بهتر پاییز امکان پذیر است

ایده های کشورهای با نرخ پایین از این ویروس در یک موقعیت برای بازگشایی مدارس شهریور ماه—اما آنها باید بسیار

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
دن Kitwood / گتی

Sirens را آرام در شهر نیویورک است. هر هفته من, شوهر, پرستار پزشک گزارش کمتر از بیماران در آینده برای COVID-19 انجام شد. ما در وحشت تماشا آریزونا و تگزاس و فلوریدا تجربه عواقب ناشی از هدر دادن زمان آنها تا به حال برای جلوگیری از شیوع. دوباره تخت ICU را پر کنید. در جنوب شرق, در مقابل, مورد شمارش در حال سقوط است. در ژوئن 30, ماساچوست, گزارش صفر COVID-19 مرگ و میر.

آنچه که باید این دولت انجام دهد در حال حاضر ؟ ماساچوست در حال حرکت رو به جلو با بازگشایی کسب و کار و به رغم داخل سالن ناهار خوری شده متوقف شد در شهر نیویورک در شمال شرقی فرمانداران اهداف به نظر می رسد بی وقفه تجاری هدایت می شود. رهبران دیدن اقتصادی رنج های آینده اگر دولت فدرال نمی کند و نیروی تازه دادن به حمایت از کارگران و خانواده به عنوان فدرال همه گیر بیکاری کمک به پایان می رسد در جولای 30. با اولویت بازگشایی کسب و کارهای کشورهای در حال هدر رفتن یک فرصت برای اطمینان بهتر پاییز برای کودکان و خانواده ها است.

این البته اشتباه است. به جای سرعت رو به جلو با بازگشایی خود را در اقتصاد این کشورها باید به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای بازگشت به مدرسه ممکن است در پاییز و به خصوص برای کودکان. این باید اولویت شماره 1 و تمام دیگر "بازگشایی" قصد دارد باید جریان از آن است. این به این معنی نگه داشتن مورد فقره از این ویروس به عنوان کم که ممکن است از طریق کسب و کار بسته شدن (با کمک بیکاری و محرک را جبران کند) و نیاز جهانی ماسک پوشیدن.

در آغاز همه گیر ما ساخته شده یک trade-off: فداکاری مدرسه و مهد با زنان بیشتر چیدن تا شل برای سلامت عمومی است. با کمی شناخته شده در مورد COVID-19 و دانستن است که بسیاری از دیگر بیماری های تنفسی در حال گسترش, کودکان, این, سخت, ناعادلانه, اما مناسب و معقول اضطراری مقرون به صرفه. در شمال شرقی این فداکاری در کنار تلاش های مراقبت های بهداشتی و ضروری کارگران و بیکاری میلیون ها نفر—که تمام شده اند به عهده نامتناسب با مردم رنگ—منجر به موفقیت رانندگی را مورد شمارش.

اما همه این پیشرفت می تواند معکوس شود اگر ما همچنان بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده. شلوغ کافه ها و مغازه ها به معنای موارد احتمال افزایش دوباره. و چون از راه این ویروس خاص کار می کند, ما نمی خواهد می دانم که ما یک فاجعه در دست ما تا آن را خیلی دیر به تعمیر همه چیز به راحتی و بسیاری از مرگ خواهد شد. در میان این مدارس در سراسر کشور به نظر می رسد به واقع نسبت به بازگشایی در پاییز با پیوستن به دقیقا آنچه را که آنها انجام داده اند در گذشته COVID-19-سبک. که به طور معمول به معنی مدرسه به عنوان ما آن را می دانم—اما "هیبرید" با دانش آموزان در مدرسه کلاس های پاره وقت و آنلاین و پاره وقت از خانه. این ما را حفظ می کند تقاضا برای مادری قربانی می کند و در نظر گرفتن نیازهای مختلف و خطرساز توسط دانشجويان سن.

از زمان شروع این بیماری همه گیر شواهد پدید آمده است نشان می دهد که کودکان در کاهش خطر ابتلا COVID-19 هستند و منبع اصلی گسترش است. اما هیچ سناریو صفر است-خطر و اگر چه کمتر احتمال دارد کودکان می تواند در انتقال بیماری به بزرگسالان است. ما می توانید استفاده از کودکان را نسبتا کاهش خطر تنها با نگه داشتن جامعه انتقال نرخ پایین و اجرای یک تماس-سیستم ردیابی.

فرد در آموزش و پرورش بسیار مهم است برای بسیاری از دلایل. دانش آموزان در مدرسه مجازی پایین نمرات آزمون و کمتر احتمال دارد به دبیرستان فارغ التحصیل و شواهد می آید از برنامه ریزی های مجازی تحصیل. نتایج اضطراری آموزش آنلاین ممکن است بدتر است. مدارس ارائه حیاتی اجتماعی-حمایت عاطفی و ایمنی-net سیاست, مواد غذایی و دسترسی به مراکز بهداشت و ماشین لباسشویی. مدارس کمک به تشخیص کودک آزاری و غفلت است. مجازی جایگزین خطرات تشدید نابرابری مانند دسترسی به دستگاه قابلیت اتصال به اینترنت مکان های آرام برای کار و بزرگسالان برای کمک به کودکان در ماندن در کار است. مشکلات بزرگترین هستند برای کودکان: آنها را در معرض خطر از دست دادن یادگیری در یک دوره کلیدی برای یادگیری چگونه به خواندن هستند و کمتر قادر به آنلاین تعاملات اجتماعی و نیاز به نظارت بیشتر در خانه است. مدرسه مهم است که برای مشاغل و سلامت عقل از پدر و مادر است. بسیاری از کارگران ضروری باید کار خارج از خانه و نیاز به مدرسه برای کمک به مراقبت از کودکان خود را.

بازگشایی مدارس با موفقیت نیاز به انتخاب های دشوار و سخت ترین, شاید این است: ما نمی خواهد بود قادر به بازگشایی برای همه کودکان است.

وجود دارد محدودیت. اولین معلمان و کارکنان باید قادر به انتخاب کردن از فرد در مدرسه اگر آنها و یا خانواده خود را یک خطر سلامت. این محدود کردن تعداد کارکنان موجود است. اما یک فرصت برای انتخاب کردن همراه با مناسب برنامه ریزی برای بازگشایی که اولویت سلامت کارکنان هم اخلاقی و لازم برای کارکنان فروش در. دوم, نوجوان ممکن است بیشتر شبیه به بزرگسالان نسبت به کودکان خردسال وقتی که می آید به بیماری گسترش یافته است. این محدودیت که دانش آموزان می توانند با خیال راحت به ارمغان آورد بازگشت به مدرسه.

که در آن ظرفیت محدودیت های جلوگیری کامل بازگشایی و واضح است تفاوت در خطر نیازهای یادگیری و نظارت مورد نیاز توسط سن وجود دارد یک نتیجه روشن است: بچه های کوچک ، مدارس ابتدایی باید بازگشایی گسترش در سراسر ساختمان مدرسه و زمینه را (تا زمانی که آب و هوا اجازه). با توجه به یادگیری شدید نیازهای دانش آموزان با ناتوانی و مشکل از آنلاین گزینه های متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان با نیازهای ویژه نیز باید در اولویت قرار دارند برای فرد حضور و غیاب.

ابتدایی-دانش آموزان باید اختصاص داده شده به ساختمان مدرسه نزدیک به خانه خود را برای به حداقل رساندن زمان صرف شده در حمل و نقل. هدف در گسترش, گسترش ابتدایی-دانش آموزان مدرسه در سراسر دانشگاه است نه وادار کردن دانش آموزان به فاصله از یکدیگر اما به حداقل رساندن بالغ به بالغ تعاملات بیشتر در معرض خطر برای COVID-19 گسترش یافته است. کلاس های درس باید پایدار گروهی از کودکان و بزرگسالان چرخش به کلاس به طوری که اگر تماس ردیابی لازم است تماس نزدیک اتفاق می افتد در یک "حباب". برای حمایت از بازگشت دانش آموزان به مدارس با نیازهای مختلف آموزش کوچک-گروه درسی با AmeriCorps-سبک برنامه ارائه هر دو یک در یک برای جلب توجه دانش آموزان و شغل برای افراد جوان باید تقویت آموزش کلاس درس است.

حرکت نزولی این است که اکثر مدارس متوسط و بالا نیاز به آنلاین به جز در شخص خدمات برای دانش آموزان با نیازهای ویژه. این سخت است واقعا سخت است. همه وسط و بالا-دانش آموزان نیاز است که می تواند فقط در مدرسه بهينه در محیط یادگیری و دسترسی به مدرسه خالص ایمنی و تعامل با همسالان. اما اولویت بندی کلاس های جوان بیش از آنهایی که مسن تر می شناسد واقعیت COVID-19 ناعادلانه بار که داشتن بچه ها در خانه و مکان در زنان و ظرفیت محدودیت های که کامل بازگشایی غیر ممکن است.

به این پیشنهاد امکان پذیر است ما نیاز به سازماندهی مجدد آموزش در بالا نمرات. ما باید تجارت هنجار فردی معلمان در انزوا مشغول به کار جمعی و برنامه ریزی است. برای خانواده هایی که کمبود و یا انتخاب کردن از فرد گزینه متحده کنسرسیوم از مناطق آموزش و پرورش و مدارس باید ارائه متمرکز آنلاین-برنامه های آموزش برای تمام نمرات از جمله از راه دور گزینه برای کلاس های ابتدایی و پایه ای به طور کامل آنلاین یادگیری برای بالا نمرات. ما نباید دوباره چرخ در هر ساختمان مدرسه که معلمان می تواند تمرکز بر حمایت از دانش آموزان است.

یک زیر مجموعه از بالا-درجه معلمان باید تمرکز بر تولید محتوا برای این سیستم عامل آنلاین و بقیه معلمان باید همسان به گروه های دانشجویی برای ارائه به فردی مربیگری و تدریس خصوصی. Reimagining آنلاین آموزش و پرورش در این راه خواهد کاهش برخی از خواسته های پدر و مادر (دفعات بازدید: مادران) به مدیریت متوسط و بالا مدرسه یادگیری و بهبود تجربه برای دانش آموزان است. برخی از معلمان را برای تدریس به خارج از معمولی درجه و یا موضوع برای پوشش دانشکده که آموزش نمی تواند در فرد به دلیل خطرات بهداشتی. و برای کاهش درد و رنج از دانش آموزان که از دست دوستان خود را و مبارزه آنلاین, مناطق پیشنهاد می های کوچک و فعالیت های گروهی برای tweens و نوجوانان هر جمعه دیگر (تا عمق تمیز می تواند رخ دهد در طول تعطیلات آخر هفته) و کودکان در خانه بمانند آن روز به طوری که وجود دارد این است که فضای کافی.

خانواده نیز نیاز به تجارت برخی از فردگرایی به صورت جمعی. محرومیت پزشکی استثنا بزرگسالان باید نیاز به پوشیدن ماسک در افت و وانت. کودکان باید واکسینه شود برای تمام بیماری ها اگر از نظر پزشکی ممکن است از جمله آنفولانزا شات. (معمولی اجتناب از بیماری های دوران کودکی به معنی احتمال کمتر از یک کوروناویروس "ترساندن" است که معلوم می شود آنفولانزا و همچنین حفاظت از کودکان از بیماری های دوران کودکی.) خانواده هایی که نمی توانند با رعایت این قوانین باید با استفاده از گزینه آنلاین.

حتی این بخشی از بازگشایی نمی خواهد به اندازه کافی به طور کامل پشتیبانی از نیازهای کودکان. ما نیز باید تمرکز و صندوق جبرانی برای حمایت از کودکان در حال حاضر و در آینده مانند تعطیلات آکادمی تابستانی مدرسه و تدریس و همچنین به عنوان دانش آموز مشاوره.

این تحول نیاز به بودجه کافی. مدارس روبرو هستند عمیق کاهش بودجه به دلیل از دست دولت مالیات بر درآمد. اگر یک واکسن به نظر می رسد فردا, مدارس هنوز بحران مالی. با بودجه متوازن نیاز متحده نمی تواند گام: تنها دولت فدرال می تواند قرض گرفتن بودجه لازم است. دولت فدرال باید اولویت بندی طرح کمک مالی به مدارس و مراقبت از کودکان مراکز که هر دو پوشش شکاف بودجه و فراهم می کند بودجه اضافی برای مدیریت نیازهای ویژه آموزش کودکان در طول یک بیماری همه گیر.

در برخی از اماکن در حال حاضر در بحران حتی این تغییر بازگشایی طرح ممکن است نا امن. به جای تمرکز باید بر کاهش جامعه گسترش و مراقبت از بیمار. یک جایگزین برای این مناطق خواهد بود برای به تاخیر انداختن شروع مدرسه و طرح در دیگر سال تحصیلی. کامل مدرسه بازگشایی ممکن است در کم تراکم مناطق با کمی جامعه انتقال است. کلیدی در اینجا این است که انعطاف پذیر مبتنی بر جامعه انتقال و, اگر در مواجهه با یک وضعیت که در آن همه دانش آموزان می توانند با بازگشت به اولویت بندی دانش آموزان جوان و کسانی که بیشترین نیاز.

بسیاری از این پیشنهاد ممکن است دشوار به درک—اولویت کودکان بیش تر تغییر فرهنگ مدرسه—اما جایگزین است و نه بازگشت به حالت عادی. چند جوامع به رسمیت شناخته اند و اعلام برنامه های شبیه به آنچه من پیشنهاد می کنم در اینجا.

این سقوط خواهد شد عجیبترین بازگشت به مدرسه در حافظه و اگر ما همچنان به بازگشایی کسب و کار به عنوان برنامه ریزی شده آن را به خوبی ممکن است همه آنلاین. که با توجه به این پیشنهاد و یا هر گونه دیگر ما باید مقایسه آن با واقعیت به جای تفکر جادویی در مورد بازگشت به مدرسه چه بود در ماه فوریه است.

روز دیگر من ایستاده بود جلوی آینه و برش مو خود من. در ماه گذشته ما دستور داد در از مورد علاقه ما محله رستوران برای یک شب تاریخ در صفحه اصلی. من خیلی دوست دارم به این تغییر. اما اگر در انتخاب بین کوتاه کردن مو و بازگشایی مدرسه برای ما همسایگان کودکان و مراقبت روز برای من انتخاب کودکان است. اگر در انتخاب بین یک نوشیدنی در نوار و حمایت از زنانی که در حال تلاش برای مدیریت حرفه ای و پدر و مادر در طول یک بیماری همه گیر من زنان را انتخاب کنید. اجازه دهید ما پررنگ باشد با هم و توقف بازگشایی اقتصاد—را انتخاب کنید و بازگشایی مدارس و بهتر پاییز برای خانواده های ما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب