یک Coronavirus قرنطینه در امریکا می تواند یک غول حقوقی ظروف سرباز یا مسافر

ایده های دفاع آمریکا در برابر شیوع تقسیم شده است در میان بیش از 2000 فردی بهداشت عمومی ادارات که باعث می ش

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398
happy together / shutterstock / عرش raziuddin / اطلس

برای ناظران در ایالات متحده آن را به اندازه کافی تکان دهنده در زمانی که در ماه ژانویه دولت چین به طور موثر به مهر و موم کردن ووهان بزرگتر در جمعیت از شهر نیویورک است. مقامات تعطیل حمل و نقل عمومی و مسدود شدن بزرگراه محدود ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

اما در هفته های پس از این اقدامات را تبدیل به شدید تر هنوز هم. قرنطینه-سبک مستند از تمدید شده است شامل بیش از 50 میلیون نفر در جای دیگر در چین است. مقامات دستور داد درب-به-درب چک در ووهان به دور از کامپیوتر خود برای انزوای بیشتر. هر کسی که پنهان عفونت یک مقام رسمی گفت: "برای همیشه میخ به تاریخچه این ستون از شرم."

کنار گذاشتن این سوال که آیا چنین اقدامات رادیکال حتی موثر دولت چین به طور کلی خیلی بیشتر استبدادی کنترل بیش از جمعیت آن از دولت آمریکا بیش از آن. اگر سریع, پخش كردن, بیماری همه گیر مرگبار باید تهدید ایالات متحده می تواند دولت ایالات متحده انجام همان? پاسخ مثبت است: دولت آمریکا مقامات را گسترده سازمان برای پیاده سازی بهداشت عمومی اقدامات لازم برای متوقف کردن بیماری همه گیر به عنوان آمریکایی ها در الماس کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن در حال حاضر یادگیری است. با توجه به واشنگتن پستآنها گفته شد در روز شنبه که پس از دو هفته قرنطینه روی عرشه کشتی آنها را اضافی دو هفته قرنطینه در ایالات متحده است.

در ایالات متحده قرنطینه است که افراطی ترین استفاده از قدرت دولت بیش از افرادی که مرتکب هیچ جرم و جنایت. به عنوان یک ماده قانونی دیوان عالی ایالات متحده به رسمیت شناخته شده به ظاهر نامحدود قدرت محلی برای قرنطینه به عنوان اوایل به عنوان سال 1824 در مورد گیبونز v. اگدن. مجددا این قدرت در سال 1900 و اشاره کرد که "از اوایل روز قدرت ایالات متحده برای تصویب و اجرای قوانین قرنطینه برای ایمنی و حفاظت از سلامت ساکنان آنها ... فراتر از سوال است."

مقامات دولتی می تواند به جلوگیری از سفر نیاز به واکسیناسیون را به مردم ارسال به معاینه پزشکی و اختیار مالکیت خصوصی است. حتی کسانی که بیمار می تواند دستور به قرنطینه—محدود به خانه و یا محل دیگری با دیگران که همچنین ممکن است شده اند در معرض یک ویروس است. زمانی که قرنطینه پزشکی توجیه حقوق فردی راه را برای خوب بیشتر. به عنوان دادگاه اظهار داشت: در جاکوبسن v. ماساچوست در سال 1905 "بر اصل دفاع از برترین ضرورت یک جامعه حق دارد برای محافظت از خود در برابر یک بیماری همه گیر از بیماری که تهدید ایمنی از اعضای آن است." قانون اساسی ساختار تحمل چنین محدودیت قابل توجهی از آزادی حداقل برای یک مدت زمان محدود در یک واقعی عمومی-بهداشت و درمان اضطراری. که گفت: از حمایت قانون اساسی در قرنطینه وجود داشته باشد. برای مثال مقامات بهداشتی باید با استفاده از حداقل محدود به معنی سازگار با راهنمایی های پزشکی و دولت باید دلایل خوبی برای باور به شما شده است در معرض.

اما آمریکا به طور متوسط ممکن است تعجب به یاد بگیرند که دارای قدرت به منظور از جمله بهداشت عمومی اقدامات است. به جز در مرزهای کشور دولت فدرال با تخصص مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است نه مسئول. دفاع آمریکا در برابر شیوع تقسیم شده است در میان 2,684 دولت محلی و قبیله ای بهداشت عمومی ادارات. هر یک مسئول برای نظارت بر مردم در حوزه قضایی خود تحمیل انزوا و یا قرنطینه به عنوان مورد نیاز است. CDC مقامات "آماده به عنوان اگر [جدید کروناویروس] بعدی همه گیر" اما در واقعیت این کار پارو می افتد به دولت و ادارات بهداشت محلی.

دولت فدرال قرنطینه قدرت در ایالات متحده مرزها در واقع گسترده است. وزارت امنیت داخلی اجرا کرده است یک سفر بان کی مون در غیر شهروندان شده اند که در هر نقطه در چین به تازگی. شهروندان ایالات متحده در مقابل نمی توان دور در مرز اما می توان آنها را دستور به قرنطینه باید بررسی شود در حال حاضر تا دو هفته. وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد قرنطینه اقدامات برای بازگشت شهروندان طولانی نیست پس از CDC صادر اول آن قرنطینه فدرال سفارش در بیش از 50 سال برای اولین planeload از مردم تخلیه از ووهان توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده.

فدرال قرنطینه سفارشات حال اجرا و اجرا توسط دولت و مقامات بهداشتی نه مقامات فدرال. این بدان معناست که دولت و ادارات بهداشت محلی ارائه کار, مجموعه قوانین, نظارت بر افرادی که ممکن است در معرض ویروس و ردیابی تماس با کسانی که بیمار قرار می گیرند. فدرال قرنطینه جهت 195 evacuees از ووهان? که منظور قادر به جلوگیری از آنها را از خروج از هواپیما به آنها وارد. دولت فدرال همچنین می تواند به منظور قرنطینه کل یک کشتی کروز در یکی از کشور بنادر—ژاپن انجام داده است. اما در غیر این صورت فدرال قرنطینه سفارشات را بسیار محدود اثر است. زمانی که یکی از ووهان evacuees می خواستم به ترک پایگاه نظامی در کالیفرنیا که در آن گروه بود تحت قرنطینه دولت در سطح قرنطینه منظور لازم بود برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد. این است که به دلیل قرنطینه گروه دیگر در یک نقطه ورود و یا در یک هواپیما و در نتیجه موضوع به صلاحیت محلی در بخش بهداشت و درمان که در آن آنها قرنطینه.

با وجود گسترده فدرال اقدامات برای حفاظت از ایالات متحده آمریکا از تهدیدات منشاء آن در خارج از کشور به ناچار یک ویروس را از طریق غربالگری (به عنوان در واقع ووهان coronavirus در حال حاضر). این است که در آن ضعف یک federalist سیستم بهداشت ملی دفاع در معرض است. متحده ممکن است را انتخاب کنید به چشم پوشی فدرال قرنطینه دستورالعمل و یا آنها ممکن است تصمیم بگیرد که شدید تر اقدامات لازم مانند یک مستند در برابر همسایه شهر یا منطقه است. اقدامات شدید ممکن است لازم باشد در بهداشت عمومی اورژانس اما تنوع از یک مکان به مکان دیگر نیز می تواند یک اپیدمی به عنوان هر دولت باعث می شود قوانین خاص خود را دارد به نظر می رسد برای منافع خود و متکی بر منابع خود را. مرزهای اداری و قضایی در حال اجرا در میان دلایل دیگر برای حفظ بودجه محدود.

این نام تجاری منحصر به فرد از بهداشت عمومی فدرالیسم می تواند باعث اجرای یک استراتژی ملی در این رویداد از یک تهدید بیماری بسیار دشوار است. در طول 2014, ابولا, ترساندن در ایالات متحده, شدید, عمومی بحث در گرفت در مورد چه اقدامات. وحشت به عنوان رهبران سیاسی squabbled و مشخص شد که هیچ تک طرح ملی به دنبال دارد. دولت های محلی و مقامات بهداشت در حال نهایی قدرت در چه اقدامات پیشگیرانه را در صلاحیت این دادگاه ها. با راه اندازی این رابطه موثر استراتژی ملی که یکی مورد نیاز است پیچیده است اگر نه غیر ممکن است.

آیا قانون اساسی ایالات متحده در واقع جلوگیری از یک نقش بزرگتر برای CDC در محیط قرنطینه سیاست در کشور وجود دارد ؟ حداقل در زمانی که این سوال قبلا پرسیده شده بیش از یک قرن پیش در کنگره فکر جواب نه بود.

این سوال پدید آمده در اواخر قرن 19 زمانی که زرد-تب همه گیر در جنوب ایالات متحده فرستاده شهروندان وحشتزده در حال فرار و شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر منطقه بسته در مرزهای خود را به یک دیگر. نوپای خدمات بهداشت عمومی آمریکا راه اندازی اردوگاه در آلاباما و فلوریدا برای پناهندگان به عنوان آنها نامیده می شوند آنها که تا به حال هیچ جایی برای رفتن اما نمی خواهید به بازگشت به جایی در میان یک بیماری همه گیر. پس از بحث طولانی, کنگره در پاسخ با 1890 بیماری های همه گیر عمل ارائه فدرال قدرت بیش از دولت های ایالتی و محلی قرنطینه هر چند بسیاری از سناتورها در زمان انجام رای در برابر آن باور آن را خلاف قانون اساسی است. به عنوان یک نتیجه (حداقل بر روی کاغذ) دولت فدرال اعمال (یا بلند) قرنطينه در داخل کشور هر زمان که مشخص شده بیماری های مسری تهدید به گسترش "از یک دولت ... به هر کشور دیگر." CDC مدرن و روز ایالتی اختیارات محدود است در درجه اول به "آیا هیئت مدیره" سفارشات برای جلوگیری از مسافرت هوایی در آمریکا توسط افراد شناخته شده به بیمار و تکیه دولت در بخش سلامت به درخواست سفارش.

اما سوال تست شده است و یا حتی مورد بحث در دوران مدرن. تا زمانی که ما نیاز به تست محدودیت های دولت فدرال ایالتی قرنطینه قدرت (و اجازه دهید که امید ما نیست) که مسئول تنظیم سیاست ملی در این رویداد از یک بیماری همه گیر اورژانس ؟ جراح کل ایالات متحده است ؟ CDC? و خواهد شد که با قدرت معتقد بودند ؟

به آن نیاز دارد چرا که با سلامت عمومی سیاسی محلی تحت کنترل یک دولت و یا دولت های محلی را شکست می تواند به معنای سریع تر گسترش یک ویروس در هر نقطه در کشور است. ایالتی و محلی در حوزه های قضایی را محدود علمی و پزشکی منابع برای درک انتقال بیماری پیچیده و به شکل مستقل در قضاوت در مورد بهترین وسیله برای کنترل گسترش یافته است. قرنطینه سیاست و یا دیگر اقدامات اضطراری تعیین شده توسط دولت فدرال بهتر نیست فقط به دلیل آنها می توانند ارائه قوانین یکسان در سراسر کشور—مقامات فدرال هم می افتاد در معکوس و حقوق و تهدید راه. اما خطوط روشن از قدرت ممکن است مورد نیاز است.

این است که در آن جهان پیشرو علمی تخصص CDC ضروری است. با سارس-مانند ویروس و یا آنفولانزای همه گیر با قابلیت گسترش از طریق هوا بالقوه وجود دارد برای قانون اساسی در تعارض است که می تواند خیلی سریع در حال حرکت برای دادگاه به مداخله یا در حمایت از اقداماتی که دولت و یا دولت های محلی مایل به گرفتن و یا برای روشن کردن مرزهای بین ایالتی قرنطینه قدرت چنین است که فدرال قرنطینه سفارش را مقدم بر خلاف دولت های محلی و یا اقدامات. اگر از آن می آید به آن, CDC اعتبار خواهد بود لازم به هماهنگ کردن پاسخ تمام حوزه های قضایی مختلف و یا چیزی بسیار بدتر از قانون اساسی اختلاف می تواند از رخ دادن این کشور است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب