ویرانگر مرحله جدیدی از این بیماری همه گیر

علم ایالات متحده دیده می شود بیشتر موارد در هفته گذشته نسبت در هر هفته پس از همه گیر آغاز شد. اقیانوس

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

برای چند هفته گذشته در ایالات متحده افتضاح منطق coronavirus به نظر می رسید به برداشته اند. فروشگاه ها و رستوران ها بازگشایی شد. معترضان رفتند به خیابان. برخی از افراد از سر رفتن در مورد زندگی روزمره خود و در حالی که بسیاری از عینک ماسک صورت, بسیاری از دیگران نیست.

در عین حال موارد در ادامه به فراز. حتی اگر ایالات متحده اتخاذ کرده بود نه دقیق مستندات و نه اثری و منزوی کردن استراتژی ها دیده می شود در کشورهای دیگر تعداد آن از تایید COVID-19 موارد حل و فصل را به یک کاهش آهسته. هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس bragged که این کشور تا به حال ساخته شده "پیشرفت بزرگ" در برابر این بیماری برجسته است که متوسط تعداد موارد جدید در هر روز کاهش یافته بود به 25000 در ماه مه و 20000 تا کنون در ماه ژوئن.

تعطیلات که در حال حاضر به پایان رسید. دیروز ایالات متحده گزارش 38,672 موارد جدید از coronavirus, بالاترین مجموع روزانه است. چشم پوشی از هر گونه تلاش برای توضیح آنچه اتفاق می افتد: آمریکا coronavirus همه گیر است که یک بار دیگر در معرض خطر از چرخش خارج از کنترل. جدید و وحشیانه, مرحله شرکت, پدیده خورشید کمربند متحده است که ساکنان آن صورت تقریبا ناگسستنی زنجیره ای از شیوع بیماری های کشش از کارولینای جنوبی به کالیفرنیا. در سراسر جنوب و بخش های بزرگی از غرب, موارد, افزایش, بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان و بخش بیشتری از آزمون های آینده مثبت است.

این کشور موج دوم وارد کرده و آن را چکش متحده مانند تگزاس و آریزونا که فرار اولین موج بیشتر صدمه ندیده است.

این موج جدید به اندازه کافی بزرگ است برای تغییر کل کشور-آمار خط. در شرایط جدید مورد تأیید سه نفر از 10 بدترین روز از آمریکا همه گیر تا کنون آمده اند از جمعه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس. هفت روز به طور متوسط از موارد جدید در حال حاضر افزایش یافته است به سطح گذشته 11 هفته پیش در بدترین شیوع در نیویورک است. ایالات متحده دیده می شود بیشتر موارد در هفته گذشته نسبت در هر هفته پس از همه گیر آغاز شد.

پس از 15 ژوئن بسیاری از این موارد جدید در جنوب. مداوم شیوع دارد و دوم-بدترین منطقه ای شیوع است که ایالات متحده تا کنون دیده. تنها بهار فاجعه فرود آمد که شرق—که یکی از بدترین شیوع کروناویروس در هر نقطه از جهان اگر نه این بدترین بیش از آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر کمربند خورشید.

Ominously جرقه از خورشید کمربند شیوع ممکن است فرود در دیگر نقاط کشور و اشتعال جدید blazes از عفونت است. پس از ژوئن 15, اوهایو و میسوری دیده می شود آنها به طور متوسط روزانه مورد شمارش افزایش می دهد صدها نفر است. ویرجینیا که, مبارزه virus ممکن است اما تا کنون موفق به فرار این ماه افزایش نیز دیده می شود موارد ظهور در چند روز گذشته.

ملی افزایش رانده است در درجه اول به طور بالقوه شرایط فاجعه در آریزونا کارولینای جنوبی تگزاس فلوریدا و گرجستان است. بسیاری از ویروس آمار در این کشورها در حال حاضر شبیه به خطوط مستقیم و با اشاره به سمت بالا. در آریزونا که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار زیادی داخل سالن تجمع این هفته این وضعیت به خصوص تلخ. در طی ماه گذشته تعداد موارد تایید شده وجود دارد رشد کرده است تقریبا چهار برابر تعداد افراد بستری بیش از دو برابر شده. روز سه شنبه دولت گزارش داد بیش از 3500 نفر در یک روز. که برابر با 494 موارد جدید برای هر 1 میلیون نفر از ساکنان یک شکل است که رقبای ایالت نیویورک را در شماره ماه مارس و آوریل.

نبود آریزونا وحشتناک موج خوشه در کشورهای دیگر خواهد ثبت نام به عنوان رویدادهای مهم. تگزاس دیده است انفجار: در ژوئن 1, این گزارش حدود 600 موارد جدید COVID-19; دیروز این گزارش بیش از 5000. آن بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر در همان دوره است. فلوریدا برای آن گزارش شده است به طور متوسط 3,756 جدید COVID-19 مورد در هر روز برای هفته گذشته چهار برابر افزایش روزانه موارد در مقایسه با یک ماه پیش. و در کارولینای جنوبی مورد جدید رشد کرده sevenfold از اواسط ماه مارس. نخل باد بزنی دولت در حال حاضر پرونده نزدیک به 950 جدید COVID-19 مورد در هر روز یا در حدود 184 جدید روزانه موارد برای هر 1 میلیون نفر.

در سراسر کشور 10 متحده به رکورد جدید برای مورد شمارش در سه روز گذشته.

چرا این خوشه اتفاق می افتد ؟ پاسخ این است که به طور کامل روشن نیست اما آنچه متحد برخی از سخت ترین متحده است که همه-یا-هیچ چیز رویکرد آنها در زمان به همه گیر سرکوب. اقامت در خانه سفارش در تگزاس مثلا برداشته در 30 آوریل. یک روز بعد از آن دولت مجاز تقریبا همه از کسب و کار خود و فضاهای عمومی—فروشگاه ها و مراکز کلیساها و رستوران و سینما—برای باز کردن با ظرفیت محدود. این پس بیشتر سست کسانی که محدودیت. آریزونا مجاز برخی از فروشگاه ها و کسب و کار به بازگشایی در اوایل ممکن است; آن را برداشته آن stay-at-home منظور در مارس 15 و اجازه میله ورزشگاه کلیساها و مراکز و سینما برای بازگشایی در حدود همان زمان. و در حالی که دولت موظف به نوعی از ظرفیت محدودیت این قوانین به طور منظم نقض: برای هفته, عکس ها و ویدئوها را نشان داده و صحنه های شلوغ آریزونا کافه ها و کاباره ها.

یک شکل از افکار واهی و پوچ به نظر می رسید به درایو این تصمیم گیری: اگر این ویروس می تواند نادیده گرفته شود و سپس آن را ممکن است از بین برود در دسترس نباشد. حتی اگر نظر سنجی نشان می دهد که اکثر جمهوری خواهان پوشیدن ماسک های رهبران جمهوری خواه از تگزاس و آریزونا catered به حزب ضد ماسک حاشیه و waffled بر اهمیت خود را. زمانی که دولت هریس کانتی تگزاس—که شامل هوستون, این کشور چهارمین شهرستان موظف است که ساکنان پوشیدن ماسک در مکان و یا در معرض خطر 1000 دلار جریمه به دولت مسدود شده حکومت. تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک به نام یک چهره-ماسک قیمومیت "نهایی دولت نفس بیش از حد" و نماینده دن Crenshaw گفت: آن می تواند منجر به "ستم استبداد."

سرانجام فرماندار گرگ ابوت تگزاس و فرماندار mlb آریزونا رفت و حتی بیشتر مسدود کردن شهرها و استان ها از اجرای هر گونه بیماری همه گیر مربوط به محدودیت های سختگیرانه تر از آن است که مورد نیاز توسط دولت است. این بدان معنی است که هنگامی که یک ویدئو جدیدی از بسته بندی کاباره ها در ققنوس پر از مردم بودند که با پوشیدن ماسک شهردار قادر به بستن و یا تحریم باشگاه—و یا حتی نیاز به آنها را به زور کاربران برای پوشیدن ماسک. هر دو فرمانداران در نهایت معکوس این سیاست در هفته گذشته. ("به حالت آشکار COVID-19 در حال حاضر گسترش در یک میزان غیر قابل قبول در تگزاس و باید آن را محصور," راهب بزرگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. این شده بود آشکار به فرماندار کمتر از یک هفته پیش هنگامی که او گفت تگزاسی که دولت شکستن رکورد تعداد عفونت های جدید بود که "هیچ دلیل امروز به احساس خطر می شود.")

در عین حال این تصمیمات را به طور کامل توضیح خروش. فرماندار ران DeSantis از فلوریدا نیز یک جمهوری خواه اجازه برخی از شهرها و استان ها منتظر بازگشایی در 18 مه هفته پس از استراحت از دولت; هر چند او با انتقاد صورت-ماسک قوانین او را مسدود نمی شهرستانها از اعمال خود. فرماندار گاوین Newsom کالیفرنیا از حزب دموکرات تحمیل این کشور برای اولین بار اقامت در خانه سفارش در 19 مارس و شروع نمی کند بلند کردن اجسام محدودیت تا زمانی که ممکن است 8. اما شهرستانهای داشته اند گسترده ای راه گریز برای به اجرا درآوردن قوانین خود را دارند و Newsom نگه داشته و برخی در معرض خطر کسب و کار مانند ورزشگاه و سینما بسته شده تا 12 ژوئن. در عین حال در هر دو کشور و عفونت در حال افزایش است.

بدون توجه به علت این بیماری در حال حاضر بیش از حد قابل توجهی به توضیح دور با آمار. در چند هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات ادعا کرده اند که افزایش در موارد گمراه کننده است و صرفا با توجه به افزایش در تست. "موارد می رویم تا در آمریکا از آنجا که ما در حال آزمایش به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر و تا کنون در حال گسترش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در اوایل این هفته. "با کوچکتر تست ما نشان می دهد کمتر از موارد!"

این اثر—اگر شما تست بیشتر مردم شما را بیشتر موارد—واضح است اما آن را نتواند به توضیح خروش است که ما شاهد در حال حاضر. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مورد مناقشه این ایده که تست به تنهایی مسئول خونتان مورد تعداد.

"واضح است که اگر شما انجام تست های بیشتر شما را انتخاب کنید تا موارد است که شما نمی خواهد که برداشت اگر شما انجام نمی, آزمون," او گفت: اقیانوس اطلس. "اما—و این اما—آنچه شما در این است که چه درصدی از تست مثبت باشد. اگر درصد هر مقدار معین از آزمون در یک هفته—یک عدد دلخواه, [اگر] 3 درصد [مثبت]—و هفته بعد از آن 4 درصد و هفته بعد از آن 5 درصد: که نمی توان توضیح داد با انجام تست های بیشتر. که تنها می تواند با توضیح بیشتر عفونت.

"هنگامی که شما نگاه کنید به بستری شدن در بیمارستان که نشانه ای روشن است که شما در حال گرفتن بیشتر عفونت," او گفت:.

جنوب و غرب دیدار با تمام Fauci معیار: موارد بستری شدن در بیمارستان و آزمون-رای مثبت هستند خونتان در هر دو منطقه. یک ماه پیش مراقبت های بهداشتی کارگران در آریزونا به حال برای تست در مورد 11 نفر برای پیدا کردن یک جدید COVID-19 case; امروز مردم آنها را تست ویروس. در فلوریدا تعداد تست در هر روز است در واقع کاهش یافته است در هفته گذشته در حالی که تعداد موارد جدید مشخصی است. خورشید کمربند افزایش به عبارت دیگر نه یک محصول افزایش تست. در جنوب و غرب پیدا کردن افراد بیمار با COVID-19 است که به سادگی گرفتن آسان تر است.

Felicia Goodrum استاد immunobiology در دانشگاه آریزونا و رئیس جمهور منتخب از جامعه آمریکا برای ویروس شناسی پیدا کرده آن درد به تماشای او دولت قبول آن به سرعت در حال افزایش عفونت با شکست. رهبران دولت "نگاهی به اعداد در افزایش موارد که سرسام آور و بگو:" هیچ چیز ما می توانیم در این مورد انجام دهید.' و این درست نیست" او به ما گفت. ماسک صورت و اجتماعی فاصله هنوز هم می تواند آهسته ویروس را گسترش او گفت: هفته گذشته دولت بود و در حال اجرا خارج از زمان.

"ما در حال رسیدن به این نقطه بحرانی که در آن تنها راه ما در حال رفتن برای معکوس کردن آنچه اتفاق می افتد این است که برای انجام یک تعطیلی کامل دوباره," او گفت:. "ما در حال بازی با آتش و ما سوخته است."


بسیار برای ترس از تجدید حیات در پاییز. به عنوان اولین روز رسمی از تابستان گشودن آمریکایی coronavirus عفونت تهدید به حباب بیش از. ویروس نرفته است با آب و هوای گرم به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار mused که در آن ممکن است. آن را بدتر.

در عین حال در هفته گذشته به عنوان موارد علامت در جنوب, معاون رئیس جمهور پنس اعلام شده در وال استریت ژورنال که "وجود ندارد coronavirus 'موج دوم.'" او با اشاره به این که "بیش از نیمی از ایالت ها در واقع از دیدن موارد کاهش و یا پایدار باقی می ماند." این همان op-ed که او در آن افتخار است که موارد جدید را "تثبیت" در آمریکا در حال سقوط به 20 ، 000 در روز است.

این اعداد آرامش نیست. معاون رئیس جمهور بود و هنوز هم به طور ضمنی گفت که نزدیک به نیمی از ایالت شاهد افزایش موارد جدید. او همچنین فریم 20,000 موارد جدید در روز به عنوان یک دستاورد حتی اگر کشورها در اروپا و شرق آسیا را دیده اند بسیار پایین تر روزانه مورد شمارش بر اساس سرانه.

چه پنس را op-ed نشان می دهد اما نمی گویند این است که آمریکا هرگز به ارمغان آورد همه گیر تحت کنترل—"موج اول" هرگز به پایان رسید. و در زمان خود معلوم می شود بسیار ناراحت کننده است. که کلید شماره—20,000 موارد جدید روز—به سرعت منسوخ شد: آمریکا در حال حاضر شاهد به طور متوسط حدود 30 ، 000 مورد جدید در روز. از آنجا که بیشتر مردم زندگی می کنند و در جنوب از شمال این کشور می تواند به زودی رکورد بیش از 40 ، 000 نفر در روز, اگر نه بیشتر.

"موج دوم" هرگز معیار خوب به این دلیل که "موج اول" که زده بیشتر New York منطقه در بهار امسال یک فاجعه بود فراتر از حساب. در نظر بگیرید که در شهر نیویورک جمعیت 8.4 میلیون دیدم بیش از 22,300 تایید کرد و احتمال مرگ و میر ناشی از COVID-19; اروپا یکی از بدترین شیوع بیماری در ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا جمعیت 10 میلیون دیدم در مورد 16,500. در سه ماه و نیم به عبارت دیگر یک ویروس جدید, یک کشته در هر 400 نیروهای جدید است. در میان افراد مسن تلفات بدتر بود: در هر هشت نیوجرسی پرستاری-صفحه اصلی ساکنان درگذشت این بهار.

ویروس باقی می ماند ویروس. آن می تواند تا 14 روز برای کسی که برای نشان دادن علائم آن می تواند دو هفته دیگر برای فرد که به نظر می رسد در داده ها به عنوان یک مورد تایید شده. این به این معنی است که به عنوان, غرب آموخته در بهار ویروس, آمار به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد در یک جامعه دو سه هفته پیش. جنوب به عبارت دیگر ممکن است ده ها هزار نفر از COVID-19 عفونت است که نمی توان آن را عین حال دیدن. در ماه 20,000 موارد جدید در روز را مانند یک نقطه کم جدید روزانه موارد—تاخیر در بلند ترسناک آمریکایی بیماری همه گیر.

چشم انداز کاملا ملال انگیز. هفته گذشته ایالات متحده در ملاقات طولانی به دنبال نقطه عطف: آن را هم اکنون می توانید تست نیم میلیون نفر هر روز برای ویروس. این است که بیش از چهار برابر تعداد زیادی از مردم که می تواند آزمایش می شود در اوایل ماه آوریل. این به این معنی است که ممکن است شامل برخی از شیوع بیماری در جنوب. علاوه بر این ایالات متحده کشته شده است در کاهش آهسته هفته: حدود 600 آمریکایی ها در حال مرگ هستند از coronavirus هر روز بالاترین مجموع روزانه از مارس. این نقطه داده ممکن است این معنی است که بیمارستانهای آمریکایی در حال گرفتن بهتر در درمان افراد بیمار با COVID-19—و یا آن را ممکن است به سادگی به این معنی است که خورشید کمربند افزایش است و در عین حال نشان داده شده کامل آن کشنده بالقوه است. در حال حاضر این داده ها غیر ممکن است برای تفسیر. چون COVID-19 خودی خود می تواند هفته به کشتن قربانیان خود را—و حتی پس از آن داده ها را منعکس نمی کند آنها را بلافاصله—ما باید انتظار برای دیدن قربانیان خورشید کمربند افزایش به نظر می رسد در مرگ داده ها برای به عنوان بسیاری از 28 روز پس از آن آغاز شد.

ما هنوز هم برای صرفه جویی در زندگی می کند. پس از شیوع بیماری در جنوب شرق کارشناسان و مقامات شناسایی چند اقدامات متقابل است که آیا نیاز به پناه در محل. یکی از مهم ترین بود حفاظت دراز مدت مراقبت از امکانات. از آنجا که این ویروس کشنده ترین برای افراد مسن, کشتن حدود یک در هر 20 آلوده بزرگسالان سنین 65 به بالا نگه داشتن این ویروس از خانه های سالمندان می تواند بطور قابل توجهی کاهش مرگ و میر از این افزایش است.

در عین حال در آریزونا به عنوان مثال ما کمی ایده آنچه که اتفاق می افتد در داخل امکانات است. داده های اولیه از COVID پیگیری پروژه نشان می دهد که تعداد دراز مدت مراقبت از امکانات و کمک امکانات زندگی با شیوع بیماری رشد کرده از 192 به 268. این ویروس هنوز هم به وضوح در. دولت های ایالتی در ایالت آریزونا در فلوریدا و تگزاس باید به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از آن—در بخشی به طور منظم تست ساکنان این امکانات و ساختمان متمرکز قرنطینه سایت برای افراد مسن که COVID-19 اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

یک ماه پیش ما همکار اد یونگ نوشت که ایالات متحده رو به رو شده "چهل تکه همه گیر" افتضاح ماه-دوره طولانی زمانی که این ویروس را پریشان متحده شهرستانها و محله متفاوت است. ایالات متحده در حال حاضر باید ثابت کند که می تواند شامل یکی از این شعله ور شدن یو پی اس. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات—سایت عمده ایالات متحده COVID-19 شیوع—دیروز اعمال محدودیت در ورود مسافران از تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر در جنوب و غرب با خطرناکی بالا caseloads. سه متحده نیاز مردم ورود از این مکان به قرنطینه به مدت دو هفته اما توانایی خود را برای به اجرا درآوردن این سیاست های سوال برانگیز است. بهار خروش آموزش دیده ما را به فکر می کنم که منطقه ای شیوع بیماری می تواند باقی بماند موجود به یک منطقه. اما شمال شرقی افزایش اتفاق افتاده است زمانی که کل کشور پناه در محل. این لحظه متفاوت است: می تواند به سایر نقاط کشور در ادامه به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که جنوب جوش با موارد ؟

در روز سه شنبه فرماندار ابوت گفت که تگزاسی هیچ دلیلی برای ترک خانه های خود—اصل درخواست آنها را به طور داوطلبانه قرنطینه. او پس از لغو اعمال جراحی الکتیو در برخی از ایالت بیمارستان اما گفت که reimposing رسمی پناهگاه در محل سفارش در تگزاس است یک اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر. چنین اقداماتی ممکن است به نظر می رسد غیر قابل تصور در حال حاضر. اما اگر یک coronavirus شیوع ریپ از طریق دولت آلوده کردن بخش بزرگی از آن 29 میلیون ساکنان سپس بیش از تگزاس سلامت و اقتصاد را در خط.

بهار موج حاصل از گسترده شکست آمریکا حکومت. هنوز اول شیوع کروناویروس در آمریکا ممکن است اجتناب ناپذیر و آمریکایی ها کاسته آن عذاب با انتخاب به با هم عمل می کنند: ما جمعی تصمیم به ماندن در خانه جلوگیری حدود 4.8 میلیون اضافی COVID-19 موارد است.

دوم افزایش خواهد اجازه می دهد بدون هیچ گونه یاری. آن را نشان می دهد که رهبران ما به جای کشتی ویروس به تسلیم داد تا در آن نیمه راه. که انتخاب خواهد شد که هزینه های غیر قابل توصیف. اگر چند کشور بزرگ شیرجه رفتن در مقیاس کامل coronavirus شیوع و سپس آمریکایی ها ممکن است نیاز به دوباره عمل به عنوان یک یا ما را ببینید خیلی بدبختی است که ما را در آرزوی بهار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب