یک نوع متفاوت از مدنی-سازمان خدمات

ملی ایالات متحده آمریکا در دولت شکست خورده است در آن پاسخ به همه گیر. یکی از نمونه های اخیر: یک ماه پیش در 20

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

ملی ایالات متحده آمریکا در دولت شکست خورده است در آن پاسخ به همه گیر. یکی از نمونه های اخیر: یک ماه پیش در 20 مارس ایالات متحده و کره جنوبی تا به حال در مورد به همان تعداد از coronavirus مرگ و میر: نزدیک به 100 در کره جنوبی در مقابل در جایی بیش از 200 نفر در ایالات متحده از کره جنوبی دارای یک مقدار کوچکتر جمعیت—حدود 50 میلیون در مقابل بیش از 300 میلیون دلار برای آمریکا و خود سرانه میزان مرگ و میر در واقع بسیار بالاتر است. یک ماه بعد کره جنوبی مرگ کل افزایش یافته بود به تنها 236—در حالی که در آمریکا رو به افزایش بود به سرعت گذشته 40,000. با تنظیمات برای اندازه جمعیت فعلی آمریکا در مرگ و میر بیش از 25 بار بالاتر از کره جنوبی.

از ضرورت بقیه ملت در تلاش است تا از شل. فرمانداران شهرداران پرستاران و پزشکان و مدیران بیمارستان معلمان و دانشجویان و صاحبان کسب و کار و کارکنان و کارمندان دولت و زباله جمع و رانندگان اتوبوس و تحویل مردم و خواروبار کارگران—این ها و ده ها میلیون ها نفر از دیگران گرفته اند عملیات آمریکا بر روی شانه های خود را.

البته در دراز مدت وجود دارد هیچ جایگزینی برای سطح ملی و بین المللی پاسخ به بحران این قدر. اخیر نیویورک تایمز در سرمقاله "امریکا ما نیاز به" انجام یک کار تحسین اتصال ملی چالش های 2020s به دیگر تشنج تحولات در زندگی در آمریکا است. بیشتر فکر و برنامه ریزی و طرح های پیشنهادی در این راستا در حال ظاهر شدن در هر روز است.

اما درست در این لحظه بیشتر از آنچه مثبت در کشور است که اتفاق می افتد در محلی ایالتی و منطقه ای در سطح—به جای این که از ملی هدایت یا هماهنگی. نه به عنوان یک جایگزین برای سیاست ملی اما به عنوان یک راهنمای و خار آن این تلاش ها شایسته توجه است. به تازگی Deb Fallows نوشت: در مورد چگونه کتابخانه ها در حال گسترش مجازی خود را رسیدن به در حال حاضر است که خود را به فضاهای فیزیکی ها بسته است. و من توضیح داد که چگونه در پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا است که در تلاش برای تغییر جهت آن شهروند-خدمات برنامه برای دوره زمانی که مردم می توانند به راحتی در گروه جمع آوری.

امروز به روز رسانی برای اولین بار از سه مورد کوچک تا متوسط اندازه سازمان, همه نسبتا جدید است که به سرعت در حال تطبیق برای مطابقت با شرایط اضطراری از این لحظه. هر یک از آنها تا به حال طراحی و توسعه یک سیستم از پروژه های شبکه در سراسر کشور. هر یک با تاکید بر این ایده است که آمریکایی ها از نسل های مختلف و پس زمینه به دنبال بیش از مواد به شدت پاداش و می تواند کشیده شده به فرصت برای خدمت. هر یک بر اساس روش های نوآورانه از تطبیق عملیات کسب و کار با تلاش از دولت ها و گروه های غیر انتفاعی. هر کدام از این شرکت تا به حال به تغییر آن تاکید طول بیماری همه گیر. آنها فیوز سپاه NationSwell و نوآوری جمعی. ما شروع به امروز با فیوز.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب