ارزان, نژاد, خنثی, راه برای بستن نژادی شکاف ثروت

ایده های از آن زمان به سعی کنید کودک اوراق قرضه. کنستانس بانیستر / منبع تصویر / گتی / کتی مارتین / ا

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
کنستانس بانیستر / منبع تصویر / گتی / کتی مارتین / اطلس

اگر یک تک ارزان و آسان به اداره و مسابقه خنثی سیاست می تواند کمک به بستن این کشور chasmic نژادی شکاف ثروت در کمتر از یک نسل ؟

خواننده آن وجود دارد. آن است که به نام کودک-برنامه باند. برای چیزی شبیه به 80 میلیارد دلار در سال—تقریبا 2 درصد سالانه بودجه فدرال کمتر از یک دهم هزینه سالانه تامین اجتماعی—ایالات متحده می تواند نه تنها پایان آن مهلک ترین اشکال فقر و کاهش نابرابری ثروت و بهبود تحرک اجتماعی فاستر خودکفایی در میان خانواده های فقیر و افزایش خانواده ارزش خالص یکهو بلکه قرار داده, سیاه و سفید, خانواده ها در بیشتر برابر است.

قوی وجود دارد اخلاقی مورد برای انجام این کار و قوی اقتصادی مورد بیش از حد. متوسط سفید خانواده 10 برابر ثروتمندتر از متوسط سیاه و سفید ، سیاه و سفید, خانواده ها با بچه ها یک پنی تنها در ثروت برای هر دلار که خانواده ها با بچه ها. و سفید بالا-مدرسه استعفا بالاتر خالص ارزش به طور متوسط از سیاه و سفید کالج فارغ التحصیلان. سیاه, افراد نمی توانند این شکاف خود را. واشنگتن ایجاد شکاف ثروت. واشنگتن نیاز به آن را تعمیر.

امروز نژادی و نابرابری ثروت یک محصول از چند دهه از سیاست های دولت و نه متفاوت اعمال و انتخاب های سیاه و سفید افراد است. قانون تامین اجتماعی برای مثال در ابتدا حذف شدند و کشاورزی داخلی و کارگران بودند که به طور نامتناسبی ، دستگاه گوارش لایحه ارائه شده شهریه کالج, صفحه اصلی وام و مزایای بیکاری به سفید جانبازان در حالی که به استثنای سیاه جانبازان. اداره مسکن فدرال برقرار redlining و fomented نژادی مسکن تبعیض نژادی است. "آن را در مورد پس انداز" توماس شاپیرو مدیر موسسه دارایی ها و سیاست های اجتماعی در دانشگاه برندایس به من گفت. "این در مورد نهادی شیوه است."

معاصر نهادی شیوه های حفظ فاصله ایجاد شده در قرن های گذشته است. در نظر بگیرید که چگونه مالیاتی نه تنها استمرار اما به طور فعال در تولید نژادی و نابرابری ثروت. امتناع از مالیات قابل توجهی مالیات بر ارث را تشویق می کند سلسله ثروت به معنی سفید ثروت است. (Ahem.) کشور مالیات پرداخت می شود نیروی کار بیشتر به شدت نسبت به درآمد انفعالی عمدتا انباشته با خانواده. خانه-کسر بهره وام مسکن از کالج 529-برنامه پس انداز: این نوع از عقب عناصر سوئیس-پنیر کد. و در شمار راه های دیگر سیاست های دولت استخراج پول از خانواده ها و جوامع است. جریمه و هزینه های پلیس برای مثال توابع به عنوان یک پنهان مالیات بر آمریکایی های سیاه و سفید.

حتی زمانی که آنها کسب درآمد بسیار بالا درآمد, سیاه, افراد اغلب تا پایان جمع آوری به مراتب کمتر ثروت خود را از سفید همسالان. که در بخشی به دلیل سیاه و سفید کارگران تمایل به ارائه مطلب حمایت مالی به بستگان فقیر و در بخشی به دلیل سیاه و سفید کودکان و نوجوانان بیشتر احتمال دارد که به خارج سنگین وام های دانشجویی پرداخت برای کالج. این عوامل به اضافه کردن پول کمتر socked دور در یک حساب پس انداز یا سرمایه گذاری در بازار سهام و پول کمتری به تصویب همراه برای کودکان.

حتی اگر یک جانبه و پیچیده مجموعه ای از سیاست های کمک به ایجاد نژاد و ثروت و شکاف دیگری جانبه و پیچیده مجموعه ای از سیاست هایی است که لازم نیست برای شروع به آن نزدیک است. کمی شناخته شده اما راه حل ظریف در حال انتظار برای اجرای یک سیاست پیشنهاد شده توسط توماس پین در کشاورزی عدالت و بازنویسی شده برای دوران مدرن Darrick همیلتون که منجر Kirwan موسسه برای مطالعه نژاد و قومیت در دانشگاه ایالتی اوهایو و شنی Darity مدیر ساموئل دوبوا طبخ مرکز عدالت اجتماعی در دانشگاه دوک است. کودک اوراق قرضه ساده هستند. دولت را به ایجاد حساب های سرمایه گذاری برای نوزادان دادن به نوزادان متولد شده به خانواده های فقیر دانه های بزرگ کمک های مالی و نوزادان متولد شده به خانواده های ثروتمند آنهایی که کوچک است. پول رشد می کنند و بچه ها را به دست آوردن دسترسی به آن را هنگامی که آنها به بزرگسالی به استفاده از برای مدرسه پرداخت و یا راه اندازی.

که در آن است. سیاه و سفید, خانواده ها نیاز به ثروت است. دولت فقط می تواند آن را به آنها بدهد. "در ریشه نژادی شکاف ثروت و نابرابری ثروت در کل سرمایه خود را" همیلتون به من گفت. "کودک اوراق قرضه به طور خاص با هدف به مردم که سرمایه دانه که دارایی است که منفعلانه قدردانی بیش از طول عمر خود را."

سرمایه گذاری دولت و سحر و جادو از بهره مرکب خواهد بود از بین بردن بسیاری از نژادی شکاف ثروت شاید 70 یا 80 درصد در طول زمان است. نائومی Zewde از دانشگاه شهر نیویورک مورد مطالعه فرضی کودک-bond برنامه است که به ارائه غنی نوزادان 200 دلار در دارایی های فقیر و نوزادان $50,000 در دارایی های با نوزادان متولد شده به خانواده های طبقه متوسط گرفتن مدرج مقدار در میان است. به عنوان 2015, ميانه, سفید, شنا, تا به حال یک ارزش خالص $46,000 در مقابل $از 2900 برای ميانه سیاه, بزرگسالان جوان. تا به حال به آنها اعطا شده است, کودک اوراق قرضه در هنگام تولد, سفید, جوان, بزرگسالان خواهد بود به ارزش $79,159 و جوان, بزرگسالان $57,845, Zewde یافت. سفید کودکان و نوجوانان خواهد بود تقریبا 40 درصد ثروتمندتر از سیاه و سفید بچه ها نه 16 بار به عنوان ثروتمند.

البته کودک اوراق قرضه هستند نه یک گلوله سحر و جادو. همیلتون با تاکید بر اهمیت توجه به پرداخت غرامت در شرایط خود را. "من در ایران به عنوان یک رویکرد گذشته نگر است که بیشتر و مستقیم تر parsimonious" و نژاد خاص گفت: در حالی که کودک اوراق آینده نگر نژاد خنثی و "ابد در حرکت جامعه به سوی تبدیل شدن به بیشتر و برابری طلب." از بین بردن بدهی های دانشجویی پایان دادن به جرم حبس توجیه این کشور سیستم بیمه درمانی توقف پنهان redlining پایان دادن به فقر به عنوان اندازه گیری توسط درآمد—همه کسانی که لازم است عناصر نژادی عدالت خواهد بود و مکمل سیاست برای کمک به ایجاد ثروت کشور و توزیع عادلانه تر.

یکی از چیزهایی است که به احتمال زیاد نمی به پایان نژادی شکاف ثروت است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از فرصت های مناطق ابتکار که او ساخته شده است که محور خود را در انتخابات سال زمین به رای دهندگان. این برنامه بخشی از جارو 2017 قانون مالیات فراهم می کند و معافیت های مالیاتی برای توسعه پروژه های در underinvested مناطق. هنگامی که آن را به تصویب کارشناسان هشدار داده است که این پول را در درجه اول به املاک و مستغلات توسعه دهندگان کار بر روی پروژه های موجود تشدید gentrification بدون کمک کم درآمد محله. که به نظر می رسد دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد.

سیاه-سفید ثروت شکاف گسترده ای بود که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد و ممکن است حتی گسترده تر هنگامی که او برگ ، معمولی سفید خانوارهای برگزاری 10 برابر ثروت معمولی سیاه و سفید خانواده. بسته شدن بسیاری از این فاصله می تواند فقط یک سیاست و بریدن از بودجه فدرال است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب