چه Coronavirus بحران تغییر کرده است در مورد رسانه های اجتماعی و آنچه در آن تغییر نکرده

در یک بحران رسانه های اجتماعی می دموکراتیزه اطلاعات و کمک به جوامع سازماندهی—اما آن را در معرض نادرست و اطلاعا

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399
People look at their phones on a crowded train.
در یک بحران رسانه های اجتماعی می دموکراتیزه اطلاعات و کمک به جوامع سازماندهی—اما آن را در معرض نادرست و اطلاعات غلط.عکس های دیوید پل موریس / ایسنا

Elon Musk خوب است در ساخت اتومبیل های الکتریکی flamethrowers و موشک کشتی های او در ساخت موسیقی انتخاب دوستان و تشکیل نظرات در زمان واقعی است. من می دانم که این دومی بیشتر شخصی حقایق در مورد مشک چرا که او دارای یک حساب توییتر—یکی از محبوب ترین حساب در رابطه با پیروان بیشتر از CBS News, NBC News و شبکه خبری ABC ترکیب شده است. در سال 2018 زمانی که دوازده بازیکنان فوتبال جوان به دام افتاده بودند در یک غار زیر آب در تایلند, مشک در توییتر mused در مورد ساخت یک نجات کشتی. کمک او نبود مورد نیاز آن را به عنوان معلوم شد اما او این فرصت را به زشت توییتر تف با cave diver کسانی که در نجات. (به دلایل بیش از حد پیچیده به توضیح در اینجا مشک به پایان رسید تا تماس غواص یک "pedo مرد" و غواص شکایت او ناموفق برای افترا.) یک ماه بعد مشک توییتی در مورد یکی از شرکت های "هستم با توجه به در نظر گرفتن تسلا خصوصی در $420. بودجه اختصاص داد." این احتمالا چیزی بیش از یک خنگ شوخی—420 بسیار منسوخ زبان عامیانه اشاره به ماری جوانا—اما S. E. C. آن را در زمان به طور جدی و جیر منجر به مشک پرداخت جریمه نقدی از بیست میلیون دلار در پله پایین به عنوان رئیس این شرکت و موافقت خود را برای دریافت preapproval از تسلا وکلا قبل از به tweeting هر چیزی مشابه دوباره.

نوع دیگری از فرد—به خصوص یک فرد با چندین شرکت به اجرا و بسیاری از میلیاردها دلار به مدیریت گرفته اند ممکن است هر یک از این حوادث به عنوان یک کاملا خوب نشانه برای پاک کردن حساب خود را. در عین حال در اینجا ما در چنگ جهانی همه گیر و مشک نمی تواند خود را کمک. هفته گذشته او پرسیدم خطر وحشت هنوز هم به مراتب بیش از خطر کرونا imo." (این initialism است که گاهی اوقات رندر "imho" برای "در نظر فروتن من" اما مشک است که ظاهرا خود آگاه به اندازه کافی برای حذف "h.") چند روز بعد یکی از مشک پیروان یک پسر که نمایش نام "بیل لی" به دنبال یک لبخند-شمع-از-مدفوع emoji توییتی یک لینک به یک مقاله به نام "استنفورد استاد: اطلاعات نشان می دهد ما به شدت زیاده به کوروناویروس." مقاله ای بود از روزانه سیم جناح راست وبلاگ پر از حزبی clickbait. "Imo این استاد درست است" مشک پاسخ داد. در عین حال او را وقف برخی از کارخانجات ظرفیت به ساختمان هواکش "حتی اگر من فکر می کنم وجود خواهد داشت و نه کمبود آن زمان ما می توانیم به اندازه کافی مهم است."

استاد در سوال John P. A. Ioannidis به خوبی در نظر گرفته استنفورد اپیدمیولوژی شناخته شده است که دقیقا برای این نوع از حباب ترکیدن استدلال. (خود را به طور گسترده ذکر شده انتشار است که به نام "چرا اکثر انتشار یافته های تحقیقاتی در حال نادرست است.") با وجود روزانه سیم تیتر هر چند Ioannidis نیست دقیقا این استدلال که ما در حال زیاده به ویروس. او با این استدلال که ما ممکن بود زیاده چون ما اصلا هنوز شواهد کافی برای دانستن این که آیا ما "شدیدی اقدامات متقابل" انجام خواهد شد "بیش از آسیب خوب." این مقدار است که به وضوح درست است. تا زمانی که ما قادر به تست گسترده ای نمونه ای از این جمعیت به عنوان مثال ما نمی دانیم که آیا این مرگ و میر از COVID-19 است و نزدیک به پنج درصد و یا به 0.05 درصد است. این امکان وجود دارد که ما به عقب نگاه در چند ماه و معتقدند که بدترین قسمت در مورد coronavirus ما بود دست پاچه پاسخ به آن است. ما باید خیلی خوش شانس بود. در حال حاضر من می خواهم ادعا می کنند که ما هیچ چاره ای جز به عمل قاطعانه و حتی بدون تکمیل مدارک و شواهد.

تا کنون این ممکن است به نظر می رسد مانند یک حکایت در مورد اینترنت به عنوان یک اساسا کاربردی بازار از ایده ها. استاد می نویسد تحریک آمیز تجزیه و تحلیل (برای آمار, آنلاین, انتشار, درباره, زندگی, علوم); بسیار آنلاین صنعتگر تقویت گفت: تجزیه و تحلیل (و یا حداقل یک صدای جیر جیر-size خلاصه ای از آن); و من اینجا هستم, آنلاین, محل سکونت من نقد. آنچه را دوست دارید ؟ استیون لوی در سیمیبه تازگی تعجب که آیا coronavirus خواهد "کشتن techlash"—آیا آمریکایی ها تحت مستند برگزاری در زوم و صفحه اصلی میله از طریق Drizly و اجتماعی دوری در Instagram زنده خواهد شروع به احساس کمتر خشمگین ما در مورد دره سیلیکون اربابان و بیشتر سپاسگزار برای همه بسیار خوب برنامه های آنها عطا بر ما. اما یک مشکل با مفهوم techlash است که آن را همواره مورد بیش از حد بسیاری از چیزها در یک بار: نظارت سرمایه داری شیوه های ضد رقابتی تلفن اعتیاد, مارک زوکربرگ را غیر طبیعی-دره لبخند. آن را ممکن است برای بهبود یکی از این مشکلات بدون لحاف دیگران است. Facebook می تواند ناقوس مرگ مصرف کننده حریم خصوصی و همچنین یک مکان سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن عکس کودک. آمازون می تواند یک ژیان انحصار و همچنین قابل اطمینان ترین راه برای به دست آوردن لامپ ها در زمان بحران. توییتر می تواند ما را مطلع (و اضطراب) در مورد این بیماری همه گیر اما این نمی رفع نگرانی ها در مورد اثرات بلند مدت آن بر ما گفتمان عمومی.

پس از این ادعا که Ioannidis "درست است" مشک مشترک خود استدلال: "نرخ رشد از تایید C19 موارد انداختن است هر روز" او توییتی لینک دادن به یک نمودار میله ای در یک C. D. C. سایت است که او فکر موید این دیدگاه است. در یکی دیگر از صدای جیر جیر مشک پیش بینی شده بود که "نزدیک به صفر رساندن موارد جدید در ایالات متحده بیش از حد توسط پایان ماه آوریل است." یک کاربر توییتر به نام امیدوار پاپ Muskanity با اشاره به مشک به عنوان "من liege" پرسید که آیا این اتفاق می افتد در اصل توسط سحر و جادو در غیاب اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی اقدامات است. مشک پاسخ داد: "کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن."

این ادعای اشتباه و خطرناکی ، اکثر کودکان با COVID-19 به نظر می رسد به تجربه علائم خفیف تر از بزرگسالان—اما "ترین" است و نه "همه" و در کنار یک metascientist مانند Ioannidis خواهد احتیاط ما در برابر چسبیده بیش از حد dogmatically به این اولیه پیدا کردن و یا به هر پیدا کردن در مورد آنچه که هنوز یک رمان ویروس. آنچه ما میدانیم این است که کودکان می توانند با این ویروس آلوده شده و می توانید آن را به دیگران منتقل می سازد که آنها را در مرتبط ترین مفهوم کلمه بسیار نه ایمنی. C. D. C. نوار گراف که مشک مرتبط به نظر می رسد حاکی از آن است که موارد انداختن—اما تنها اگر شما squinted در گراف بدون آزار به خواندن کلمات معلق در هوا بالاتر از آن در نوع بزرگ: "بیماری آغاز شد که در طول این زمان ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است گزارش می شود." یک بخش از نمودار helpfully سایه خاکستری روشن است که "در این زمان" با اشاره به تازه ترین کشش از شش روز بسیار روز است که در آن موارد به نظر می رسد گمراه کننده به پایین رفته اند. تا آنجا که هر کسی می تواند بگوید و به عنوان ده ها تن از کمتر مبهم نمودار نوار گواه امریکایی موارد COVID-19 روند تصاعدی به سمت بالا.

منظورم به این مفهوم را میرسانند که Elon Musk مشکل اصلی است. همواره وجود داشته است و غولهای مشهور با نظرات بد; اگر این بحران به ما می آموزد به توجه کمتر به آنها حداقل در طول بهداشت عمومی اورژانس بسیار بهتر است. و اگر مشک می کند و در نهایت کمک به دفع کمبود هواکش مردم که زندگی او موجب صرفه جویی را مدیون او یک نا معلوم بدهی قدردانی خواهد شد و نه به خصوص در مورد مراقبت از خود جنس بنجل استدلال است. هنوز مشک مفید است مطالعه موردی چرا که ترکیبی از ویژگی های نرم و ملایم self-assurance, فقیر, درک مطلب خواندن, یک گرايش به سمت contrarian و بحث و آشکار تمایل به صرف ده دقیقه قصابی در یک موضوع جدید قبل از توضیح آن به جهان هستند و به سختی منحصر به فرد است. آنها دقیقا همان ویژگی است که او را در یک عبارت است که تنها باید مورد استفاده در ترساندن و به نقل از "خوب در توییتر."

در سال 2018 جک دورسی از C. E. O. توییتر قول داد که این شرکت کار می کنند به "افزایش جمعی از سلامت و باز بودن و مدنیت از گفتگو." (Dorsey بر خلاف Paul Elie به نظر نمی رسد به خار تا در Sontag به تازگی; او با استفاده از استعاره "مکالمه سلامت" تقریبا به عنوان یک مانترا.) از آن پس این شرکت ساخته شده است که متوسط پیشرفت. آزار و اذیت و تهدید و رباتها هنوز هم شایع در پلت فرم اگر چه به نسبت خود را به نظر می رسد کاهش یافته است. اما در این واکنش-به-این-techlash لحظه توییتر شده است با بهره گیری از نادر بیت خوب را فشار دهید. گیر بن اسمیت استدلال در این زماناست که نشان می دهد "Twitter, Facebook, YouTube و دیگران در واقع می توانید ارائه خود را وعده به دموکراتیزه اطلاعات و سازماندهی جوامع و در خود جدیدتر وعده به تخلیه سمی اطلاعات باتلاق." دورسی در یک پیام مستقیم به اسمیت نوشت: "گفتگو عمومی می تواند کمک به جهان یادگیری سریعتر حل مشکلات بهتر و درک ما همه در این با هم."

در اجرا تا سال 2016 انتخابات, رسانه های اجتماعی بیشتر یا کمتر تاخت و تاز کردن توسط آشغال. در زمان بحران های اجتماعی-شرکت های رسانه ای شده اند فعال تر در مورد جلوگیری از مهمترین و آشکار دروغگو و هرج و مرج عوامل مالی scammers, روسی, جاسوس, رئیس جمهور ایالات متحده—از انحصار سیستم عامل خود را. و در عین حال این است که در آن تمایز بین دروغ و اطلاعات غلط است که به طور معمول ممکن است به نظر می رسد موشکاف می شود مرتبط است. دروغ به معنی فریب عمدی (برای مثال نادرست اشاره که coronavirus ایجاد شده در یک آزمایشگاه). اطلاعات غلط است که یک مقوله گسترده تر. برخی از آن عمدی است; برخی از آن نیست. زمانی که رسانه اجتماعی مدیران خواسته می شود که آنچه آنها انجام می دهند برای مبارزه با اطلاعات غلط آنها اغلب پاسخ با توصیف آنچه آنها انجام می دهند برای مبارزه با disاطلاعات به دلیل دروغ آشنایی خود را به ساده تر, واضح تر پاسخ. اما بسیاری از افرادی که گسترش اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی هستند مقدونی نوجوانان و امید برای سریع payday یا ایرانی جاسوس تلاش برای دخالت خارجی در انتخابات است. اکثر مردم گسترش اطلاعات غلط چرا که آنها اطلاعات غلط. این است که بسیار گسترده تر مشکل و راه حل آن, اگر یکی وجود دارد به مراتب کمتر آشکار است. در ماه فوریه سازمان بهداشت جهانی در زمان به توییتر به کم ارزش کردن چند افسانه های شهری ("هیچ مدرکی وجود دارد از زمان شیوع بیماری هایی که خوردن سیر به حفاظت از مردم از 2019-nCoV"; "روغن کنجد خوشمزه است اما آن را نمی کشتن 2019-nCoV"). در اوایل این ماه در توییتر اعلام کرد که آن را پایین توییتهایی حاوی "محرومیت از تاسیس حقایق علمی در مورد انتقال است . . . مانند"COVID-19 نیست آلوده کردن کودکان از آنجا که ما دیده نمی شود هر گونه موارد از کودکان بیمار.' "اما زمانی که Elon Musk توییتی تقریبا دقیقا این کلمات توییتر بررسی جیر و تصمیم گرفت که آن را "شکستن قوانین ما است."

برخی استدلال می کنند که در اینجا راه حل ساده است: بیشتر تهاجمی اجرای. پیدا کردن تمام بد توییتهایی و حذف آنها را تکرار تا زمانی که همه بد تویتر رفته است. اما این نمی تواند تمام راه حل. اجرای لازم است اما کافی نیست. ممنوعیت بدترین بدترین نسبتا آسان اما بسیاری از این کمتر به طرز وحشتناکی بد توییتهایی—توییتهایی که به نظر نمی رسد به نقض هر یک از پلت فرم قوانین اما با این وجود ایجاد ترس های غیر ضروری و یا تشدید بی اعتمادی و یا باعث سردرگمی در مورد مسائل زندگی و مرگ—بیا از افرادی که صرفا در تلاش برای "خوب در توییتر." رسانه های اجتماعی بود که همیشه در طراحی به ما چه می خواهیم و نه آنچه ما نیاز داریم. برای سال آن را دارای انگیزه جنجال خشم و نیمه پخته contrarianism. در حال حاضر مدیران خود را شروع (متناقض نیم بند) به مجازات برخی از افرادی که به درستی درونی آن انگیزه. این بهتر از هیچ چیز و آن را ممکن است برای یک یا دو جشن, اخبار, چرخه, اما مشکل این است که بیش از حد سیستمیک به معکوس یک شبه. یک صدای جیر جیر بد اخلاقی صحبت اغلب خوب جیر قضاوت به شدت توسط اعداد. ما نمی خواهد از خواب بیدار فردا و پیدا کردن که همه بد توییتهایی رفته است. در کوتاه مدت حداقل همه ما می توانید انجام دهید این است که صاف منحنی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب