یک شناور MAGA تجمع شوی در بندر نیویورک

تصویر توسط João Fazendaآخر هفته swabbies آماده خود را به ازدحام بندر نیویورک در پنج شنبه, جولای 19th, برای Tru

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
A Floating MAGA Rally Washes Up in New York Harbor
تصویر توسط João Fazenda

آخر هفته swabbies آماده خود را به ازدحام بندر نیویورک در پنج شنبه, جولای 19th, برای TrumpStock نیویورک شناور تظاهرات سیاسی که آن سازمان امیدوار خواهد "را لیبرال ها گریه می کنند." بیشتر اثر فوری بود به محلی گارد ساحلی agita. با توجه به حکم رئیس افسر ماریانا ("مثل دریا عمیق سنگر") o'leary, یک هفته قبل از رویداد رسمی تلاش برای برقراری ارتباط با Boaters برای مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک ملاقات کرده بود با رادیو سکوت. بدون مجوز درخواست شده بود واصل شده است. یک پیام به طور مستقیم از این گروه در Facebook صفحه گفته شرکت کنندگان به "فقط نشان می دهد."

"Trumptillas" (تهمت کاروان های دریایی) و "KAGattas" ("نگه داشتن امریکا بزرگ" بستری) خال خال شده است در سراسر کشور از روز یادبود. رئیس جمهور تایید میکند retweeting اطلاعیه ها و ستایش "زیبا 'boaters.' "در فلوریدا رویداد او اعالن, "وجود دارد که هزاران و هزاران نفر از قایق در هر آخر هفته. . . . هیچ کس دیده است هر چیزی مانند آن را تا کنون!"

"هیچ راه ما می رویم, 'آره این عالی است' " اولری گفت: پنج روز قبل از نیویورک رویداد. آن روز این گروه در نهایت ثبت مجوز نرم افزار ارائه یک دوره حلقه از طریق برخی از جهان شلوغ ترین آب—در سراسر فوقانی خلیج از مجسمه آزادی در اطراف جزیره فرمانداران و تا دوغ کانال تنگ تنگه آباد توسط بارج. قایق را فراموش U-نوبه خود در پل بروکلین و قدرت هادسون به پل جورج واشنگتن. برنامه "نمی دیدار با ما استانداردهای ایمنی" اولری گفت. اجازه داده شد برای تغییر مسیر پیش بینی شش صد قایق رفتن به طور مستقیم به پل جورج واشنگتن از مجسمه و در پایان با 3 p.m.

در صبح روز یکشنبه خورشید glared کردن, مرطوب شیشه ای پوسته از یک دسته از جت اسکی, کابین, موبایل, و, عضله, قایق در بندر حلقه دار توسط هفت گارد ساحلی عروق و دانش سطحی از F. D. N. Y. N. Y. P. D. N. J. پلیس ایالتی و ایالات متحده پارک پلیس هنر و صنعت است. "برگ برنده 2020" آگهی ها و "don't Tread on Me" پرچم flapped در باد. یک پرچم به عنوان خوانده شده "شایان ستایش اسفناک است." در یک بنر "افتخار و به یاد داشته باشید" بود که در املای bloopy, نارنجی, نامه یادآور دونات Dunkin' logo. سرب قایق به نام تیم اسفناک بود یک مغلوب ساختن پیشی جستن impersonator بر روی عرشه و بقیه ناوگان نشان از یک بازار پر رونق برای بادی Trumps. آهنگ انفجار بیش از دریایی رادیویی ("Born in the U. S. A.," "پای آمریکایی") به نظر می رسید که انتخاب کلمه کلیدی جستجو به جای درک این شعر.

این دریانوردان قشنگ در پیش بینی از آنچه از آنها انتظار می رود به یک خوشدل تهاجم از سمت چپ متمایل خواهد شد. سردرگمی مجموعه در اوایل به عنوان آنها در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر بیش از دریایی کانال های رادیویی 11 رسمی V. H. F. band این سایت متعلق به آبزی نسخه از هوا-کنترل ترافیک. "آیا هر کسی می دانم که چک در قایق ؟" یک مورد ستایش قرار داد. "من فکر نمی کنم که چنین چیزی وجود ندارد," آمد پاسخ. یک شاخ انفجار هشدار دهنده از یک دوزند استاتن آیلند کشتی بود که ملاقات با یک گروه کر از toots از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که به اشتباه آن را به صورت دوستانه و درود می فرستم. استیو Ursomanno تجاری کاپیتان اجرا می شود که شام کشتی از اسکله 83 بود و روی عرشه کشتی خود را در دریای ری Sundancer بود خجالت کشیدم. "لذت بیشتر boaters هیچ سرنخی که چگونه به کار در بندر" او گفت:. در طول خاموش-ساعت او برخوردار پرواز یک مغلوب ساختن پیشی جستن از پرچم خود را در Yamaha WaveRunner به عنوان او به سرعت در امتداد فوقانی سمت غرب. "من به آن تماس بگیرید ماهیگیری برای لیبرالها" او گفت:.

زمانی که boaters کشف مناسب رادیو کانال 82 به پچ پچ زد از fanboy هیجان به خروشد خشم. یک نمونه:

"این میخوام yuuuuuuge! "

"آیا هر کسی می دانم که تهمت هلی کوپتر پرواز خواهد بود؟"

"خواهد بود که حماسه! "

"وجود دارد یک قایق که در آن من می توانید خرید تی شرت?"

"دریافت یک مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و پوشیدن آن را مانند یک اسکودوی کیپ. سپس شما می خواهم به مانند یک قهرمان!"

"اگر جو بایدن قایق شکسته شدن متوقف نمی برای او."

"من فکر می کنم من تو را دیدم هیلاری جلو. زمان برای یک keelhauling!"

به یک F. D. N. Y. قایق: "ما دوست دارم برای دیدن توپ آب!"

"متاسفانه آنها نمی تواند انجام دهد."

"آره, اما آنها این کار را برای گی-pride parade!"

پس از آنها متوجه شدم که در وسط هادسون آنها قابل مشاهده نیست به مردم خشکی: "هر کس به سمت منهتن! هیچ کس می توانید ببینید پرچم خود را!"

در این نصیحت برخی mutinying قایق و جت اسکی نوسان به سمت بانک دستکاری بیش مستغرق pilings خاموش Riverside Park. محلی paddleboarder بود که تقریبا محو شده توسط مسابقه کشتی گفت: بعد از "من تعجب هیچ یک از آنها تخم."

در کمتر از نود دقیقه Trumptilla که گارد ساحلی حدود یک صد و بیست و صنعت (این پست با قرار دادن شماره در "ده") به جای پیش بینی شش صد بود. برخی از boaters chalked اندک مردم در انتخابات به بندر خود را از راه دور از حومه جمهوریخواه خانه بنادر. یکی کانکتیکات زن با یک وب سایت که مبادرت به فروش MAGA کلاه CBD محصولات و بن Wa توپ گفت: در Facebook که این شهر جرم و جنایت سنبله بود و ترس او از بین برود دیگر این باورند که boaters نگران بودند آنارشیست ها بمباران ناوگان با باقی مانده از پل جورج واشنگتن. کوین جوان که همراه با خانواده اش آمده بود downriver از Westchester داخل کابین رزمناو به نام پدر را از خواب بیدار شوخی "من فکر می کنم کسانی که کودکان و نوجوانان در Infinite خرید تمام بلیط بنابراین مردم نمی تواند نشان دهد." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن