روان-سلامت بحران در حال سوختن است در سراسر غرب آمریکا

Tدر اینجا یک آتش تا شمال این زن می گوید Kincade آتش. آن سوسو به وجود در شب افق یک بی ریخت روشنایی مواج به آسم

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399

Tدر اینجا یک آتش تا شمال این زن می گوید Kincade آتش. آن سوسو به وجود در شب افق یک بی ریخت روشنایی مواج به آسمان. در حال حاضر باد شلاق آن به سمت جنوب سانتا رزا. تخلیه در راه هستند و او نگرانی های او را سوزاند. آلیسون چپمن گوش در سکوت. او را مدل سازی برای یک آرایش دمو هنگامی که این زن پیاده روی به استودیو که در آن آلیسون مورد مطالعه پس از حرکت جنوب یک زن و شوهر از سال پیش در 18. او می داند که این زن از بازگشت به خانه در شمال کالیفرنیا می داند که چگونه این زن زندگی به پدربزرگ و مادربزرگ او می داند که اگر آتش است و تهدید این زن خانه آن را تهدید ایشان ، او احساس وحشت در آینده.

آن آغاز می شود و معمولا با یک تسریع قلب و سفت کردن سینه. پس از آن می آید با عجله سرد جالب است که در راه به دلیل ترس از آتش است. ذهن او جهش به عقب اول به شعله های آتش پاره سراسر کوهستان در اواخر شب تابستان در سال 2015 به تیره دود از جنگل اطراف خانه او به اسباب بازی چرخ واگن کشف شد هفته بعد در میان خرابه—چشمه به جلو و منفجر مانند پوسته تفنگ ساچمهای به یک میلیون تصور تراژدی. او لرزد.

تنها در این زمان او نیست. در این چهار سال از دره آتش گرفتن خانه اش, آلیسون آموخته است برای سرکوب این احساس قبل از آن را تحت الشعاع خود را. او می گوید که او خوب است که پدربزرگ و مادربزرگ خوب که همه چیز خوب است.

آلیسون بود و گاه به گاه از وحشت حملات حتی قبل از دره آتش. بعد از آن هر چند حملات کشف و ضبط روزانه به طول انجامید و به عنوان طولانی به عنوان یک زن و شوهر از ساعت. اغلب چیزی خواهد ماشه آنها—یک کلمه بوی صدا—اما بار دیگر آنها آمد و بدون علت است. او وحشت خود را گرفتن مثل riptide ناگهانی و غیر قابل مقاومت. هنگامی که آن را انجام, مادر, Ellie را در پیدا کردن او فر در کف اتاق خود hyperventilating و نگه دارید تا زمانی که او را تنفس کند.

روز بعد آن را دوباره اتفاق می افتد. یا اگر نه روز بعد و سپس روز بعد از. او احساس او می خواهم از دست کنترل است. او شروع به قطع خودش. او عینک آستین بلند برای مخفی کردن زخم.

هنگامی که زن برگ, آلیسون تماس ، (اقیانوس اطلس توافق برای استفاده از نام مستعار برای تمام اعضای خانواده برای محافظت از حریم خصوصی خود را.) آلیسون مادر بزرگ در حال دروغ گفتن در تخت بیمارستان با ریه های پر از دود الی می گوید اما او را بهبود می یابند. خانه امن است در حال حاضر, هر چند شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید که با آتش; شما همیشه در رحمت باد. و چه چیزی بیشتر از این خواهد دوباره اتفاق می افتد.

California به مدت طولانی به حال میل به سوزاندن. ثبت آن آتش آغاز می شود زیر آب در پایین جنگل حاشیه دریاچه, که در آن باستان blazes چپ داستان های خود را در زغال چوب سپرده است. دهها هزار نفر از سال بعد این رکورد همچنان در logbooks اسپانیایی که دیدم "بسیاری از سیگار" افزایش فوق ساحلی treetops زمانی که آنها سفر به سان پدرو خلیج در یک صبح یکشنبه در ماه اکتبر 1542. Baya de los Fumosآنها تعمید آب. "خلیج دود."

حتی کالیفرنیا استانداردهای هر چند در سال های اخیر شده اند. نه از 10 مخرب ترین آتش سوزی در این ایالت تاریخ ثبت رخ داده است در قرن 21—شش نفر از آنها در چهار سال گذشته به تنهایی. در اکتبر سال 2017 به Tubbs آتش نابود بیش از 5600 ساختمان در نپا و منطقه سونوما شهرستانهای ساخت آن دولت را مخرب ترین آتش سوزی در ضبط. حدود یک سال بعد از آتش اردوگاه جایگزین آن razing شهر بهشت و کشته شدن 86 نفر است. فقط آخرین سقوط Kincade آتش را به آتش کشیدند حدود 80,000 هکتار است.

آتش سوزی تمایل به ترک مشترک امضا—زمین سیاه و سفید خاکستر دندانه دار درختان و تلخ دودکش ها. آمریکایی ها آمده اند به این خوبی. اما فیزیکی خراب کردن تنها بخشی از پس.

با توجه به پاتریشیا واتسون روانشناس در مرکز ملی پس از سانحه اختلال استرس 10 تا 30 درصد از آتش سوزی بازماندگان توسعه تشخیص روان-شرایط بهداشتی از جمله PTSD و افسردگی است. یکی دیگر از 50 درصد ممکن است رنج می برند از جدی تحت بالينی اثر است که با گذشت زمان محو شدن. مطالعات نشان داده است که سوء مصرف مواد و خشونت خانگی افزایش پس از بلایای طبیعی است. و در حالی که اکثر آتش بازماندگان را بهبودی کامل بسیاری از نیاز های رسمی و درمان است.

در بیش از 50 مصاحبه با بیش از دو سال گذشته من شنیده ام از بازماندگان محققان پزشکان و مقامات دولتی در مورد راه هایی که در این مدت طولانی آسیب های روانی می تواند زندگی را متحول کند. بسیاری از بازماندگان توصیف احساس شکننده و کمتر قادر به مدیریت استرس برای سال پس از آتش. برخی از به یاد می آورد به دنبال سوزانده اموال و شکستن زمانی که آنها متوجه شدم که آنها هرگز آنها را پیدا کنید. یک مرد بازگو گرفتن نوه اش به دیدن 2018 مری پاپینز فیلم در مورد یک خانواده در آستانه اخراج—و گریه از طریق مقدار از آن دو ساعت زمان در حال اجرا. که بیش از سه سال پس از او از دست داده است.

هنگامی که یک محله یا شهر احساس می کند این اثر در همان زمان نتیجه آن چیزی است که یک روانشناس و آتش بازمانده تماس "جامعه گسترده تروما است." "این سخت است نه به کمی PTSD می گوید:" Jessyca Lytle که خانه سوخته در دره آتش. "بسیاری از مردم فقط آن را به عنوان 'خوب این طبیعی است. من فقط به یاد بگیرند که چگونه به مقابله با آن."

تروما است پایدار و تقویت شده توسط یک مشخصه متمایز از کالیفرنیا آتش سوزی: آنها عود اغلب در جانشینی سریع. تعدادی از بازماندگان صحبت من با احساس توصیف "خالی از سکنه" و "آشفته" توسط متعاقب آن آتش سوزی. به عنوان غیر منطقی به عنوان آنها می دانستند این بود که آنها احساس به عنوان اینکه آتش سوزی شد و آنها را تعقیب.

در حال حاضر وجود دارد این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید فاجعه لایه در بالای یک در حال حاضر بسیاری از لایه های روانی-بهداشت بحران است. و در حالی که ویروس فروکش خواهد کرد با گذشت زمان آتش سوزی خواهد شد. با توجه به قابل اعتماد ترین پیش بینی های آنها فقط بدتر خواهد شد در سال آینده. یک سال 2016 مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به این نتیجه رسیدند که تا زمانی که وجود دارد باقی می ماند سوخت برای سوزاندن, "تغییرات آب و هوایی انسانی ادامه خواهد داد به مزمن افزایش پتانسیل برای غربی آمریکا آتش سوزی جنگل فعالیت است."

در حالی که همه واتسون می گوید: از آن رشد خواهد کرد سخت تر برای بازماندگان در مناطق آسیب پذیر به حفظ یک حس امید. و خیلی از کالیفرنیا آسیب پذیر منطقه است.

پس از آتش سوزی در Coffey پارک محله در Santa Rosa, CA. اکتبر 11, 2017. (جیم گلدبرگ / مگنوم)

یکllison چپمن همواره هنری کودک اما نه تا بعد از دره آتش به او به نوبه خود استعداد او نسبت به اثرات آرایش. قبل از او می خواهم نقاشی جهان فانتزی و طبیعت صحنه—"چیزهای شیرین," او گفت. پس از آتش او تثبیت شده در شبیه سازی خون و گور. او را رنگ زخم گلوله در گردن و پارگی در آغوش او که داسی شکل زخم گلاسکو لبخند بر روی صورت خود. هنگامی که او خودش را مانند disemboweled کوکب سیاه.

Ellie شروع به توجه آلیسون لرزش و تعریق حتی زمانی که او از داشتن حملات هراس. و او می خواهم آنقدر رنگ پریده. در ابتدا Ellie مشکوک به آنفولانزا است اما علائم بود فروکش نمی کند. تنها بعد از او دیدن دخترش لغزش به حمام بعد از غذا.

در همان زمان, آلیسون آرایش هنر بود شروع به نگاه واقع بینانه تر است. Ellie می خورم که برخی از زخم به نظر می رسید کرد در همان مکان است. یک روز او را دیدم آلیسون تمیز کردن آرایش کردن سلاح های خود را در سینک. به عنوان آب جاری بیش از پوست خود بیشتر از رگه های قرمز شسته—اما نه همه آنها.

اثر Ellie گفته بود "ذهن خم." آن را نمی تواند کمک کرده اند که او در حال مبارزه با خود روان-مشکلات—کل خانواده بود. شوهر, Liam کرده بود از افسردگی رنج می برد اما پس از آتش Ellie گفت: آن را "یک سطح کاملا جدید تقریبا متفاوت موجود است." میا که 8 در زمان آتش سوزی شده بود بی باک کودک; همیشه از او شده است عصبی و وحشت زده و عصبی. در حال حاضر زمانی که Ellie باعث می شود میا تخت او اغلب می یابد اشیاء احتکار در زیر تشک, همه چیز از آب نبات به pocketknives. در ماه های پس از آتش 6 ساله زو به نظر می رسید و می ترسم که اگر او در سمت چپ خانه او ممکن است هرگز دوباره. این ترس کاملا بی اساس است: Chapmans صرف شب در بیش از نیمی از خانه ها و پناهگاه که در آن سال. در حالی که برای آنها اجاره یک محل در نزدیکی قله کوه helipad در کاب راه دور طبقه کارگر جامعه که در آن آنها استفاده می شود به زندگی می کنند. زمانی که زو شنیده هواپیماهای بدون سرنشین یک هلیکوپتر بالای سر او را به رها کردن کف و مارپیچی به حمله و تشنج مادر او به یاد می آورد مانند "کسی که تا به حال شده است در یک منطقه جنگی."

الی خودش می داند که چیزی از تروما: او به مدت طولانی دچار PTSD و اضطراب ناشی از فیزیکی و سوء استفاده جنسی در دوران کودکی او به من گفت پس آتش علائم او بدتر شده نمایی. او با ترک شغل خود را در یک کارخانه شراب سازی به دلیل وجود بودن او را به این روز آتش آغاز شده است. او با ترک شغل خود را در یک کارخانه مهد کودک به دلیل اینکه در اطراف افراد دیگر بیش از حد برای او. فقط تا بسیاری از محرک های, او گفت:. او احساس می کند "مانند یک نیمه سلاح."

در سال پس از آتش روز بسیاری سخت بود اما یکی می ایستد. آلیسون و Ellie به یاد داشته باشید تاریخ دقیق. آلیسون خواهر بودند در حیاط بازی در زمانی که او راه می رفت به خانواده نگارخانه-سبک آشپزخانه و درو چاقو از چاقو کشو. با تکیه بر نزول خیره در کابینت سفید و زرد و دیوار او با اشاره به تیغه در کف و فکر آنچه که او در مورد به انجام. او می خواهم در نظر گرفته انتحاری قبل از, اما هرگز این جدی است. او هرگز احساس وزن چاقو در دست او است. "من اساسا آماده برای پایان دادن به آن و با آن انجام می شود در سمت راست وجود دارد," او به من گفت.

سپس Ellie راه می رفت به آشپزخانه و دیدم دختر او را سقوط در برابر ضد. Ellie در زمان چاقو و آنها هر دو شروع به گریه کرد.

آلیسون آن سال تا به حال همواره دشوار بوده است. او می خواهم تلاش با قلدر, با, دوستان, با اضطراب است. اما او موفق می خواهم. پس از آتش Ellie گفت: "او مقابله ساز و رفته بود."

Psychologists گاهی اوقات می گویند که تروما می شود سوخته به ذهن مانند اثر از یک نام تجاری آهن و در راه آن می کند. در حقیقت هر چند تروما است که خیلی تاول علامت گذاری به عنوان یک شعله, شعله ور بالا و مرگ پایین inconstant. آن را می سوزاند در ذهن است. و فقط به عنوان برخی از مواد رایت بیشتر از دیگران به آسانی بنابراین بیش از حد انجام برخی از ذهن است.

بخشی از این ژنتیکی است. بخش دیگری شناختی است. اما بدن در حال رشد از تحقیقات همچنین آسیب پذیری مرتبط با قبل از قرار گرفتن در معرض. "زمانی که صدمات در طول زمان تجمع می گوید:" آلاسکا شبکه درباره خشونت خانگی و تجاوز جنسی "آنها ممکن است در ارتباط با شدید تر و پیچیده واکنش های روانشناختی." برای یک الکلی یا کتک شریک یا یک قربانی سوء استفاده جنسی این به معنی افزایش خطر جدی روانی-مشکلات بهداشتی است. و اگر یکی دیگر از اعتصاب فاجعه—می گویند یک بیماری همه گیر—خطر افزایش می یابد بالاتر هست.

پس از یک آتش سوزی که خاص طبیعت و در نتیجه تروما بستگی به تجربه خاص از تحت تاثیر قرار بازمانده. برای برخی از تروما ناشی از وحشت از فرار باریک. مطالعات بارها و بارها در ارتباط ترس برای زندگی با اختلال استرس پس از سانحه است که بخشی از دلیل آتش نشانی چنین سنگین روانی تلفات. یک سال 2016 انجمن بین المللی آتش نشانان گزارش متوجه شد که آتش نشانان تجربه PTSD در نرخ قابل مقایسه با کسانی که از جانبازان مبارزه با. آنها همچنین حدود 40 درصد بیشتر احتمال دارد به زندگی خود را از جمعیت عمومی است. در سال 2017 به تنهایی 103 آتش نشانان درگذشت خودکشی—10 بیش از آیا در حین انجام وظیفه. حتی برای بازماندگان آتش اند و در امان از خطر قریب الوقوع و حاد ترس و وزن از دست دادن—از خانه از جوامع از خاطرات—می تواند به اندازه کافی برای وادار تروما. آن را برای چپمن ،

Rivas خانواده بود نه امان خطر قریب الوقوع حاد و ترس است. در یک شب باد می وزد در اکتبر سال 2017 اریکا ریواس را 13-year-old son roused او از یک متغیر خواب حدود نیم ساعت قبل از خانه خود را پشت سر هم به شعله های آتش. او نجوا چیزی در مورد آتش. او عموزاده زندگی می کردند که فقط چند خانه پایین شد و در حال حاضر تخلیه است.

Coffey پارک که در آن Rivases زندگی آرام سانتا رزا حومه که درخت پوشیده خطوط و cul-de-کیسه نمی زیادی جذب ترافیک است. اما زمانی که اریکا و پسر او نگاه خود را در مقابل پنجره آنها را دیدم مطلق gridlock. زمان 1:30 a. m. "چیزی اشتباه است," او گفت ، لحظاتی بعد از طریق پشت پنجره او را دیدم "یک شهاب سنگ به اندازه توپ از آتش" سقوط کردن در حیاط خلوت. "ما نیاز به خارج در حال حاضر!" او فریاد زد. "همه دریافت کنید در حال حاضر!" آنها تا به حال هیچ وقت برای گرفتن هر چیزی—نه لباس و نه پول و نه عکس. اریکا حتی نمی زمان برای قرار دادن کفش در. به عنوان او با عجله به ماشین او شنیده پانل های خورشیدی بسیار مخربی سربار مانند هزار بشقاب چین انداختن همه در یک بار. غول tumbleweeds محدود در سراسر دودی خیابان. زمان اریکا کشیده از جلوی گاراژ در آتش بود.

در پایان Tubbs آتش مصرف 36,000 هکتار 2,800 خانه و 22 انسان است. یکی از 2,800 خانه شد و اریکا را. یکی از 22 انسان بود ، یک آتش نشان است که می خواهم در این منطقه که شب دیدم اریکا خانه رایت کردن فقط 15 دقیقه پس از او فرار با خانواده اش. زمانی که او مجاز به بازگشت او sifted از چند آثار از آوار—پدربزرگ خود را حلقه عروسی; امن و پر از مقالات را به آتش کشیدند محض گرمای شعله; مادر بزرگ او را به فنجان قهوه که نگاه همه حق است و از هم جدا سقوط کرد هنگامی که او سعی کردم به آن را انتخاب کنید.

نگاه همه حق است و از هم جدا سقوط کرد—این بود که چگونه اریکا احساس پس از آتش. "شما فکر می کنید یک روز شما خوب هستید و پس از آن چیزی اتفاق می افتد," او به من گفت. "شما نگاه کنید به چیزی است که شما به یاد داشته باشید و شما فقط گریه." و یا شما را به یاد چیزی است که شما از دست داده ام—او را نگه داشته و برای رسیدن به او کاردک او گفت:—و شما نیز گریه می کنند. یا شما گریه بدون هیچ دلیل در همه.

اما حتی پس از آن—شاید به خصوص پس از آن—محیط استرس روند بهبود آویزان در هوا که دلیل به اندازه کافی. پس از یک آتش سوزی موانع فراوان: تقلا برای پناهگاه رقابت برای سازندگان زحمت بیمه روند. مطالعات نشان داده اند که این جریان شخصی لجستیکی و مشکلات مالی اغلب به افسردگی منجر شود. "کسی می رود از طریق یک تروما—اگر آنها در حال رفتن به صورت یک کل بسیاری از ادامه موانع پس از آن که حفظ استرس می گوید:" جو Ruzek یک PTSD محقق در دانشگاه استنفورد و پالو آلتو دانشگاه. "آن را می شود سخت تر برای قرار دادن تروما است."

این در دراز مدت با چالش های حتی می توانید استنباط نشانههای PTSD در بازماندگان که در ابتدا آشکار آنها. یک سال پس از طوفان کاترینا, محققان دریافتند که بیش از 40 درصد از بازماندگان مبتلا به PTSD به حال توسعه یافته است علائم تا پس از شش ماه سالگرد.

"مردم که تجربه revictimization چون آدرنالین پس از آتش سوزی از, خواهم, خوب, ما در حال رفتن را از طریق این," Ronit Rubinoff مدیر اجرایی قانونی کمک سونوما کانتی به من گفت. "پس از آن که آدرنالین محو و مردم متوجه ... من هستم و نزدیک به حتی تنها با قرار دادن یک چوب را در زمین."

دو سال و دو سازندگان پس از Tubbs آتش Rivases باید فقط نقل مکان به خانه جدید خود را. مراحل اضافه شده یکی دیگر از عوامل استرس زا به چه اریکا می گوید: در حال حاضر بدترین زمان زندگی خود را. برای او به من گفت که او به طور منظم دیده می شود یک درمانگر برای PTSD و افسردگی ناشی از ترومای دوران کودکی. اما در عرض چند هفته از تخلیه نشانه های او تا به حال رشد بسیار بدتر است. امروز بوی دود هنوز هم می تواند باعث حملات وحشت. او می تواند نور یک شمع است. و حافظه اش رنج می برد. معمولا این چیز کمی: که او سمت چپ کلید خود را و یا تلفن به عنوان مثال. اما گاهی اوقات او را فراموش امتداد طولانی از زمان. هنگامی که او نمی تواند به یاد داشته باشید که کودکان خود را به مدرسه در ماه های پس از آتش است. با گذشت زمان ساقط شده اند تنها شایع تر است. او درمانگر همیشه می گوید: "شاید آن را به شما آمده است" اما هرگز نشانی از آن را.

در یک شب باد می وزد در ماه اکتبر گذشته در حالی که هنوز زندگی در اجاره خانه اریکا نشست های تلویزیون با خانواده اش به تماشای اخبار در مورد Kincade آتش و فکر کردن به خودش, این درست مانند زمان گذشته. تنها در این زمان, درام آشکار در حرکت آهسته. او می خواهم به او کمک کرد تا فرزندان خود را جمع آوری چیزهایی که در مورد تخلیه اضطراری, اما او نمی تواند خودش را به بسته بندی کیسه های خود به دلیل آنچه هستند اموال مواد با ارزش در یک دولت است که combusts که به صورت سالانه برنامه ؟

زمانی که تخلیه سفارش وارد, چند روز بعد, ریواس خانواده سوار به همان رستوران که در آن آنها می خواهم خورده پس از Tubbs آتش: عادت برگر. و فقط می خواهم که تحولات ناگهانی و عمده شد سفارشی. زمانی که برف می بارد ما در خانه بمانند و نوشیدن کاکائو داغ. هنگامی که آن را می سوزاند ما تخلیه و غذا خوردن در عادت برگر.

"من احساس می کنم این طبیعی است در حال حاضر" اریکا گفت: من پس از Kincade آتش هنگامی که او و خانواده اش در حال بازگشت به خانه موقت. "من نمی خواهم این را به تبدیل شدن به یک چیز طبیعی در زندگی من است."

برای بسیاری از کالیفرنیا آن را در حال حاضر است. در کاب کوه, مردم, تماس, آتش نشانی هواپیما دولت پرنده. در سراسر کشور مدارس دود روز به جای برف روز.

در کمک های حقوقی از سونوما کانتی است که نمایندگی بسیاری از بازماندگان در سال 2017, شراب, کشور آتش سوزی, مشتریان آینده نگر بودند برای یک زمان خواسته به پر کردن یک روان-سلامت مصرف بررسی. نمره 15 یا بالاتر نشان داد که مشتری نیاز روان-سلامت پشتیبانی می کند. از 50 ارزیابی دفتر بررسی در یک سال و نیم پس از آتش سوزی فقط یک گل کمتر از 15.

پس از Tubbs آتش سوزی در پایان سفر Mobile Home Park در سانتا رزا در سال 2017. (Alessandra Sanguinetti / مگنوم)

Fیا یک لحظهو نه بعد از دره آتش Ellie چپمن احساس یک نوع آزادی است. بیشتر کارهای بیشتر غذاهای بیشتر لباس های شسته شده: او تا به حال هیچ مسئولیت های خانه چرا که او تا به حال هیچ خانواده به عهده دارند. شوک او می گوید: "بود" absolute."

این است که چگونه از آن می رود برای بسیاری از بازماندگان آتش. وحشت از فاجعه حل به بی حسی از شوک; بی حسی از شوک به درد تروما. کاب کوه بود هنوز بازگشایی شد هنگامی که یک دوست خانوادگی به نام به Chapmans که در خانه خود رفته بود. آنها زندگی خود را از فورد اکسپلورر در زمان—یک ماشین بزرگ اما کوچک خانه—به طوری که است که در آن آنها گریه.

دو هفته بعد وقتی که گارد ملی همراهی Ellie به اموال در یک Humvee به دنبال حیوانات خانگی او می خواهم به سمت چپ پشت سر او به سختی به رسمیت شناخته شده چه او را دیدم. سبزه زار از جلو که در آن زرد-گل mullein استفاده می شود به رشد سنگ صاف و سیاه و سفید و تمام باقی مانده است که از خانه خود بود سوخته دودکش. حیوانات رفته بودند. در میان خرابه او خال خال دسته فلزی از بزرگ-پدربزرگ دستباف rolltop میز که او تا به حال ارزشمند بالاتر از همه اموال دیگر. آیا هر چیزی را که ندارد یک ضربان قلب ماموران به او گفت. او چپ دستگیره در گرد و غبار.

در اطراف آن زمان—قبل از آلیسون bingeing و پالايش قبل از او برش خودش قبل از او را به خود جلب کرد چاقو از چاقو کشو—Ellie آغاز شد و به صورت جدی به دنبال روان-سلامت درمان برای خانواده اش. در نزدیکی شهر FEMA و فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس به حال راه اندازی یک فاجعه-مرکز بازیابی. Ellie رفت و از یک میز تاشو به بعد درخواست نمایندگان از دولت های فدرال و دولت های محلی و سازمان های که در آن او می تواند پیدا کردن کمک کند. بیش از سه سال آینده او می گوید: او سعی کرد بیش از نیمی از سازمان ها و سازمان های دولتی. در کارخانه مهد کودک که در آن او کار می کرد او پرسید: تقریبا هر مشتری برای مشاوره در مورد که در آن به.

برخی از افراد مراجعه کننده Ellie به بحران خطوط تماس ویژه اما لیام و دختران نمی صحبت کردن با یک غریبه در تلفن. چه در شخص مراقبت از او پیدا آمد و عمدتا در قالب جلسات گروه و او که قرار بود برای بحث در مورد مشکلات زناشویی—او تا به حال گرفتار لیام خیانت—یا دختر او را از خود آسیب در این نوع از محیط است. "این است که یک جامعه کوچک" او به من گفت. "ما همه می دانیم هر یک از دیگر ... من نمی خواهم به انجام این کار است."

و در عین حال او نمی دانم چه چیزی برای انجام. در صبح روز 16 ماه مه سال 2018 او پیامک یک دوست:

من سعی کردم به تماس با خانواده دریاچه خدمات به تازگی به پرس و جو در مورد مشاوره به من و شوهرم فقط از هم جدا مادران روز آخر هفته. اما آنها به جای callously ارائه هیچ چیز..... من نمی تواند متوقف بدونم که اگر من تا به حال هیچ شانس این دو سال گذشته پیدا کردن هر در دسترس پشتیبانی سلامت روانی در همه این ممکن است اجتناب شود. آن را واقعا فقط تمام شده است بیش از حد به مرتب کردن خودم.

ما به شدت نیاز به کمک......

من به طور کامل از دست داده و در این نقطه است.......

Wمرغ شما تصویر شمال کالیفرنیا شراب کشور Lake County چیزی است که به ذهن می آید. آن است که در میان فقیرترین استان ها در کالیفرنیا با متوسط درآمد خانوار بیش از $40,000 یک سال و نرخ فقر فقط زیر 20 درصد است. آن را در رده برترین شهرستانهای ایالت سالانه مواد مخدر مرگ و میر. این وقفه در اینترنت و کامپیوتر دسترسی. و تقریبا 14 درصد از ساکنان آن دارای معلولیت—بیش از دو برابر متوسط دولت.

آتش البته نمی تبعیض بر اساس نژاد و یا کلاس و یا توانایی اما این بدان معنا نیست که بازماندگان خرس برابر بار. یک 2018 مطالعه توسط محققان در دانشگاه واشنگتن و محافظت از طبیعت یافت می شود که آتش سوزی آمار جوامع کم درآمد سخت تر از آنها کار خود را ثروتمند همتایان و آن را آسان ببینید که چرا. برخی از ثروتمند کالیفرنیا استخدام خصوصی, آتش نشانی تیپ خود را به دفاع از شهرکهای; بسیاری از خانواده های فقیر کمبود منابع مالی را حتی اساسی اقدامات پیشگیرانه مانند پیرایش درختان و پاکسازی برس. هنگامی که خانه های خود را رایت بیمه خود را کمتر احتمال دارد به پوشش هزینه—در صورتی که بیمه در همه. در کلمات Rubinoff از کمک های حقوقی: "بازیابی برابر نیست."

و نه تاثیر آن بر سلامت روان. یک سال 2017 گزارش سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت به این نتیجه رسیدند که کمتر ثروتمند کمتر تحصیل بازماندگان هستند بیشتر احتمال دارد دچار افسردگی یا استرس پس از سانحه در حوادث پس از بلایای طبیعی است. در جوامع که در حال حاضر کمبود منابع روانی خرید اینترنتی می تواند ویرانگر باشد. کالیفرنیا به عنوان یک کل چهره کمبود روانی-بهداشت حرفه ای که در دفتر فرماندار پیش بینی کرده است بدتر خواهد شد در سال آینده و قبل از این بود که همه گیر. در مناطق روستایی این خصوص. جانت Coffman بهداشت و درمان-استاد سیاست در دانشگاه سان فرانسیسکو می گوید: آتش سوزی در حال قرار دادن "اضافی فشار بر روی رفتاری-سلامت سیستم در مکان هایی که در حال حاضر در حال تلاش برای دیدار با نیازهای شما."

چنین مورد در شهرستان لیک. با توجه به 2015 هیئت پزشکی کالیفرنیا بررسی, شهرستان ندارد یک روانپزشک است که فراهم می کند مراقبت از بیمار برای حداقل 20 ساعت در هفته است. و در حالی که آن را باید روانشناسان آن را به اندازه کافی ندارد. در یک کنترل از راه دور جامعه مانند کاب در دسترس—و escapable—تنها با کوه های شیب دار جاده ها با nauseatingly تیز switchbacks پیدا کردن روان-بهداشت حرفه ای می تواند به خصوص سخت است.

چهار و نیم سال پس از دره آتش Ellie داده است تا به دنبال روان-بهداشت و درمان. او و لیام دیدم یک زوج درمانگر اما پس از 10 جلسه آنها نمی تواند استطاعت به ادامه. در سرما و روشن صبح در ماه فوریه به عنوان او سوار در جاده های او استفاده می شود به تخلیه سال قبل از آن وحشت را تصرف کردند و همه چیز تاریک است. او از خواب بیدار در یک پارکینگ با خورشید در چشمان او و یک لوله اکسیژن در بینی خود را و امدادگران همه در اطراف او.

Allison, هم, هنوز حملات هراس اما نه به عنوان اغلب به عنوان او یک بار بود. او از زندگی با دوست پسر او را در نزدیکی لس آنجلس در جایی که او به سنت به عنوان یک هنرمند آرایش عمدتا برای تولیدات و تبلیغات. رویای او این است برای انجام این آرایش به صورت عمده فیلم های ترسناک. او هنوز هم می پوشد شلوار بلند و پیراهن او را برای پنهان کردن زخم.

یک زخم سوختگی در آتش علم است و زمین آتش سوزی ادعا می کند. برای مدت زمان طولانی این چیزی بود که از یک اسم بی مسمی است. اسکار به یاد می آورد زخم ساخته شده است که آن را یک ماده از حافظه است. اما آتش فقط مخالف بود: در راه همان است که ذهن اجازه می دهد تا به زاید تا راه را برای ضروری شعله های آتش پاک بیش از حد شاخ و برگ به ایجاد فضا برای رشد جدید. جنگل سوخته, اما در آن زمان شفا.

در حال حاضر آن را واقعا اسکار. مهیب ترین, مدرن, آتش سوزی نیست فقط رایت رشد بیش از حد و بیش از حد آنها سوزاندن کل اکوسیستم و گاهی اوقات کسانی که اکوسیستم نمی بازسازی خود را دارند. آتش هنگامی که یک مکانیزم طبیعی از فراموشی تبدیل شده است غیر طبیعی مکانیسم بیاد.

روزی چندی از هم اکنون—شاید این تابستان شاید سال آینده, شاید سال بعد از یک آتش مشتعل خواهد شد در نزدیکی آلیسون و یا خانواده او. او را بوی دود و یا شنیدن اخبار است. و هنگامی که او می کند قلب او را تسریع و قفسه سینه را سفت و ذهن او را یک بار دیگر به که در اواخر شب تابستان در سال 2015 به آتش در کوه و دود در آسمان و از آن خواهد شد همه شروع دوباره.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب