8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به بری جنکینز

فرهنگ "در حال حاضر وجود دارد هیچ فیلم و تئاتر. صفحه نمایش بر روی دیوار ما در جیب ما در مانیتور های ما."

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399
Juanito Aguil / گتی / اطلس

بری جنکینز است مانند هر کس دیگری در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با خود در حال حاضر. برنده جایزه اسکار فیلمساز پشت مهتاب و اگر بیل استریت می تواند صحبت شد فقط پایان تولید در آینده آمازون سری راه آهن زیرزمینیزمانی که اقامت در خانه سفارشات صادر شده در ماه مارس است. پس از آن او شده است پناه در کالیفرنیا با شریک زندگی خود را لولو وانگ نویسنده و کارگردان از خداحافظی. آنها بوده ام به تماشای زیاد تلویزیون و فیلم. "من احساس می کنم مثل ما شده ایم خانه سه روزهای دوشنبه و هیچ چیز دیگری" جنکینز به من گفت هنگامی که ما صحبت در اوایل این هفته. "این درست است که یکی مستمر دوشنبه."

قبل از همه گیر جنکینز شده بود خود اعلام کرد agnostic در بحث بر حرمت سینما رفتن تجربه ("اولین بار من تو را دیدم خط قرمز نازک بود در یک VHS در 13 اینچ صفحه نمایش و من هنوز دمیده, دور," او گفت:.) اما در زندگی روزمره از قرار دادن فیلم در دن خود را به او اشتیاق برای سینما. "از همان صندلی در همان صفحه در هر روز روند خود را می شود کمی ضد عفونی کننده," او گفت:. "شما نمی توانید حتی رفتن به فروشگاه فیلم و صحبت کردن با یک دختر-الاغ و یا پسر مورد واقعا مبهم کره جنوبی, سینما, شما باید به تماشای."

جنکینز می کند فکر می کنم سینما باز خواهد گشت زمانی که بحران فروکش—"ما تغییر خاصی در شیوه, شاید, اما در نهایت آنها را" -- اما گفت که در حالت عادی ممکن است یک سال و نیم برای رسیدن به و وجود خواهد داشت افرادی که نمی توانند خود را پرداخت اجاره ... ما می رویم به درمان آنها با انسانیت و یا در حال رفتن به مجازات آن دسته از مردمی ؟ آن را به زمان می برد اما فیلم در اینجا خواهد بود." در زیر توصیه های خود را برای فیلم های جدید و قدیمی است که بیننده می تواند فرار به آنها به عنوان منتظر تئاتر برای بازگشت به زندگی است.


بری جنکینز را قرنطینه فیلم, لیست

اواسط ماه اوت ناهار (2008) به کارگردانی جیانی Di Gregorio)


فیلم: این نور ایتالیایی کمدی-درام شرح زیر است مردی که شروع به مراقبت از خود و همسایگان بستگان سالمند در طول فصل تعطیلات مشغول به عنوان یک راه برای پرداخت بدهی های خود را.

جنکینز یادداشت: "من [تفکر] در مورد ایتالیا در طول این بحران و این کوچک بود فیلم من دیده بودم سال پیش. آن را شگفت انگیز ترین کوچک فیلم کارگردان اولین نویسنده این فیلم Gomorrah. این 75 دقیقه آن را در آمازون نخست, و آن را فقط لذت بخش است. آن را احساس می کند مانند یک مینی کشف. اواسط ماه اوت ناهار امکانات [سالمندان] بازیگران است که بسیار آسیب پذیر به [انجام] در حال حاضر پس از آن تلخ و شیرین اما این دوست داشتنی برای دیدن بازیگران لذت بردن از خود و پیشرفت در هنر و صنعت خود."

سازمان دیده بان آن را در: آمازون نخست


سلاه و پیک (2019 به کارگردانی Tayarisha Poe)


فیلم: Tayarisha پو اولین ویژگی این است که در یک مجموعه معتبر در ساحل شرقی مدرسه شبانه روزی که در آن گوکچه تابستان در تلاش برای حفظ کنترل بر خود آرزو اجتماعی گروه پیک.

جنکینز یادداشت: "آمازون بوده است جفت شدن با محلی شراب مغازه ها و رستوران ها و ایجاد برو بسته است که مردم می توانید غذا خوردن و نوشیدن در خانه های جدید در premiere هر شب جمعه. من برای گرفتن این فیلم گوکچه و پیک, در جشنواره, و آن را هرگز کوچک انتشار. شب آن را به نمایش در آمازون لولو و من باز یک بطری شراب و یک شام نشان داد و ما رفت و پشت در اتاق و روشن کردن چراغ. و آن را احساس مثل این است که دو فرد مخاطب است اما ما در مراسم افتتاحیه! من عاشق این فیلم است. آن را با صدای بلند صحبت می کند به مانند یک تجربه خاص و پرنیان منحصر به فرد است. آن را پیدا کرده اند و مخاطبان در انتشار, اما من می توانید صدای جیر جیر در مورد آن شما می توانید به عنوان خوانده شده توییت و بلافاصله بار این فیلم است. که قدرتمند است به عنوان جهنم است."

سازمان دیده بان آن را در: آمازون نخست


20th Century Fox Film Corp. / اورت مجموعه
سولاریس (2002) به کارگردانی استیون سودربرگ)


فیلم: اقتباس از استانیسلاو لم رمان است که در آن روانشناس کریس کلوین است فرستاده شده به یک کنترل از راه دور ایستگاه فضایی در مدار یک سیاره مرموز که در آن او برخورد هر دو آشفته خدمه و یک چشم انداز از همسر مرده اش است.

جنکینز یادداشت: "لولو شده اند و من تماشای چیزی است که یا من دیده ام و او را ندیده است و یا او را دیده و من دیده نمی شود. با این من لولو 'آیا شما آماده برای طولانی ترین صد دقیقه فیلم شما تا کنون دیده ام در زندگی خود را?' اما من شخصا احساس می کنم مثل آن را یک شاهکار است. من در مدرسه فیلم هنگامی که آن بیرون آمد و من احتمالا رفت و دیدم آن شش بار در تئاتر است. جو و لحن فوق العاده هستند. تصاویر و رنگ ها و امواج نور در آن فیلم آنقدر موضوعی احساسی و شاید سودربرگ از آنها بدم میاید این—اما از لحاظ معنوی و خاطره انگیز.

"اگر آن را یک فیلم علمی تخیلی آن را در مورد این بسیار ساده احساسات و عواطف انسانی بین Chris [جورج کلونی] و همسرش, Rheya [Natascha McElhone]. نهایی استدلال آنها که در آن شما را در درک آنچه را شکست و آنها را از هم جدا] آن را بسیار احشایی. در یک لحظه من فکر کردن در مورد فیزیک نظری و محدودیت های زمان و در لحظه ای دیگر من گرفته به برخی از سنگین ترین لحظات من تا به حال در روابط شخصی. من نمی توانم بگویم من دوستان خوب با استیون اما من او را می دانم, و هنگامی که من نیاز به مشاوره من رسیدن و او همیشه به من. من خود را تیراندازی اسکریپت از سولاریس; این یکی از چند فیلم در واقع او نوشت: اما او فقط نمی خواهد در مورد آن صحبت کنید! این یک کویر-جزیره فیلم برای من است."

سازمان دیده بان آن را در: Starz


Oslo, August 31st (2011 به کارگردانی Joachim Trier)


فیلم: یک مرد دوره نقاهت بعد از اعتیاد به مواد مخدر در اسلو برگ درمانگاه نوتوانی را امتحان کنید و پیدا کردن یک کار جدید در مواجهه با دوستان قدیمی و جدید و مبارزه با وسوسه سابق خود و شیوه زندگی است.

جنکینز یادداشت: "آمازون است که تمام این کانال ها از جمله رشته آزاد کانال بنابراین لولو و من bopping در اطراف و پیدا Oslo, August 31st. این چیزی که در مورد تماشای در خانه ما قرار داده و آن را در انتظار برای تماشای 5 یا 10 دقیقه به خاطر ما خسته بودند و تماشا کل چیز لعنتی! سپس ما را در [کوشا را پیگیری فیلم] بلندتر از بمب. اسلو است فقط یک شاهکار است. آن را غم انگیز, بله, اما آن را شانه نمی کند. در حال حاضر من می ترسم بین احساس خوب همه چیز و چیزی مانند اسلواست که در همه. این defeatist به عنوان جهنم در برخی از راه. اما آن را با چنین شور و نشاط آن را یکی از آن دسته از فیلمهایی است که فقط در مورد زندگی واقعی است."

سازمان دیده بان آن را در: معیار کانال


Sony Pictures Classics / اورت مجموعه
این شرکت (سال 2003 به کارگردانی رابرت آلتمن)


فیلم: مجموعه ای در این شرکت از شیکاگو Joffrey, رقص باله, این پشت صحنه در نگاه رقصنده طراحان و ستاره حفاری به کار خسته کننده از حد عالی رساندن یک هنر و صنعت و پاداش است که می آید با آن است.

جنکینز یادداشت: "من تا به حال دیده می شود این در یک زمان بسیار بسیار طولانی اما من به خاطر داشتن چنین خاطرات خوشی از آن زمانی که آن بیرون آمد. مانند سولاریس, آن, عمده, عمده مدیر ترجمه بسیار خاص در جای خود بسیار خاص و حرفه. وجود دارد چیزی است که [در مورد خود فیلم] احساس می کند که رزونانس چون من می خواهم به قادر به انجام آنچه که من انجام [سینما] و در حال حاضر تحت COVID بسیاری از ما نمی تواند. بنابراین آن را بزرگ برای دیدن این مبتنی تصویر از این رقصنده, زندگی چنین عجیب و غریب زندگی اما با توجه به این فضا به کشف هنر خود را. من فقط می خواهم به تماشای همه دلتنگ, آرام, سودا گه در حال حاضر."

سازمان دیده بان آن را در: Crackle


قطار به بوسان (2016 به کارگردانی Yeon Sang-ho)


فیلم: آخرالزمان انسان زنده به طور ناگهانی می شکند در کره جنوبی ensnaring مسافران یک قطار در راه به شهر بوسان.

جنکینز یادداشت: "این لولو را توصیه. من تا به حال آن را دیده اما این واقعا عالی بود—من پشت در اتاق که در آن ما به تماشای جیغ و فریاد. آن را حمل و نقل ما در راه! ما چراغ خاموش لذت بردم پرش می ترساند. سپس لولو می خواستم برای رفتن حتی بیشتر پایین سوراخ خرگوش پس ما به تماشای انیمیشن prequel سئول ایستگاه [همچنین کارگردان Yeon] و حیرت انگیز بود. اگر ما در قرنطینه من نمی ممکن است قادر به ایجاد زمان به تماشای آنها را به پشت, اما ما هیچ چیز اما زمان در حال حاضر."

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


Stalker (1979 به کارگردانی آندری تارکوفسکی)


فیلم: آندره تارکوفسکی sci-fi شاهکار می بیند یک شکل عجیب و غریب به نام "استاکر" پیشرو یک نویسنده و استاد به ممنوع و متروک "منطقه" که در آن یک اتاق ظاهرا وجود دارد که می تواند تحقق هر میل.

جنکینز یادداشت: "من سعی می کنم به تماشای چیزهایی که من چیزی اما با راه آهن زیرزمینیکه سخت بود چرا که تولید 112 روز است مانند 10 لعنت ماه. تنها چیزی که من به خودم اجازه به سازمان دیده بان شد استاکر. من زود از خواب بیدار شد در تولید و فکر کنم نیاز به سازمان دیده بان استاکر دوباره. این نوع از فیلم است که نشسته است در پشت سر خود را. من شوکه شده بود در چه مربوطه که فیلم به این سری ما ساخت. من نمی تماشای آن را هر هفته اما من قطعا تماشای آن را چند بار در طول دوره تولید. ما تیراندازی در جنگل در انواع مختلف آب و هوا ، سفر کورا شخصیت اصلی از راه آهن زیرزمینیبه یاد من بسیار کمی از سفر شخصیت اصلی در Stalker."

سازمان دیده بان آن را در: معیار کانال


هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه (2020 به کارگردانی الیزا Hittman)


فیلم: جنکینز که یک تهیه کننده اجرایی در Eliza Hittman جدید فیلم که به شرح زیر در پنسیلوانیا است که در سفر به نیویورک به سقط جنین.

جنکینز یادداشت: "این فوق العاده قدرتمند فیلم که واقعا مربوط است راست, در حال حاضر, چرا که حتی در طول همه گیر سقط جنین را تحت محاصره است. الیزا یک فیلمساز است که بسیار خاص و زیبایی. که زیبایی ایجاد یک تجربه خاص. در یک دنیای کامل هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه بسیار کوچک فیلم' است که می تواند دیده می شود در بزرگترین صفحه نمایش ممکن است و البته آن را در ساندنس و برلین. اما در حال حاضر هیچ فیلم و تئاتر. صفحه نمایش بر روی دیوار ما در جیب ما بر ما نظارت. آن جایی است که این داستان بود.

"در سمت تلنگر, من به یاد داشته باشید ساخت مهتاب و گفته بودند دوستان از دوستان که احساس نمی راحت خواهید به آن را ببینید در تئاتر به دلیل تم آن پرداخته است. با هرگز به ندرتبسته در جامعه زندگی می کنند شاید کسی احساس نمی راحت رفتن به تئاتر را به دیدن این فیلم در حال حاضر می تواند شرایط را دیکته کند که در آن آنها آن را ببینید. آن را در هر خانه در حال حاضر با یک اتصال به اینترنت در سراسر امریکا است. همیشه وجود دارد یک پوشش نقره ای. ابر تاریک پوشش نقره ای."

اجاره آن در تمامی سیستم عامل ها

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de