دور منظومه شمسی است عجیبی بازتابی از خود ما

علم ستاره شناسان دستگیر و به طرز عجیبی آرام صحنه 300 میلیون سال نوری از زمین است. ESO / Bohn و همکار

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
ESO / Bohn و همکاران

ستاره شناسان می گویند در مورد چقدر دشوار است برای دیدن یک دور سیاره خارج از منظومه: آن را مانند لکه بینی یک کرم شب تاب در کنار یک فانوس دریایی.

ستاره ها آنقدر درخشان است که آنها بلوک به نظر ما از سیارات است که ممکن است در مدار نزدیک بنابراین ستاره شناسان به کار در اطراف آنها. آنها با استفاده از ابزار خاص در تلسکوپ برای جلوگیری از نور از این چراغ آسمانی. با تابش خیره کننده رفته آنها می تواند تشخیص دهد چیز دیگری است: گرما منشعب از سیارات است. در نتیجه مشاهدات جهان هستند راحت تر به نقطه—orbs درخشان در تاریکی مانند کرم شب تاب معلق در هوا در گرمای تابستان شب.

این است چگونه ستاره شناسان اسیر دو سیاره در اطراف یک ستاره است که ساکن حدود 300 سال نوری از زمین است. پرتره های بانکی و نادر است. ستاره شناسان به طور مستقیم تصاویر گرفته شده از فرد قبل از سیارات فراخورشیدی. و آنها را قبلا دستگیر کیهانی خانواده پرتره: سیاره با ستاره ها روشن تر و سنگین تر از خورشید ما. اما این اولین بار است که کسی را دستگیر کرده است دو سیارات فراخورشیدی در اطراف یک sunlike ستاره.

در این عکس در بالای این ستاره در سمت چپ. سیارات نیست سنگی مانند زمین اما گازی مانند مشتری و عظیم تر از مشتری بیش از حد. آنها همچنین بسیار داغ هنوز خنک کننده از خود را آتشین تشکیل یک خورش از گرد و غبار و گاز است. در 17 میلیون سال را به یک نسخه از خورشید ما. متی Kenworthy یک استاد نجوم در دانشگاه لیدن در هلند است که درگیر با تحقیقات به من گفت که اگر خورشید ما بود او در سن 46 این ستاره خواهد بود فقط 12 هفته.

این دیگر منظومه شمسی به نظر می رسد تقریبا دنج اما این سیارات چند صد بار دورتر از ستاره خود را از زحل و مشتری هستند از خود ما است. وجود دارد ممکن است سیارات سنگی مانند زمین در جایی در این سیستم Kenworthy گفت: اما آنها خواهد بود بیش از حد کوچک برای حتی ما قدرتمند ترین تلسکوپ به نقطه. تا آنجا که ما می توانیم بگویم این سیستم مثل این است که خانه ما در جهان هستی و در عین حال چشم انداز آن به نظر می رسد به نوعی آشنا مانند دیدن یک عکس معروف افق با چند آسمان خراش ها گم شده است. من اول فکر کردم وقتی دیدم این تصویر بود, متعجب, من تعجب می کنم که چگونه همه چیز در حال رفتن وجود دارد. شاید آنها با داشتن یک زمان بهتر از آن را از ما هستند.

این است که من می دانم پوچ فکر زانو حرکت تند و سریع طرح همه گیر استرس در زمانی که مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده احساس می کند خسته کننده تر و درمانده در هر روز. جهان ما به نظر می رسد به خصوص طاقت فرسا در حال حاضر این نوع از مشاهدات نجومی ارائه یک حس عجیب و غریب از راحتی. آنها ارائه یک نسخه متفاوت از چیزی است که قابل تشخیص و فرصت به تصور آرامش وجود است که در آن همه گیر نیست همیشه در ذهن ما است.

مادالنا Reggiani, یک پژوهشگر فوق دکترا در کو لون در بلژیک و یکی از محققان در این مطالعه می شود احساس مشابه را ناامید واهی در مورد یک واقعیت اما این حس که او است که به دنبال در یک کیهانی doppelgänger. این تصویر بعد از همه شبیه چگونه منظومه به نظر می رسد در کتاب های درسی و در کلاس درس پوستر: به عنوان یک توپ از آتش معلق در تاریکی با چند شیشه تیله گردان آن است.

برای تولید تصویر Kenworthy و همکارانش در مقایسه متعدد مشاهدات از منظومه شمسی است. در مجموعه, ستاره احاطه شده توسط چند حباب از گاز درخشان هر یک از آنها می تواند یک سیاره است. در مجموعه دوم گرفته شده بعد از مدتی برخی از orbs منتقل شده اند در حالی که دیگران مانده اند را به عنوان unmoving به عنوان ستاره خود را. اشیاء که منتقل تبدیل به ستارگان دیگر جایی در پس زمینه در حال حرکت در امتداد خود به خود سفر از طریق فضا است. اشیاء که در اطراف گیر محققان به این نتیجه رسیدند بودند که سیارات.

ستاره شناسان به دنبال چنین کیهانی doppelgängers برای یادگیری در مورد تاریخ ما. با مطالعه یک نوزاد نسخه خورشید در جایی دیگر آنها بهتر می تواند درک چگونه ما را بالغ خورشید و تمام سیارات در اطراف آن به دست می آمد. مطالعه تصاویر مشابه سیستم های خورشیدی است مانند نگاه کردن به یک آلبوم عکس دوران کودکی. "ما نمی توانیم در طول عمر ما نگاه چگونه یک سیستم سیاره ای متولد شده است و چگونه آن را تکامل می یابد" Reggiani به من گفت. "همه ما می توانید انجام دهید این است که در نگاه ستاره ها در سنین مختلف, بنابراین ما می توانید حدس بزنید کمی در تاریخ منظومه شمسی ما است."

کیهانی آنالوگ نیز می تواند کمک به دانشمندان در درک نوع شرایطی که می تواند منجر به یک سیاره جوانه زندگی, حتی اگر همه آنها را ببینید گاز سیارات قادر به تولید تنها چرخش ابر تاپ به جای مینمودم موجودات زنده. لکه بینی یک زن و شوهر از گاز سیارات دیگر در منظومه شمسی است نه پیروز کشف است که تشخیص یک Earthlike جو در سنگی exoplanet خواهد بود اما مهم نان در جستجو برای زندگی در جهان است.

چرا که بیرونی مشتری-مانند سیارات کمک به محافظت از درونی سیارات سنگی. تحقیقات نشان داده است که مشتری ممکن است در امان زمین از برخورد با اشیاء کوچک در اوایل منظومه شمسی هنگامی که چیزهای پرواز در اطراف در همه جا. بدون این سیارات سنگی اشیاء می تواند coalesced به یک ابر در درون منظومه شمسی و باران زمین به اندازه کافی با برخورد به دور آن ، با زحل و مشتری ایستاده با شرایط نزدیک زمین باقی مانده به اندازه کافی پایدار برای زندگی شروع به تکان دهنده در آب است. حتی امروز مشتری اغلب منحرف ستاره های دنباله دار و سیارک ها.

امیلی Deibert دانشجوی دکتری در نجوم و اختر فیزیک در دانشگاه تورنتو است که به مطالعه سیارات فراخورشیدی به من گفت که این تحقیقات جدید باعث می شود او فکر می کنم در مورد زمین محل در جهان است. "به خصوص با دیدن چیزی شبیه به این یک تصویر واقعی از یکی دیگر از سیستم های سیاره ای است که واقعا نادر آن باعث می شود من فکر می کنم در مورد چگونه منحصر به فرد زمین ما است و چقدر دشوار خواهد بود برای پیدا کردن جایی مناسب برای زندگی ما" گفت: Deibert بود که درگیر در تحقیق ،

تصاویر مانند این می تواند به ارائه یک دوز از ترس در میان عذاب-پیمایش یک استراحت از یک واقعیت است که خود را احساس می کند مانند یک جایگزین جدول زمانی برای سال 2020 بسیار در راه همان است که نزد فازی ستاره دنباله دار به نام NEOWISE است خیره شدن stargazers در سراسر جهان در هفته های اخیر. اینها موقت دلخوشیها. ستاره دنباله دار خواهد شد در نهایت از نظر محو نه به بازگشت برای هزاران سال و منظومه شمسی در سال جدید عکس های بسیار دور تا کنون مراجعه کنید. اما عطف توجه ما را به چیزی آخرتی حتی برای چند لحظه می تواند منحرف کردن ما از همه گیر ناامیدی.

Deibert شگفتی که آیا یک سیاره مانند زمین پنهان است که در دیگر منظومه شمسی صدها سال نوری و اینکه آیا کسی وجود دارد که زل زده به عقب در آمریکا در تلاش برای دیدن گذشته تابش خیره کننده از خورشید ما. "شاید برخی دیگر از تمدن هوشمند وجود دارد ممکن است به دنبال در سیستم ما در حال حاضر و تنها با دیدن ما دو تا از بزرگترین و گاز, غول," او گفت:. چه ممکن است آن دسته از ساکنان بود فکر کردن به آنها نگاه بر یک خانه است که تقریبا مانند آنها?

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de