یک شرکت است که کمک می کند تا شما در پیدا کردن کار ب

فناوری-آموزش و انکوباتور شرکت اعضای اتحادیه اروپا مستقر در فرزنو در کالیفرنیا کشاورزی مرکزی دره شده است یک آز

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

فناوری-آموزش و انکوباتور شرکت اعضای اتحادیه اروپا مستقر در فرزنو در کالیفرنیا کشاورزی مرکزی دره شده است یک آزمون مهم در مورد این گزاره که ارزش کار-ایجاد و ثروت در حال گسترش کسب و کار می تواند بوجود می آیند در هر نقطه و نه فقط در چند آشنا "سوپراستار" شهرستانها.

Deb Fallows و من نوشته اند غالبا در مورد اعضای اتحادیه اروپا پس از اولین بازدید خود را (پس-کوچک) ستاد پنج سال پیش. مثلا دو گزارش از 2015 (اینجا و اینجا) توضیح دهد که چرا آن را به ارزش مصرف "left behind" مکان هایی مانند فرزنو به طور جدی به آینده اقتصادی هاب و این یکی از 2019 را پوشش می دهد چگونه به طور چشمگیری اعضای اتحادیه اروپا عملیات گسترش یافته اند در آن تاریخچه.

جیک Soberal و ایرما Olguin جونیور موسسان از اعضای اتحادیه اروپا (حسن نیت ارائه میدهد از اعضای اتحادیه اروپا)

هفته گذشته من با صحبت دو cofounders از اعضای اتحادیه اروپا ایرما Olguin جونیور و جیک Soberal (که در عکس می بینید در بالا) در مورد آنچه که شرکت خود را انجام می دهند برای مقابله با این بیماری همه گیر است اثرات خود را در صفحه اصلی سایت از فرزنو در بخش دیگر از دره مرکزی و مشابه در شهرستانها در سراسر کشور.


دره مرکزی است که در همان مرزهای دولتی به عنوان مالیبو لس آنجلس و سان فرانسیسکو و پالو آلتو. اما آن وضعیت در این لحظه بیشتر در مشترک با محصول-رشد و گوشت های بسته بندی مراکز آیووا و کانزاس و Dakotas که اخیرا در اخبار. آن است که "غنی" در حس که آن کشاورزی خروجی فید خیلی از کشور و جهان است. و آن را "فقیر" در وضعیت اقتصادی و بهداشت عمومی آسیب پذیری بسیاری از ساکنان آن—به ویژه از جمله کسانی که برداشت محصولات کشاورزی و فرایند گوشت.

"ما آغاز شده و با آگاهی که ما یک نقدی غنی شرکت"—به دلیل رشد سریع و کسب و کار موفقیت—"نشستن در یک فقیر شهر" جیک Soberal به من گفت. "بنابراین ما احساس تعهد به استفاده از این منابع را برای بهبود جامعه ما است." من را دیده اند به اندازه کافی از آنچه Olguin و Soberal و همکاران خود را انجام داده اند بیش از یک مدت طولانی به اندازه کافی دوره به مشاهده این که بیش از فقط کلمات خالی. (برای مثال: نقش خود را در به یاد ماندنی "Unapologetically فرزنو" کمپین از چند سال پیش است.)

اولین گام این بود که اعضای اتحادیه اروپا خود قرار داده و از پیشنهاد به خرید و تحویل مواد غذایی به مردم محلی که نیاز به کمک گرفتن از مواد غذایی است. "پاسخ بیش از حد طاقت فرسا" Soberal گفت. "ما متوجه وجود یک نیاز عمیق." گام بعدی خود را به استفاده از خود ابزار فن آوری و برای کار با این سن فرانسیسکو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر Salesforce به طور خودکار یک سیستم که از طریق آن مردم محل می تواند درخواست برای مواد غذایی و مواد غذایی می تواند خرید و تحویل داده است.

از اعضای اتحادیه اروپا تیم شناسایی محلی غیر انتفاعی فروشگاه صرفه جویی که کسب و کار عادی بود از بین میره و استخدام خود را تدارکات کارکنان شروع به ارائه مواد غذایی است. "ما به زودی شاهد یکی از شکاف های محلی و ملی مواد غذایی تحویل سیستم های" Soberal به من گفت. "است که توانایی برای ارائه به افراد." مواد غذایی بانک ها را به طور چشمگیری گسترش یافته است. اما او گفت: "مردم بیشترین نیاز به حمایت غذایی معمولا بدون حمل و نقل بیمار یا سالمند و واقعا باید یک راه برای به دست آوردن که در آن مواد غذایی ممکن است."

در روز آنها صحبت کردیم با تکنولوژی شخصیتهای برجسته میچ و Freada Kapor است که سرمایه گذاران در اعضای اتحادیه اروپا که cofounded این Kapor مرکز که دارای یک رسالت اظهار داشت "تسطیح زمین بازی در فن آوری." با حمایت از Kapor مرکز اعضای اتحادیه اروپا تولید سیستم نرم افزار و وب سایت به نام OnwardCA.org که هدف این است که برای کمک به مطابقت با افرادی که به طور ناگهانی خود را از دست داده شغل و امرار معاش با فرصت چند همه گیر اختلال در باز است.

رستوران کارگران خرده فروشی کارکنان و کارمندان در هتل و صنعت گردشگری—همه در یک بار آنها از کار. "راه برای کاهش این واقعا فاجعه بار اثرات این تغییرات است که برای به حداقل رساندن زمان مردم به طور کامل آواره" ایرما Olguin به من گفت. "اگر وجود دارد یک فرصت برای تطابق فرد با شغل و B است که می تواند تفاوت ایجاد کند."

اما آنچه که امکان پذیر است این جدید "کار کارشناسی"—در زمانی که نرخ بیکاری در کشور در حال نزدیک شدن نرخ های دیده نشده از 1930s?

"ما اول فکر کردم برای شروع شناسایی صنایع با خروش-استخدام نیازهای" جیک Soberal گفت. هر کس شنیده است در مورد آمازون استخدام 100,000 اضافی تدارکات و تحویل کارکنان. Olguin و Soberal گفت: الگوی اعمال می شود در برخی از شرکت های کوچک نیز هست. "به طور کلی دسته بندی بهداشت, کشاورزی, مواد غذایی و تدارکات" Soberal گفت. "که در آن ما می تواند تفاوت که دهانه است که نمی توانید توجه زیادی در غیر این صورت—تدارکات شرکت در سان برناردینو که دارای 12 فرصت های شغلی این شرکت حمل و نقل در فورت براگ است 5." با آن پشتوانه از Kapor مرکز اعضای اتحادیه اروپا راه اندازی یک دیتا-مجموعه تلاش—به دنبال از طریق تلفن و لیست تماس به شرکت در مکان هایی مانند سن برناردینو یا فورت براگ و مونتاژ کار-باز کردن داده های سیستم برای دولت است.

"رستوران ها ممکن است به زودی افتتاح," Soberal گفت. "اما کسی که از یک رستوران ممکن است به خوبی همسان برای مواد غذایی و یا مواد غذایی-عرضه کار و یا کسی که از یک بسته به یک مرکز لجستیک."

هفته گذشته زمانی که من با صحبت Olguin و Soberal آنها مشغول به کار بودند با گاوین Newsom و دولت او در کالیفرنیا در کار تطبیق OnwardCA برنامه در دسترس به طور گسترده از طریق دولت است. به زودی آنها گسترش به کلرادو. سپس این هفته در روز سه شنبه به آنها اعلام کرد که گسترش برنامه به ایالات متحده است که با هم تا نزدیک به یک سوم از جمعیت ایالات متحده. (در علاوه بر این به کالیفرنیا کلرادو و آنها عبارتند از: نیویورک نیوجرسی و ویرجینیا و مریلند, ایلینوی, Washington, اورگان, کانکتیکات, کلرادو و واشنگتن دی سی)

شما می توانید جزئیات در گسترش OnwardUS برنامه در اعضای اتحادیه اروپا اعلام در اینجا. این "به" پاسخ به امروز اقتصادی و بهداشت عمومی فجایع? به من می گویند در مورد هر یک ابتکار جدید البته نیست—در خود را دارد. اما از آن است که یکی دیگر پاسخ جزئی در حال ظهور در سطح محلی و در سطح دولت در غیاب فدرال پاسخ. (و به عنوان آینده گزارش خواهد شد توجه داشته باشید که اعضای اتحادیه اروپا کار تطبیق رویکرد تشابه تلاش است که بسیار بزرگتر از شرکت های فن آوری به ویژه گوگل و مایکروسافت به شدت در طول بیماری همه گیر.)

"آنها در جهان شده است نادیده گرفتن استعداد از جوامع که در آن مردم استفاده می شود به دنبال" Soberal به من گفت: از اعضای اتحادیه اروپا این شرکت به طور کلی و به بعد برنامه های خاص.

"ما شده است که برای ضربه زدن به شش و نیم سال در حال حاضر. این نرم افزار ساخته شده توسط مردم در دره مرکزی, سیاه و قهوه ای مردم از میدان کارگر و خانواده. آنها نه 'قرار' به بخشی از تکنولوژی اقتصاد است. آنچه که شما شاهد در حال حاضر توانایی به شیر را به واکنش در شرايط اضطراری در چند روز—از آنجا که استعداد سرمایه گذاری شد و آماده است."


این گزارش بخشی از یک سری مداوم در سازمان ها, پاسخ به همه گیر. به صورت اقساط قبلی مراجعه کنید این را در: خلاقیت و نوآوری از کتابخانه ها; برنامه ای برای محافظت از کسب و کارهای کوچک شده اند که بسیار مهم به محلی احیای اقتصادی; تغییرات در یک ایالت برنامه در کالیفرنیا; پاسخ از یک کشور غیر انتفاعی شبکه; های اخیر جانبازان نظامی تبدیل یک سرویس اخلاق به غیر نظامی حرفه و چگونه نوآورانه فن آوری سازمان در آیداهو تلاش کرده است به قدرت "سازندگان" و بهبود کسب و کار در اکوسیستم های کوچکتر و غیر ساحلی شهرستانها در سراسر کشور.

چهار سال پیش همسر من, Deb, و من در مورد نوشت: بلند پروازانه و غیر معمول فناوری راه اندازی به نام اعضای اتحادیه اروپا صنایع در ریگ و مبارزه در شهر فرزنو در کالیفرنیا مرکزی دره.

برای آشنایی با اعضای اتحادیه اروپا و موسسان آن ایرما L. Olguin جونیور و جیک Soberal لطفا دیدن "کالیفرنیا مراکز فن آوری: منطقه خلیج L. A. سن دیگو و ... فرزنو?" برای آنچه در خطر است در تلاش خود را برای پرورش فراگیر پیشرفته-tech فرهنگ در بخش کشاورزی شهرستان تحت سلطه لطفا دیدن "سه راه برای فکر کردن در مورد فرزنو (و چرا شما باید مراقبت)."

نسخه کوتاه: برای هر کسی که در مورد فرصت های نابرابر در اقتصاد چه در فرزنو شایسته توجه جدی است.

قوی تداوم از طریق اعضای اتحادیه اروپا کوتاه شدید سابقه بوده است و بنیانگذاران آن آگاهی که در آنها آموزش مهارت های فنی و ترویج کسب و کار جدید برای بیش از صرفا مربوط به کسب و کار اهداف است. تقریبا همه در فن آوری و کسب و کار ایران-the-بحث در مورد اطلاعات-سن آوردن منافع برای همه. به نظر من اعضای اتحادیه اروپا آمده است بسیار نزدیک تر از بسیاری از به راه رفتن-به-راه رفتن.

از سال 2013 این آموزش بیش از یک هزار نفر از توسعه دهندگان در فرزنو. Deb و من را دیده اند این کلاس ها و صحبت با دانش آموزان بسیاری از آنها از کشاورزی یا غیر کالج پس زمینه و نوشته اند در مورد داستان خود را از فرصت های جدید است. آن را پرورش و یا جذب برخی از 200 شرکت های فن آوری برای راه اندازی آن فاصله است. آن اجرا می شود سه عملیات کسب و کار: برنامه نویسی و مدرسه به نام Geekwise آکادمی; آن عملیات املاک و مستغلات که در حال حاضر شامل برخی از 200 ، 000 فوت مربع از فضای کاری و سفارشی نرم افزار کسب و کار به نام Shift3 فن آوری های که استخدام Geekwise فارغ التحصیلان و دیگران برای پروژه های تجاری است.


امروز اعضای اتحادیه اروپا اعلام کرد جدی گام بعدی. آن را دریافت کرده است $27 میلیون در "سری A" (startup) بودجه برای گسترش عملیات خود به دیگر شهرستانها مانند فرزنو" در سراسر کشور. بودجه به رهبری Kapor سرمایه تاسیس شده توسط میچ Kapor و Freada Kapor کلاین و در اوکلند و صدای جدید صندوق مستقر در نیویورک است. این شرکت می گوید که کمک های مالی نشان دهنده "یکی از بزرگترین سری A تا کنون مطرح شده توسط یک Latinx زن-led شرکت است." ایرما Olguin می آید از یک خانواده از دره مرکزی در زمینه کارگران و اغلب تاکید کرد که او می خواهم او را against-the-احتمال افزایش tech-شرکت رهبری برای تبدیل شدن به کمتر استثنایی داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن