما می دانید که انجام همه چیز را به مشتری خود را می خواهد — به ویژه چیزهایی که شما می دانید اشتباه لطمه می زند و شما بیش از آن لطمه می زند و آنها را ؟

مطمئن شوید که بر روی سطح آن به نظر می رسد مانند آن را هیچ یک از نگرانی های شما. پس از همه مشتری می خواهد آنچه او می خواهد. کار شما این است که برای ارائه.

اما فراموش نکنید که شما خود را مترجم آزاد است. زمانی که چیز اشتباه (و آنها را سرزنش خواهد زمین مستقیما بر روی شانه های خود را.

نگاهی هم به توضیح دهد که چرا شما فکر می کنم چیزی کار نخواهد کرد. ارائه راه حل های جایگزین به جای. و زمانی که راه حل آن آثار را قبول ابدی قدردانی از مشتری خود را.

و شاید حتی افزایش نرخ خود را. فقط گفت: ...

10. شما نمی ماند در تماس با مشتریان سابق

هنگامی که آخرین باری که شما با ارسال یک مشتری سابق یک ایمیل ؟ فقط یک ایمیل کوتاه به گرفتن و گفتن سلام و معمولی ذکر است که شما در حال گرفتن بیشتر کار های این روز است.

شما هرگز نمی دانید وقتی که یک مشتری ممکن است ارسال کار راه خود را به سادگی به خاطر شما ظهور در رادار خود در زمان مناسب.

11. شما کمی بیش از حد در دسترس برای شما و مشتریان شما

این یک اشتباه است شما متوجه نخواهد شد شما تا زمانی که شما پاسخ به یک مشتری تماس در طول شام و یا پیدا کردن خود را در یک کنفرانس تلفنی در صبح روز یکشنبه.

تنظیم برخی از قوانین زمین از شروع. را استثنا برای شرایط اضطراری, البته, اما شما نیاز به توجه خود را به مرزهای قبل از اینکه شما می توانید انتظار مشتریان خود را به انجام همان.

12. شما به یاد داشته باشید مشتری ... اما نه شخص شما مشغول به کار با

حتی اگر شما تا به نتیجه کسب و کار شما با یک مشتری فراموش نکنید که در مورد کسی که خود را در نقطه تماس است. کارکنان شرکت های ترک و حرکت به چیزهای بزرگتر و بهتر در همه زمان ها.

ذخیره اطلاعات تماس خود را و اقامت در تماس باشید. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است حرکت به یک مشتری جدید با آنها.

13. شما لازم نیست به آموزش مشتریان خود را

به یاد داشته باشید مشتریان واقعا نمی فهمم چه می رود قوی را به یک قطعه از نوشتن.

همه مشتری می بیند یک 1500 کلمه پست وبلاگ ... نه استراتژی تحقیق و تهیه پیش نویس ویرایش و واقعیت-چک کردن که رفتن به آن.

اگر شما می خواهید مشتری به کار خود را درک و آن را به دلیل اهمیت آموزش و آگاهی دادن به آنها در مورد آن. بیشتر آنها را درک کنند به خصوص در مورد استراتژی محتوا بهتر مشتریان آنها خواهید بود.

مهلت

14. شما مذهبی در مورد مهلت

مهلت نیست یک امتحانی تاریخ. هنگامی که شما متعهد به مهلت شما باید بر روی آن.

ترک اتاق را برای زندگی اتفاق می افتد زمانی که تعیین یک مهلت. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما گرفتن سرد کامپیوتر خود را بر شما سقوط و یا زمین خود را برای یک پست مهمان در Copyblogger پذیرفته شده است.

به این ترتیب حتی اگر شما در حال اجرا پشت سر شما به اندازه کافی زمان برای دیدار با مهلت و یا حداقل اجازه دهید مشتری خود را می دانم در مورد تاخیر.

خط پایین: اگر شما در حال ارتکاب به یک مهلت چوب به آن بدون توجه به آنچه. شما و مشتریان شما خواهد شد به شما در بازگشت.

15. شما لازم نیست که یک مهلت تقویم

کار آزاد است که بر اساس ضرب العجل. بیشتر کار و یا مشتریان شما بیشتر مهلت شما. اگر شما به اندازه کافی زمان بین هر یک مهلت برای دریافت کار انجام می شود شما در نهایت یک دست.

باید یک مهلت برنامه. فقط فکر نمی کنم شما می تواند انجام شود در یک هفته و تعهد یک تاریخ. برای همه شما می دانید شما می توانید از دو بیشتر مهلت همان هفته.

راه اندازی یک مهلت تقویم که برای تعیین تاریخ بهترین کار برای شما.

کسب و کار

16. شما هرگز, سرمایه گذاری در کسب و کار شما

که برای تلفن های موبایل مانند یک موفق freelancer مشکل درست است ؟ که پول برای سرمایه گذاری در کسب و کار هنگامی که شما به سختی پایان می رسد دیدار ؟

اما اگر شما نمی سرمایه گذاری در کسب و کار خود را, شما نمی خواهد که یک کسب و کار به سرمایه گذاری در چند سال پایین جاده.

شما لزوما نیاز به قرار دادن هزاران دلار به گرفتن این آموزش شما نیاز دارید. شروع با یک کتابخانه از copywriting خوب کتاب (هر دو سنتی و کتابها). و فراموش نکنید که به استفاده از با کیفیت بالا و رایگان منابع مانند MyCopyblogger کتاب کتابخانه.

17. شما یک wimp در مورد قرارداد

من آن را دریافت کنید. قرارداد ترسناک هستند. اما آنها نه به عنوان ترسناک به عنوان دریافت پرداخت شما شمارش شدند به پرداخت صورتحساب.

شما ممکن است فکر می کنم قرارداد نیاز به کشیده شود تا در ویژگی های زبان حقوقی (یا legalese به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید) به معتبر باشد اما این لزوما این چنین نیست.

یک ایمیل به طور خلاصه شرایط و ضوابط شما مشغول به کار با یک مشتری در یک شکل از یک قرارداد است. نمی توان آن را به عنوان مهر و موم شده به عنوان چیزی است که وکیل خود را پیش نویس برای شما اما اغلب نیاز ندارد. اگر شما می خواهید آن را رسمی قرار داده و موافقت خود را به یک سند آن را امضا و ارسال آن به مشتری خود را و از آنها بخواهید او را به امضای آن است.

هنوز هم اشتباه است ؟

در زیر یک مثال شما می توانید استفاده کنید:

"این یک قرارداد برای [هر چه خدمات شما ارائه] بین جان اسمیت (عالی مشتری) و جین سازمان حفاظت محیط زیست (که به همان اندازه عالی freelancer).

در زیر شرایط این قرارداد:"

Peasy آسان.

18. شما لازم نیست که یک برنامه پرداخت

این است که مانند یک تازه کار — اشتباه من به تازگی ساخته شده چرا که, هی, مقدار کوچک بود و مشتری به نظر می رسید حلال است. من در حال حاضر قرار داده و در ساعت ارسال کنند اما این پرداخت هنوز هم در گیر کرده به این دلیل که کار نیست آنچه که مشتری انتظار بود و به جای ارسال به من اطلاعات غلط بود آنچه او در حال حاضر AWOL.

صدا آشنا است ؟

هر کس نیاز به یک برنامه پرداخت. مال شما را "نیمی در حال حاضر نیمی از تحویل (هر چه)" و شما هرگز به اشتباه.

19. شما لازم نیست که کار شرایط و ضوابط

فقط به عنوان مشتریان شرایط و ضوابط انجام مترجمان آزاد است. شاید شما فقط قبول پرداخت از طریق نقل و انتقالات بانکی و یا اصلا قبول عجله کار می کنند. هر چه شرایط شما, طلسم آنها را برای مشتری خود را به طوری که او می داند چه انتظار هنگامی که استخدام شما.

اگر شما نمی خواهید هر دو را به مشکلات اجرا با مشتری خود را و یا پیدا کردن خود را ساخت نامطلوب انداخته است.

اجرای یک جستجو برای "مستقل قرارداد بند" و شما مهم ترین جملات شما نیاز به کار کردن.

20. شما نمی یادگیری از اشتباهات خود را

همه ما اشتباه است. آن چه ما با آنها که ما را مجموعه جدا.

هنگامی که چیزی را نتیجه معکوس انجام همه چیز شما می توانید برای رفع آن و کشف کردن آنچه شما می توانید انجام دهید آن کار را به زمان آینده.

21. شما همه چیز شما صرف کسب

تا به حال متوجه چگونه هزینه های خود را باید یک عدد بزرگ متصل به آنها و پس انداز خود را کوچک ترین?

بمکد, متعجب?

اما شما می دانید چه داره حتی بیشتر ؟ نداشتن هر گونه صرفه جویی در یک روز بارانی.

دیر یا زود همه ما آنها را داشته باشد. این می تواند به دلیل کار را آهسته و یا شاید شما تا به حال یک هزینه بزرگ آمده است. در هر صورت اگر شما لازم نیست که یک چیزی کمی ذخیره برای موارد اضطراری به شما پیچ هستند.

چگونه به آن را انجام دهد ؟ صرف کمی کمتر و/یا بالا بردن نرخ خود را (نگاه کنید به نقطه 1 به بالا).

22. شما فکر می کنم مستقل خود را یک سرگرمی است

مستقل نیست و چیزی است که شما انجام دهید زیرا شما در خانه خسته و یا دلیل این که شما هیچ چیز بهتر به انجام.

مستقل کسب و کار است. این واقعیت است که شما کار خود را دم روز پس از روز و شب پس از شب است و اثبات آن است.

شما نمی سوزاندن نفت نیمه شب برای یک سرگرمی است. و یا اگر شما خواب تا 3:00 p. m. روز بعد ... نه زود بیدار می شوم و بازگشت به کار دوباره.

آیا به نفع خودتان و توقف درمان مستقل خود را مانند یک سرگرمی است. مستقل کسب و کار است. فکر می کنم آن است. آن را می گویند. بگویید آن را به هر کسی که می پرسد: — شاید حتی کسانی که نمی.

در آن را نگه دارید تا زمانی که شما شروع به درمان آن را مانند یک.

23. شما نمی نشان می دهد مشتریان ارزش کار خود را

ما اغلب انتظار مشتریان به دانستن ارزش کار ما است.

ما به آنها بگویید چه چیزی هزینه خواهد شد و چه مدت آن شما را. سپس ما "که برای تلفن های موبایل مانند یک مقدار زیادی از پول برای یک کار کوچک" ایمیل. و شما خاراندن سر خود را بدانم چگونه ارسال یک فروش عضویت در خبرنامه به یک 10k+ لیست مشترک است یک کار کوچک.

ارزش نیست در تعداد کلمات نوشته شده است. ارزش است که در باز کردن نرخ ایمیل در بر نرخ فروش لینک و فروش واقعی ساخته شده است. آیا ارزش شما ارائه داده شود. اگر شما و مشتریان شما بیش از حد خواهد شد.

همیشه تمرکز بر نفع مشتری خود را دریافت کنید از نوشتن نه تعداد کلمات شما را بر روی صفحه نمایش.

24. شما نمی توجه به سمت کسب و کار مستقل

مستقل نیست و فقط در مورد کار شما. آن را نیز در مورد بازاریابی, صورتحساب, اکتشاف, حسابداری, و خیلی بیشتر.

تا آنجا که این درد مرا به آن می گویند همه اینها به عنوان مهم به عنوان کار خود را. آن را نادیده گرفت و شما می توانید خودتان را گم جلسات مهلت و حتی فاکتورها.

25. شما لازم نیست که برنامه های بزرگ برای کسب و کار شما

به عنوان کلیشه به این سوالات ممکن است صدای ...

 • که در آن شما خودتان شش ماه از در حال حاضر ؟
 • آنچه نیاز به تغییر در وضعیت فعلی خود را به شما احساس می کنید مانند کسب و کار شما حرکت رو به جلو ؟

اگر شما آماده پاسخ شما نه برنامه ریزی.

اقامت برای وضع موجود است و نه برنامه ریزی.

گچ اهداف روشن برای خود و آنها را به عنوان خاص به عنوان شما می توانید. آنها را به زمان حساس و کمی.

چیزی شبیه: من باید یک پست مهمان منتشر شده در Copyblogger در سال 2014 (ahem). یا من نیاز به پیدا کردن دو مشتریان جدید تا پایان سه ماهه.

26. شما نمی اندازه گیری موفقیت مالی

ساخت یک "موفقیت" خود را مستقل کسب و کار یک هدف خوب است. آن را نیز جهان را مبهم ترین هدف تا کنون.

چه موفقیت برای شما دارد ؟ چه باید به شما در دستیابی به اعلام کسب و کار خود را یک "موفقیت؟" چقدر شما نیاز به کسب درآمد برای انجام این کار ؟

ساده ترین راه برای اندازه گیری موفقیت مالی. و بسیاری از مترجمان آزاد موفق در این.

پیدا کردن مشتریان است نه مالی خوبی هدف. پیدا کردن مشتریان که شما پرداخت بیش از آنچه که شما پرداخت می شود در حال حاضر است.

چه اهداف مالی آیا شما برای کسب و کار شما?

ارتباطات

27. شما فکر می کنم غلط املایی در ایمیل های خود را درست هستند

هیچ چیز غیر حرفه ای و حتی غیر مسئولانه بهتر از ضعیف نوشته شده ایمیل.

ما همه اشتباه می کنند اما اگر ارتباط خود را سرند با بیش از بسیار گاه به گاه تایپی شما در حال ارسال پیام اشتباه است.

اضافی 30 ثانیه و خواندن ایمیل های خود را قبل از هدف قرار دادن ارسال و ... خودتان صرفه جویی در برخی از زمان و خجالت است.

به من اعتماد کن: ابتلا به یک از دست رفته "o" در تعداد کلمه است که ارزش بدون هیچ زحمتی. 😉

28. شما فکر می کنم زیر است بازور

مترجمان آزاد به شدت در بد زیر است. آن را احساس می کند مانند یک بازور چیزی که به انجام است.

پیدا کردن یک محیط شاد.

آمد تا با یک نه چندان بازور ایمیل پیگیری. ساده "هی من می دانم که شما مشغول هستید. فقط می خواستم به دنبال ..." یا "هی من میخواستم بدونم که اگر شما آمده ام تا به یک تصمیم؟" با این نسخهها کار به خوبی.

29. شما بیش از sharer

اگر شما خود را ذکر کودکان کار ناسالم و عادات خود را میل شدید برای بی ارزش روشن ، ... شما بیش از sharer.

نگه داشتن آن ساده و مستقیم و دوستانه در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان. و بله, شما می توانید تمام است که بدون به اشتراک گذاری داستان زندگی خود را.

خود را سرنخ از مشتری و همیشه خطا بر کنار نيست.

30. شما فکر می کنید "مذاکره" یک کلمه بد

برای برخی از دلیل مذاکرات باید یک مفهوم منفی متصل به آنها. در حقیقت آنها چیزی جز.

مذاکرات لازم نیست همیشه به این معنا نیست شما کاهش نرخ خود را و یا تسلیم شدن به خواسته های مشتریان. این که آیا آن یک سوال از مهلت پول یا ارزش ارائه شده این همه باز برای مذاکره است.

با استفاده از smart تاکتیک مذاکره برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید.

اگر مشتری می گوید نرخ خود را بیش از حد بالا هستند به آنها بگویید که چه کار شما می توانید انجام دهید در داخل بودجه خود را. ارائه به خیاط خدمات بسته است که ارزش می دهد به آنها را بدون افت در نرخ خود را.

31. شما اجازه دهید مشتری صحبت شما را به چیزهایی که شما نمی خواهید برای انجام

اگر شما در حال اجازه دادن به مشتری صحبت شما را به انجام چیزی است که شما نمی موافقت با آن زمان برای دریافت قاطعانه.

بگویید شما مشتری چرا شما فکر می کنید ایده خود کار نمی کنند و آنچه باید انجام شود به جای. اجازه دهید آنها را می دانم که شما ناراحت کننده انجام کاری از آنجا که این ضایعات در وقت و پول -- نه به ذکر است آن را قرار می دهد هر دو از شهرت خود را در خطر است.

32. شما را به مشتریان شما می خواهید مغز خود را انتخاب کنید

مشتریان ذهن خوانندگان هستند. به آنها با داشتن برخی از کار انجام شده است که ساده است. آنها به شما پرداخت در صف مقابل و انتظار می رود این محصول به پایان رسید به خود مجازی میز در مهلت.

برخی از آنها را antsy زمانی که شما اشکال آنها را با چیزهایی مانند سوال و یا درخواست برای مواد اضافی.

برای جلوگیری از داشتن اذیت مشتری در دست های خود را به شما توضیح روند کار به آنها. اجازه دهید آنها را می دانم که قبل از شما ممکن است سوالات بیشتری داشته باشند.

33. شما نگه داشتن کارت های خود را به قفسه سینه خود را

یک خط نازک بین وجود دارد که حرفه ای و بازیگری بیش از حد سرد است. هیچ کس را دوست دارد به کار با مترجم آزاد است که نمی توان به یک پاسخ مستقیم.

سعی نکنید به حدس دوم مشتری خود را پاسخ. ذخیره کردن کارت های خود را بر روی میز خود را می گویند و سپس صبر کنید برای مشتری خود را به پاسخ.

از نقطه نظر مشتری از نظر یک ننمودند مترجم آزاد است که سردرد او نیاز ندارد.

34. شما فکر می کنم پاسخ دادن به ایمیل ها به سرعت باعث می شود شما نگاه از جان گذشته

اگر شما در حال پاسخ دادن به ایمیل از مشتریان آینده نگر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است شما در حال از دست دادن کسب و کار.

فراموش نکنید که بهتر و یا بیشتر مقرون به صرفه و یا ظاهر شلوغ تر از رقابت. سریع تر از آنها را به جای.

کار

35. شما را در کار بیش از حد

در یک دنیای کامل شما می خواهم در هر پروژه جالب است که می آید راه خود را. خیلی بد آن کار نمی کند که راه در جهان واقعی است.

نماینده و یا برون سپاری کار خود را, چرا که اگر شما لازم نیست که کیفیت کار خود را رنج می برند و شما و مشتریان شما خواهد بود برای اولین بار متوجه.

و به یاد داشته باشید, آن را خوب بگویید مشتریان است که شما فقط بیش از حد شلوغ به پروژه های خود را در حال حاضر. در واقع عملا هیچ چیز شما را مطلوب تر به آنها. و آن را یک راه برای معرفی گزینه نگهدارنده توافق, که در آن شما حک کردن زمان برای آنها را به صورت منظم. آن را خوب است برای مشتریان و آن را خوب است برای جریان پول نقد خود را.

36. شما بیش از حد وعده

بیش از حد امیدوار کننده اتفاق می افتد زمانی که شما بیش از حد کار می کنند.

همین حالا قول می دهم نتایج شما را تضمین نمی کند. در عوض همیشه حقیقت را اظهار نکردن کمی به دلیل wowing یک مشتری است که همیشه بهتر از دادن مشتری خود را یک ضد اوج.

37. شما به طور منظم قربانی به دامنه و خزش

این خزنده ادم زهر بی شماری از مترجمان آزاد است.

آنها معرفی گناه به اندازه کافی: مشتریان بپرسید اگر شما می توانید اضافه کردن چیز دیگری به این پروژه شما بودن خوب, انطباق, مترجم آزاد است که شما هستند — به توافق برسند. پس از همه, آن را نمی خواهد زمان زیادی را.

و بنابراین شروع می شود خود را به اسلاید پایین شیب لغزنده از همیشه در حال گسترش محدوده پروژه.

ساده ترین راه برای دفع scope creep این است که یک بند آن را در قرارداد خود را خواندن: "باید محدوده پروژه گسترش خواهد شد و مهلت و نرخ.

به این ترتیب هنگامی که مشتری می آید به شما با پیشنهادات جدید شما می گویند,", مطمئن, من خوشحال به آن را انجام دهد. جدید مهلت خواهد بود "چنین و چنان" و آن را به شما هزینه اضافی X دلار است."

38. شما رنج می برند از "مستقل مجتمع خدا"

مترجمان آزاد معمولا به تنهایی کار می کنند. ما عمدتا loners که همچنین کنترل انجمن. ما می خواهم به انجام همه چیز را خودمان. من به آن تماس بگیرید ما مستقل خدا پیچیده است.

هیچ کس نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک رشد کسب و کار خود را — هیچ کس انسانی حداقل.

آیا به نفع خودتان و برون سپاری برخی از وظایف که آیا آنها وظایف اداری و یا کار خود را.

زمان را برای کار شما انجام عشق با تفویض کار شما نیست.

39. شما لازم نیست که هر گونه پروژه های شخصی

هر بار که می شنوم کسی می گویند "من شروع به مستقل چون من می خواستم به رئیس خود من" من همیشه می گویم "بسیار خوب!" سپس از من بپرسید "چه کار می کنید؟"

پاسخ این است که تقریبا همیشه "اوه y'know مشتری کار می کنند."

کسی ادبی و چگونه این واجد شرایط به عنوان کار برای خودتان است ؟ شما معامله یک رئیس برای چند نفر دیگر نیز شناخته شده است به عنوان مشتریان خود را.

آزادی واقعی می آید از کار خود را در پروژه ها — چیزی که به شما می دهد یک دلیل برای مشتری خود کار انجام می شود زیرا شما نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به آن است.

40. شما یک jack-of-all-trades اما استاد هیچ

متخصص عمومی در مقابل بحث در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی در میان مترجمان آزاد است. شما پیدا کنید موفق مترجمان آزاد در هر دو اردوگاه است.

اما اگر شما در میانهی شب تسلط مهارت — چیزی است که شما به عنوان متخصص در ساخت یک نام برای خود دشوار خواهد بود.

برای مثال زمانی که کسی می خواهد یک وب سایت طراحی شده آنها دیگر به دنبال یک طراح وردپرس. آنها به دنبال یک طراح وردپرس با تجربه در پیدایش.

41. شما بیش از حد مشغول به یادگیری مهارت های جدید

فقط به خاطر اینکه شما در آنچه شما انجام دهد به این معنا نیست شما که در راه ماندن مگر اینکه شما اقامت پهلو به پهلو از تحولات جدید در تو رفتگی در دیوار شما.

بنابراین مهم نیست که چه مشغول شما هستند در حال حاضر زمان برای یادگیری مهارت های جدید. در غیر این صورت شما به زودی می گذشت برای بیشتر افراد بی تجربه و مترجمان آزاد به سادگی از آنجا که آنها مایل به یادگیری است.

مدیریت

42. شما فکر می کنم مدیریت زمان برای sissies

مترجمان آزاد و وب کارگران برخی از بزرگترین procrastinators آنلاین. و است که زمانی که شما لازم نیست کار می کنند. اما هنگامی که شما پشت به پشت مهلت تعویق مرگ است.

اگر شما در حال انتظار برای زمان بحران برای شروع با کار شما را در دردسر هستید.

کار کردن بهره وری استراتژی است که شما را در خود جای procrastinating آدرنالین-دوست داشتن خود.

انجام تحقیقات خود را و ایجاد خطوط و قبل از روز شما در واقع نشستن به کار می کنند.

من به شما بگویم که به تعیین مهلت دو روز قبل از یکی از واقعی به دلیل آن است که هرگز برای من کار می کرد. من همیشه به یاد داشته باشید من دو روز بیشتر.

آنچه به کار کرده است تنظیم 30 دقیقه تایمر بر روی گوشی من. یا یک شریک زندگی مسئولیت پذیری — آیا هر چیزی که می شود کار انجام می شود در زمان.

این شهرت خود را پول و اعتبار در خط بعد از همه.

43. شما با قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد

هرگز بستگی دارد هر یک مشتری برای بیش از 25 درصد از درآمد خود را. (که خود من شماره — برخی استدلال می کنند که آن را هنوز هم بیش از حد بالا).

برای تلفن های موبایل ساده و معقول درست است ؟

مترجمان آزاد اغلب اغوا ایده گرفتن سنگین چک بدون کار برای یک دسته از مردم است. اما پس از یک روز مشتری ایمیل و گفت: "سلام این پروژه رو به پایان است (در حال لغو) و ما نمی خواهد نیاز خود را از خدمات دیگر.

نشانه: حمله وحشت.

ناگهان شما در حال تلاش برای پر کردن این خانه, درآمد از درجه اعتبار ساقط است که به طور ناگهانی باز شد.

اخلاقی از این اشتباه: تنوع درآمد خود را جریان.

44. شما را نمی شکند

همه کار و هیچ بازی را به شما سوخته, مترجم آزاد است.

استراحت کوتاه در طول سال: یک آخر هفته در اینجا یک روز وجود دارد و شاید حتی یک نیم روز در وسط هفته و در هر هفته.

هر دو مغز شما و کسب و کار خواهد شد با تشکر از شما برای آن است.

بازاریابی

45. شما لازم نیست برای ارجاع بپرسید

هیچ کس بزرگتر یا بهتر مدافع کار خود را از یک مشتری راضی. اگر شما نمی خواسته آنها را به شما را به مراجعه بیشتر مردم به شما از دست دادن برخی از داغ منجر می شود.

تصور کنید یک ایمیل دریافت خواندن "هی ما به دنبال یک مترجم آزاد و شما به شدت توصیه می شود" به عنوان مخالف به شما ارسال یک ایمیل مقدماتی فروش مهارت های خود را و دستاوردها به مشتریان آینده نگر.

46. شما لازم نیست برای درخواست مشتریان یا

مشتریان هستند, بهترین های اجتماعی و ارز در خارج وجود دارد هنگامی که در تلاش برای متقاعد کردن مشتریان شما فرد برای این کار است.

اگر شما هنوز گرفتن آنها از هر مشتری خوشحال شما, شما خودتان را برای راه اندازی نیازی سوالات و شکست.

اما زمانی که شما بخواهید یک مشتری برای یک گواهی نامه?

به صداقت وجود ندارد, یکی, کامل, روشنی پاسخ دهد. برو با دل و روده خود را.

من شخصا دوست دارم به درخواست برای گواهی نامه بلافاصله پس از یک کار خوب انجام می شود. مشتریان همیشه به عقب می آیند و اگر شما بخواهید برای یکی بلافاصله آنها را فراموش کرده ام شما و ممکن است به عنوان مایل به شما اگر شما به آنها را چند ماه بعد.

47. شما به روز نیست نمونه کارها خود را پس از شما از آن ساخته شده

هیچ کس می خواهد به کار با شما اگر آنها را به نمونه کارها خود را به روز شده است نیست در دو سال گذشته.

یک یا دو ساعت در هر ماه به روز رسانی نمونه کارها خود را. سپس هنگامی که شما احساس افتخار شما و آنچه شما انجام و ارسال آن به چند مشتریان آینده نگر.

48. درمان شما نمونه کارها خود را به عنوان یک چاره اندیشی موقت

بسیاری از مترجمان آزاد درمان پرتفوی خود را به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. آه هی, من فقط برخی از کار بیشتر. اجازه دهید آن را در نمونه کارها من.

گمراه ... هیچ. که چگونه مجموعه کار می کنند.

اوراق بهادار نیاز به خود را بهترین کار در آنها است. نه کار شما خجالت نمی کشند اما کار شما در حال ترجمه است.

آیا منتظر نیست تا زمانی که شما به انجام برخی از کار را قبل از اضافه کردن آن را به نمونه کارها خود را. به جای پیدا کردن کار که خوب نگاه کنید در نمونه کارها خود را. آن را باید به کار شما می خواهید به انجام کار است که جذب این نوع از مشتریان شما می خواهید.

هنگامی که شما ساخته شده یک نام برای خود و دیده می شود به عنوان یک متخصص در تو رفتگی در دیوار شما ممکن است نیاز به یک نمونه کارها. اما تا آن زمان و ... ، در واقع شما نیاز به یک حتی پس از آن.

49. شما نمی فکر می کنم داشتن یک وبلاگ مهم است

شما در حال انجام کسب و کار مستقل هر نعمت داشتن یک وبلاگ است. آنها یکی از بهترین راه برای جذب مشتریان.

استفاده از وبلاگ خود را به مشتری, مطالعات موردی نشان می دهد که چگونه شما انجام کار خود را در این فرایند درگیر چگونه شما دریافت نتایج ، به مشتریان آینده نگر یک نگاه اجمالی از آنچه که می رود در پشت صحنه.

و اجازه دهید آن صورت: داشتن یک وبلاگ خوب گوگل خوب بیش از حد.

50. وب سایت خود را به نظر می رسد مانند آن را از سال 1996

آیا شما یک وب سایت است که قدمت آن به سال 1996? یا این که به نظر می رسد مانند آن را ندارد ؟ آره شما نمی خواهد تحت تاثیر قرار دادن مشتریان در هر زمان به زودی.

گرفتن یک هوش بالا-به روزترین سایت بسیار آسان است. شما می توانید یکی برای زیر $100 به خاطر بهشت است! چه از شما انتظار دارند ؟

51. شما تنها زمانی که بازار کسب و کار کند

اگر شما در حال انتظار برای کسب و کار به کم کردن سرعت به بازار کسب و کار خود و شما را به مشکلات اجرا ،

راه اندازی یک لیست از 5-10 فعالیت های بازاریابی و انجام هر یک از آنها را هر روز. تمرکز بر روی بازاریابی آنلاین اگر هر یک از دیگران به نظر می رسد بیش از حد سخت است.

 • نوشتن یک پست برای وبلاگ خود را
 • ایمیل شخصی خود را در شبکه
 • به روز رسانی خود را در Facebook صفحه و یا ارسال یک صدای جیر جیر
 • برگزاری سادگی
 • اجرای یک مسابقه
 • ایمیل خود را مشتریان قدیمی
 • تشویق برای خرید بیشتر و یا صلیب فروش به مشتریان فعلی
 • از آنها بخواهید برای توصیه های
 • ایمیل یک مشتری آینده نگر
 • نوشتن پست مهمان

که 10 فعالیت های بازاریابی برای شما در سمت راست وجود دارد.

ایجاد یک استخر از فعالیت های بازاریابی و سپس یکی را انتخاب کنید و هر روز آن را انجام دهد. نترس به فشار دادن.

52. شما نمی دانید که چرا شما در حال استفاده از رسانه های اجتماعی

من قصد دارم برای گفتن چیزی سخت در اینجا: اگر شما در حال کار نمایش داده شد از طریق رسانه های اجتماعی شما در حال انجام کاری اشتباه است.

نگاهی به زمان برای ایجاد ارتباط با رسانه های اجتماعی خود را دنبال. تعامل با پیروان خود را درگیر با آنهایی که شما به دنبال پاسخ به سوالات مربوط به اشتراک گذاری محتوا به کمک از هر کجا که شما می توانید.

انجام هر کاری برای به دست آوردن توجه و به رسمیت شناخته شده به عنوان فرد برای رفتن به در زمان نیاز.

53. شما لازم نیست اجرای تبلیغات

تبلیغات یکی از کسانی که تاکتیک های بازاریابی است که به شما کمک بیشتری را جذب کسب و کار و دریافت بیش آهسته ماه.

هوشمند مترجمان آزاد پیش بینی خود را بار آهسته و برنامه ریزی برای آنها.

به جای به سادگی پذیرش رکود قصد دارید از طریق انجام کاری درباره آن.

اجرای یک زمان حساس ارتقاء بسته خدمات خود را اضافه کردن مقدار بیشتری به خدمات فعلی خود را — هر چیزی را به آن را جذاب تر به شما و مشتریان شما.

چیزی که در مورد اشتباه

من دوست دارم به شما بگویم که چگونه با داشتن این لیست مستقل اشتباهات تضمین می کند که شما هرگز آنها را, اما شما می دانید که من نمی توانم.

آنچه که من می تواند به شما بگویم این است که این لیست کمک خواهد کرد که شما گرفتن اشتباهات خود را در زمان. آن را به شما صرفه جویی از دائم آسیب رساندن به کسب و کار و شهرت.

از طریق آن هر چند ماه. شانس خود را برای موفقیت افزایش می دهد در هر زمان شما رفع اشتباه شما نیست حتی آگاه می ساخت شد.

حقیقت این است که شما نمی توانید یک کسب و کار بدون اشتباه. این است که چگونه شما یاد بگیرند. که همچنین چگونه شما موفق شوند.

بنابراین نمی توان این مترجم آزاد است که منتظر اشتباهات خود را به صدمه زدن به کسب و کار خود را. بود که مترجم آزاد است که می یابد و رفع آنها قبل از آن اتفاق می افتد.

اقدام امروز.

شما آن را مدیون خودتان و زندگی رویای خود را از زندگی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر می کنید ؟

که از این 53 اشتباهات شما خودتان در گذشته و اصلاح شود ؟ چه تاثیر?

وجود دارد هر گونه اشتباهات شما می توانید اضافه کردن به لیست ؟

نویسنده بیوگرافی:

Samar اویس است که یک نویسنده مستقل و وبلاگ نویس است. او عاشق نوشتن (نیمه می رود بدون گفت) راه سفر و کمک به نویسندگان موفق در نوشتن کسب و کار.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب