7 راه برای بهینه سازی مشخصات لینک خود را و به دست آوردن بیشتر منجر

LinkedIn شده است شناخته شده به عنوان یک ابزار و سایت های رسانه های اجتماعی برای حرفه ای ها. اما بسیاری

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
M_Z_ 7 Ways to Optimize Your LinkedIn Profile and Gain More Leads.png

LinkedIn شده است شناخته شده به عنوان یک ابزار و سایت های رسانه های اجتماعی برای حرفه ای ها. اما بسیاری از ما استفاده از LinkedIn با کمی فکر به آنچه که ما در واقع باید به ما پروفایل. من از این گناه خودم! برخی از افراد همیشه به سختی ورود به پلت فرم پس از راه اندازی پروفایل خود را برای اولین بار مگر در مواردی که آنها دریافت یک درخواست برای اتصال و یا یک پیام از یک همکار.

اما LinkedIn شدیدا ابزار قدرتمند برای حرفه ای ها مثل ما. من اعتراف کنم که من استفاده می شود به فکر می کنم در این راه. و سپس من شروع به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد چگونه به ایجاد ارتباطات معنی دار و بهینه سازی پروفایل من برای ارتباط با موتور جستجو است که در نهایت آنچه پلت فرم است: یک موتور جستجو برای پیدا کردن و اتصال با حرفه ای در انواع صنایع.

چگونه انجام شما افزایش مشخصات لینک خود را در جهت به دست آوردن بیشتر منجر شود ؟ در اینجا هفت راهنمایی برای انجام درست آن.

1. بهینه سازی تیتر خود را خلاصه و در حال حاضر تجربه.

استفاده از کلمات کلیدی در این سه حوزه از مشخصات خود را به طوری که مشتریان بالقوه می تواند به راحتی شما را پیدا کنید. چگونه شما می دانید که کلمات کلیدی استفاده کنیم ؟ فکر می کنم در مورد نظر مشتری شما ممکن است استفاده از یک جستجو در گوگل اگر آنها در بازار به استخدام کسی که فراهم می کند خدمات خود را. مطمئن شوید که شما با استفاده از این واژه ها (کلمات کلیدی) در تیتر خود را خلاصه و در حال حاضر تجربه.

این مهم است که نمی شود بیش از حد عمومی. اگر شما یک تو رفتگی در دیوار و یا حوزه تخصصی کار شما را در برجسته کردن آن است. استفاده از یک تیتر است که جلب توجه مردم. و به یک جامد خلاصه ای از آنچه که شما انجام دهد. این مثل این است که خود را آسانسور زمین است ، برای مثال یک مترجم که متخصص در بازاریابی محتوا و ارتباطات ممکن است توضیحات استفاده کنید:

من کمک به مشتریان خود را اصلاح کمپین های ایمیل داخلی و خارجی ارتباطات هویت نام تجاری و پیام های رسانه های اجتماعی با ترجمه مطالب خود را به زبان انگلیسی به طوری که آنها می توانید انجام کسب و کار با موفقیت در بازار آمریکا و به دست آوردن صلح از ذهن در روند.

2. انتشار محتوا مادری.

آن را به خوبی به repost محتوای سایر افراد یا حتی به پست کوتاه سرهم در حال حاضر و پس از آن لینک به یک مقاله شما به عنوان خوانده شده, اما این نوع از تعامل نمی کنید شما بسیار دور در LinkedIn. چرا که ؟ خوب در هر زمان شما ارسال و یا موارد دیگر چیزی (با استفاده از "ارسال" گزینه) این مطالب را نشان می دهد تا در دیگران, اخبار تغذیه, اما آن را نمی خواهد باقی می ماند در برجسته منطقه از پروفایل شما برای دیگران برای دیدن زمانی که آنها در حال تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد شما.

اگر شما انتشار محتوای بومی با انتخاب "ارسال مقاله" گزینه این مقالات شما به اشتراک گذاری باقی خواهد ماند در برجسته منطقه از مشخصات خود را به عنوان یک تصویر. این فوق العاده است برای هر کسی که به دنبال در مشخصات خود را زیرا آنها به راحتی می توانید محتوای اصلی این است که شما به اشتراک گذاری. انتشار بومی محتوا اجازه می دهد تا شما را به نشان می دهد خود را تخصص و مهارت های نوشتن و تعهد به آنچه شما انجام دهد. به یاد داشته باشید برای ارسال به طور منظم و به طور مداوم. اگر شما می خواهم به دو تا در مطالب خود را به اشتراک گذاری پست های اخیر وبلاگ از وبلاگ وب سایت شما به عنوان یک مقاله در ارتباط با. شما همیشه می توانید لینک مقاله بازگشت به وب سایت خود و به درایو ترافیک بیشتر.

Screen Shot 2018-09-01 at 9.37.53 PM.png

3. در هر زمان شما سعی می کنید برای اتصال با کسی که شامل یک پیام شخصی!

تلاش برای ارتباط با دیگران است یک راه عالی برای رشد ارتباطات و بالقوه استخر منجر می شود. اما هنگامی که در تلاش برای ارتباط با دیگران در لینکداین, مطمئن شوید که شما لازم نیست برای ارسال یک درخواست بدون یک پیام شخصی. اگر فرد هرگز شما را ملاقات آنها کمتر به احتمال زیاد به قبول درخواست خود را بدون دانستن اینکه چرا شما علاقه مند در اتصال. نگاهی به زمان برای یادگیری یک کمی در مورد آنها را و چگونه شما می توانید آنها را در خدمت شما قبل از ارسال یک درخواست.

وقتی که شما آماده به ارسال یک درخواست اتصال مطمئن شوید که شما با استفاده از "اتصال" را فشار دهید و نه InMail به عنوان دومی می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد salesy یا spammy. آمار "اتصال" را فشار دهید و سپس "اضافه کردن یک یادداشت به طوری که شما می توانید با ارسال یک پیام کوتاه قبل از اینکه شما آمار "ارسال".

4. به دنبال شغل حتی اگر شما به دنبال یک شغل.

در حالی که شما ممکن است به دنبال اشتغال در هر se بسیاری از شغل آزاد شده در ارتباط با. و حتی اگر شما نمی آیند در سراسر بسیاری از فری لنس کار پست در جستجوی خود را, شما می توانید با استفاده از این ویژگی به ببینید که چه کلمات کلیدی و کسانی که مجوز های ارسال و مشاغل در حال استفاده در این پست. این ممکن است کمک به شما برای تعیین چه کلمات کلیدی برای قرار دادن در مشخصات خود را و یا حتی بر روی وب سایت خود را!

به یاد داشته باشید کسانی که پست و شغل در LinkedIn مجبور به پرداخت برای انجام این کار (حداقل در زمان این پست وبلاگ) بنابراین بسیاری از موارد بیشتر مشروع و یا جدی تر از یک تصادفی در هیئت مدیره کار که نمی کند نیاز به کسانی ارسال به قرار دادن هر گونه پوست در این بازی است. اگر شما علاقه مند در حال تماس با استخدام تنظیم مشخصات خود را به عنوان قابل مشاهده با ساخت مطمئن شوید که به شما در تنظیم "اجازه استخدام می دانم که شما باز به فرصت" ضامن به "بله" را در تنظیمات حریم خصوصی.

Screen Shot 2018-09-01 at 9.36.32 PM.png

5. مخفی کردن "مردم نیز بازدید" جعبه در مشخصات خود را در نوار کناری.

ممکن است شما متوجه این ویژگی کمی (من تا به حال!), اما یک گزینه وجود دارد برای کسانی که بازدید از پروفایل شما برای دیدن یک جعبه است که بار خوانده شده "مردم نیز بازدید". آن است که واقع در نوار کناری بر روی مشخصات خود را به عنوان تنظیمات پیش فرض. این شبیه به زمانی که شما برای خرید یک محصول آنلاین و سایت اجازه می دهد تا شما را به دیدن محصولات مشابه که ممکن است مورد علاقه شما. این ویژگی در واقع یک دعوت نامه برای کسانی که مشخصات خود را به ترک و در جای دیگر بروید. نگاهی هم به نوبه خود آن را تبدیل به "بینندگان این مشخصات نیز مشاهده شده" ضامن "هیچ" در تنظیمات حریم خصوصی خود را.

Screen Shot 2018-09-01 at 9.35.50 PM.png

6. آیا زمین. فقط به اشتراک گذاری ارزش است.

این مهم است که برای به اشتراک گذاشتن ارزش بر روی یک پلت فرم مانند LinkedIn. اجازه دهید مشخصات خود را برای خود صحبت می کنند و به سادگی سعی کنید برای به اشتراک گذاری اطلاعات و محتوای ارزشمند با دیگران است. این محل را به فروش. بلکه ارتباط با دیگران و رسیدن به می دانم که آنها را به عنوان به خوبی. این است یک راه عالی برای شکل روابط با دیگر حرفه ای و همچنین به پرورش آگهی های بالقوه که ممکن است بعدها تبدیل به مشتریان پرداخت.

7. تعامل در هر روز است.

آن را ضروری است برای تعامل با دیگران در LinkedIn به منظور رسیدن به چیزی خارج از آن. علاوه بر ارسال به نوشتن مقالات و رسیدن به ایجاد ارتباط ارسال یک پیام خصوصی از زمان به زمان با یک لینک به یک مقاله که ممکن است مورد علاقه گیرنده. سعی کنید به تعامل با چند نفر در هر روز است. اگر شما نگران هستند که شما نمی خواهد که زمان و یا این که می تواند تا مقدار زیادی از وقت خود را تنظیم یک تایمر برای 15 تا 20 دقیقه و ببینید که چگونه بسیاری از مردم شما می توانید اتصال و تعامل با. سعی کنید برای انجام این کار پنج روز در هفته و تماشای اتصالات خود را نامزدی (و امیدوارم آگهی خود را!) رشد می کنند.

نکات اضافی:

● جلوگیری از تناقضات خود را با رزومه اگر شما کسی که می فرستد رزومه خود را به مشتریان جدید است. مطمئن شوید که رزومه و پروفایل LinkedIn بازی برای هر کسی که ممکن است مایل به مشاهده و هر دو.

● استفاده از با وضوح بالا فعلی و حرفه ای headshot.

● استفاده از مشخصات خود را برای نشان دادن کار خود را. از آنجایی که ما نمی تواند اغلب به اشتراک گذاری نمونه کارها از کار گذشته انجام داده ایم برای مشتریان (سلام محرمانه بند!), ما هنوز هم می تواند ارائه اطلاعات در تخصص ما با نشان دادن پست های وبلاگ مقالات نوشته ایم توصیفات و یا توصیه ،

حالا که شما می دانید چند ترفند برای برای بهینه سازی مشخصات لینک خود را, مطمئن شوید که شما را به زمان برای به روز رسانی آن را اغلب. برو جلو... گرد و غبار آن را خاموش. من فقط همین با من و من در حال حاضر شاهد است که بیشتر مردم در حال بازدید از پروفایل من و تلاش برای اتصال. اگر شما لازم نیست که زمان را به طور کامل به روز رسانی مشخصات خود را همه در یک بار برنامه 20 دقیقه این هفته و 20 دقیقه یک بار در هفته برای بعد از چند هفته. در یک ماه شما بیشتر زمان به روز شده مشخصات که بسیار بیشتر احتمال دارد به تولید منجر برای T&I کسب و کار.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب