تا چه حد بیل بار کاهش یافته است

ایده های اگر مردم نمی توانند باور یک دیگر ارتباط شکسته شدن اعتماد غیر ممکن می شود و جامعه خورده. و مردم می

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
گتی; Paul Spella / اطلس

بسیاری از ناظران نفس آه امداد هنگامی که بیل بر تایید شد به عنوان دادستان کل. در اینجا بود که یک احترام و حرفه ای که تا به حال خدمت در پست یک بار قبل از محترم دولت. در حال حاضر فقط یک سال و نیم بعد چه ناامیدی او ثابت شده است. مرد نمی توان اعتماد کرد.

فکر می کنم عمدا گمراه کننده حساب او از مولر گزارش در زمانی که مردم و کنگره تا به حال تنها بر کلمه به رفتن. یا مختصر او اجازه داد وزارت دادگستری به پرونده با دادگاه عالی در این مورد از جمله تابعیت سوال در سرشماری سال 2020 که منطق دادگاه بعد مشخص به عنوان "ساختگی" و "pretextual." و یا خود را غلط حساب از استفاده از نیروهای مسلح برای روشن شدن لافایت مربع برای رئیس جمهور, عکس, op. یا بیانیه خود که ایالات متحده وکیل جفری برمن عصر زمانی که برمن انجام داده بود هیچ چیز مانند. و در حال حاضر ما باید محکم شهادت این هفته در مورد سیاسی شدن وزارت دادگستری در تعقیب تهمت متحد راجر سنگ.

دادستان کل است که به عنوان نظر خود را در سیاست های اساسی این مسائل و به استدلال می کنند با زور و اجبار برای آنها. اما به عنوان یک وکیل به عنوان یک مقام بالا به عنوان یک افسر دادگاه او باید غلط و حقایق و یا مقامات. آمریکایی ها نیاز به توافق با دادستان کل استدلال و یا نتیجه گیری اما آنها باید اعتماد به نفس مطلق است که او نمی خواهد سعی کنید آنها را فریب دهند.

چگونه یک مرد با یک شهرت خوب اجازه می دهد خود را برای گمراه کردن وقت و زمان دوباره ؟ بر اعلام خودش—به عنوان در سال های اخیر سخنرانی به Federalist جامعه و در نوتردام—یک مرد عمیق اصول اخلاقی و مفتخر به معتقدان استرن دقیق کاتولیک رومی اعتقادات. وجود دارد, البته, تفاوت های قوی از نظر اخلاق از سقط جنین تجاوز به حقوق و جدایی کلیسا و دولت به طور کلی. برخی از گروه های مسیحی را در آغوش اين همه به دیگران آنها نفرت و علائم فساد اخلاقی.

اما در یک اصل اخلاقی همه باید دست به دست هم: عالی مقدار از حقیقت است. شیطان عیسی در انجیل می گوید از جان پدر نهفته است. به عنوان سنت آگوستین توضیح می دهد که در ده Mendacioهای نهم فرمان است نه محدود به مجروح شدن یکی دیگر شهادت دروغ در دادگاه اما به گسترش هر گونه ارتباط در نظر گرفته شده برای فریب. در کمدی الهیدانته consigns متقلبان دروغگو و falsifiers به هشتم دایره جهنم—دایره تقلب.

یک دلیل وجود دارد برای این است. صداقت یک شرط اساسی برای اعتماد بین مردم است. در پیدایش حساب خدا ناشی از سازندگان برج بابل به صحبت در زبان های مختلف به طوری که آنها می تواند درک نمی کنند و نمی تواند همکاری در حتی ساده ترین وظایف است. اگر مردم نمی توانند باور یک دیگر ارتباط شکسته شدن اعتماد غیر ممکن می شود و جامعه خورده.

چگونه بر کاهش سطح اذوقه رسان از دروغ? ما حدس می زنم آن را با عزم خود را برای خدمت صادقانه یک مرد است که پس از بی دقتی از این حقیقت است که او حتی نمی سعی کنید به طور مداوم از یک بیانیه به بعد از یک روز به بعد. بر اعلام کرده است به عنوان یک اصل بنیادی حاکمیت قدرت اجرایی. اجرایی او انتخاب کرده است به خدمت منحصر به فرد کذب بی پروا و بیهوده است. شاید بر وفادار خدمات به این اصل مستلزم وفادار خدمات به مغلوب ساختن پیشی جستن—تنها اجرایی ما—و نه تنها به او به پایان می رسد اما به معنی. برگزاری یک پست مشابه به عنوان Barr در خانواده سلطنتی تودور در انگلیس Sir Thomas بیشتر به رسمیت شناخته مغالطه از این موقعیت به مبارزه طلبیده خود را پادشاه و اعدام شد. او بعدها مقدس برای ایمان خود.

نزدیکی به چنین کسی را به عنوان برگ برنده سمی است. رکس Tillerson جیمز Mattis, جان کلی و H. R. مک مستر تمام تلاش به عمل اخلاقی اجتماعی فاصله گرفتن از این نظر اخلاقی بیمار جمهور اما شکست و با او به تمامیت خود را قبل از وفاداری خود را به فرد. بر متعهد است نسبت ناروا به زگیل و تمام اما زگیل در واقع suppurating زخم و او در حال حاضر ضرب آلوده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب