سابق گوگل اجرایی خواستار تاکید بر حقوق بشر

"من فکر می کنم بخشی از مشکل با فن آوری است که این مدیران باید باور نکردنی غرور," راس LaJeunesse می گوید.منبع ع

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
Ross LaJeunesse.
"من فکر می کنم بخشی از مشکل با فن آوری است که این مدیران باید باور نکردنی غرور," راس LaJeunesse می گوید.منبع عکس توسط اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

راس LaJeunesse سابق رهبر جهانی روابط بین المللی در گوگل, پیوست, این شرکت در سال 2008 پس از کار به عنوان یک مشاور به کالیفرنیا و سپس فرماندار آرنولد شوارتزنگر. LaJeunesse بود که رئیس دولت در امور آسیا و اقیانوس آرام در سال 2010 زمانی که شرکت خود را رها چینی موتور جستجو پس از تصمیم گیری این است که دیگر حاضر به سانسور نتایج جستجو در مطابق با دولت بخواهد. در طول چند سال آینده به عنوان LaJeunesse پیشرفته در گوگل, او نگران آن است که این شرکت به طور فزاینده ای مایل به سازش با دولت چین. در سال 2017, او آموخته است که گوگل ساخت یک موتور جستجوی جدید به نام سنجاقک به مطابق با سانسور و مقررات. (این شرکت گفته است که آن را تا خاتمه پروژه.) بعد از آن که سال, گوگل اعلام کرد که آن را باز کرده بود یک artificial-intelligence مرکز در پکن نگرانی که گوگل تحقیق کمک می کند به چین cyberintelligence قابلیت های.

LaJeunesse آغاز شد "برای حمایت از تصویب یک شرکت گسترده رسمی برنامه حقوق بشر" را به عنوان او در نوشته های اخیر, متوسط, مقاله, اما قادر به متقاعد کردن مدیران ارشد به انجام این کار. LaJeunesse همچنین توصیف گزارش استفاده از آپارتاید جنسیتی و ضد همجنس زبان به گوگل انسانی-بخش منابع و سپس به طور تصادفی کپی شده در یک e-mail از یک H. R. مدیر که "به گفته یک همکار که من به نظر می رسید به افزایش نگرانی های مثل این و دستور او را به انجام برخی حفاری' در من." در سال گذشته LaJeunesse نقش حذف شد و او کاهش یافته است به شرایط و موقعیت های مختلف. او معتقد است که او تحت فشار قرار دادند چرا که او انسانی-حمایت از حقوق. یک سخنگوی گوگل را تکذیب کرد و ادعا و گفت: "حقیقت این است که راس می خواستم متمرکز حقوق بشر گروه به آدرس این مسائل و او می خواست به رهبری این گروه است."

پس از ترک گوگل LaJeunesse است reëntered سیاست است و در حال اجرا در دموکرات سنا اولیه در مین; برنده اصلی است که در ماه ژوئن صورت خواهد جمهوریخواه سوزان کالینز در این پاییز. من به تازگی صحبت با تلفن با LaJeunesse. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما زمان خود را در گوگل چگونه شرکت های فن آوری تغییر کرده که در طول دهه گذشته و چگونه باید به مقابله با دولتهای خودکامه.

آیا شما فکر می کنم که جهان فن آوری تغییر کرده و گوگل که به طور خاص تغییر کرده است ؟ و یا آیا شما فکر می کنم شما تغییر کرده است ؟

من احساس بسیار خاصی است که من هرگز تغییر, اما من احساس گوگل تغییر کرده است. من مطرح ابرو در بازاریابی و P. R. که استفاده می کنند برای جذب مردم در اوایل روز: "بیا با ما کار می کند—شما می توانید جهان را تغییر دهید." اما پس از من پیوست, من متوجه شدم که مردم در واقع صحبت و عمل است که راه. و من در سال 2010 تصمیم که من اعدام برای جلوگیری از سانسور جستجو در چین به عنوان یک نمونه بسیار روشن از آن است. [یک سخنگوی گوگل گفت که LaJeunesse بود و نه درگیر در تصمیم گیری برای توقف سانسور جستجو در چین در سال 2010.] کاری بود که ما انجام دادیم که در برابر این شرکت منافع مالی. آن را ندارد حس کسب و کار, اما از آن ساخته شده حس از حقوق بشر و چشم انداز و از انجام کار درست. واقعا تکنولوژی است که تغییر کرده است.

پذیرش خود فرض که تکنولوژی تغییر کرده است, آیا شما فکر می کنم که چه چیزی تغییر کرده بود و برخی از بزرگتر فرهنگی تغییر و آن را تحت تاثیر گوگل راه آن را تحت تاثیر قرار جاهای دیگر ؟ و یا آیا شما فکر می کنم که چه چیزی تغییر کرده است که افراد مختلف آغاز شده در حال اجرا گوگل و یا افرادی که در حال اجرا گوگل خود را تغییر داد ؟

من معتقدم که گوگل خود را تغییر و آن را در درجه اول تحت تاثیر تغییرات گسترده تر در محیط خارجی است. من فکر می کنم زمانی که شما در این شرکت های فن آوری و شما نگاه کنید که چگونه آنها شروع و که به طور معمول شروع می شود و آنها نمی شد تجار—آنها مهندسین. برخی از آنها آرمانگرا شاید برخی از آنها نه همه آنها پرشور در مورد آنچه در آن است که آنها ساختمان محصول خود را پلت فرم خود را. اساسا آنها شروع نمی شود به عنوان کسب و کار. حتی زمانی که گوگل شروع به آن, مانند, "اوه,, خوب ما چطور به پول این بعد" و یا "ما ساخت بهترین محصول و کاربران را به دنبال خواهد داشت و ما حق انجام شده توسط کاربران ما و هر چیز دیگری است که به دنبال." که بسیار اخلاق لری [صفحه] و سرگئی [آورد].

اما پس از آن آنها را به یک نقطه که در آن آنها بزرگ—آنها مبالغ زیادی از پول -- و پس از آن افرادی که شروع به واقعا تصمیم گیری هستند و افراد مختلف. آنها رهبران کسب و کار آنها C. F. O. s و سپس آنها را تغییر دهید تمرکز این شرکت به بالاتر قیمت سهام, ساخت پول بیشتر.

اما در جایی مثل Facebook, مارک زوکربرگ است که هنوز هم در حال اجرا شرکت و شده اند وجود دارد برخی از مسائل.

آره. من نمی دانم علامت شخصا و من نمی دانم در پویایی اما من نمی دانم که بسیاری از اصلی Facebook مردم وجود ندارد ، و آنها قطعا در آورده بسیاری از مردم از خارج به اجرا نشان می دهد صرف نظر از آنچه خوانده شده را علامت را در ادامه تحت تاثیر قرار است.

به همین دلیل من پرسیدن در مورد این است که زمانی که من به عنوان خوانده شده پوشش اولیه از تکنولوژی و گوگل آن را احساس می کند بسیار ساده لوحانه به نظر من چون مردم واقعا اعتقاد بر این است که گوگل بود که به دنبال "don't be evil" سرود ، بخشی از من فکر می کند که البته این همه اجتناب ناپذیر است.

من واقعا اعتقاد ندارم که. من در مورد این فکر خودم. من فکر می کنم برخی از مکالمات من تا به حال حتی زمانی که آنها استخدام شد و من می توانم به شما بگویم—که من decamped برای آسیا برای کسانی که دو سال و نیم ما مبارزه با مبارزه خوب در این معنا است که دولت هند خواهد آمد به ما گفت: "دست خود را به داده های کاربر" یا "دست خود را رمزگذاری ابزار" و ما خواهد گفت: "ما در حال انجام آن است." وجود دارد یک ماموریت در اینجا برای اتصال به مردم و اعتقاد به این که فناوری ساخت این جهان به مکانی بهتر. و من فکر می کنم آن را آسان برای فراموش کردن است که در بسیاری از فن آوری ساخته شده است که جهان به مکانی بهتر.

من طبقه کارگر در روستایی مین و توانایی به صحبت می کنند به جهان و یا به درک جهان آنقدر محدود است. ما تا به حال یک مجموعه ای از دائره المعارف در اتاق نشیمن. من می خواهم به کتابخانه های عمومی. من یک گزارش در ژاپن در, مانند, کلاس هشتم, و ما تا به حال مانند آن آبی بریتانیکا و یا هر چیز دیگری. آن را مانند نگاه کردن به ژاپن است. آن را مانند سه یا چهار صفحه از کلیشه ای تصاویر—یک زن در یک کیمونو, سامورایی—و منظور من آن بود. و من می تواند به کتابخانه بروید اما این گزینه وجود ندارد بسیار بهتر است.

من فکر می کنم در مورد برادرزاده من که در حال حاضر تحصیل در شمال آفریقا و پدر و مادر خود را در حال هدایت کار خود را آنلاین از آنجا که شما باید برای نگه داشتن این بچه ها امن است, اما آنها با استفاده از ابزار ترجمه در نگاه به مسائل بومی در شمال آفریقا زبان در تونس در عربی. ثروت از اطلاعات در دسترس به آنها حیرت انگیز است. و این چیز خوبی است. و آن را یک اکولایزر چرا که خانواده های ثروتمند همیشه دسترسی به منابع بیشتر است. اما اگر شما مانند یک بچه فقیر در ایالت مین در روستایی مین شما به نوعی گیر و تکنولوژی را تغییر داد.

بله و اگر شما یک گی بچه در روستایی مین شما احتمالا متوجه شما نیست در حال حاضر به تنهایی در راه شما نیست.

کاملا. و من به صحبت برخی از ترانس رهبران و آنها نگاه به تکنولوژی به عنوان یک منجی برای جامعه خود, چرا که اگر آن را هیچ چیز دیگری به آن اجازه دهید کمی بچه ها سوال خود را هویت جنسیتی سوال که چه کسانی هستند—این به آنها اجازه اتصال به یک جامعه در راه عمیق که ترانس رهبران می گویند به معنای واقعی کلمه زندگی را نجات داده. بنابراین من نمی خواهم بسیار لازم و بسیار مهم است و شاید شاید حتی سر رسیده و گفتگو در مورد "O. K. چه تکنولوژی واقعا برای جامعه ما" برای تحت الشعاع قرار دادن برخی بسیار خوب واقعی چیزهایی که اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از آن است.

آیا شما مشاهده اختلافات خود را با گوگل در مورد نحوه تعامل با چین و دیگر دولت ها به عنوان چیزی به عنوان ساده به عنوان آنها را اصل و گفت: "ما مراقبت بیشتر در مورد پول" و یا آیا آنها باید ایده های مختلف در مورد تعامل دولت? شاید که در دراز مدت ساخت معاملات با چین بود و درست به انجام این کار و که وجود دارد ناراحت کننده سازش, اما این تنها راهی است که مزایای این تکنولوژی می تواند به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان ؟

من فکر می کنم آن را در مورد پول و پایین خط. من همیشه عمل با چارچوب, نگاه, تنها راه شما همه چیز انجام شده است شما در تعامل با مردم است. من هرگز باور من یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح" و "من قصد ندارم به سالی دست من با دست زدن به یک تلفن که مذاکرات به یک مقام چینی." تنها راه شما در واقع تغییر جهان است با صحبت کردن به افرادی که با شما اختلاف نظر دارند. شما نه تنها خود صحبت کنید کمی حباب و انتظار می رود همه چیز را تغییر دهید.

اما این متفاوت است. و آن را متفاوت زمانی که آنها شروع به در حال توسعه یک سانسور موتور جستجو مانند سنجاقک. سانسور جستجو نیست بدترین بخشی از آن است. این است که به منظور راه اندازی این چیزی که شما نیاز به داده های کاربر به دولت چین. و دانستن آنچه ما می دانیم درباره چه دولت چین اداره می شود و از این جهت است که در آن آن را در حال حرکت تحت ریاست جمهوری یازدهم وجود دارد هیچ راهی برای راه اندازی یک سانسور-جستجوی محصول و coöperate با دولت چین در راه است که شما در حال ساخت همه چیز بهتر است. وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار بدون نقض حقوق بشر است. ما آن را دیدم با یاهو در Shi Tao مورد. آنها دست بشر-فعال حقوق کاربر اطلاعات را به دولت چین, و آنها او را دستگیر کردند و آنها را شکنجه او و او را در زندان است. این چارچوب به نگاه به طور بالقوه راه اندازی سنجاقک در چین است.

بنابراین شما نمی فکر می کنم که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس چشم انداز بزرگتر در مورد تعامل و coöperation با رژیم مانند چین ؟

من فکر می کنم وجود یک چشم انداز, اما من فکر می کنم چشم انداز: ما در سمت چپ سریعترین رشد بازار اینترنت در جهان; ما از جان گذشته برای گرفتن تا آمازون و مایکروسافت در ابر معاملات وجود دارد بزرگ است انتقال تکنولوژی هر زمان که شما در چین. من فکر می کنم کسانی که رانندگان است. اما اینها همه مربوط به خط پایین است و بخشی از بازار است که در هزینه از اصول است.

چه یک استراتژی منسجم برای آمریکا شرکت های با تکنولوژی درگیر شدن در چین چگونه است ؟

من فکر می کنم این امر شامل همکاری نزدیک با دیگر شرکت های فن آوری. این امر احتمالا شامل کار در coördination با دولت های غربی که در مورد مراقبت از حقوق بشر است. و این امر احتمالا شامل یک سطح coördination به طوری که شما فقط رفتن در آن وجود دارد در یک آف و در حال برداشت کردن و مرتب کردن بر اساس از الحاق به چینی خواسته است. زیرا هنگامی که شما انجام دهید که دولت دارای تمام کارت های شما. من می گویم "همکاری با دولت های غربی" از آنجا که ما موضوع را با مجبور انتقال تکنولوژی است که یک راه فانتزی گفتن آنها در واقع سرقت فن آوری است.

زمانی که رئیس جمهور یازدهم به قدرت رسید, من به یاد داشته باشید داشتن داخلی مکالمات در مورد "این پتانسیل را دارد که یک اصلاح طلب—شاید او نور را در انتهای تونل." آنها بسیار بزرگ طبقه متوسط است که رشد عادت کرده اند به یک سطح معینی از ثروت است. و من همیشه می گفت من نمی خواهم به یک چینی اقتصادی-توسعه رسمی دلیل این که شما بین یک سنگ و یک محل سخت است. تولید پایه و کسانی که مشاغل در حال حرکت به حتی ارزان تر از بازار مانند ویتنام و کامبوج و دیگر نقاط جنوب شرق آسیا پس از این مشاغل در حال رفتن به دور. و در عین حال خود را از طریق سانسور شما در حال هل دادن دور فن آوری شرکت است که واقعا یک حس خدمت کاربر و انجام کار درست. و من واقعا فکر می کردم با رئیس جمهور یازدهم که ما تا به حال شانس به اهرم قدرت ما به عنوان شرکت های فن آوری را امتحان کنید و به دنبال اصلاحات است.

اما ما می بینیم آنچه که رئیس جمهور یازدهم تبدیل شده است. منظور من بیشتر محدودیت مدت. شما ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند با Uighurs. شما شاهد استفاده از تشخیص چهره در پکن مترو. این است که یک اصلاح طلب. به همین دلیل است که فقط ساخته شده هیچ حس به من که ما را امتحان کنید و راه اندازی سنجاقک در این رژیم یا این که ما را راه اندازی A. I. مرکز در پکن هنگامی که شما می دانید که هیچ تفاوت در چین بین دولت و موسسات دانشگاهی و کسب و کار. همه آنها در عمل از همان ساختار قدرت. به طوری که یکی دیگر از زمانی که من مانند "چه جهنم که ما انجام وجود دارد ؟ این باعث می شود هیچ حس به من." من دیدم ما حرکت در چین به عنوان در واقع از دست دادن در اصول ما به جای از ما در تلاش برای اهرم قدرت ما به کمک در مورد تغییر در چین است.

پاسخ شما همیشه از شرکت های فن آوری در مورد چیزهایی مانند تعامل با دولت ها و تنظیم های رسانه های اجتماعی است که آن را واقعا سخت است و واقعا پیچیده است. آیا وقت خود را در خارج از کشور را به شما فکر می کنم که چیزهایی وجود دارد که افرادی که در تکنولوژی را درک نمی کنند? یا کسانی هستند که در واقع بهانه و ما در حال از دست رفته تصویر بزرگ آن است که این شرکت می تواند انجام بسیاری خوبی است و آنها فقط انتخاب کنید نه ؟

آن را پیچیده است. من سر از سیاست برای همه آسیا و اقیانوسیه برای نزدیک به سه سال است. اما من رفت و در آنجا آگاه از جهل. ما را استخدام محلی چون من بسیار آگاه از خود من محدودیت. من فکر می کنم بخشی از مشکل با فن آوری است که این مدیران باید باور نکردنی غرور. حتی زمانی که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه در سایر نقاط جهان با فرهنگ های مختلف با روش های مختلف با دولت های مختلف—آنها هنوز هم فکر می کنم که آنها درک بیشتری از آنها انجام دهد.

چگونه خوش به حال شما که کارکنان در شرکت های فن آوری در حال رفتن به فشار بر روی چیزهایی داخلی?

من فکر می کنم که کارکنان مراقبت که در ادامه به صحبت کردن کنید و سعی کنید و ایجاد تغییر. اما من در آنچه برای من اتفاق افتاده زمانی که من صحبت کردن در مورد این مسائل به عنوان یک نسبتا فرد ارشد در شرکت. و سپس آنچه را که آنها سعی به انجام این کار به من فشار من و من به مبارزه بازگشت و گفت که من فکر می کنم من در حال تحت فشار قرار دادند به دلیل حمایت من. و سپس آنها چه کردند ؟ آنها به من پیشنهاد دیگری cushy اما با هیچ تاثیر و بسیار کوچک توانایی به ادامه صحبت در این مسائل. بیشتر به حقوق بشر و کار در زمان من تیم دور تمام این نوع از مسائل. و بسیاری از مردم را که در کار—از آنجا که آنها به من پیشنهاد همان حقوق و دستمزد همان سطح قرار داده و سر خود را پایین و اجازه می دهد خود را به سکوت خود را خریداری.

نگاه من نه قضاوت مردم است که انجام این کار. چرا که اگر شما بچه ها و خانواده آن را یک تصمیم سخت را. اما من فقط تصمیم من این کار را انجام نمی, و من نیز احساس می شود, در واقع, که چاقو بود و گیر کرده در پشت من در برخی از نقطه. وجود دارد یک ایمیل که در آن آنها گفته بود "اجازه دهید برخی از حفاری در راس." منظورم اینه که شما با دیدن آن و اسحاق و من فک باز کاهش یافته است. آن را مانند, O. K., در حال حاضر آنها در حال حفر در من. آنها در حال رفتن به آمده تا با برخی از دلیل برخی بهانه ای برای خلاص شدن از من و من قصد ندارم به اجازه دهید آنها را انجام دهد به من. من انتخاب برای قدم زدن به بیرون درب به جای. اما من درک می کنم که این یک تصمیم سخت برای بسیاری از مردم به انجام. شما می دانم که شما بچه ها شما رو به پرداخت برای کالج, شما در حال ساخت یک زندگی خوب, زندگی خوب است. از آن آسان است به انجام, من به شما بگویم. و آن را حتی با قرار دادن من و شوهرم را به یک بیت از یک سقوط به صداقت. اما آن را به عقب می رود که من هرگز رفتن در گنجه دوباره.

تنها راه این تغییرات این است که من فکر می کنم دولت باید به مرحله و گام به گام. من خسته از شنیدن "اوه, خوب, خود, تنظیم, تنها راه برای رسیدگی به این." و بهانه ای استفاده می کنند که هیچ کس در دولت واقعا درک tech. که تا حدودی درست است. منظورم این است که من فکر می کنم شما نگاه کنید در این جلسات که زوکربرگ شهادت شما نگاه کنید [Google C. E. O.] Sundar [پیچای]'s شهادت و برخی از سوالات. ما نیاز به مردم در دولت که درک tech. و مقررات دولتی پاسخ, چون, دقیقه که Sundar تا به حال به شهادت در مورد سنجاقک که زمانی که سنجاقک مرده بود.

آیا این تغییرات مختلف شما شده اند صحبت کردن در مورد آشکار خود را در چگونه مسائل داخلی به کار گرفته شد در این شرکت ؟

آره قطعا. چیز زیادی در مورد گوگل بود که تمام این شرکت های ارائه خدمات لب به قدرت از تنوع و می گویند آنها قوی تر زمانی که آنها را متفاوت از ديدگاه و تمام چیزهای که. زمانی که من پیوست شد اما نه تنها که آن را بر اساس این ایده که ما می خواهیم به کاربران از همه جا در سراسر جهان از هر نژاد و هر مذهب و هر موقعیت جغرافیایی. تنها راه ما می توانیم ساخت محصولات است که کار برای آنها این است که اگر ما نمایندگی در داخل شرکت برای انجام این کار است. آن را واقعا بر اساس یک کسب و کار قوی حس و همچنین به عنوان یک فرهنگی که این مهم به انجام کار درست. چیزی که من نمی فهمم این است که چرا آنها به نظر می رسید به اجازه رفتن است که بخشی از فرهنگ خود را به عنوان به خوبی. که باعث می شود حس کسب و کار.

چیزهایی که من شروع به دیدن بیشتر زمانی که من برگشتم از هنگ کنگ بودند چیزهایی مانند ارشد و مردان بسیار تهاجمی و توهین آمیز به زنان جوان در تیم های خود را. و در هر نمونه من صحبت کرد و H. R. خواهد گفت: "با تشکر از شما برای آوردن آن به توجه ما است. ما آن را برطرف خواهد کرد." و پس از آن آغاز شده که در من به کارگردانی بیش از حد. من آن زمان به عنوان یک کمی از لکه دار کردن گی که من به صحبت یک پسر در مورد آن, او گفت:, "اوه, شما فقط تا فوق العاده حساس است."

ما در جهانی متشکرم و سر از سیاست جهانی گفت: "در حال حاضر شما می گی بیا به میکروفون ، من می دانم که شما نمی خواهم به سوال بپرسید." و من صحبت کردن در مورد آن مطمئن بود چیزی می تواند انجام شود و تا آنجا که من می دانم که هیچ چیز تا کنون انجام شده است. [یک سخنگوی گوگل گفت: "ما می توانیم تایید می کنند که در راس نگرانی بودند بررسی و اقدام مناسب در نظر گرفته شد."]

شما صحبت کردن در مورد یک تنوع ورزش که در آن شما قرار داده شد و در یک گروه به نام "زیبا." به نظر می رسد که نوع تکان دهنده برای یک شرکت با تعداد زیادی از کارکنان در قرن بیست و یکم. چه هدف از آن ؟

هدف من فرض بود به منظور بالا بردن کلیشه و سپس کم ارزش کردن آنها و صحبت در مورد اینکه چرا ما بیش از ما کلیشه یا این که کلیشه های غلط و مضر. این درست است که این گفتگو هرگز اتفاق افتاده است. و سایر افراد در گروه به نام "قهوه ای مردم" یا "مردم آسیا" و یا آنچه شما باید. و دیگر مردم تا به حال این تجربه از آن وحشتناک است. و هنگامی که من آن را مطرح و با H. R., که زمانی که من به طور تصادفی cc می خواهم در پست الکترونیکی که در آن یک ارشد H. R. مدیر گفت: برای انجام برخی حفاری در من. و اینها همان افرادی بودند که کلید معماران از سازماندهی مجدد است که تصمیم دارد نمی تواند یک نقش برای من.

آیا شما فکر می کنم این تغییر تا به حال با این نوع از افراد در حال استخدام?

من فکر می کنم آن را تا به حال تا حد زیادی به انجام با H. R. و آنچه اتفاق افتاده است به H. R. تابع. من فکر می کنم آن را تبدیل به شرکتی بسیار. و موسسه, H. R. معنی اولویت شماره 1 است که در مورد حفاظت از این شرکت و این که چگونه از آن بود که من برای اولین بار گوگل پیوست. سپس آن را در مورد حفظ و مطمئن شوید کارکنان خوشحال بودند و نمی تواند جای دیگری است.

شما که قبلا ذکر شد در مورد همکاری با دولت آمریکا در اطراف مسائل مانند مالکیت معنوی و غیره. تا احساس خود را در مورد آن تغییر کرده و یا تغییر در هر راه توسط دولت فعلی ما در ایالات متحده? و آن ساخته شده شما تعجب می کنم چه نقش دولت آمریکا را بازی ایستاده تا برای برخی از ارزش ها در خارج از کشور و رفتن به جلو ؟ در کنار که من کنجکاو آنچه شما ساخته شده از بسیاری از تکنولوژی C. E. O. s و من حدس می زنم تیم کوک به ذهن می آید اکثر, استقبال از رئیس جمهور به فشار رو به جلو در مسائل او بداند مهم است.

شما با استفاده از کلمه "آغوش" و من مطمئن هستم که من می خواهم استفاده از همان کلمه است. من فکر می کنم به خصوص در اوایل روز از دولت, رئیس جمهور ایالات متحده می خواهد به صحبت می کنند به شما شما را و شما را امتحان کنید و کشف کردن اگر یک راه وجود دارد برای ما به کار با هم در این مسائل. البته دولت این است که بیش از رئيس جمهور. اما شما نمی توانید این واقعیت را نادیده گرفت که بسیاری از مقامات ارشد دولتی را ترک کرده اند وزارت امور خارجه.

من فکر می کنم آن را می سازد آن را پیچیده تر قطعا زمانی که شما یک رئیس جمهور سرپرست وزارت راه است که او بازیگری است. اما من آماده به رها کردن. من حدس می زنم من بود که نقطه اصلی. آره البته من تا به حال لحظه های من از پرتاب دست من و من صحبت کردن در مورد آنها اما شما نمی دهد تا نه در یک دموکراسی است. شما لب به لب خود را روی نیمکت و شما سعی می کنید و آن را بهتر است که بخشی از دلیل که چرا من در حال اجرا است.

شما قبلا ذکر است که برای مردم صحبت شما مخالف این بود که کلید را تغییر دهید. من مطمئن نیستم که این راه که تغییر در حال رفتن به اتفاق می افتد در واشنگتن کنه. آیا شما در مورد فکر است که اگر شما به سنا?

من فکر می کنم آن است. من واقعا هنوز هم باور آن است. و شاید زمانی که من وجود دارد من متوجه خواهد شد چقدر سخت است. اما من قصد دارم برای به دست آوردن وجود دارد به طور کامل قصد انجام این کار به دلیل این است که چگونه یاد گرفتم. من برای جورج میچل و من برای تد کندی دو به شدت حزبی دموکرات ها ، و در پایان هر روز Senator [باب] دل بیا می خواهم با Sheila Burke خود را رئیس ستاد و او را دیدار با میچل و میچل رئیس ستاد و آنها را در پشت درهای بسته. و چهار نفر از آنها مبارزه می کنند مانند جهنم در طبقه سنا بیش از قانون اما آنها می دانستند که آنها تا به حال بالاتر وظیفه و تماس بالاتر.

من فکر نمی کنم میچ مک کانل در حال رفتن به دفتر خود را پس از کار, اما من هنوز هم درک شما صحبت کردن به من.

من واقعا از آن لذت بردم در واقع.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن