پلیس حرف او را پرنده; او به عضویت آکادمی پلیس

معاون بازرس Keiyon رمزیتصویر توسط João Fazendaافسران بالا رتبه در N. Y. P. D. پوشیدن پیراهن سفید و معاون بازرس

توسط NEWS-SINGLE در 23 تیر 1399
police
معاون بازرس Keiyon رمزیتصویر توسط João Fazenda

افسران بالا رتبه در N. Y. P. D. پوشیدن پیراهن سفید و معاون بازرس Keiyon رمزی به نظر می رسد خوب در او. او چهل و سه سال (جوان برای چنین موقعیت برجسته) پهن شانه و بیش از شش فوت قد. تقریبا هر روز از زندگی خود را صرف شده در برانکس جایی که او متولد شد و بزرگ شد تا به دانشگاه رفت و در حال حاضر به عنوان رئیس پلیس در خدمات پلیس منطقه 8 که متشکل از دوازده عمومی-پروژه های مسکن با بیش از بیست هزار نفر. او صحبت می کند بی سر و صدا و گوش و مردم را به عنوان او می گوید.

زمانی که رمزی بود که یک کودک به مادر بزرگ خود را که مطرح شده و او به او گفت که یک خانواده باید هرگز با پلیس تماس بگیرید. به عنوان یک فرد جوان او را دوست ندارد پلیس. در اوایل بیست سالگی خود او بازداشت اسپری نقاشی به نام خود گروه رپ در مدرسه پیاده رو. او ای تحت نام K-سیاه و Keiyon مشغول به کار به عنوان نگهبان و به عنوان یک Access-A-سوار شدن راننده اتوبوس و رفت تا آنجا که برای تبدیل شدن به یک ترافیک عامل. ترافیک عوامل بخشی از N. Y. P. D., اما آنها نمی حمل اسلحه و یا به آن بازداشت. یک شب رمزی نوشتن بود بلیط زمانی که یک ماشین پلیس آمد, رانندگی به آرامی. او دست تکان داد در پلیس و راننده یک افسر جواب داد: با آشنا یک حرکت انگشت. رمزی را شریک در آن زمان یک جوان سیاه, ترافیک عامل به نام اریک موری به او گفت "آیا اجازه نمی دهد خودتان را افسرده شود در مورد آن است. شما می توانید تغییر آن است."

این توصیه را به او زده بنابراین او در زمان معاینه گذشت و وارد آکادمی. در سال 2005 او فارغ التحصیل در سه درصد از کلاس های خود. به عنوان یک patrolman یک افسر در مدرسه-ایمنی در بخش حمل و نقل پلیس و یک افسر لباس شخصی در خیابان او افزایش از طریق صفوف به کاپیتان. او افسر فرمانده P. S. A. 8 در ماه اکتبر 2018.

"نمی توانم فقط ماندن در اینجا با شما و مامان ؟ من نمی خواهم آنچه که من دیده ام از جهان واقعی است."
کاریکاتور هنری مارتین

زیر ژانویه یک تازه کار افسر در میان حدود دو هزار پلیس و غیرنظامیان کار او را تحت کشته در یک تصادف ماشین در راه خانه از یک تغییر. رمزی رفت و به بیمارستان دلداری خانواده و گریه با آنها. سپس یک تیراندازی شامل هشت نفر شش اسلحه و ده ها تن از عکس اخراج اتفاق افتاده در منطقه خود. به نام او برای بیشتر ماموران لباس شخصی متوقف و خشونت از افزایش. در ماه سپتامبر یکی از ماموران لباس شخصی ضرب گلوله کشته شد. رمزی در بر داشت خود را پشت در بیمارستان در همان اتاق هایی برای دیگری زده ، در ماه مارس Covid رسید. رمزی به حال ده بیمار افسران تحت فرمان خود را, سپس, سی, پس از آن بیش از پنجاه. هیچ یک از افسران یا کارکنان درگذشت اما بخش بود از دست دادن به عنوان بسیاری به عنوان سه افسران در روز است. برای هر قربانی یک ایمیل به همراه یک عکس فرستاده شد. یک روز رمزی بررسی خود را e-mail و دیدم اریک موری عکس. مانند او موری حال تبدیل شدن به یک پلیس و دو باقی مانده بود دوستان است. "زمانی که من او را دیدم عکس من فرو ریخت و در میز من و گریه" رمزی گفت. "من تا به حال هرگز یک فرصت برای تشکر از او. من معاون بازرس طولانی نیست پس از او گذشت."

پس از یک لحظه رمزی رفت: "ما در یک جامعه است. در اداره پلیس ما عشق و مراقبت از یکدیگر. این Covid مرگ ضربه سخت است. ما فقط گرفتن روی پای ما زمانی که جورج فلوید به قتل رسید و تظاهرات آغاز شده است. من کاملا, کاملا خشم. به من گفت: من افسران که امضا کرده تا برای انجام وظیفه در این تظاهرات که در یک زمان پلیس برده نواز گشت و من صحبت در مورد تاریخچه خشونت پلیس علیه سیاه و قهوه ای مردم است. من رفتم دوباره چرا مردم آنقدر عصبانی است. آن شب من: ماموران پلیس در وظیفه در نزدیکی تالار شهر و یکی از lieutenants می شود آمار در گردن با سنگ و پایین می رود و مرد دیگری می شود و جای زخم در بازوی خود را که نیاز به هفت بخیه. بعد من افسر به من گفت: "شما گفت که آنها دیوانه بودند اما شما نمی گویند آنها به تو صدمه ما.

"این بخش تغییر کرده است" رمزی ادامه داد. "آن را تنظیم کرده است. اریک درست بود—ما می توانیم آن را تغییر دهید. کمتر وجود دارد stop-سوال-و-frisk. ما فراموش پلیس بهتر است. شب گذشته 3 یک.m., من یک تماس در مورد اختلال در تقاطع کلرمونت پارک وی و وبستر خیابان. من سوار بیش از وجود دارد. حداقل یک هزار مردمی بودند, مهمانی, نوشیدن, گوش دادن به موسیقی در سمت راست خیابان. ترافیک متوقف شد در هر دو جهت. من تا به حال هشت نفر از من پلیس با من. ما را از طریق جمعیت گفتن مردم ما درک می کنیم آنها هیچ جای دیگری برای رفتن با همه چیز بسته در همه گیر اما نمی توان آنها را در اینجا. آنها می دانستند که آنها در خانه ما. مردم درک کنند که آنها انجام می دهند اشتباه است. آنها پراکنده. ما خواهد ماند ام تمام شب وجود دارد اگر ما تا به حال به پول رفتن. بهترین چیزی که در سمت خود را اگر شما با پلیس است و شما همیشه زمان." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب