سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذاران توضیح می دهد که چرا این زمان متفاوت است

عقیق Tometi با او زندگی می کند مسائل موسسان Patrisse Cullors و آلیشیا Garza در یک مراسم اعطای جوایز در سال 201

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399
Opal Tometi Patrisse Cullors and Alicia Garza accept an award.
عقیق Tometi با او زندگی می کند مسائل موسسان Patrisse Cullors و آلیشیا Garza در یک مراسم اعطای جوایز در سال 2016.منبع عکس توسط Kevork Djansezian / زرق و برق / گتی

در سال 2013 سازمان دهندگان جامعه عقیق Tometi, Patrisse Cullors و آلیشیا Garza آغاز شده سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنچه در آغاز به عنوان یک برچسب در پاسخ به Trayvon مارتین مرگ تبدیل شد به یک پدیده در سراسر کشور با تظاهرات در پاسخ به قتل آفریقایی-آمریکایی ها و فصل ها در سراسر کشور است. در حال حاضر پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس و یک هفته در سراسر کشور تظاهرات به حدی نهان در نیم قرن سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک بار دیگر بزرگترین داستان در کشور است.

روز سه شنبه بعد از ظهر من صحبت با تلفن با Tometi که توصیه تعدادی از رهبری سازمان و قبلا به عنوان مدیر اجرایی, سیاه, داد فقط برای مهاجرت. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس را شکل داده است واکنش آمریکا به تظاهرات و چه در آینده برای زندگی مهم است.

چگونه این تظاهرات متفاوت از آنچه قبل از آمد و چرا شما فکر می کنم آنها متفاوت از آنچه قبل از?

در حالی که ما می بینیم که بسیاری از خشم و خشم و سرخوردگی را برانگیخته بود توسط وحشیانه قتل جورج فلوید, آن را نیز برای من روشن است که ما نشسته است در خانه ما مرور گیر برخورد با عزیزان بودن بیمار برخورد با یک معامله بزرگ از ترس و نگرانی در مورد آنچه روز آینده برگزار خواهد شد. ما میلیون ها نفر از افرادی که شغل خود را از دست داده و در زمینه بیکاری و زندگی چک چک و دست به دهان و به اعتقاد من آنها فقط به طور کامل تغذیه و کاملا در کنار خود را با غم و اندوه و نگرانی و ناامیدی از آنجا که دولت به نظر نمی رسد به یک برنامه عمل است که با وقار و جامع و به دنبال آدرس اصلی نگرانی که آمریکا به طور متوسط است.

و بنابراین باور من و به نظر من از این اعتراضات این است که آنها متفاوت هستند زیرا آنها مشخص شده توسط یک دوره است که عمیقا شخصی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و ساکنان ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا است که آنها را حساس تر و یا حساس به آنچه در جریان است. افرادی که به طور معمول باید در کار بوده در حال حاضر زمان برای رفتن به یک اعتراض یا تجمع و از آن زمان به فکر می کنم در مورد اینکه چرا آنها مبارزه کرده اند, بسیار, و آنها در حال تفکر در واقع این درست نیست و من می خواهم و من این توانایی را به زمان حال و نگرانی های من شنیده می شود. بنابراین من فکر می کنم آن است که به طور قابل توجهی متفاوت از نظر حجم از مطالبات ما در حال شنیدن. مردم کاملا بلند کردن نام مانند Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و جورج فلوید, اما من فکر می کنم آنها بسیار به وضوح در خیابان برای خود و اعضای خانواده خود را به دلیل آنها نمی دانند که در آینده است و آنها نیز در مورد واقعیت های اقتصادی است که آنها با آن مواجه هستند.

جالب است که پاسخ خود را متمرکز بسیار کمی در عدالت کیفری به طور خاص. آن است که فقط جنایی-مسائل عدالت شده برای همیشه لطفا برای و به این ترتیب این چیز اضافی مورد نیاز است وجود دارد چیزی متفاوت در مورد راه جامعه است که در واکنش به جنایی-عدالت بی عدالتی در سال 2020?

من کاملا فکر می کنم مردم نگران هستند با خشونت پلیس. اجازه دهید من را که کاملا روشن است. ما شده اند به مبارزه و دفاع برای جلوگیری از یک جنگ در سیاه و سفید زندگی می کند. و این است که چگونه ما آن را ببینید—این یک جنگ است در زندگی. و مردم درک کنند که این سیستم با تمام انواع نابرابری و بی عدالتی و ضمنی تعصب و فقط آشکار نژادپرستی تعبیه شده است در راه است که پلیس انجام شده است در این کشور—و هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم از لحاظ تاریخی تاسیس شد و به عنوان یک برده گشت. تکامل از پلیس بود و ریشه در آن است. مردم تشخیص دهند که. پس از سرخوردگی خود را کاملا در مورد پلیس و جنایی-سیستم عدالت حکم بزرگ و نژادی ابعاد آن و آن کشنده تاثیر را در جوامع ما.

اما من می گویند که وجود دارد چیزی در مورد شرایط اقتصادی در علاوه بر این به نیروی کشنده ما شاهد هر روز که باعث می شود این لحظه احساس های مختلف که در آن مردم در حال ساخت انواع مختلف خواسته است. ما انجام بسیاری از کار با این حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و تعدادی از سازمان ها و افراد و رهبران متفاوت که بخشی از آن تشکیل شده اند خواستار defunding از پلیس یک مهلت قانونی برای اجاره یک مهلت قانونی برای وام های مسکن و آب و برق. ما باید به مردم آب و برق خاموش—نور خود را آب خود و فقط نیازهای اساسی است که مردم دارند.

بنابراین خواسته های ما نیز بازتابی از این واقعیت است که زمانی که ما شروع به سیاه زندگی مهم نبود تنها در مورد خشونت پلیس و قتل فراقضایی. بود که یک جرقه نقطه, اما آن را بسیار عمدی برای ما به بحث در مورد راه هایی که سیاه و سفید زندگی می کند در حال برش های کوتاه در سراسر هیئت مدیره. شما می توانید بحث در مورد کیفیت زندگی ما از نظر مسکن و آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی و سیستم های همه گیر و آنچه که ما شاهد وجود دارد. بنابراین برای ما این بوده است جامع تر از فقط جنایی-قضایی و پلیس. آن را بزرگتر از آن است.

مهم است که یک برنامه خاص است که شنیده می شود از معترضان یا این است که این کار از افراد دیگر است ؟

یک برنامه خاص مانند ؟

مردم در تظاهرات با علائم مثال خاص اصلاحات.

شما می دانید, من فکر می کنم این مهم است که ما به آن نوع از همه چیز, اما من نیز بر این باورند که آنچه که ما شاهد در حال حاضر باز تا تصورات جایی که مردم شروع به فکر می کنم بیشتر expansively در مورد چه راه حل می تواند باشد. ما باید راه حل های ما. ما می خواهیم از حقوق معترضان به احترام. ما می خواهید یک سرمایه گذاری از پلیس و سرمایه گذاری در جوامع است. ما خواستار تسکین فوری برای جوامع ما است. ما می خواهیم جامعه کنترل. ما می خواهیم برای پایان دادن به این جنگ علیه مردم سیاه و سفید. بنابراین ما در حال روشن در ما خواسته و ما باید مطالبات برای هر شهرستان پس از هر شهر منحصر به فرد خود را از خواسته های به خصوص در شهرستانها که بسیار فعال هستند در این اعتراضات در حال حاضر. شما را ببینید که محلی برگزار شده است کار بر روی زمین و در حال حاضر به حال خود گزارش و مجموعه ای از سیاست و بنابراین آنچه که ما به دنبال انجام دهید این است که تقویت آن.

من را دیده اند آفریقایی-آمریکایی فعالان می گویند دو چیز را در مورد تظاهرات در حال تبدیل شدن بیشتر خشونت—و در این مورد منظورم خشونت از پلیس. برای اولین بار است که صحبت کردن در مورد این است که انحراف از آنچه واقعا مهم است که آن بد است و طول می کشد توجه به دور از صلح آمیز اکثریت. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن گفتگو ؟

من فکر می کنم که گفتگو پیچیده است و به طور کلی, من فقط می توانم در برابر از دست دادن زندگی و از دست دادن اموال. من حتی نمی تواند نگه داشتن آن دو در همان راستا و من فکر می کنم بیش از حد ما را دیده اند که اتفاق می افتد. ما تا به حال این گفتگو که در آن ما در حال conflating واقعیت بسیار متفاوت و عامل از ارزش های مختلف سیستم است. بنابراین برای من این است که چگونه به نظر من و بسیاری از همکاران من و همسالان به عنوان به خوبی به عنوان مربی مشابه views. ما واقعا تمرکز بر چگونه برای به دست آوردن خواسته های ما و ماندن متمرکز بر نکته اصلی است که مردم و ما می خواهیم به ارزش عشق ما از مردم بر اموال.

پرسیدم چون من می خواستم به شما برای ذخیره کردن آنچه defunding پلیس نگاه می خواهم در عمل است. علاوه بر این, من میخواستم بدونم که اگر شما فکر می کنم که تقاضا سخت تر فروش اگر همه چیز به نظر می رسد مردم به خارج از کنترل است.

بودجه خود را بیش از حد پف کرده. و ما می توانید ببینید که این در بسیاری از, اما من فکر می کنم بیشتر نمادین راه—و نه حتی نمادین این مواد هستند که ما آنها نظامی هستند و ما تمام تجهیزات آنها شده اند قادر به پخش کردن یک شبه و یا در ساعت است. بنابراین ما می دانیم که آنها یک مقدار گسترده ای از منابع است.

زمانی که ما برای اولین بار شروع به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در مورد یک یا دو سال به خلقت خود من با برخی از رفقا در نیویورک و ما مشغول به کار در این کمپین به نام "ایمنی فراتر از پلیس." نیویورک شهرستان, دولت, بود, گفته شد که آن را به اختصاص یک صد میلیون دلار برای یک هزار و جدید افسران پلیس. و من اینجا هستم, B. L. M. co-founder, در, پاشنه, از قتل اریک گارنر با خودم فکر چگونه این مردم در حال رفتن به از بند باز کردن و حتی بیشتر افسران پلیس در جوامع ما هنگامی که به وضوح ما شاهد است که به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ این overpolicing تا حد زیادی از جوامع فقیر که تا حد زیادی مردم رنگ به دلیل فقر racialized در این کشور به این معنی است که ما در حال آنهایی که در تعامل با اجرای قانون ، و با این همه تعصب نژادی البته ما این خشونت و این قتل است.

و بنابراین ما شروع به این کمپین برای اعضای جامعه واقعا درگیر در این گفتگو در مورد چگونه به نگه داشتن خود را امن بدون overreliance در اجرای قانون است. و آنچه ما به این نتیجه رسیدند این است که ما نیاز به مددکاران اجتماعی. ما باید از این منابع برای رفتن به اجتماعی ما کارگران و معلمان است. ما باید آن را به رفتن به مدارس ما. ما خیلی دوست دارم روانی-بهداشت حرفه ای زمانی که ما برخی بحران ها در جوامع ما. ما می خواهم به یک اتهام زمانی که ما پرش گردان زیرا ما اصلا پول برای بلیط مترو و مشاغل برنامه ها برای جوانان ما در طول تابستان است. مردم بسیار خلاق و آنها دقیقا می دانستند آنچه را که آنها مورد نیاز است. آن را بسیار آسان برای مردم برای رسیدن به این نتیجه گیری به عنوان به آنچه ایمنی می تواند مانند نگاه.

و بنابراین من می گویم همه این را می گویند که بله یک defunding پلیس به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری در جامعه و من فکر می کنم این کاملا خوب است و ما باید آن را قبل از دیده می شود و ما فقط نیاز به تعداد زیادی از آن. و من فکر می کنم آن است که یک سیلی هنگامی که دولت های محلی دیدن آنچه که اتفاق می افتد با پلیس حوزه و فراتر از آن و هنوز هم می گویند "ما در حال رفتن به تخصیص پول و حتی بیشتر برای این چیزی که واضح است که کار نمی کند." اگر شما تا به حال کار بودند و messing تا این بد و آن را به حال مرگ نتیجه شما خواهد بود از کار اخراج شدند. این معنی ندارد که ما همچنان در این.

نمی دهد من رئیس هر گونه ایده ها.

شما خوب هستید.

باید نقش برای زندگی مهم باشد هر گونه مختلف در حال حاضر از آنچه در آن بود که آن شروع شد ؟

بنابراین در سال 2013 و حتی 2014, ما شروع شد و بیشتر به عنوان یک پلت فرم و فضا برای توسعه جامعه و به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل. در سال 2013, جورج زیمرمن متهم به قتل Trayvon Martin. آلیشیا می نویسد: Facebook post. من به او. من نمی دانم Patrisse اما او قرار می دهد یک برچسب بر روی آن. من خرید نام دامنه. و ما شروع به استفاده از این هشتگ به ما چتر زبان ما به اشتراک گذاری آن با جامعه دیگر سازمان در شبکه ما. و سپس 2014 اتفاق می افتد زمانی که مایکل براون را به قتل رساندند. ما در وضعیتی وخیم و شوکه شده و دیدن افراد مختلف چگونه در فرگوسن در حال ملاقات با یک نظامی نیروی پلیس و که ما را از رفتن دوباره و ما یک زندگی موضوع آزادی سوار. بنابراین صدها نفر از ما بر روی زمین هستند و از آن نقطه ما در توسعه یک شبکه به خاطر مردم بود هی Fergusons همه جا هستند و ما نمی خواهیم فقط به بازگشت به خانه و عمل مانند این بود که یک عمل همبستگی. ما می خواهیم به انجام کاری. و که در اصل ابتدا از شبکه ما.

و آن را همواره تا حدودی غیر متمرکز. ما باید سعی سازه های مختلف, اما ما همیشه می گفت که برق می رود که در فصل های محلی چون آنها می دانند که چه می گذرد و آنها هستند آشنا با زمین. ما فصل هستند منجر شده است. ما تا به حال برخی از آمدن و رفتن. من ایمیل که در آن مردم در حال تلاش برای راه اندازی فصل دوباره, بنابراین همیشه وجود دارد شتاب و نشیب و جریان وجود دارد و به خصوص حرکت هنگامی که وجود دارد یک فاجعه مانند آنهایی که ما شاهد در زمان های اخیر. مردم می خواهید برای ایجاد یک فصل و به پا می خیزند.

اما از آن است که تا حد زیادی هنوز هم همین را می گویند که. وجود دارد فصل در سراسر کشور بسیاری از آنها عملیاتی و انجام خود را در صندوق جمع آوری و خواسته های خود را و سپس آنها را در ارتباط با یکدیگر و دیگر چیز زیبا است. ما تا پایان دیدن که وجود دارد مشترکات و روند در آنچه در جریان است با های مختلف نیروهای پلیس و یا مسائل دیگر. بنابراین برخی از فصل ها بیشتر متمرکز در سیستم آموزش و پرورش. برخی از آنها بیشتر متمرکز بر کار با کارگران جنسی که مورد آزار قرار گرفته. پس فصل های مختلف ممکن است در مورد مسائل مختلف وجود دارد اما این throughline از ارزش نهادن به زندگی سیاه و درک است که ما یکپارچه بودن اما کاملا فراگیر از نظر فصل آرایش.

اگر ما در یک بار-در-یک-فاجعه قرن است که به شدت تحت تاثیر قرار آفریقایی-آمریکایی من صحبت کردن در مورد coronavirus چه ممکن است که برای حرکت به جلو رفتن?

اجازه دهید من فقط به ضرب و شتم و فکر می کنم که چگونه من می خواهم برای پاسخ به این خاطر من فکر می کنم آن چیزی است که وزن همه ما در حال حاضر. راستش من فکر می کنم ما باید به ظاهر بلند پروازانه با خواسته های ما. اما آنها واقعا بلند پروازانه. آنها واقعا فقط پایه. آنچه من بیان اوایل واقعا فقط پایه از آنچه ما می دانیم ما باید نه فقط آنچه که ما می دانیم که ما می خواهیم. ما نیاز به آسیب به توقف در جوامع ما. ما نیاز به آسیب به توان تعمیر. ما باید قادر به این فرصت را به یک زندگی از کرامت و امکان رشد. ما باید تمام کسانی که همه چیز. پس از سرمایه گذاری از پلیس به سرمایه گذاری در جوامع ما این همه احساس مانند هسته و پایه خواسته است. بنابراین ما در حال رفتن به فشار آن.

اما آنچه که ما انجام شده است در موقت—حتی قبل از این تظاهرات و تجمعات—بسیاری از کمک متقابل کار می کنند. سازمان من استفاده می شود به رهبری, سیاه, داد فقط برای مهاجرت—من مدیر وجود دارد و حدود ده سال کار کرده با مهاجران و پناهندگان و آفریقایی-آمریکایی به عنوان به خوبی—مدیر جدید شگفت انگیز است و انجام شده است مقدار زیادی از کار در استفاده از کمک متقابل مدل از جمع آوری منابع توان آن را به پول یا مواد غذایی و یا مهارت های مختلف تعبیه شده در جامعه به طوری که مردم می تواند نشان می دهد تا برای یک دیگر و نگرانی و نیاز ما. و ما در حال رفتن به ادامه دیدن که. من فکر می کنم که یکی از موثر ترین و توانمند سازی راه برای ما برای مقاومت در این لحظه و واقعا عمل خود ما حس مسئولیت. اما ما نیاز به پاسخ دولت. ما در حال حاضر شاهد بیکاری گسترده و ما را در ادامه مطلب ببینید. بنابراین ما نیاز به جامع پاسخ به همه گیر است که در مورد هر دو سلامت و اقتصاد است.

چگونه نگران هستند شما در مورد مسائل مربوط به سلامت در تظاهرات?

نگرانی در مورد این بیماری همه گیر است اما مردم نیز بسیار روشن است که شما می توانید نشستن در خانه و نیز تحت تاثیر این بیماری و یا شما می توانید بیرون بروید و مبارزه برای یک شانس برای یک زندگی پر از عزت و آنها در حال حاضر آن را به خطر است. من فکر می کنم ما باید به نشستن با عمق این لحظه و آنچه در آن واقعا به معنی برای مردم می گویند "شما می دانید آنچه که ما در این بحران بهداشتی در عین حال من نمی توانم به اقامت در خانه من. وجود دارد بیش از حد در خطر است. من می خواهم برای تصمیم گیری آگاهانه و من بیرون رفتن در برابر تمام مشکلات به دلیل آن است که ارزش آن و وضع موجود غیر قابل تحمل است." من واقعا شگفت زده و پس از نقل مکان توسط هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم شجاع که تصمیم به رفتن به خیابان. من در ترس از آنها. آنها آنقدر شجاع و کسانی که مردم کشور ما مورد نیاز است.

شما همیشه می توانید یک ماسک.

و شما همیشه می توانید یک ماسک. و مردم در حال انجام آن است. [می خندد.] و مردم در حال انجام بهترین خود را به امن در این تظاهرات و راه پیمایی. من را دیده اند بسیاری از که و به خاطر آن هستم.

یکی از چیزهایی که من فقط می خواهم به تاکید است که جهان در حال تماشای ما. ما می بینیم این تظاهرات در همبستگی در حال ظهور در سراسر جهان و من دوستان پیام کوتاه با تصاویر خود را در فرانسه و هلند و کاستاریکا و مردم به من نشان داد که آنها در حال نشان دادن تا در همبستگی. مردم واقعا در تلاش برای نشان می دهد در این لحظه برای مردم سیاه و سفید, اما من فکر می کنم آنها نیز آن را انجام می دهند زیرا آنها شده اند دیوانه برای یک دقیقه تقریبا مثل این همه گیر شد یک مکث و آنها قادر به فکر می کنم در مورد آنچه که عدالت مانند نگاه و آنچه در واقع در رفتن آنها شده اند قادر به تأمل در آنچه در جریان است. من فکر می کنم آنها بوده است نه O. K. برای سال های بسیاری از آنها در نهایت گفت: "هی ما می رویم به آن را به خیابان ها و می گویند ما در حال رفتن به نشان می دهد تا در همبستگی با شما."

من همچنین فکر می کنم مردم به دنبال در ایالات متحده و فکر می کنم که ما نمی قادر به یک طرح جامع برای مقابله با این بیماری همه گیر. آنها در حال تماشای چگونه بیش از یک صد هزار نفر کشته شده اند که تا کنون و آنها نیز با دیدن نژادی ابعاد آن است. تقریبا یک سوم از مردم در حال مرگ شده اند و ما تنها سیزده درصد از جمعیت. خیلی از این غیر قابل تصور است اما از آن است که خیره به ما حق. بنابراین من فکر می کنم وجود فشار زیادی که نصب است در این لحظه من فقط امیدوارم که دولت ما بخواهد به انجام کار درست. من فکر می کنم این فقط آغاز است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب