اعزام از آستانه فاجعه

خبرنامه در پس از طوفان کاترینا سپهبد راسل L. اونوره کمک به جلوگیری از بدتر بحران با ساخت این نقطه به مقاما

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
اریک Winkowski

به عنوان خشم و انزجار در واکنش به افغانستان رشد می کند در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که فعال وظیفه نیروهای نظامی در حال "آماده, مایل و قادر" برای اعزام به مینه سوتا. فرماندار Tim Walz فعال دولت گارد ملی برای اجرای حکومت و سرکوب آنچه که او به نام "گستاخ تخریب" توسط معترضان. حداقل 25 شهرستانها در سراسر ایالات 16 تحمیل کرده اند حکومت به اعتراضات گسترده ادامه خواهد داد.

این زمان لحظه تماس به ذهن دیگر است. در پس از طوفان کاترینا در نیواورلئان بازماندگان جستجو برای مواد غذایی و لوازم و سعی کردم به آن را خارج از آب گرفتگی شهر. رسانه ملی تثبیت شده در صحنه از "غارت" و تکرار شایعات از "تک تیرانداز" توصیف نیواورلئان به عنوان یک "شهر تحت محاصره است." رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در نظر گرفته استناد به قیام, قانون, که به رئیس جمهور قدرت به استقرار نیروهای نظامی در داخل ایالات متحده است.

در اقیانوس اطلس's پادکست Floodlines میزبان Vann R. نوکرک دوم می گوید این داستان. او می گوید: از این لحظه در سال 2005: "ما بسیار خطرناکی نزدیک به یک وضعیت که در آن مسلح-نیروهای واحد خواهد شلیک به غیرنظامیان برای اولین بار از زمان کنت دولت قتل عام." اما این اتفاق نمی افتد. سپهبد راسل L. اونوره شد فرمانده نیروی کار مشترک کاترینا. او را دیدم آنچه که رسانه ها و مقامات دیگر نمی تواند: که در نیواورلئان بود که در میان یک بحران انسانی نه یک جنگ. تلاش های خود را برای ده-تشدید این وضعیت ممکن است مانع بیشتر تراژدی.

در این هفته اتفاقات سال 2005 ادامه به ارائه درس برای چه به جلو حرکت کند. آنچه در زیر گزیده ای از نوکرک دوم مصاحبه با اونوره در حال حاضر بازنشسته شده و زندگی در باتون روژ. این شیر تغلیظ شده و به آرامی نسخه ویرایش شده از مکالمه خود را.


Vann R. نوکرک دوم: چگونه خود را توصیف می کنید و حرفه ای در رابطه با طوفان کاترینا?

راسل L. اونوره: خوب کاترینا همانطور که می دانید در آمد و در سال 2005. در آن زمان من در 35 سال خدمت. من یک سپهبد با دفتر مرکزی آن در آتلانتا با یک ماموریت به آماده برای ارائه حمایت نظامی به مقامات مدنی در صورت کاترینا و یا هر نوع دیگری از فاجعه بزرگ در کشور است.

نوکرک دوم: شما باید یک حرفه ای کامل از درس های است که قطعا اطلاع آنچه شما ارائه شده برای این منطقه در طول و پس از کاترینا.

اونوره: هنگامی که شما یک فاجعه شما از دست دادن کنترل. مردم می میرند. زیرساخت های شکسته می شود. اجداد من یاد گرفتم که با آن زندگی می کنند چرا که آنها تا به حال تجارب متعدد از طوفان و طوفان و جاری شدن سیل. به عنوان به خوبی به عنوان آنها جان سالم به در بزرگ آنفلوانزا است. بسیاری از مردم کشته شدند در نوبه خود از قرن از تب زرد تب. بسیاری از طاعون آمد از طریق اینجا. آنها تا به حال زندگی می کردند از طریق این. غیر قابل توصیف. هر روز مادر طبیعت می توانید هر چیزی ساخته شده توسط انسان است. اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی آب, آماده به آب گرفتگی. غیرقابل کنترل است.

نوکرک دوم: هنگامی که شما برای اولین بار به نیواورلئان پس از طوفان?

اونوره: صبح روز چهارشنبه [دو روز پس از ریزش زمین]. این یک تجربه بود. من رفتم پایین در یک هلیکوپتر نیروی دریایی. به من گفت: "ما باید برای رسیدن به این Superdome. ارسال یک هلیکوپتر." بنابراین من در زمان خاموش و فرود در Superdome. من هرگز آن را فراموش نکنید چرا که در نیروی دریایی افسران جوان پرواز هلیکوپتر. من می ترسم به عنوان گه اما آنها به خوبی آموزش دیده و ما شلاق در اطراف Superdome. و من هرگز در چنین سریع فرود. این ضرورت از ماموریت. آنها می دانستند که آنها تا به حال به پایین وجود دارد.

نوکرک دوم: آیا شما دیدید میزان جاری شدن سیل از هوا ؟

اونوره: اوه آره. من دیدم پشت بام ها. و شما را دیده ام کسانی که عکس از کاترینا با مردم ایستاده در خارج. وجود دارد ، که تصویر من را دیدم. همه از اونا ایستاده در اطراف Superdome. پس [آن FEMA مدیر] مایکل براون متوجه من شد وجود دارد; او با ارسال کلمه برای من بیا به دیدن او [بازگشت در باتون روژ]. پس من رفتم به مقر خود را. من در رفت و گفت: "این میز کار خود را درست در کنار من است." من گفتم: "آقا شما هرگز با دیدن من نشستن در میز لعنتی." او گفت: "نه من و شما درست در کنار من ما هماهنگ است." من گفتم: "آره اما مردم در آب در نیواورلئان. من به رهبری بازگشت به نیواورلئان. من باید در نیواورلئان بعدی به شهردار که اصلا ارتباطات است. و ما رو به تخلیه مردم است. فرماندار گفت: اولویت شماره 1 است تخلیه. و این چیزی است که من قصد دارم به نیواورلئان را انجام دهد."

نوکرک دوم: این فقط یک سوء تفاهم و یا آن را نشان دهنده FEMA فقط لزوما داشتن درک درستی از آنچه اتفاق می افتد ؟

اونوره: من فکر می کنم آن را ترکیبی از موارد فوق. بنابراین من باید موقعیت خودم جایی که من می تواند انجام دهد من فرماندهی و کنترل. و من ماموریت انجام می شود. وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم.

نوکرک دوم: آیا شما احساس می کنید مانند بسیاری از کار خود را به مانند مقابله با هر دو شایعات و گزارش های رسانه ای?

اونوره: من دریافت یک تماس [یک شب]. آن را درست قبل از تاریک. رئیس پلیس رفته بود در تلویزیون و گفت: وجود تک تیر اندازها. کاخ سفید رئیس ستاد calls شماره تلفن من می گوید: "هی رئیس می خواهد به دانستن وجود دارد تک تیر اندازها در نیواورلئان چرا که اگر تک تیر اندازها وجود دارد ما میخوام ارسال فدرال آمريکا امشب. ما باید یک تیپ از 82 آماده برای رفتن. عملیات ویژه نیروهای نظامی است."

من گفت: "شما باید پریود من است." در این راه بیش از من می بینم که فرماندار است که گفتن آنها "سلام ما را به Superdome و مرکز کنوانسیون. ما میخوایم همه و ما می خواهیم به شلیک برای کشتن اگر ما دیدن کسی غارت." که در آن این آمد ؟ بنابراین من تماس بگیرید بازگشت به فرمانداری. من گفتم: "هی بگویید فرماندار بگویم سربازان به شلیک برای کشتن." چون این سرباز گارد ملی نه فدرال آمريکا نشده است. "آیا تا کنون بگویید اجرای قانون به شلیک برای کشتن مردم خود را." چرا ما با قرار دادن این پیام در خارج وجود دارد ؟ و سپس در بالا از آن رئیس پلیس گفت: او رفت و در یک هلیکوپتر و یک تیرانداز از خفا شات او.

بنابراین من به دیدن رئیس پلیس. چرا که این پیام را از کاخ سفید بود: من شما نیاز به رفتن این بررسی. به من گفت: "رئیس [Eddie] قطب نما که در آن شما این ایده وجود دارد تک تیر اندازها? که قابل توجهی کلمه به گفتن " تک تیر اندازها.'" من می گویند "اوه راستی آیا آنها به شما رسید؟" "هیچ." "آیا آنها ضربه هلیکوپتر؟" "هیچ." "آنها احتمالا نمی لعنتی تک تیر اندازها بودند ؟ رئیس می گوید: "شاید من با استفاده از کلمه اشتباه." من گفتم: "هیچ گه شما با استفاده از کلمه اشتباه." ما قصد داریم برای تک تیر اندازها در حال حاضر ما در حال رفتن به یک مورد از ناآرامی های مدنی. و رئیس جمهور می تواند فرض کنترل تمام این منطقه در حال حاضر از آنجا که ما از دست داده ام کنترل داخلی. آن را پس Comitatus; آن قیام کنند. رئیس پلیس می گوید: "خب آره شاید که یک کلمه بد." من گفتم: "هیچ بچه ارشد. که یک کلمه بد."

نوکرک دوم: پس از آن به نظر می رسد مانند یکی از چیزهایی که شما واقعا متمرکز انجام شد مطمئن شوید که به نگه داشتن این ایده که این ماموریت این بود که بشر دوستانه.

اونوره: راست. و این که روز بعد وقتی ما تماس بگیرید برای قرار دادن اسلحه پایین. که اتفاق افتاده است در صبح روز بعد. چون شما ببینید این چیزی که ایجاد شده بود در مورد غارت و در مورد "این شهر را از کنترل خارج شود." شما یک دسته از خبرنگاران هنوز شاشیدن نیویورک آبجو فقط نمایش; آنها نمی همخوانی گه. سپس کسی می رود مستقیما به تلویزیون ملی.

نوکرک دوم: شما فقط می توانید راه رفتن من را از طریق به منظور واقعی از وقایع تخلیه? آخرین مرحله از تخلیه از مرکز کنوانسیون و Superdome.

اونوره: تخلیه آغاز شده و روز شنبه در Superdome و سپس مرکز کنوانسیون. پس از آن ما تا به حال مردم در بزرگراه ها و پل ها. و اتوبوس شروع به در آمده است. و شروع به حرکت مردم به هوستون برای اولین بار و پس از آن شهرهای دیگر در تگزاس است. توسط شنبه, ما تا به حال فرودگاه باز است. و ما تا به حال اتوبوس در آمده حق رفتن به مرکز همایش یک بلوک دور. گارد ملی زد که عملیات. راه می رفت و مردم به اتوبوس آنها را در زمان به نیواورلئان فرودگاه و پرواز آنها. ما تا به حال به این فرودگاه برگزار می شود قادر به انجام آن است. و در شش ساعت ما انجام شد در حال حرکت مانند 16000 نفر از مرکز کنوانسیون.

نوکرک دوم: این همه تدارکات.

اونوره: راه ما می گویند در ارتش: در آن طول می کشد زمان کمی برای انجام دشوار گه. در آن طول می کشد کمی طولانی تر به انجام لعنتی غیر ممکن است. اما ما gon' انجام این کار است. ما در D-روز. که میراث من آمده است. ما از ایوو جیما. شما مرا می شنوید ؟ ما Hamburger Hill. این لعنتی ارتش. شما با من ؟ در آن طول می کشد کمی طولانی تر به انجام غیر ممکن است; ما gon' انجام این کار است. هیچ کس تیراندازی در آمریکا. منظورم این است که این یک تابع از غلبه بر زمان و فضا و دشواری انجام می دهند که. اما ما این است.

نوکرک دوم: چه چیزی شما فکر می کنم ما یاد گرفته ایم از کاترینا و یا چه چیزی نیست ما آموخته است ؟

اونوره: من فکر می کنم بزرگترین درس را به ما آموخته اند این است که ما می تواند یک کاترینا در میامی. زیادی غلظت مردم است. نیواورلئان است منفی شش فوت است. میامی است و نه پا. اتفاق می افتد به فورت Lauderdale. اتفاق می افتد در تمپا. و من فکر نمی کنم ما انجام داده اند به اندازه کافی برای آماده سازی مردم ما است که ما می تواند یکی دیگر از کاترینا در هوستون. شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاد چند سال پیش زمانی که ما تا به حال 50 اینچ باران که ما جوامع ساحلی بسیار آسیب پذیر است. ما می تواند یک کاترینا ضربه نیویورک. من فکر می کنم وجود دارد این است که قدرت رشد می کند که از یک تجربه—من در تلاش برای پیدا کردن کلمه حق—آن را مانند مفهوم "تنها تفاوت بین زغال و الماس گرما و فشار است." اگر شما برای زنده ماندن سختی آن باعث می شود شما قوی تر است.

نوکرک دوم: پس شما اعتقاد این است که همه این چیزها در زندگی شما ساخته شده است شما یک الماس ؟

اونوره: من فکر می کنم آن را به من یک لوح تقدیر که هر کجا که شما هستند و شما را در آن موقعیت از قدرت مردم وجود دارد خارج وجود دارد که در حال مبارزه. و نمی بینم جهان همان راه به عنوان شما انجام دهد. آن را بسیار آسان هنگامی که شما را تبدیل به یک سه ستاره به طور کلی به از دست دادن چشم انداز آنچه مهم به خصوصی. و شما می توانید با برنده شدن در یک جنگ بدون خصوصی. اما شما می توانید با برنده شدن در این جنگ بدون سه ستاره به طور کلی. شما با من ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب