دو چیز است که غرق Buttigieg نامزدی

ایده های تغییرات در این شرکت ساخته شده است که آن را سخت تر برای جنوب خم شهردار موفق نیز تشکیل پیشرفت برای

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
برندان McDermid / ایسنا

بدانند چرا پیت Buttigieg کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته آسان است. او تا به حال بدست مذکور را شکست در کارولینای جنوبی به نظر می رسد به احتمال زیاد برای گرفتن مذکور را شکست و در سه شنبه و با توجه به megyn kelly, حال کمتر از 1 درصد شانس برنده شدن یک کثرت متعهد نمایندگان به طور کلی.

جالب تر سوال است که چرا Buttigieg—که خیره شدن رسانه ملی گرفتار کمک کنندگان بزرگ و نزدیک به پیروزی دو اصلی است—در بر داشت خود را در این unenviable نقطه. پاسخ می گوید زیادی در مورد چگونه حزب دموکرات را در رابطه با پول و انتظارات خود را در اطراف نژاد تغییر کرده در طول 30 سال گذشته.

اگر چه Buttigieg جوانان گرایش جنسی و عدم ایالت انتخاب تجربه او ساخته شده یک غیر متعارف نامزد او مطرح شده پول در راه متعارف. او شتافت سراسر کشور برگزاری جمع آوری اعانه با بزرگ دموکراتیک اهدا کنندگان بسیاری از آنها در آغوش مبارزات انتخاباتی خود و پس از خود ستارگان تلویزیونی اجرای برنامه در بهار گذشته. آنچه که او به دست آورد بازی توسط حزب دموکرات را جمع آوری کمک قوانین قابل توجه بود. در طول دوره 2019, Buttigieg سابق شهردار South Bend, outraised جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور با مبلغ 15 میلیون دلار است.

یک بار پس از یک زمان است که ممکن است به اندازه کافی. بین سالهای 1984 و 1992 هر دموکراتیک مدعی است که امن ترین حمایت خود را از حزب بزرگ اهداکنندگان رفت به نفع نامزدی. در پایان سال 1983 آن را روشن بود که Walter Mondale—کمک خود را در نیویورک وزارت امور خارجه رئیس رابرت روبین Goldman Sachs—بالا می برد به مراتب بیشتر از خود دموکراتیک مخالفان. چهار سال بعد مایکل Dukakis—که "به دست آمده بسیار خود را از [انتخاباتی] پول از بانکداران سرمایه گذاری پیمانکاران و وکلا"—"بسیار بیش از رقبای خود را در صندوق جمع آوری." در سال 1992 بیل کلینتون "تا حد زیادی پیشی گرفتن از رقبای خود در جذب پول است."

Buttigieg مشکل این است که این الگوی قدیمی است دیگر نگه می دارد. از سال 2004 زمانی که Howard Dean مهار خشم مردمی در دموکراتیک مشارکت در جنگ عراق به outraise خود را ایجاد رقبای پوپولیستی دموکرات ها را بازنویسی جمع آوری کمک قوانین. در طول دوره 2019, Buttigieg مطرح شده در مورد به عنوان مقدار پول به عنوان برنی ساندرز از اهدا کنندگان که به بیش از 200 دلار اما کمتر از نصف آن مقدار از اهدا کنندگان به زیر $200. به عنوان یک نتیجه ساندرز نیست صرفا outraise Buttigieg توسط بیش از 30 میلیون دلار او و الیزابت وارن تبدیل Buttigieg بزرگ کمک کننده به پشتیبانی سیاسی و چماق.

به مسائل بدتر Buttigieg رنج می برد یکی دیگر از بودجه مبارزات انتخاباتی نوآوری: rise of the self-بودجه میلیاردر. این $76 میلیارد او مطرح در 2019 نبود تنها 32 میلیون دلار کمتر از ساندرز مسافت. آن $124 میلیون کمتر از مایکل بلومبرگ—و 130 میلیون دلار کمتر از تام Steyer—مطرح شده از کیف پول خود را. (اختلاف رشد حتی starker در دو ماه اول این سال).

فشرده در هر دو به پایان می رسد از populists بالا بردن مبالغ زیادی از اهدا کنندگان و plutocrats نوشتن خود ماموت چک Buttigieg بزرگ کمک کننده استراتژی است که تا به حال رو Mondale, Dukakis و کلینتون به حزب خود را نامزد سمت چپ او بدون پول نقد به اندازه کافی برای رقابت موثر در 14 متحده است که رای گیری در روز سه شنبه.

تغییر دیگری که محکوم Buttigieg کمپین شامل مسابقه. آن است که در حال حاضر عقل متعارف که در انتخابات مقدماتی دموکرات نمی تواند—و نباید—پیروزی حزب خود نامزدی بدون نشان دادن قابل توجهی آفریقایی حمایت و تعهد واقعی به نژادی و عدالت است. اما این همیشه صدق نمی. Dukakis موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در سال 1988 با وجود داشتن "تا حد زیادی واگذار سیاه رای به [جسی] جکسون برای بسیاری از اولیه فصل است." که از آرکانزاس, بیل کلینتون در سال 1992 لذت می برد قوی تر روابط شخصی به آمریکایی های آفریقایی تبار از Dukakis بود. اما او همچنین pandered به نژادپرستان سفید—پرواز بازگشت به آرکانزاس روز قبل از آیووا قفقاز به تصویب اعدام یک معلول ذهنی آمریکایی آفریقایی تبار انسان در راه خواهد بود که تقریبا غیر قابل تصور در یک دموکرات اولیه امروز. در اواخر سال 2004 جان کری در تلاش برای ارتباط با رای دهندگان. "بدون شک وجود دارد که جان کری است و نه اسیر دل آفریقایی-آمریکایی ها راه کلینتون را" توضیح ایلینوی در مجلس سنا نامزد به نام باراک اوباما در سال 2004. اما کری موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات با این وجود.

از آن پس حزب دموکرات انتظارات اطراف نژاد—مانند آن انتظارات اطراف آن پول را به طور چشمگیری تغییر در Buttigieg هزینه. ردیابی قوس از مبارزات انتخاباتی خود را و آن را روشن است که دو کلید مقاطع خود را با مبارزات سیاه رای دهندگان با یکدیگر حرکت خود را.

برای اولین بار در تابستان گذشته رخ داده است. بین ماه های مارس و آوریل سال گذشته Buttigieg صعود از کمتر از 1 درصد به 8 درصد در نظر سنجی های ملی. سپس در ماه ژوئن او در سمت چپ مبارزات انتخاباتی برای پاسخ به یک پلیس در تیراندازی از یک آمریکایی آفریقایی تبار در جنوب خم. فیلم آمریکایی آفریقایی تبار معترضان با عصبانیت, مقابله با شهردار سابق ویروسی رفت. "شما در حال اجرا برای رئیس جمهور و شما می خواهید مردم را به رای دادن به شما ؟" اعلام کرد یکی از معترضان. "که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

خواسته در یک بحث دموکراتیک چند روز بعد چرا جنوب خم پلیس نیروی باقی مانده به شدت سفید Buttigieg اعتراف کرد "از آنجا که من نمی توانستم آن را انجام داده." ظهور خود را در نظر سنجی به زودی متوقف شده است. توسط آگوست نیویورک تایمزمشاهده شد که "انتقاد از آقای Buttigieg را نظارت پلیس خود را آسیب دیده است زنده ماندن به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری."

شهردار سابق سعی در ترمیم آسیب. در ماه جولای اعلام کرد بلند پروازانه نژادی عدالت در دستور کار است که او را به نام "داگلاس طرح است." و شروع در ماه اکتبر به عنوان الیزابت وارن از دست داد حمایت از او شروع یکی دیگر از صعود. در ماه نوامبر روزنامه نگاران شد و نوشتن در مورد "Buttigieg لحظه."

پس از آن بیشتر نژادی مشکلات رسید. رهگیری گزارش داد که رهبران آمریکایی آفریقایی که Buttigieg کمپین ادعا کرده بود تایید داگلاس طرح در واقع تا به حال نه. مادر و کودک در عکس همراه با برنامه ریزی در وب سایت این کمپین را تبدیل به از کنیا. Buttigieg مجبور به عذرخواهي شد برای سال 2011 تصویری که در آن او گفت که بسیاری از کودکان و نوجوانان در "درآمد اقلیت محله" نمی "می دانم که [هر کسی] شخصا که شهادت به ارزش آموزش و پرورش است." زمانی که Buttigieg در نوامبر بحث پیشنهاد کرد که همجنسگرا بودن به او کمک کرد تا درک تبعیض آمریکایی های آفریقایی تبار, چهره, کامالا هریس او را به نام "ساده لوحانه." هنگامی که یک کمپین یادداشتی پیشنهاد کرد که همجنسگرا ستیزی یکی از دلایل Buttigieg شکست برای جذب بیشتر سیاه و سفید, پشتیبانی, آمریکایی آفریقایی روزنامه آن را به نام یک نژادپرست لام. او در رای گیری اعداد شروع به فرو بردن یک بار دیگر و در ماه دسامبر واشنگتن پست شد و اشاره کرد که Buttigieg را "تلاش برای ارتباط با رای دهندگان را تبدیل به یکی از غالب روایات از مبارزات انتخاباتی خود."

زمان آیووا و نیوهمپشایر رای داده, داستان, در مورد Buttigieg عدم از حمایت از چنان ریشه دوانده است که این منجر به اضافه نمودن یک ستاره به عملکرد قوی در آن اکثریت سفید متحده است. Buttigieg ناتوانی رد که داستان در نوادا (که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل 11 درصد از رای دهندگان دموکرات) و کارولینای جنوبی (که در آن آنها تشکیل یک اکثریت) محکوم مبارزات انتخاباتی خود.

آن را سخت به تصور کنید که سناریو بازی در 1980s و 1990s یا 2000s. این درست نیست که وجود دارد کمتر از آمریکایی آفریقایی روزنامه نگاران و فعالان شکل پوشش دموکراتیک مبارزات انتخاباتی ، تا سال 2008 کارولینای جنوبی حتی به تنهایی به عنوان چهارمین مسابقه در تقویم اصلی. در اواخر سال 2004 مسابقه پیشرفت از آیووا و نیوهمپشایر به چند حالت اولیه که شامل نخل باد بزنی دولت بلکه آریزونا, دلاور, Missouri, New Mexico, داکوتای شمالی و اوکلاهما—دنباله ای که ساخته اند آن را آسان تر برای یک نامزد با حداقل, سیاه, پشتیبانی مانند Buttigieg به خوبی انجام دهد.

افزایش شهرت از رای دهندگان—و از اهدا کنندگان—ممکن است صدمه دیده پیت Buttigieg. اما هر دو شیفت را تشکیل می دهند حال پیشرفت است. واقعیت این است که سفید نامزدها نمی تواند به راحتی قلم مو آفریقایی آمریکایی نگرانی به این معنا نیست که نامزد نمی توانید برنده شوید. آن را نمی کند حتی معنی آنها نمی تواند غلبه بر گناهان گذشته. در کارولینای جنوبی, جو بایدن, آیا هر دو. چه این به آن معنا است که انتخابات مقدماتی دموکرات که می خواهید را به نفع خود سیاه و رای دهندگان باید شروع زودتر و کار سخت تر از در گذشته است. گاهی اوقات به عنوان در مورد برنی ساندرز که نیاز به در حال اجرا دو بار. این فکر که Buttigieg در تمام احتمال, در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im