نگاهی به تیم NHL است که می تواند بیشترین تاثیر coronavirus shutdown

فهرستی از NHL صاحبان شامل برخی از سنگین وزن ها در جهان از میلیاردرهای. در میان آنها خارج شده و وارث ان والتون

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

فهرستی از NHL صاحبان شامل برخی از سنگین وزن ها در جهان از میلیاردرهای. در میان آنها خارج شده و وارث ان والتون Kroenke و تجاری املاک و مستغلات زاده, شوهر, استن Kroenke (Colorado Avalanche); املاک و مستغلات/عرصه اپراتور فیلیپ Anschutz و شریک زندگی ادوارد Roski جونیور (پادشاهان); Broadcom بنیانگذاران Henry Samueli و همسرش سوزان (اردک); و همه فن حریف, نرم افزار, سرمایه و رسانه های مقتدر.

اکثر تیم NHL باید صاحبان که جیب های عمیق به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را در طول لیگ جاری قابل تامل است. اما چند تیم —های ذکر شده بر اساس حروف الفبا —می تواند در شکل مخاطره آمیز حتی اگر NHL رزومه بازی.

آریزونا

چندساله انتخاب به عنوان shakiest حق رای دادن شغالها تا به حال برخی از ثبات پس از Alex Meruelo خریداری و آنها را در 2019. اما آنها باقی می ماند NHL کم ارزش حق رای دادن: آنها به ارزش 300 میلیون دلار توسط فوربس که ثابت خود را عامل کسری بودجه فصل گذشته در 15 میلیون دلار. زمانی که فصل متوقف شد, آنها رتبه 28 درصد از صندلی های پر در Gila River عرصه یک نشانه بد در دروازه رانده لیگ. یک عرصه جدید باقی مانده است باید, اما آن را یک رویای دور.

Carolina

تام Dundon خریداری علاقه اکثریت در طوفان و عامل حقوق به PNC عرصه در ژانویه 2018. سرگرم کننده جوان 'نی ها رسیده نهایی کنفرانس شرق در بهار گذشته برگزار شد و برای اولین بار وحشی-کارت حذفی اسکله زمانی که فصل متوقف شد. اما Dundon مطرح پرچم قرمز هنگامی که او به طور ناگهانی کشیده پلاگین روی داد فوتبال آمریکایی قبل از پایان فصل اول خود را به آن کنترل مالک. می تواند او همین کار را با تیم هاکی خود را?

دالاس

صاحب تام Gaglardi ثروت خود را ساخته شده در کانادا, هتل ها, رستوران ها و ساخت و ساز همه از آن رنج می برد در طول coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی. علاوه بر این, او تا به حال چندین پروژه هتل در منطقه دالاس برنامه ریزی شده و یا در حال ساخت که جهان زمین را متوقف کند.

فلوریدا

با توجه به فوربس پلنگ تا به حال یک لیگ-بدترین عامل از دست دادن از 21 میلیون دلار در فصل گذشته. فوربس ثابت حق رای دادن مقدار در ماه دسامبر 2019 در $310 میلیون 30 در میان NHL 31 تیم است. فوربس تخمین زده صاحب وینسنت Viola خالص ارزش 2.3 میلیارد دلار اما افراد ثروتمند نمی ماند غنی برگزاری به iffy سرمایه گذاری است.

اتاوا

بعد به گذشته در جدول رده بندی و آخرین در حضور و غیاب پس از بازی به 65.9 درصد از ظرفیت در جناح سناتورها نیز رنج می برند از سقوط دلار کانادا که به خاطر آنها باید پرداخت بازیکنان در دلار ایالات متحده است. صاحب یوجین Melnyk فوق العاده دوست نداشتند در اتاوا اما او ساکن باربادوس به اندازه کافی دور به قطع ثابت انتقاد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن