انجیل در زمان اجتماعی فاصله

مانند کالج, سخنرانی ها و کتاب راه اندازی عبادت مذهبی تا حد زیادی مهاجرت آنلاین.عکس مارک پترسون / ReduxFacebook

توسط NEWS-SINGLE در 10 فروردین 1399
Baptist church sign says Be the church wherever you are.
مانند کالج, سخنرانی ها و کتاب راه اندازی عبادت مذهبی تا حد زیادی مهاجرت آنلاین.عکس مارک پترسون / Redux

بسیاری از سال پیش به وجود آمده بحث در روستایی کلیسا در مورد اینکه آیا کشیش نیاز به یک تلفن همراه برای وزارت او. آنها گران, پس, البته این استدلال تا حدی بود که در مورد اینکه آیا پرداخت برای یک مسئول استفاده از پاریسه بودجه. من نمی توانم به یاد داشته باشید تمام جزئیات اما "ماشین تلفن" شد و در نهایت خریداری شده و برای سال های بسیاری دیگر از فن آوری های مناسب کشیش ما تا به حال آن را متصل به وسیله نقلیه خود را به طوری که او می تواند درباره هر زمان که او در جاده ها است. شیب لغزنده بسیار استناد توسط مخالفان این خرید معلوم شد که اساسا مسطح: این دهه قبل از کلیسا یک وب سایت. اما پس از آن آمد یک لیست ایمیل برای نماز نیاز دارد که به ما امکان می دانم زمانی که به کسی است که در بیمارستان و یا شخص دیگری از دست داده است یک عضو خانواده و اخیرا خبرنامه ماهانه شروع به گردش آنلاین به صرفه جویی در هزینه های پستی.

این است که کلیسای لوتری جایی که من غسل تعمید شد و تایید کرد که من موعظه من خطبه اول و جایی که روزی من خواهد بود دفن در گورستان. مادر من آموخته مدرسه یکشنبه در اینجا و پدر من زد کلیسا اسلامی و رهبری مخالفت با تلفن همراه); من و دو تا خواهرم تمام خواندن بیت از داستان تولد عیسی مسیح در شب کریسمس جشنوارههای و بخش هایی از lectionary در طول پنج شنبه, خدمات انجام صلیب به عبادت به عنوان crucifers و شمع روشن به عنوان همراهی دستیارش کمک ناهار را برای افراد مسن و بی بضاعت در آشپزخانه و با حضور 4-H باشگاه در جلسات یاران سالن. ما جشن فارغ التحصیلی و homecomings در محراب با حضور در مراسم و مجالس ترحیم نیز وجود دارد و دعا برای کسانی که خدمت در خارج از کشور و یا درد و رنج در خانه. این است که همه می گویند که کشور ما کلیسا هرگز فقط یک ساختمان اما یک فضای که در آن ما به اشتراک گذاشته شادی و غم که ما در خانواده رشد کرد و به بسیاری از بیش از پنج و که در آن هر هفته ما احساس ما جماعت پیوست و با دیگران در سراسر زمان و در سراسر جهان است.

عبادت بوده است زمانی که من احساس خودم را تبدیل به بیرون به دیگران است. وجود دارد بسیاری از تعاریف از گناه و به عنوان بسیاری از واعظان مایل به تفصیل شرح دادن بر روی آنها اما من همیشه دوست داشتم یکی که مارتین لوتر با اقتباس از سنت آگوستین: incurvatus در جنوب شرقی. اگر به گناه تبدیل شود در خود کاملا مدرن و anthropologically دقیق ایده—سپس عبادت یکی واضح پادزهر. من قطعا آن را تجربه کرده که در راه است. کلیسا جایی است که من رفتن به یادآوری است که جهان است پر از افراد دیگر که نیازهای خود و خواسته های هر بیت به عنوان فوری و واقعی به عنوان معدن و فقط از کسانی که جمع شده بودند در محراب اما از کسانی که در اطراف جهان است.

تعجبی ندارد که بسیاری از فرقه های مسیحی بیش از همه قرن ها تاکید کرده اند چه اتفاقی می افتد زمانی که پیروان مسیح جمع آوری با هم در فرد و چرا آنها نگران هستند که ما نمی. عبادت است و بیش از صرفا یک گردهمایی اجتماعی هنگامی که ما حرکت فراتر از فرد atomistic تجربه مقدس است که ما ممکن است به تنهایی در صبح مدیتیشن یا شب نماز. این آیین وضع از آنچه مسیح به ما آموخت در انجیل متی: "زیرا جایی که دو یا سه نفر از آنها به جمع آوری با هم به نام من وجود دارد و من در میان آنها است." و به عنوان اغلب به عنوان من می تواند در خانه و یا در حالی که سفر من سعی کنید به پیدا کردن راه خود را به Compline یا نماز شام performaces, سبت خدمات و یا نماز صبح. من احساس کرده اند بارها و بارها چگونه ترمیمی کسانی که تجمعات را می توان نقاشی من از من solipsism تبدیل قلب من نسبت به کسانی که نیاز دارند نه فقط در tithes از پول اما از حضور و شاهد بیش از حد.

اما وجود خواهد داشت بدون جمع آوری می خواهم که برای برخی از زمان است که به عنوان آن را باید. پاپ حتی لغو عید پاک—نه قیامت, البته, تنها, عمومی توده بزرگداشت آن است. آن بود تا آنجا که من می دانم بزرگترین کلیسا به نام خاموش تا کنون به دلیل coronavirus اپیدمی پس از ده ها هزار نفر از مردم به طور معمول پر کردن میدان سنت پیتر برای مخاطبان پاپی مانند یکی که گرفته شده در یکشنبه عید پاک. در عوض هر دو میدان و کلیسای تمام خواهد شد اما خالی از لطف اجتماعی فاصله است که ما نگه داشتن همه شش فوت از هم جدا و در خانه تا آنجا که ما می توانیم. چنین است که انجیل در عصر COVID-19.

خود من کلیسای محلی را لغو کرده است خدمات خود را بیش از حد. کلمه از لغو آمد از طریق e-mail از رئیس شورای (دیگر پدر من اما در حال حاضر من در نهایت و زمانی بچه نگهدار) با درس و نماز را برای دو هفته آینده متصل همراه با کشیش موعظه. چند روز بعد کشیش خود نوشت: می گویند که او می تواند انجام مطالعات کتاب مقدس و عبادت خدمات در زوم آن را بدون نزولی کبوتر و یا زبان از آتش اما روح القدس هنوز هم می تواند ما را متعجب. مانند کالج, سخنرانی ها و کتاب راه اندازی ظاهرا مذهبی, عبادت در بسیاری از ادیان تا حد زیادی مهاجرت به این پلت فرم آنلاین اگر چه کلیسای جامع ملی در واشنگتن دی سی به نظر می رسد ترجیح می دهند Facebook Live, و رودخانه کلیسا در نیویورک تصمیم گرفتند برای یوتیوب. همانطور که با هر گونه تغییر در پراکسیس این یک چارچوبه برخی از گریه و gnashing از دندان با رهبران مذهبی و عوام همه تعجب دوباره در مورد آنچه در آن به معنی برای مجسم ایمان برای رفتن به دیجیتال.

البته بسیاری از کلیساها شد آنلاین قبل از شیوع کروناویروس با به اصطلاح اینترنت دانشگاه و جریان زندگی می کنند و نماز, وب سایت مرجع تخصصی و وجود دارد در حال حاضر برنامه برای همه چیز از اعتراف به مراقبه. حتی قبل از آن قابل کلیک مراسم televangelists مانند T. D. Jakes بیلی گراهام و اسقف Fulton شین ارائه شد نجات در تلویزیون و قبل از آن Aimee سمپل McPherson شد سیمای او را موعظه از Angelus معبد به میلیون ها نفر از مردم بیش از رادیو. در ابتدا ممکن است کلمه اما پس از آن پیام عیسی مسیح اقتباس شده است برای هر رسانه در دسترس بود از حرکت به مستندات و در نهایت پادکست.

من تحسین کسانی که کشیشان و رهبران مذهبی از تمام فرقه که به خاطر عبادت شده اند محتاط و روشن در مورد اینکه چرا ما باید در پیدا کردن راه های جدید برای عبادت. من نگرانی برخی در مورد چقدر بیشتر به راحتی نادیده گرفته زوم زنگ خطر است و یا چگونه بدون زحمت می تواند من را پریشان از یک ویدیو یوتیوب توسط یکی دیگر از صدای ورودی e-mail و یا حتی فقط چگونه به طرز عجیبی سیمی مغز من تبدیل شده به نزد لپ تاپ و ارتباط آن با نوشتن و کار, اما من اطمینان داده شده است به عنوان مثال از اینکه چگونه مسیحیان در سراسر قرن ها و در سراسر جهان است که نمی تواند عبادت را با هم یا به دلیل بیماری یا ناراحتی و یا سرکوب توسط دولت پیدا کرده اند راه به کلیسا بدون اینکه از نظر فیزیکی با هم.

زمانی که من جوانتر بود مادر بزرگ من یکی از کسانی که جلال churchless مسیحیان و یا چه رمان نویس و شاعر رینولدز قیمت تماس استفاده می شود به یک "یاغی مسیحی" را دریافت کنید نوار کاست در پست انجیلی واعظ که وزارت او در بر داشت در حال حرکت و پیام های آن به دادگاه تجدید نظر به او. او اغلب چند ماه پشت خدمات خود را اما او می خواهم آنها را در ماشین و به من mainline گوش آن را مانند بیداری بزرگ بود وصل گیتار. او یک مثال خوب از کسی که به ندرت پا در خدمات عبادت اما که ایمان قوی تر از من تا کنون خواهد بود و زندگی می کردند که انجیل مسیح را به طور کامل از من تا کنون با عشق ثابت برای دیگران و صبر با خودش و سخاوت است که بیش از بیوه کنه. او شده است که اغلب در ذهن من زمانی که من فکر می کنم در مورد چگونه از آن خواهد شد خوب برای عبادت از خانه در حالی که برای. در حال حاضر قبل از کلیسا لغو بسیاری از مسیحیان بودند روزه برای روزه گرفتن جدید از عبادت در آماده سازی برای عید پاک, پس این چیست اگر نه فرصت دیگری به یاد داشته باشید زمانی که مسیح رو به وسوسه و شیطان خود را در بیابان و دور از خود معنوی خانه ؟

اما ظاهرا نه هر کس احساس می کند در این راه است. برخی از کشیشان ادامه به برگزاری خدمات عبادت و دیگر مسیحیان است که این استدلال تا حدودی پرسش که امنیت عمومی یک نوع غلط بت و خود رئيس جمهور اصرار دارد که کلیساها بود باز در زمان عید پاک است. اگر چه من درک می کنم که در زمان محاکمه و ترس مسیحیان می شود و من نمی توانم تصور دل شکستگی از خانواده هایی که نمی توانند جمع آوری به سوگواری آن آنها در حال حاضر از دست داده به ویروس و یا هر علت من درک نمی کنم که چگونه به راحتی برخی از رهبران ایمان و بی اعتنایی به آنچه عیسی مسیح گفت: در مورد تمایل خود را برای ما به "زندگی کرده اند و آن را در فراوانی" و یا چگونه آنها غلط ما ایمان تاریخچه طاعون در طول زمان. قطعا درست است که از طاعون Cyprian در طول قرن سوم به طاعون در طول چند دهه آن را ویران اروپا و مسیحیت به عنوان یک دین در بخشی به دلیل بسیاری را دیدم پیروان عیسی خادم به بیمار و به خطر انداختن زندگی خود را به بود با مرگ. تفاوت در این است که این مسیحیان بودند ارائه مراقبت های پزشکی و همدم و نه اصرار بر حق خود برای ادامه زندگی به عنوان معمول است.

کسانی که در حمایت از ادامه به برگزاری پرستش گاهی اوقات مرجع معنوی مقاله که لوتر نوشت: اغلب با عنوان "آیا ممکن است فرار از مرگبار طاعون." اما در آن اصلاح طلب مراقب بود که به رعایت مختلف مشاغل به است که خداوند به ما نشان می دهد که در حالی که برخی از آنها به نام زندگی خود را-صرفه جویی در کار دیگران به نام به عمل در جهت منافع مشترک و محافظت از دیگران با حفاظت از خود است. لوتر مقاله است مانند تعریف خود را از گناه جای تعجب مدرن: او derides کسانی که رد علم و آموزش پیروان خود را به "استفاده از دارو; معجون را که می تواند به شما کمک کند; ضد عفونی کردن خانه و حیاط و خیابان; اجتناب از افراد و مکان هر کجا که همسایه خود را نمی نیاز به حضور شما و یا بهبود است و عمل مانند یک مرد که می خواهد برای کمک به خاموش کردن سوزاندن شهر است." بیشتر به شدت داشتن جان سالم به در همان طاعون است که تا به حال نابود شده تقریبا نیمی از جمعیت اروپا تنها دو قرن قبل از لوتر اصرار داشت که افراد باید مراقبت به "آلوده و یا آلوده دیگران است."

لوتر باز خانه خود را به عنوان یک بخش برای بیمار و حاضر به ترک حتی زمانی که بقیه ویتنبرگ بود تخلیه کردند تا او قطعا تشویق مسیحیان امروز به انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به کسانی که مشاغل به صرفه جویی در زندگی, آیا دوخت ماسک یا اهدای پول یا به اشتراک گذاری هر کالا یا مواد غذایی که ممکن است داشته باشد. اما او نمی خواهد آنها را تشویق به اصرار جمع آوری در گروه های بزرگتر از آنچه که کارشناسان پزشکی توصیه یا پیشنهاد آنها آزمون خدا خود را در معرض خطر است. من گمان می کنم که به جای او خواهد بود یادآوری ما را از چه هدیه خدا به طور مستمر به ما می دهد مانند گوشی های که به ما اجازه صحبت در سراسر مسافت های طولانی و ویدئو کنفرانس برنامه های را که جامعه ما با خیال راحت به جای نیاز ما را به مخاطره می اندازد دیگران به دنبال آن است.

آن را آسان به احساس می کنم مثل همه که مدرن وسایل کوچک مکانیکی مخالف بسیار معنوی اما توانایی وفادار بود و با هم زمانی که آنها یکی از مسیحیت قدیمی ترین فن آوری. من به یاد بود از این که من دیگر کلیسا e-mail در مورد این هفته زوم مطالعه کتاب مقدس است که تمرکز بر روی چشم انداز دره خشک استخوان از حزقیال (نه انتخاب به تهدید و ارعاب ما را به اجتماعی فاصله است اما به دلیل عبری کتاب مقدس خواندن برای روز یکشنبه آینده). به عنوان یک کودک من عاشق آواز خواندن آهنگ "استخوان" و تفکر از آن ساخته شده من به یاد داشته باشید که در کلیسا هنگامی که پدر من یک usher و من به سختی به اندازه کافی بزرگ برای کمک به عبور او سنگین, برنج, بشقاب ارائه. او نیز دست از بولتن در narthex و تحویل وفادار به محراب برای همدلی اما مورد علاقه من از همه کارهای او انجام شد و زنگ زنگ در آغاز و در پایان اما همچنین در نزدیکی وسط خدمات. بعد از آن در زندگی زمانی که من در زمان یک معنی بیشتر علاقه به مناجات و تمام اجزای آن—یادگیری از جمله چیزهایی که فوق العاده به همین دلیل ما به اشتراک گذاری این آرامش قبل از سوگندی از ربانی (به طوری که ما در صلح با یکدیگر قبل از خدا باعث می شود صلح با ما) و به همین دلیل عناصر شامل آب برای تضعیف شراب (به طوری که حتی فقیر می تواند ارائه به سوى خدا)—که در نهایت به من رخ داده است به درخواست کشیش, چرا ما زنگ هنگامی که ما در طول خداوند نماز است. در پاسخ او پرسید: اگر من می تواند نام هر یک از کشاورزان که وجود ندارد برای عبادت به دلیل برداشت و یا به یاد بیاورید هر یک از خانه نشین که دیگر نمی تواند آن را به خدمات است. ما زنگ برای آنها, او به من گفت, به طوری که آنها می دانم که زمانی که ما جمع آوری کرده اند و هنگامی که ما در حال بازگشت به جهان و به طوری که مهم نیست تا چه حد آنها از پناهگاه آنها می توانید با ما در خواندن کلمات است که عیسی مسیح به ما آموخت به دعا. تقریبا به عنوان طولانی به عنوان کلیسا وجود داشته است زنگ را به نام مسلمانان با هم زمانی که آنها را از هم جدا می شود.

من فکر می کردم اغلب این هفته از چیز دیگری گرفتم از یکی دیگر از کشیش یکی از آنها آشنا شدم و بعدا وقتی که من دور از خانه, زندگی در یک شهر که در آن آن را به مراتب شایع تر از شنیدن صدای آژیر آمبولانس. فکر می کنم از آن به عنوان یک kyrieگفت: درخواست برای مسیح به رحمت. بسیاری از ما خواهد بود شنیدن بیشتر از کسانی که sirens از زنگ کلیسا در این هفته آمده است, اما شاید کسانی هم می توانید با ما تماس بگیرید به نماز و به یک دیگر.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن