پزشکی مورخ چرا ما باید اقامت دوره ها در مبارزه با کروناویروس

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.اسحاق Chotiner مصاحبه پزشک

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399

اسحاق Chotiner مصاحبه پزشک Howard Markel یک پژوهشگر از شیوع در ایالات متحده است.

به عنوان coronavirus بحران به تکامل جهانی بهداشت عمومی اورژانس بیش از چند ماه گذشته این ویروس و در نتیجه بیماری COVID-19 اند به طور فزاینده نسبت به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918 است که در نهایت جان بین بیست تا چهل میلیون نفر در سراسر جهان از جمله حدود شش صد و هفتاد و پنج هزار نفر در ایالات متحده است. در یک ویژگی در نیویورکردر سال 1997 مالکوم گلدول نوشت که در پاییز 1918 آنفلوانزا تا به حال "برتر از هر قاره و تقریبا در هر کشور در نقشه رفتن در هر کجا که کشتی میره یا ماشین یا کامیون یا قطار سفر کشتن بسیاری به طوری سریع است که برخی از شهرستانها بودند مجبور به تبدیل تراموای به hearses." Coronavirus بیش از حد به لمس هر گوشه ای از جهان. از صبح روز چهارشنبه با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود داشته است نزدیک به هشت صد و بیست و چهار هزار مورد تأیید و در نتیجه بیش از چهل هزار مرگ و میر. عمومی-بهداشت مقامات اپیدیولوژی و دیگر کارشناسان انتظار دارند این ارقام را افزایش می دهد: نمودار coronavirus عفونت به تاریخ نشان می دهد یک خط قوس نمایی به سمت بالا جا به مسطح کردن—ما به عنوان جمعی بهداشت عمومی هدف این است که در حال حاضر بیان.

پزشک و پزشکی مورخ Howard Markel که می آموزد در دانشگاه میشیگان به بررسی 1918 اپیدمی گسترده و نوشته است در مورد استراتژی است که با موفقیت کاهش خرابی آن در مناطق خاص. در یک مقاله منتشر شده در حال ظهور بیماری های عفونیدر اواخر سال 2006 Markel و تیم خود را چگونه توصیف برخی از شهرستانها در ایالات متحده شانس به مراتب بهتر از دیگران با توجه به دقیق خود را با استفاده از nonpharmaceutical مداخلات (N. P. I. s) از جمله اجتماعی فاصله. در ویدیو بالا, صحبت کردن با نیویورکر تحریریه اسحاق Chotiner, Markel توضیح می دهد که راه هایی که در آن پاسخ به اپیدمی آنفلوآنزای یک قرن پیش تحت تاثیر قرار می تصمیم گیری امروز. "[1918 اپیدمی] بزرگترین پایگاه داده از این منو های اجتماعی فاصله به طور خاص قرنطینه و جداسازی بسته شدن مدرسه و گردهمایی" Markel می گوید. او در سال 2006 مقاله مشخص می کند به عنوان Chotiner نقل قول که "نه شهر را اندازه جمعیت و تراکم جنسیت, توزیع, و توزیع سن اختصاص تفاوت در میزان مرگ و میر." اما زمانی که جوامع به اجرا در اوایل پایدار ترکیبی از شیوه های اجتماعی مانند فاصله, Markel می گوید: "ما به سادگی را دیدم . . . کمتر مرگ و میر در کسانی که در شهرستانها."

"کلمه کلیدی مورد این coronavirus است 'رمان'—ما نمی هر گونه تجربه با COVID-19" او همچنان ادامه دارد. "ما نمی خواهد می دانم که آن را بیش از تا مدت ها پس از آن را بیش از آن را به می دانم که زمانی که برای انتشار ماشه." با این حال او می گوید: "این من می دانم: اگر ما انتشار این اقدامات خیلی زود ما در حال رفتن به عقب در همان وضعیت که ما در نظر مرگ و میر و یا شاید بدتر و ما را فلج اقتصادی و اجتماعی ناشی از این همه اختلال برای هیچ چیز."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب