یک لحظه زودگذر در منظومه شمسی

علم زمین خود را از دست داده mini-moon. بین المللی برج رصدخانه / NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399
بین المللی برج رصدخانه / NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی / هاله / G. Fedorets

برای مدت کوتاهی در زمین بود و دو قمر.

اول البته یکی از ما همیشه به حال. دیگر نسبتا اخیر علاوه بر این حدود اندازه یک ماشین جمع و جور بیش از حد کوچک به زحمت در هر اقیانوس ها و نامرئی به چشم غیر مسلح. در یک فرصت برخورد نیروهای گرانشی کشیده بود این سنگ فضایی به دور از یک مدار به دور خورشید و پرتاب آن را به یکی از اطراف ما.

کشف مینیاتوری ماه شناخته شده به عنوان 2020 CD3 شد اعلام کرد در ماه فوریه به لذت از مردم در سراسر جهان از جمله کسانی که فراتر از جمعیت معمول stargazers. به گفته ستاره شناسان' محاسبات کمی moon شده بود گردان زمین برای حداقل یک سال دیگر شاید. چه یک سورپرایز فوق العاده بود ambling همراه ما به خوبی پوشیده مسیر در کیهان flanked توسط معمول مناظر, تنها برای پیدا کردن یک همراه جدید در سفر ما به دور خورشید است.

اما این یاران زودگذر بود: مینی ماه است سمت چپ ما برای یک بزرگتر جاذبه است.

"هیچ سوالی وجود دارد که هنوز در مدار اطراف زمین در اوایل فوریه و هیچ سوالی وجود دارد در حال حاضر که آن را در مدار اطراف خورشید" لایحه, خاکستری, ستاره شناسی-توسعه دهنده نرم افزار به من گفت.

خاکستری مکان تغییر در اطراف مارس 7. پس از سال 2020 CD3 شده توسط خورشید گرانش که به معنی آن را نمی, ما مینی ماه دیگر.

این همیشه اتفاق می افتد. مینی ماه شد چه ستاره شناسان تماس "به طور موقت دستگیر شی." این هرگز به معنای چوب در اطراف.

"من غم از دست دادن این یکی" خاکستری گفت. اما زمین کشش گرانشی به اندازه کافی قوی است برای گرفتن یکی دیگر از عبور hunk از فضا ، "همیشه وجود خواهد داشت یکی دیگر از سنگ وجود دارد."

داستان از زمین کوتاه ماه آغاز می شود به عنوان داستان ستاره شناسی و اکتشافات گاهی اوقات انجام یک رصدخانه قله کوه. این تلسکوپ از آسمان کاتالینا بررسی ناسا بودجه پروژه در آریزونا طراحی شده برای ردیابی سیارک ها و ستاره های دنباله دار در نزدیکی زمین گیر شی در طول شبانه مشاهدات در ماه فوریه است. "آن را هر گونه متفاوت از دیگر سیارک نزدیک به زمین است که ما پیدا کردن" می گوید: Kacper Wierzchos, یکی از ستاره شناسان بود که کار کردن در شیفت شب ، فقط چند پیکسل از نور زیپ در سراسر یک زمینه تیره.

در طرف دیگر از کشور خود را در اتاق زیر شیروانی در مین خاکستری دانلود مشاهدات. خاکستری باعث می شود و اجرا می شود نرم افزاری است که ستاره شناسان حرفه ای و آماتور از جمله کسانی که در کاتالینا استفاده برای ردیابی سیارک ها و دنباله دارها و دیگر اجرام آسمانی. وجود دارد چیزی غیر معمول در مورد روشن است که مجموعه ای از پیکسل های او فکر می کردم و هنگامی که او محاسبه مدار آن اعداد پیشنهاد شده است که بر خلاف سایر اشیاء در اطلاعات این یکی چرخش زمین به جای آن از خورشید است.

عجیب و غریب, قطعا, اما تکان دهنده است. ممکن است جنس اوراق و شکسته فضایی خاکستری فکر می کردم. "یک بار در هر سال یا دو ما نقطه برخی از بیت باقی مانده است که به دور خورشید برای چندین دهه می آید و به دیدار ما به طور خلاصه," او توضیح داد. در سال 2003 برای مثال یک دور انداخته تقویت کننده موشک از ماموریت آپولو 12 وارد زمین مجاورت لوپ در اطراف چندین بار و سپس فرار کرد دوباره. (پس از آن تقویت شد انسان-ساخته شده آن در نظر گرفته شد جنس اوراق و شکسته فضایی نه ماه نو.)

اما جدید رمز و راز جسم جذاب تا خاکستری پرچم آن را به همکار سیارک ناظران و به زودی حرفه ای و آماتور ستاره شناسان در سراسر جهان شروع به ردیابی آن را. زمانی که آنها تایید کرد که آن را در واقع در مدار زمین آنها هیجان زده شد: ستاره شناسان تا به حال شناسایی به طور موقت دستگیر شی تنها یک بار در سال 2006.

به دلیل jostling نیروهای گرانشی از هر دو سیاره ما و اصلی آن ماه 2020 CD3 ترسیم یک درهم و برهم مسیر در اطراف زمین به جای پایدار شسته و رفته حلقه. بر اساس مداری اطلاعات ستاره شناسان می توانید ببینید که بلافاصله آن را دور از زمین—همه به آن نیاز بود کمی فشار به فرار از سیاره ما را در مدار. مینی ماه متوقف بودن ماست که آن را سفر فراتر از زمین هیل (persian) منطقه اطراف یک سیاره ای بدن که در آن گرانش آن غالب جذب و سنگ مصنوعی باقی مانده نسبت به مدار آن است.

در حالی که ستاره شناسان احساس خاصی است که ما در سابق moon نیست جنس اوراق و شکسته فضایی آنها هنوز مطمئن نیستید که چه نوع از سنگ است. این می تواند یکی از بسیاری از سیارک ها که شناور در نزدیکی زمین به آرامی درآورده در اینجا از کمربند سیارک بین مدار مریخ و مشتری است. یا آن را می تواند یک قطعه از خود ما moon شکاف از سطح طی تاثیر از دیگری فضای راک. (به طور جدی وجود دارد بسیاری از سنگ ها وجود دارد.) ستاره شناسان در حال کار بر روی شناسایی آن را; برخی در حال حاضر ممکن است تجزیه و تحلیل داده ها است که می تواند تعیین رنگ سال 2020 CD3 و نشان می دهد که آیا آن را شبیه رنگ از یک سیارک یا یک قمری سنگ.

در ضمن 2020 CD3 همچنان در مسیر خود به دور از زمین در حال رشد ضعیف در دوم. در حال حاضر که سنگ است coasting در فضای بین سیارهای به جای pinballing در اطراف سیستم زمین-ماه آن سفر است بیشتر قابل پیش بینی است. خاکستری پیش بینی کرد که تا سال 2020 CD3 را یکی دیگر از نزدیک تصویب به زمین در ماه مارس 2044 اما نه به اندازه کافی نزدیک به اسیر دوباره. روزی بیشتر رابطه صمیمی بین زمین و سابق خود کوتاه-ماه می شروع به بالا اما "روزی" در زمان کیهانی می تواند به معنای هزاران سال از هم اکنون. و 2020 CD3 ممکن است خیلی خوش شانس دفعه بعد به جای فرار از زمین درک این سنگ می تواند شیرجه رفتن به فضای آن و قرار دادن در یک sparkly شهاب نشان می دهد برای هر کسی که به تماشای زیر.

امید را از دست ندهید: زمین ممکن است یکی دیگر از مینی-ماه یا چند پنهان از چشم از تلسکوپ. برخی از ستاره شناسان تخمین می زنند که این سیاره دارای حداقل یک tiny ماه به دور در هر زمان داده شده. با توجه به یک مطالعه معمولی مینی ماه را در مدار زمین حدود نه ماه اما برخی می تواند اقامت برای چند دهه.

"ما در حال به طور مداوم در یک گذرا باله با اشیاء کوچک که در حال تغییر مدار خود می گوید:" میشل Bannister, یک ستاره شناس سیاره ای در دانشگاه کانتربری نیوزیلند. "گاهی یکی از آنها را در یک مدار است که به اندازه کافی نزدیک دقیقا حق پارامترهای که در آن ما می توانید آن را انتخاب کنید و با آن رقص در حالی که برای. و این کوتاه رقص."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب