یک تصمیم سخت اما یکی از سمت راست توسط کانادا به یک حمله پیشگیرانه علیه المپیک

شستن دست های خود را!آیا خانه را ترک کنید مگر اینکه مطلقا لازم است!اگر شما بیرون رفتن باید دور ماندن از مردم!نم

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

شستن دست های خود را!

آیا خانه را ترک کنید مگر اینکه مطلقا لازم است!

اگر شما بیرون رفتن باید دور ماندن از مردم!

نمی HORD!

انجام کاری خوب برای مراقبت های بهداشتی کارگر!

وجود دارد من احساس می کنم بهتر است.

-

من فکر می کنم همه شما می دانید که من نگه المپیک ورزشکاران در بالاترین توجه و برای سال ها و سال ها و سال ها.

آنها تقریبا واجب مردم خوب است که رقابت برای شخصیکه در استعمال کلمات صحیح از دلایل برای به چالش کشیدن خود و به نمایندگی از کانادا بهترین آنها می توانند. آنها ضعیف هستند پشتیبانی می کند به حدود 3 و نیم سال از چهار و هنوز هم صرف ساعت های بی شماری در مهارت های خود را به دلیل آنچه که آنها انجام می دهند.

من قدر خود را تعهد حرفه ای خود تمایل خود را برای خانواده خود و دوستان و کانادایی ها افتخار می کنم.

من نمی توانم تاکید کنم که به اندازه کافی.

آن را سخت به کاملا موافقم با این تصمیم گذشته نزديك ساخته شده توسط کانادا کمیته المپیک و پارالمپیک کمیته برای خروج از 2020 توکیو بازی های المپیک است.

اما موافقم من تا به حال برای همه ما باید به; حتی ورزشکاران باید به درک که به عنوان سخت به عنوان آن تصمیم این بود که آن را یک حق در چارچوب جهانی. این که ما گفته ایم بنابراین اغلب فوق العاده ای هستند بار و فوق العاده حرکت می کند باید ساخته شود مهم نیست چقدر سخت آنها صدمه دیده است.

من امیدوارم و انتظار می رود که dopes که اجرای کمیته بین المللی المپیک را به حواس خود می آیند امروز یا این هفته و چه کانادا خواسته -- ترین و عاقل تفکر افراد مسئول می خواهید – و به تعویق انداختن توکیو بازی برای یک سال.

که ممکن است اجازه می دهد حداقل برخی از ورزشکاران که سرقت شد و از رسیدن به یک عمر هدف این تابستان یک فرصت برای رفتن به 2021 که تنها به نظر می رسد عادلانه و درست است. وجود دارد قطعا کانادا ورزشکاران که نمی تواند و یا نمی خواهد و یا قادر خواهد بود به چوب در اطراف برای یک سال دیگر و برای آنها احساس می کنم به خصوص بد است.

دوستان من هم در کانادا زنان تیم بسکتبال جانبازان را دیدم که توکیو به عنوان یک کامل به پایان عالی شغلی و من تصور برخی از آنها ممکن است می خواهم به رفتن را از طریق یکی دیگر از سال های طولانی از تنبیه آموزش و شخصی قربانی و آن را لطمه می زند و به فکر می کنم آنها تا به حال خود را نهایی شات گرفته شده و دور از آنها.

من نمی توانم تصور کنید که چگونه سخت تصمیم به عقب نشینی شد برای کانادا مقامات را. این ممکن است فقط یک حق شفعه حرکت چون من فکر کردم برای یک زن و شوهر از هفته که هیچ راهی در جهان به بازی های المپیک باید یا خواهد در این تابستان و در نهایت کمیته بین المللی المپیک آمده اند به تحقق آن.

اما برای کانادا به مقامات آن را به جای گفته شود آن را در حال انجام یک حرکت قاطع از رهبری است که من مطمئن هستم که دیگر کشورها را به دنبال خواهد داشت و در روز بعد و یا دو.

که یک حرکت جسورانه مهم حرکت یک حرکت از رهبری است.

آن شخص که آن را تا به حال به انجام شود وجود دارد شکی در آن نیست. اما تمام جهان اساسا بمکد در حال حاضر و این تنها چیزی دیگری است.

-

پس این هفته ؟

فکر می کنم ما ماندن در همان هر روز برنامه در اینجا از وجود یک تن از چیزهای مورد بحث و نمی توانم تکان این احمق سرد است.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

به علاوه TEB نیاز شدید عشق و محبت و پس از سخت و طولانی آخر هفته دوباره نوشتن و لمس کردن تا ذهن من است که احساسات بیش از حد. بیشتر از معمول ،

اما اجازه دهید من می دانم آنچه شما می خواهید برای دیدن و ما را شکل اگر ما می تواند آن را انجام دهد; رها کردن یک خط به askdoug@thestar.ca و بگو سلام اگر شما می خواهم.

-

شما تمام شده است به تماشای تکرار در Sportsnet و TSN از هر یک از رپتورز بازی حذفی از آخرین بهار ؟ آنها در حال انجام یک شب و شب گذشته اولین بار بود که من قادر به تماشای حتی یک بیت از آن را عجیب و غریب به حداقل می گویند.

من هرگز به پرداخت بیش از حد نزدیک با توجه به تکرار بازی من بوده است به خصوص آنهایی که به عنوان اخیر به عنوان فقط یک سال پیش پس از آن سخت است برای من به جمع اوری هر نوع شور و شوق برای آنها.

آن را متفاوت برای بازی های طولانی رفته دوره کلاسیک از گفتن 1980s یا '90s و یا حتی اوایل 2000s. کسانی که من می توانید به دیدن چیزهایی که من می خواهم را فراموش کرده اید و یا به مقایسه آنچه که امروز; تماشای چیزی است که اتفاق افتاده فقط یک سال پیش باقی می ماند و تازه در ذهن من به نظر می رسد دشوار است.

شاید که می خواهید تغییر دهید به عنوان روز و هفته رول همراه اما شاید نه.

من به تنهایی در این مورد ؟

-

سوپر پسر ما رو takeout از محلی مادر و پاپ ماهی و تراشه های محل در آخر هفته که احساس خوب است. من می خواهم توصیه می کنیم آن را به عنوان یک راه برای حمایت از موسسات و اگر کسی رو ایده مرکزی Hazelville, Cooksville یا پورت اعتبار من همه گوش.

-

من نیز نه تماشا تک, انفرادی دوم از پوچ روزانه ramblings مرد در اتهام از کشور برای ما جنوبی و قضاوت با واکنش های من در رسانه های اجتماعی من آن را انجام حق.

اما من یک مقدار عادلانه از واژه ها و کنفرانس های مطبوعاتی برگزار می شود توسط ما در سطح محلی ، استانی و ملی رهبران و من باید بگویم که من تحت تاثیر قرار شده است. و مطلع است. و منجر به این باور در این معمول زمان ما در دست خوب است.

-

تاریخ گفتگو

س:

آیا کانادا تیم تصمیم درست است ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب