چند تغییرات ناخواسته به صنوبر تا همه ستاره آخر هفته

آره ببخشید در مورد دیروز.تا به حال اولیه حرکت پرواز که قرار بود برای نوشتن در پيرسون آن یک باغ وحش و آن زمان م

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398

آره ببخشید در مورد دیروز.

تا به حال اولیه حرکت پرواز که قرار بود برای نوشتن در پيرسون آن یک باغ وحش و آن زمان من رو به دروازه تمام وقت رفته بود.

به هر حال ... برخی از چیزهایی که در این صبح است.

-

پس از این است که به احتمال زیاد یکی از آخرین – اگر نه آخرین – از این همه ستاره آخر هفته که من یک زن و شوهر از پیشنهادات خود را برای برخی از تغییرات آنها ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد.

(و من برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه اما این حوادث تمایل به عملکرد کمتر و کمتر چیزهای واقعی به نوشتن در مورد در هر سال و آن را احتمالا بهتر است به صرف مادر ستاره پول در جاهای دیگر)

-

رفع جمعه

من که لیگ نیاز دارد و یا می خواهد برای ترویج آن بازیکنان جوان و از آنجا که تعداد کمی از آنها شانس به بازی روز یکشنبه بازی های خود را حس می کند در برخی از سطح.

اما من فکر می کنم بسیاری از ما می توانید موافقت کنید که در حال حاضر به عنوان فرمت آن مسخره است.

این خرس کوچک یا هیچ شباهتی به رئال بسکتبال ایالات متحده آمریکا در مقابل جهان format به معنی بیش از چند بازیکن توبیخ به دلیل محدود فهرستی از اندازه و هیچ کس – هیچ کس – طول می کشد آن را از راه دور به طور جدی حتی برای کمی در حالی که در پایان.

و پس از آن تنها در صورت توجه داشته باشید در جمعه و کسی که پرداخت پول برای بلیط آنها رو به جاز آن را به نحوی.

شاید ساخت یک "افسانه" جزء شاید حرکت یکی از شنبه شب Shenanigans یک شب زودتر به پر کردن کارت های رقص اگر شما خواهد شد.

و یا تبدیل آن به بازیکنان جوان شنبه و انجام همه چیز از روز شنبه اما روز جمعه و آن را محدود به بازیکنان در دو سال اول.

آن را شکسته و آن را به ثابت. و آن را احتمالا خیلی ها گفتن که این رویداد یک لیگ نیست و باید یک اسپانسر برای. اگر NBA نمی تواند آن را به فروش فکر نمی کنم آن می تواند به فروش می رسد.

-

بازی در روز

من می دانم که این را هرگز فروش با پخش شرکای اما چقدر خوب می شود آن را به بازی در گفتن 3 p. m. و به جای 8 p. m.

آن را می خواهم اجازه دهید بازیکنان خود به منشور خصوصی به خارج از شهر در یک زمان معقول و با تعطیلات خود را. آن را می خواهم اجازه دهید طرفداران همان را انجام دهید اگر آنها می خواستند. و آن را می خواهم مراقبت از آنچه واقعا در زمان مرده در آخر هفته برنامه.

از افسانه صبحانه مناسب برای بازی و پر کردن آرام بخش از روز است.

آن را نمی خواهد کار, اما آن را به خواب مناسب است ؟

-

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

پیدا کردن چیزی جدید

شنبه شب چیزهای دارای یک حس از هر دری سخنی به آن و شاید آنها نیاز به پیدا کردن یک چیز جدید و یا دو تا دوباره انرژی آن است.

ساختمان در برخی از جهانی جزء – ایالات متحده آمریکا در مقابل جهان مهارت های چالش ممکن است سرگرم کننده – می تواند آب چیزهای کمی و ممکن است آن را سرگرم کننده است.

اما این تغییر باید قاطع یک rip-off-the-bandaid نوع حرکت به جای سرهم بند که می رود. بهترین رویداد آخر هفته من می خواهم بگویم این است که این سه نقطه ضربات و goofing در اطراف با آن مانند آنها با اضافه کردن برخی از ساختگی جایزه چهار نقطه شات رفع چیزی است که شکسته نمی شود.

چیزی نیاز به اضافه کردن برخی از هیجان و یا به تازگی شنبه, اما آن را نمی.

من کاملا مطمئنم که هیچ یک از این ایده ها تا به حال خواهد شد را به عمل قرار داده اما من احساس بهتر داشتن تایپ کردن آنها را. و من "هزینه مشاوره" اگر آنها را پیاده سازی آنها نخواهد بود بیش از حد بالا به شکل شش محدوده.

-

همه حق است, اگر شما می خواهید به بازی در اطراف در کیسه مراسلات پستی, هنوز هم وجود دارد زمان به خاطر من حتی شروع به آن نگاه کنید. همه شما رو به انجام است که با کلیک بر روی askdoug@thestar.ca و هر چه را در قفسه سینه خود را خاموش قفسه سینه خود را.

آسان peasy.

-

پس چگونه است امروز ؟

خوب اول به رسانه ها دسترسی با بازیکنان و مربیان است و در حدود ساعت 8 صبح ما خواهید بود با انجام همه آنها در حدود ساعت 11 صبح و پس از چند ساعت به نوشتن قبل از رفتن به آدم نقره رسانه های در دسترس در 6 p. m. و سپس 7 بعد از ظهر شروع به شب جشن واقعی.

آن دیوانه شلوغ و طولانی و آن را مانند NBA درک نمی کند من یک مقاله را به پایان برساند.
لعنت بر آنها.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب