Coronavirus بازدید هالیوود

فرهنگ نسخه جدید فیلم جیمز باند است که با تاخیر به دلیل شیوع نگرانی. می تواند فیلم های دیگر به دنبال کت و ش

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398
RW / MediaPunch / IPX

دیروز استودیو و تولید کنندگان در پشت آخرین فیلم جیمز باند ساخته شده و تعجب آور اعلام: هیچ وقت به مرگ, علت یک مارس انتشار خواهد بود تحت فشار قرار دادند تا نوامبر "پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر بازار است." در اینجا این است که چگونه در آخرین لحظه که تصمیم گیری شد: زمانی که از آن ساخته شده بود این طرح برای دانیل کریگ میزبانی ظاهر در این هفته شنبه شب زندگی می کنند در حال حاضر نوشته شده است. پیوند نخواهد بود در اینجا برای ماه اما این بازیگر که نقش او هنوز هم می خواهید به نشان می دهد تا در استودیو 8H روز بعد از فردا.

تصمیم به تعویق انداختن بین المللی اجرای یک بمب دارای قدرت تخریبی یکی نیست که هر استودیو را به آرامی اما تیم پیوند دست مجبور شد با واقعیت از شیوع کروناویروس که همچنان به گسترش است. صنعت فیلم چین بسیار مهم است quadrant برای تلفن های موبایل تولید به دنبال رک grosses در سراسر جهان. اما برخی از 70,000 تئاتر چینی در حال حاضر بسته به عنوان کشور جنگ گسترش COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با دقیق مقررات در محل برای هر یک به دنبال به سر کسب و کار. با این بیماری همه گیر نیز ساخت راه خود را در سراسر اروپا و ایالات متحده آن را روشن MGM و جهانی که در حال دست زدن به توزیع هیچ وقت به مرگ, می ترسید که یک مارس اولین فاجعه بار خواهد بود برای بینندگان.

توقف انتشار تا اواخر است که تقریبا بی سابقه برای یک فیلم از این مقیاس (برآورد بودجه 250 میلیون دلار). در گذشته برخی از کوچکتر, فیلم, جمله, جهانی, را, شکار, شده اند منتقل شده در برنامه به دلیل موضعی حوادث. اما در کل تبلیغاتی ماشین آلات ساخته شده در اطراف هیچ وقت مردن باز در ماه آوریل از انتشار Billie Eilish عنوان آهنگ به کریگ SNL ظاهر. تصمیم برای به تعویق انداختن ممکن است انگیزه تا حدودی متزلزل وضعیت MGM تازگی بازسازی استودیو که اب و هوای 2010 ورشکستگی و شروع به توزیع خود فیلم دوباره تنها در سال 2018 در همکاری با مگان الیسون مبارزه آناپورنا تصاویر. هیچ وقت به مرگ است MGM بزرگترین انتشار 2020 و استودیو نیاز به آن را به جلو و در grosses در سراسر جهان.

جیمز باند محبوب است در همه جا اما بازارهای بین المللی حیاتی برای حق رای دادن. هر یک از کریگ فیلم باند ساخته شده است که بیش از 70 درصد از پول خود را در خارج از آمریکا و کانادا 2015 را Spectre پرفروش متناوب $679 میلیون دلار در سطح بین المللی در مقابل 200 میلیون دلار در داخل کشور. انتظار می رود کاهش در کسب و کار از بسته تئاتر در سراسر جهان ساخته شده و به تعویق افتادن یک "صرفا اقتصادی تصمیم گیری" برای استودیو با توجه به مهلت. صنعت فیلم چین در حال حاضر آماده به از دست دادن 2 میلیارد دلار در این سال بیش از آن بسته تئاتر; MGM می خواستم هیچ بخشی از این معادله است.

یکی دیگر از عوامل ممکن است که شکرگزاری سنتی محل فرود برای پیوند. هر یک از کریگ فیلم آمده است در ماه نوامبر و آخرین فیلم در این مجموعه به انجام این کار شد و سال 1997 فردا هرگز نمی میردکه عرضه در ماه دسامبر (آن را باز کرد در شماره 2 این آخر هفته از تایتانیک). در واقع هیچ وقت به مرگ در اصل برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر 2019, قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند به 2020 که کارگردان دنی بویل کاهش یافته است و Cary Fukunaga استخدام شد تا جایگزین او شود. در حال حرکت به حق رای دادن را از منطقه راحتی در اطراف تعطیلات به احتمال زیاد نرم ضربه تا حدودی برای استودیو.

یک سوال در حال حاضر این است که آیا دیگر فیلم های پرفروش به دلیل مشابه جهانی rollouts در ماه های آینده را به دنبال کت و شلوار. MGM تصمیم گرفت که بازار در سراسر جهان نمی تواند عامل به طور منظم در ظرفیت یک ماه از در حال حاضر آنچه که برای دیزنی مولانبه دلیل مارس 27? این فیلم ویژگی های عمده چینی ستاره Liu Yifei جت لی و گونگ لی همراه با هنگ کنگ اکشن افسانه های دانی ین, اما چینی بینندگان خواهد شد به احتمال زیاد باید صبر کنید برای دیدن فیلم است. با توجه به انواع, Mulan's تاریخ انتشار بدون تغییر باقی می ماند در امریکا "اما این فیلم را اولین در برخی بازارهای خارجی در تاریخ بعد."

دیزنی به خوبی ممکن است نگران گیشه چشم انداز مولان یا آن ممکن است انتشار بیوه سیاهجدیدترین فیلم مارول سینمایی جهان است. پارامونت یک محل آرام بخش دوم و جهانی Fast & Furious 9 در میان دیگر فیلم های پرفروش به دلیل در دو ماه آینده که ممکن است تعویق. اما کسانی که studios کمتر در سرنوشت هر یک فیلم از MGM می کند و همه آنها باید توسط جامد فروش در داخل کشور. محرومیت بیشتر سینما خاموش شدن ناگهانی ترین توزیع کنندگان عمده در حال برنامه ریزی برای ماندن در این دوره با توجه به معاملات. اما به عنوان یک خودی با اشاره به آخرین مهلت: "ما در قلمرو ناشناخته است."

استودیو طرح زمان "tentpole" فیلم سال در پیشبرد; اگر مدیران انجام پایان دادن به هل دادن بیشتر حق رای دادن پروژه های بیشتر پایین تقویم ما می تواند یک اثر دومینو است که در آن دیگر نسخه های آینده با تاخیر دریافت کنید به طوری که سینما نمی تواند بیش از حد شلوغ است. اگر تئاتر در سراسر جهان همچنان به بستن و یا اگر مخاطبان به سادگی دور ماندن از ترس از قرار گرفتن در معرض به جمعیت زیادی که کل فیلم صنعت ممکن است به خوبی برای درمان بسیاری از 2020 به عنوان یک پیش بینی نشده مالی نوشتن ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب