یک "دراکولا" برای سن #MeToo

کیت Hamill جدید مرحله اقتباس از "دراکولا" تغییرات فریم از خوش تیپ خون آشام, داستان و literalizes تهدید و micro

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398
Three figures face each other on a redlit stage
کیت Hamill جدید مرحله اقتباس از "دراکولا" تغییرات فریم از خوش تیپ خون آشام, داستان و literalizes تهدید و microaggressions که صورت زنان.عکس توسط جوآن مارکوس

شروع Harvey Weinstein دادگاه آورده حس اوج دراماتیک: کاهش تولید کننده نماد تاج فرهنگی حساب با معتادان و شکارچیان. شهادت در دادگاه و گفتمان گسترده تر از #MeToo جنبش چیز از داستان های ترسناک با گفتن از هیولا در پوشش مردان آماده برای حمله به. یک صد و بیست و سه سال پیش برام استوکر تصور خود نوع از هیولا خود را در ترسناک رمان "دراکولا" با یک eponymous شیطان-شکل که تبدیل به یک ثابت در ادبیات و فرهنگ پاپ. در جدید "Dracula" مرحله انطباق که premièred ماه گذشته در مرحله کلاسیک, شرکت, اما, تبه کار نیست خیالی و زنان نیست و در پریشانی و وجود دارد هیچ جایی برای یک مرد به از بین بردن و صرفه جویی در روز. "من فکر می کردم ما گذشته برای یک فمینیست 'دراکولا' " کیت Hamill این نمایشنامه نویس در پشت تولید گفت. "'دراکولا' چیزی است که بسیار در فرهنگی زمانه. آن را کاملا غیر قابل اجتناب بنابراین من فکر O. K., بنابراین من می توانید سعی کنید به اصلاح است که از یک دیدگاه فمینیستی و واقعا کشف خون آشام ها به عنوان مردسالار و ارقام؟"

این نیست Hamill اولین کاری او را تبدیل به شناخته شده در نیویورک مراحل را برای او پر جنب و جوش, خنده دار, سازگاری کلاسیک کار می کند و در مورد زنان مانند "غرور و تعصب" و "Vanity Fair." سبک او است به طور قابل توجهی فمینیست برجسته عمدی نشانهای از شخصیت های اصلی در حالی که همچنین flouncing هر گونه مفاهیم از خود جدیت که ممکن است چسبیده به کلاسیک کار می کند. او productions ویژگی های فیزیکی کمدی و شوخی و دانستن شکلک و کلمات قصار همه از آن بهره مند پیر قصه با یک فکر و معاصر استعداد. هنوز گوتیک مرد-محور وحشت از "دراکولا" نیست کاملا مش با افسانه و اجتماعی درام Jane Austen. که چرا بخشی از Hamill—که همچنین نقش Renfield دراکولا را آشفته بنده می خواستم به reanimate کلاسیک. "من علاقه مند هستم در ایجاد این جدید فمینیستی زن کلاسیک چون من احساس می کنم مانند این داستان که آیا یا نه ما به آن متوجه آنها واقعا شکل ادراک ما از جهان است. به همین دلیل آن را طول می کشد و ده ها و ده ها تن از زنان در #MeToo جنبش را به یک بسیار سمی درنده است چرا که ما معتقدیم در اولویت نر روایت."

Hamill نسخه بر این اساس تغییرات فریم از داستان; دراکولا در حال حاضر البته خوش تیپ و جذاب و خنده دار, sans تلخ غرغر کردن و نیش می زنند اما او به ویژه کنار شخصیت های دیگر. باردار مينا نامزد از این رمان شخصیت جاناتان هارکر است با شخصیت ترین تلفظ قوس الکتریکی در کنار یک زن ون هلسینگ, خون آشام شکارچی که کمک می کند تا قهرمانان ما شکست هیولا. لوسی از مینا که در حالی که او سرگرم چند تا خواستگار برای ازدواج, است, هدف, کشته و تبدیل به یک خون آشام توسط دراکولا داده است بیشتر خود-آگاهی در مورد وضعیت او: "کل ما سرنوشت پیچیده شده در مردان ازدواج کنیم," او می گوید مینا. "هنگامی که ما بحباله نکاح در اوردن, ما کمی بهتر از خود اموال با توجه به قانون و من فقط آرزو می کنم من می تواند کاملا مطمئن شوید که از شخصیت او." Hamill می کند به سادگی به بازنویسی زنان به قهرمانان شجاع از داستان او به بررسی چگونگی مردسالاری است که القا در ازدواج و دین است. وجود دارد نمی توان هیولا بدون میلادی است که به هنگام تولد به و پناهگاه آنها است.

در نقش یک برگشت دراکولا عروس با زور و اجبار بچه هارکر استفاده از زبان است که زنان اغلب شنیدن از دهان مردان: "آن را تقصیر خود را عزیز—در آینده در اینجا—لباسی است که به دنبال خوب! . . . شما می دانید که شما آن را می خواهم." در طول یک صحنه مبارزه بین دراکولا و ون Helsing تعداد طعنه او پس از فرود ضربه: "آیا گریه در کار و عسل; هیچ کس شما را جدی بگیرد." Hamill است "دراکولا" literalizes تهدید و microaggressions که زنان صورت روزانه transposing داستان از قرن نوزدهم ترانسیلوانیا به قرن بیست و یکم اتاق و خانه و خیابان—هر جایی که یک زن ممکن است در خطر ابتلا به امروز. هنگامی که ون Helsing می آید روی صحنه یک زن سیاه و سفید با نوارهای پوشیدن یک دکمه پایین پیراهن گره خورده در اطراف کمر و دستکش بافتنی, او بی موردی مدل دهید در کبود موتور سیکلت ژاکت, پارتی-توفنده در ویکتوریا انگلستان است. مستقیم, gruff, اعتماد به نفس و صالح ون هلسینگ است که ما زن مدرن, جنگنده, آمده منجر به مینا هنوز هم مطمئن نیستید او توانایی های خود را از یک گذشته است که در آن زنان در ترس زندگی می کنند به آینده ای که در آن زنان خطر هیولا خود را ترک آنها را برای مرده.

در هر صورت Hamill باعث می شود یک شوخی از این مردان نشان دادن آنها را ضعیف و خرده و ترس. شخصیت ها صحبت می کنند اغلب از "انسان مدرن" خود یک نوع تهوع که Hamill کمک های مالی مخاطبان. "اما شما یک انسان مدرن جاناتان Harker. آیا شما واقعا به اعتبار به گه خرافات? آیا شما باور دارید که شما در حال حاضر در حضور monsters?" دراکولا می پرسد در اوایل و بعد از آن "چه تاریک اجدادی کابوس ممکن است خزش به یک انسان مدرن سر!" انسان مدرن یک اسطوره است با نجیبانه جذابیت و هوش و پختگی اوست نه چندان دور در تکامل خود از یک حیوان یا یک ساده احمق. و او هم می تواند یک تبه کار به طور مستقیم یا غیر مستقیم بودن همدست مرد دیگری monstrousness. Hamill است دراکولا ندارد دندان های نیش زنده در تابوت یا ترس می گذرد. او به نظر می رسد مانند یک مرد به طور منظم در مغرور اروپایی لباس استقبال و جذاب برای مهمانان. این مهم به Hamill مفهوم از هیولا. "تجربه من از سمی است که ما واقعا انتظار داریم که شما واقعا قادر به بوی یک در, مانند, یک صد قدم" او گفت:. "اما باور نکردنی درصد از سمی مردان در واقع واقعا جذاب, بسیار, بسیار دستکاری. هیولا نگاه درست مثل ما." "هیولا نگاه درست مثل ما"—خط تکرار شده است در این بازی ون هلسینگ خودش.

آن را تقریبا غیر ممکن است به فکر می کنم از Weinstein در این زمینه به عنوان دفاع از خود اعداد اول بحث به معنای براق Weinstein را دستکاری و موقعیت خود را به آزار و اذیت و حمله به زنان اما Hamill می گوید که یک مرد بیش از حد باریک یک دامنه از این مسئله است. "من فکر می کنم چیزی که بسیار من بیشتر در مورد Harvey Weinstein است که نه تنها او را نفرت انگیز و که افرادی وجود دارند که هنوز هم در دفاع از او و سوال این است که خیلی شجاع هستند در آینده رو به جلو آن را درک است که او یک هیولای منحصر به فرد مانند دراکولا. آن را درک است که این بچه ها "من که یک هیولا' و من فقط پیدا کردن Harvey Weinstein به نوک یک کوه یخ." در پایان Hamill بازی بر خلاف نسخه اصلی رمان مینا به طور کامل و در یک لباس خون آلود موجب صرفه جویی در روز. قطع یک پیروز سخنرانی توسط دراکولا, مینا سهام او را از طریق قفسه سینه یقین با خشم چندین بار فریاد "نه! هیچ! هیچ! ما! گفت! هیچ!" ظریف نیست اما مخاطب در عملکرد اخیر تشویق صمیمانه به عنوان اینکه هر کس منتظر است که شدید عمل تنبیهی عدالت به طوری که اغلب رد در زندگی واقعی با هیولا واقعی است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب