هرج و مرج در هفته برای زنان باردار در شهر نیویورک

پس از برخی از بیمارستان های خصوصی منع زنان از همکاران در حال حاضر در زایمان بسیاری از مادران باردار به سمت چپ

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
Mother and newborn baby boy in the maternity ward.
پس از برخی از بیمارستان های خصوصی منع زنان از همکاران در حال حاضر در زایمان بسیاری از مادران باردار به سمت چپ شهر به دنبال خانه تولد و یا نشان داد تا در فعال زايمان در بيمارستانهای دولتی.عکس توسط جف گیلبرت / Alamy

در اوایل روز شنبه, مارس 22nd, لورن Pelz یک متن از یک دوست که شنیده می خواهم که NewYork-پروتستان به دنیا آمد (N. Y. P.) بیمارستان شبکه تصمیم گرفته بود به نوار همکاران از همراهی زنان در نیروی کار به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19. آن روز قبل از Pelz برنامه ریزی شده بود برای القاء شود به تحویل فرزند دوم خود را در N. Y. P. پایین منهتن بیمارستان. او جستجو بیمارستان وب سایت و خوراک توییتر برای اخبار در مورد تغییر در سیاست اما هیچ چیز یافت می شود. او خواستار محاکمه او متخصص اما نمی تواند به او برسد. چند ساعت بعد همسرش متی رو از طریق کسی که در بیمارستان خط تلفن که تایید کرد که او نمی خواهد اجازه حضور در تولد دختر خود را.

Pelz یک برنامه ریز رویداد شرکت ها صرف بقیه روز گریه. او در نظر گرفته لغو القایی که دکتر توصیه کرده بود چرا که او سی و نه و تا به حال برخی از عوارض بارداری, اما او نیز آگاه است که یک بیمارستان محلی منتقل شد و مورد هولناک با کروناویروس بیماران. "ما فقط می خواستم به کودک به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و بازگشت به خانه با خیال راحت" او گفت:. بنابراین در 8 p. m. دوشنبه شب شوهرش او به ارمغان آورد تا آنجا که بیمارستان لابی او را در آغوش گرفت و به او گفت نگران نباشید. "شما کردم این است. شما قبل از این انجام داده است." او تماشا به عنوان یک گارد امنیتی به رهبری او گریه همسر به بخش زنان و زایمان که در آن او بلافاصله دریافت یک ماسک. یک بار Pelz حل و فصل شد و در اتاق او یک پرستار swabbed بینی خود را به آزمون برای COVID-19.

از طریق شب Pelz آگاه بود که بخش کوتاه بود-کارکنان—چند نفر از پرستاران بود که از بیمار. او سعی به محدود کردن چگونه اغلب او آب خواستند و یا درخواست دیگر; برای چند ساعت به بیمارستان متوقف او قطره ای از Pitocin دارو مورد استفاده برای القاء زايمان زیرا هیچ یک از کارکنان در دسترس بود برای پیگیری پیشرفت خود را. در حالی که همه متی قابل مشاهده بود از طریق FaceTime اپل در بالین است. Pelz یافت می شود آن را دشوار است به تنفس از طریق انقباضات خود را زیر ماسک; اواخر صبح و بعد از COVID-19 آزمون برگشتم منفی او مجاز به حذف آن. او متخصص و یک پزشک دستیار مربی خود را از طریق نود دقیقه فشار و Pelz تحویل دخترش فقط قبل از 1 بعد از ظهر روز سه شنبه. هنگامی که پزشک با قرار دادن نوزاد روی قفسه سینه Pelz شروع به گریه دوباره غرق تجربه تلخ و شیرین از تبریک دخترش, Skylar لوسیل به تنهایی.

Pelz یکی از اولین زنان در این شهرستان به کار بدون شریک و پس از هر دو N. Y. P. بیمارستان شبکه و کوه سینا سیستم بهداشت و درمان—آن هم بیش از بیست و پنج صد تحویل سال—اعلام ممنوعیت از همه بازدید کنندگان برای obstetric بیماران دوشنبه گذشته. در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر او ممکن است شده اند در میان گذشته است. در هرج و مرج روز پس از N. Y. P. و کوه سینا, اطلاعیه ها, بسیاری از مادران باردار شروع به ترک شهر به دنبال تولد صفحه اصلی و یا در فعال زايمان در بيمارستانهای شهرستان که در آن شرکای هنوز هم مجاز است. اما در روز شنبه فرماندار اندرو کومو گرفتار بسیاری از مقامات بیمارستان خاموش نگهبان با صدور یک فرمان اجرایی الزامی است که تمام زنان و زایمان واحد زنان اجازه داد به یک شریک بدون علامت در طول کار و تحویل. تمام کار-و-تحویل (L. & D.) واحد را به صفحه نمایش بازدید کنندگان برای COVID-19 علائم و انجام حرارت چک هر دوازده ساعت. بیمارستان ها خواسته برای ارائه به همکاران با ماسک از آنها رو به کاهش عرضه است.

"من وجد آمدیم" ژرژ Sylvestre, یک متخصص که دارای تخصص در حاملگی های پر خطر در N. Y. P.-پزشکی ویل کرنل در منهتن به من گفت بعد از کومو فرمان. وادار کردن زنان به کار به تنهایی به نظر می رسید "سخت" Sylvestre گفت و بسیاری از کادر پزشکی بودند ناراحت کننده با قانون است. اما او نیز خود را درک بیمارستان ، این ویروس است که هر دو غیر قابل پیش بینی و بسیار مسری است, او گفت:, و حضور حتی یک فرد فوق العاده در واحد افزایش خطر انتقال به خصوص به عنوان وجود دارد بنابراین کمی تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e) برای رفتن به اطراف. "شما نمی خواهید به شریک که به یک نوزاد سالم COVIDهرگز به ذهن کارکنان" Sylvestre گفت.

در نیویورک ملی کانون COVID-19 همه گیر فرماندار کومو خواسته است برای همه عمل جراحی انتخابی برای لغو شود. انکولوژیست در حال به تعویق انداختن و تجدید نظر در درمان سرطان و باروری متخصصان باید متوقف in-vitro-لقاح چرخه. به عنوان دولت coronavirus موارد دو هر چهار روز مقامات بهداشتی در حال کار برای محدود کردن گسترش عفونت و کاهش خواسته های دیگر بر روی تخت بیمارستان. اما زایمان به راحتی به تعویق افتاد و تحویل مادری مراقبت های بهداشتی در میان این بحران متفاوت قابل توجهی از بیمارستان, به بیمارستان, و گاهی اوقات از ساعت به ساعت. "من در سهولت در حال حاضر" Sylvestre گفت: "اما هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد هفته بعد."

تاثیر COVID-19 در زنان باردار و نوزادان است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که کمک می کند تا توضیح تعارض و سردرگمی است. خبر اولیه شده بود اطمینان: تحقیقات از چین نشان داد که زنان باردار که تست مثبت برای این ویروس نیست انتقال آن را به نوزادان خود را و همه نتایج خوب. اما مطالعه شامل صرف و نه زنان همه آنها تا به حال فقط علائم خفیف. بیشتر مطالعه اخیر از چهل و یک زن باردار با COVID-19 نشان داد که آنها تا به حال بیشتر در معرض خطر سقط جنین و تولد زودرس و preëclampsia (همراه با نرخ بالاتر از C-بخش) به خصوص اگر آنها در بیمارستان بستری شده بود برای ذات الریه. "من هرگز وابسته به چنین لرزان اطلاعات را به آنچه اساسا زندگی یا مرگ تصمیمات" نیل شاه دستیار زنان و زایمان و استاد در دانشگاه هاروارد به من گفت.

پیام مادران جدید در حال دریافت هستند و بنابراین چندپاره و فاقد تأثیرگذاری. Hyein DeGannes یک سی و شش سال ماندارین معلم در بروکلین منشور مدرسه است زن دیگری که تاریخ تحویل کاهش یافت و در هفته بین بیمارستان های خصوصی ممنوع در تولد همکاران و فرماندار کومو را برگشت. او به هنگام تولد به پدر کیانو در مارس 25th, در کوه سینا وست در حالی که شوهرش شیدا ماند در خانه با کودک بزرگتر. صبح روز بعد به COVID-19 آزمون DeGannes گرفته بود زمانی که او بستری شد برگشتم مثبت و او و دختر او بود نقل مکان کرد به یک اتاق قرنطینه با بیمار مادر که در آن بازدیدکننده داشته است از پرستاران شد و نادر. او دریافت متناقض از دستورالعمل در مورد چگونه برای مراقبت از کیانو که آزمایش منفی است. دکتر به او گفت به پمپ و تخلیه او را با شیر مادر به مدت دو هفته و به دخترش فرمول در ضمن. Doula, اچ گفت که او باید پیش بروید و شیر اما با یک ماسک.

N. Y. P. تصمیم به ممنوعیت همکاران مطلع شد با دو مورد مربوط به زنان که وارد یک N. Y. P. بیمارستان با علائم کروناویروس; پس از زایمان, هر دو شدید نشان داد نشانه هایی از COVID-19 و نیاز به روز در بخش مراقبت های واحد. آنچه نگران بیمارستان شد نه تنها سرعت که در آن سلامت زنان بدتر شده اما همچنین که آنها رفت و تست نشده تا آنها را توسعه علائم. قبل از اینکه خود را تشخیص داده و آنها را به تماس با برآورد مجموع حداقل سی مراقبت های بهداشتی کارگران همه آنها فاقد P. P. E.

"داشتن شریک پشتیبانی ضروری است برای کار" جسی Pournaras یک doula که راه اندازی یک Change.org دادخواست اعتراض به ممنوعیت همکاران گفت. (به درخواست بیش از 613,000 امضا قبل از او بسته شد از آن روز شنبه است.) او با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که زنانی که تحویل بدون یک همراه و همدم هستند در معرض خطر بیشتری از عوارض حين و بعد از تولد. اما نه همه زنان کارکنان خوشحال برگشت از سیاست. "ما بیش از حد بسیاری از کارگران بهداشت و درمان بیمار در بیمارستان و کاملا چند در ونتیلاتورهای" Sascha جیمز-Conterelli رئیس جمهور از نیویورک دولت در ارتباط با مجوز ماماها گفت. بسیاری از ارائه دهندگان هستند "به مرگ می ترسم," او گفت:, به خصوص اگر آنها زنده با یا ضعف سيستم ايمنی مردم; هشت پرستاران و چهار متخصص زنان و زایمان در کوه سینا سیستم آلوده می شوند و یکی پس از زایمان, پرستار, اخیرا درگذشت از COVID-19. جیمز-Conterelli به من گفت که او تا به شده است از شنیدن بیش از حد داستان های بسیاری از پدران دروغ گفتن در مورد علائم خود را به طوری که آنها می توانید شاهد تولد کودک و نه هر بیمارستان دارای کارکنان به نگه داشتن چک کردن درجه حرارت از غیر بیماران است. یکی L. & D. پرستار در ابن میمون یک بیمارستان خصوصی در قصبه پارک به تازگی نوشته شده در Facebook که برخی از همکاران هنوز در حال دور فرستاده اگر زوج می رسند در طول شب شیفت زمانی که بیمارستان ها تمایل دارند به خصوص کوتاه کارکنان. یک سازش که برخی از بیمارستان های شهرستان ها قابل توجه James-Conterelli گفت: به نوار همکاران از کار است که اغلب طولانی و غیر قابل پیش بینی—اما تماس با آنها را در برای تولد خود را.

"همه خطر زندگی خود را بر اساس یک روزانه" یکی خصوصی عمل متخصص برای کوه سینا به من گفت (در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که سیستم ارائه دهندگان مجاز به صحبت با مطبوعات). زایمان ممکن است منحصر به فرد خطرناک به ارائه دهندگان به دلیل آن است که صمیمی و دست در فرایند بیش از یک کشش طولانی از زمان مربوط به مایعات بدن و مدفوع. این grunting و تنفس سنگین کار همچنین می توانید aerosolize ویروس اگر مادر حامل است. "هستند بسیاری از Facebook گروه های که در آن ما نگاهی به داده ها و پروتکل ها از کشورهای دیگر" این متخصص زنان افزود: "و آنها در حال گرفتن یک صد بار بیشتر مراحل از ما شده ایم." او اشاره کرد که چین محافظت برخی از آن مراقبت های بهداشتی کارگران با قرار دادن آنها را به طور کامل منطبق مناسب با N95 ماسک; در ایالات متحده کارگران سهمیه بندی کمتر فولاد ماسک و مبارزه برای آزمایش حتی با عوارض جدی. او به تازگی به خواست برادر خود را اگر او می خواهد به مراقبت از کودکان خود را اگر او درگذشت.

زنان باردار عادت مکرر دکتر قرار ملاقات به خصوص در سه ماهه سوم بارداری, اما شیوع کروناویروس است به طور ناگهانی آنها را مجبور و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به روال. در اواسط ماه مارس بسیاری از بیمارستان های خصوصی معرفی بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور به صورت روتین دوران بارداری معاینات: برخی از مادران باردار دریافت کافهای برای نظارت بر فشار خون خود را و زنان مبتلا به ديابت دریافت دستگاه و یا dipsticks برای تست سطح قند خون در ادرار. زنان باردار هنوز هم می آیند برای یک تعداد انگشت شماری از "نقطه عطف" بازديد خون کار و آناتومی اسکن اما دیگر بازدیدکننده داشته است در نظر گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس.

این شهرستان در بیمارستان های دولتی شده اند آهسته تر از بهتر با بودجه خصوصی کنسرسیوم برای انطباق با تغییر خواسته های همه گیر. یکی تاریخ و ماما در بیمارستان شهرستان در برانکس به من گفت (در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها) که او و همکارانش تلاش کرده اند به انجام مراقبتهای دوران بارداری و پس از زایمان قرار ملاقات از طریق تلفن و یا واتساپ تماس ها و متون. "مردم ما مراقبت از نیمی از زمانی که من تماس آنها با نسخه گوشی های خود را در حال قطع" او به من گفت. این شرایط به خصوص دلهره آور برای زنان با پیچیده حاملگی. "هر کس در آماده باش در حال حاضر, بنابراین مردم آستانه برای هر چیزی که طبیعی نیست خیلی کم است," او گفت:. "من می توانید ببینید این فزاینده به بیش C-بخش."

با توجه به این ماما مگر اینکه یک تحویل مادر شناخته شده و یا مشکوک به حامل COVID-19 ماسک لازم نیست برای هر کدام از بیماران و یا کارکنان—یک تضاد کامل با اکثر بیمارستان های خصوصی که در آن ماسک و تست اجباری برای بیماران. مناسب N95 ماسک هستند بسیار نادر است و کارکنان انتظار می رود برای استفاده از یک واحد فولاد ماسک برای یک هفته. "در حال حاضر ارائه دهندگان دیده می شود که بدن به عنوان بردار که احتمالا گسترش این ویروس و قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر در حالی که رفتن به عقب و جلو به خانواده خود را," او گفت:.

مدیر خدمات مامایی در بیمارستان شهرستان گفت: من هفته گذشته که او به عقب گرفته شد زمانی که او به عنوان خوانده شده که دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن, تست تمام زنان باردار مراجعه کننده به ارائه برای COVID-19 بدون در نظر گرفتن علائم. در خود او و دیگر امکانات شهر کارکنان اغلب به "مبارزه به خود را تست و یا به یک بیمار یک آزمون" او گفت:. "مسائل را با دسترسی هرگز برجسته تر است." او بیماران تمایل به سیاه و Latinx رنج می برند و بسیاری از مشکلات بهداشتی تشدید فقر مانند دیابت و preëclampsia. به این دلیل که بیمارستان نیست تست بدون علامت کارکنان و بیماران آنها هیچ راهی برای جداسازی کسانی که می تواند ریختن ویروس. پس از شنیدن برخی از موارد در بیمارستان که در آن پدران ارائه علائم در طول کار او به این نتیجه رسیدند که اجازه می دهد تولد همکاران قرار می دهد بیشتر افراد در معرض خطر غیر قابل قبول. "آن مانع توانایی ما برای تمرین در زمانی که ما باید به پلیس همکاران—این منصفانه نیست به ما," او گفت:. در حال حاضر پنج ماماها و دو پزشک در تیم او شده بیمار است. او خودش از خواب بیدار شدم احساس تب در مارس 17 کردم و تست شده و پس از شدید شفاعت در CityMD. آخرین جمعه دهم او را بعد از خود به قرنطینه او متوجه شدند که او تا به حال قرارداد COVID-19.

بسیاری از مادران باردار هستند طبعا با احتیاط از بیمارستان در حال حاضر با توجه به سرایت ترس و طولانی عدم قطعیت در اطراف تولد همکاران. اما جایگزین آنها محدود هستند. این شهرستان دارای حدود بیست صفحه اصلی-تولد ماماها که به طور معمول رسیدگی به حدود یک درصد از این شهر تولد: همه آنها خطر ابتلا به کم و به ندرت تحت پوشش بیمه است. با توجه به پراکندگی شهرستان و نامشخص زمان یک زن کار چند ماماها بیش از پنج مشتریان در یک ماه ترین شیوه در حال حاضر کامل است.

Trinisha ویلیامز مدیر مامایی از بروکلین تولد مرکز به من گفت که قبل از بحران آغاز شد cresting تنها شانزده زنان انتظار می رود برای ارائه در این مرکز در ماه مارس است. بین ماه های مارس 23 و 25 او دریافت بیش از یک صد و پنجاه و سوالات بیشتر از زنان در سه ماهه سوم. Kimm خورشید خبره home-تولد پرستار-ماما نیز در بروکلین شده بود بیشتر درخواست ها را در یک روز از او معمولا تمام سال; کوچک او عمل تا به حال به استخدام کسی به سادگی به زمینه تمام تماس. "من نمی توانم به آنها گوش نمی, چرا که آنها خیلی ناراحت" خورشید گفت. "بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه در وسط یک حمله وحشت هنگامی که آنها را خواستار است." تانیا بخواهد گواهی home-تولد پرستار-ماما با دفاتر در بروکلین و در قسمت فوقانی سمت غرب می گوید او و شریک زندگی خود را مجبور به قرار دادن بر روی یک خودکار دور پیام زیرا آنها مصاحبه با مشتریان آینده نگر در حال حاضر. "این فقط دلخراش به مردم بگویید که بارها و بارها ما اصلا به اتاق."

Home-تولد ماماها هستند خود quarantining بین تولد تجمع خود ماسک و دستکش و ارائه مشاوره به مشتریان خود را به ماندن به عنوان جدا شده به عنوان امکان پذیر است. کسانی که من به صحبت کرد گفت: آنها نگران این است که مصرف در مادران جدید می تواند قرار دادن مشتریان موجود خود را در معرض خطر یا پیچیده خود را در حال حاضر مشغول برنامه یا افشای آنها را به COVID-19. در واکنش به سیل NYC Homebirth جمعی قرار دادن یک بیانیه هشدار داد که ترس و وحشت نیست دلایل خوبی برای انتخاب یک خانه تولد; زنانی که در شروع بارداری خود را باور یک بیمارستان بود و بهترین آنها در این بیانیه گفت: احتمالا باید با چوب اصلی خود تولد طرح است.

مشکلات با ظرفیت در بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر ممکن است تضعیف ایمنی تولد صفحه اصلی که همیشه شامل امکان اورژانس انتقال. "ایمنی زایمان در خانه نیست و وابسته به در خانه مقابل بیمارستان یا یک ماما در مقابل O. B. واقعا در مورد چگونه این سیستم گرد هم می آیند و coördinate. و آن را واقعا سخت و زمان برای که به اتفاق می افتد" شاه گفت.

چند doulas به من گفت که آنها نگران این است که بازدید کننده ممنوع خواهد بود به خصوص زنان صدمه دیده از رنگ سیاه و مادران بیش از سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از زایمان-علل مربوط از مادران سفید. یک مطالعه اخیر همچنین نشان داد که سیاه و لاتین مادران در شهر نیویورک هستند بیشتر در معرض خطر نسبت به زنان سفید پوست دچار عوارض جدی در حالی که تولد, حتی زمانی که آنها تحویل در همان بیمارستان و بیمه مشابه. "این در حال حاضر یک چالش برای زنان سیاه پوست به استقلال بیش از بدن خود و تولد در بیمارستان گفت:" رجینا M. Conceiçaõ یک doula و بنیانگذار یک شور و شوق برای آغازی جدید doula تیم در نیویورک است. هنگامی که او را کمک می کند تا زنان از رنگ با تولد او متوجه است که او به کار به خصوص سخت به کمر فشار علیه پزشکان و پرستاران که اصرار بر I. V. یا کاتتر زمانی که مشتریان خود را نمی خواهید آن را. "هنگامی که شما اضافه کردن COVID-19 و شما را به دور از حمایت از افرادی که به معنای حمایت شما—تا جایی که من نگران هستم."

با توجه به این که بسیاری از مرگ را در دوره پس از زايمان doulas و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی عصبی هستند که این بیماری همه گیر خواهد شد ترکیب جداسازی در حال حاضر آسیب پذیر زنان که در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد به دکتر مراجعه کنید اگر چیزی را احساس می کند ، "این یک زمان هنگامی که شما در حال حاضر در حال گرفتن مقدار خواب و در حال حاضر شما نمی توانید خانواده یا اعضای جامعه کمک کند و در همه حال" شاه گفت. مسائل پیچیده بیشتر فقیر زنان تمایل به کمبود بودجه برای ساخت انبارها از لوازم ضروری مانند پوشک و دستمال مرطوب و فرمول نوزاد که تمام شده است سخت تر برای پیدا کردن پس از وقوع.

با وجود تغییرات در بيمارستان سیاست doulas با احتیاط از ارائه هر چیزی بیش از مجازی کمک کند نه به خاطر فقدان آنها لازم P. P. E. "همه من می توانید انجام دهید این است که حمایت کسی از طریق زوم. آن را بسیار پر تنش اما من احساس افتضاح اگر من چیزی را به کسی صفحه اصلی" آنت Perel یک doula و شیردهی مشاور گفت. برخی از Perel همکاران در حال گرفتن برای بازپرداخت مطالبات از مشتریان است که انتظار می رود دست در تجربه. "برخی از دوستان من نمی دانم زمانی که آنها قادر خواهید بود برای ساختن یک زندگی به عنوان یک doula دوباره," او گفت:.

تری ریچموند کار doula و زایمان مربی گفت که حتی تحت شرایط مطلوب کمک به مادران عملا چالش برانگیز است. از طریق FaceTime اپل او پشتیبانی مشتری او کار کرده است اما او احساس کرد که او بلندی تصویری حضور ساخته شده پرستاران ناراحت کننده است. "زمانی که من در اتاق من معمولا قادر به ساخت یک گرم تفاهم و نشان می دهد که ما در حال کار با هم," او گفت:. "این بسیار سخت تر را به نفع خود اعتماد خود را زمانی که آنها فکر می کردند من فقط به تماشای آنها." با ارائه یدکی مجموعه ای از اطمینان دست ریچموند است که معمولا قادر به انجام کارهایی است که ممکن است در غیر این صورت سقوط به پرستاران. "اما من گزینه اساسا می گویند, 'پرستار می تواند به شما لطفا انجام این کار؟' این کار خیلی بیشتر برای آنها است."

L. & D. واحد در اطراف شهر در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود کارکنان با برخی از همکاران از بیمار و دیگران مستقر به اتاق اورژانس. بهداشت و درمان-مراقبت از دانش آموزان و بازنشستگان در حال گرفتن نامه از کومو درخواست از آنها برای زمین. حتی هنوز هم پرستاران در انواع بیمارستان شروع به کار داوطلبانه در هفته گذشته به حمایت اضافی به مادران بودند که کار به تنهایی. "من تا به حال پرستاران رسیدن به من گفت:" ما می بینیم که این زنان تاکید کرد. آیا شما یک برنامه آموزشی ما می توانید برای حمایت ، "شانل Porchia-آلبرت بنیانگذار باستان آهنگ Doula خدمات یک سازمان ارائه می دهد که doula آموزش و طیف کامل خدمات doula برای بیشتر زنان فقیر از رنگ گفت. او در حال حاضر ارائه می دهد آنلاین "دوره سقوط" به پرستاران ابزار مورد نیاز برای کمک به زنان کارگر و بیمارستان ها در سراسر کشور در حال درخواست برای ویژه برنامه های آموزشی برای کارکنان خود را.

کارکنان پزشکی که آیا همچنان به نشان می دهد تا هر روز در حال تحت هیچ توهمی در مورد ایمنی خود را. "همه ما در حال اجرا هستند از P. P. E.," Eugenia Montesinos یک ماما در یک بیمارستان دولتی و یک شرکت صندلی نیویورک ماماها گفت. او در بیمارستان است و نه ارائه راهنمایی برای چگونه کارگران باید از خود محافظت کنند در حالی که رفت و آمد اما او تلاش می کند به پوشیدن ماسک بر روی سه قطار او طول می کشد تا از خانه خود در بروکلین به کار خود در شرق هارلم. او شصت و سه و هر چند او دچار آرتریت روماتوئید او دوخت خود ماسک و ساخت بیشتر برای همکاران او. "اگر ما در معرض" او پرسید: "چه کسی به تحویل تمام مادران?"

دیوید Keefe صندلی از ob-gyn بخش در U. N. Y. Langone Medical Center گفت که او دیده می شود تعدادی از بیماران کاهش می یابد به اشک در چشم از تمام پزشکان و پرستاران که هنوز هم در آینده در هر روز مطمئن شوید این شهرستان در نوزادان متولد شده با خیال راحت. "من احساس می کنم بسیار خوش شانس," او گفت: "برای اینکه در حرفه ای که در آن ما در راه مقابله با اضطراب است که به نگرانی در مورد افراد دیگر است."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب