بسیار به کرات از COVID-19 درمان عجیب و غریب اتصال به بازار سیاه گربه داروهای

شاتر / اطلس

زمانی که رابین Kintz دو بچه گربه ها, فیونا و هنری قرارداد منجر به مرگ یک گربه بیماری در سال گذشته, او شروع به شنیدن یک بازار سیاه دارو از چین است. استفاده از مواد مخدر شناخته شده به عنوان GS-441524 است بر اساس قانونی تحقیقات از دانشگاه UC Davis, اما راه به آن را دریافت کند به نظر می رسید بسیار کمتر. “این بود:” اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در گربه خود را برای من ارسال هزار دلار و من DHL شما برخی از بینام ویال,’,” او می گوید. و او انجام داد. Kintz منتقل هزار دلار رو بینام ویال از چین و سپس تزریق مایع شفاف به مرگ گربه ها هر روز برای ماه می باشد.

اولین نکته قابل توجه, با توجه به ماهیت معامله است که Kintz می گوید: ویال در واقع کار می کرد. هنری زندگی می کردند تقریبا برای یک سال دیگر و فیونا ساخته بهبودی کامل. او هنوز scampering در اطراف امروز کرکی و زنده—یک معجزه با توجه به این که دامپزشکان مدتها فکر او بیماری پريتونيت عفونی گربه ها به علاج و 100 درصد کشنده است. Kintz در حال حاضر اجرا می شود 22,000-عضو Facebook گروهی که کمک می کند تا صاحبان گربه با استفاده از GS-441524. هزاران نفر از گربه ها گزارش شده است درمان FIP.

دومین نکته قابل توجه این است که GS-441524 است که تقریبا یکسان به یک اندازه buzzed-در مورد انسان مواد مخدر: remdesivir این ضد ویروس در حال حاضر بهترین امید ما برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. اگر چه آمار اولیه نشان می دهد که این دارو باعث کوتاه شدن زمان بهبودی در بهترین, Anthony Fauci به تبلیغ remdesivir از کاخ سفید است. غذا و دارو مجاز است آن را به صورت اضطراری استفاده کنید. و علوم جلعاد شرکت است که باعث می شود remdesivir است اهدای 1.5 میلیون دوز از این دارو در میان همه گیر.

هنری (L) و فیونا (R) هر دو تحت درمان با GS-441524. هنری درگذشت اوایل سال جاری اما فیونا هنوز زنده است که او صاحب رابین Kintz نسبت به مواد مخدر است. (حسن نیت ارائه میدهد از رابین Kintz)

جلعاد را اختراع و به ثبت رساند GS-441524 بیش از حد. آن دانشمندان با همکاری دانشگاه UC Davis مطالعات نشان اثربخشی در برابر FIP. اما این شرکت حاضر به مجوز GS-441524 برای حیوانات استفاده از ترس که شباهت آن به remdesivir می تواند تداخل با انسان دارو FDA تایید روند—در اصل برای ابولا. وقتی که شکست خورده و جهانی همه گیر از یک رمان coronavirus بعد به وجود آمد این شرکت شروع به آزمایش آن در برابر COVID-19. Remdesivir کوچک اما باهوش اصلاح است که باعث می شود آن را بهتر در ورود به سلول های, اما و GS-441524 کار در دقیقا به همان شیوه به مهار ویروس ها.

FIP نیز ناشی از کوروناویروس—نه همان یکی است که باعث COVID-19 اما یکی که متخصص در آلوده کردن گربه. (اگر چه انسان ممکن است قادر به عبور از COVID-19 به گربه ها در موارد نادر انسان نمی تواند دریافت FIP از گربه.) در اکثر گربه, این گربه سانان coronavirus یا FCoV علل اسهال خفیف یا بدون علائم در همه. اما در یک اقلیت کوچک از موارد این ویروس سلول های سفید خون و سیستم ایمنی بدن می رود بلا استفاده به تمام عیار FIP. این بیماری در دو شکل می آید هر دو کشنده: مرطوب که در آن گربه قفسه سینه یا شکم متورم با مایع یا خشک است که در آن هیچ مایع اما گربه است که هنوز تب و بیمار است. در نهایت می میرد. برای دهه دامپزشکان باید کمی به حال به ارائه اما کشتن از سر ترحم.

سپس GS-441524 آمد. کوچک محاکمات در UC Davis منتشر شده در سال 2018 و 2019 پیشنهاد کرد که گربه ها شد نه فقط داشتن زندگی طولانی مدت با روز و یا هفته اما به ظاهر درمان می شود. “این واقعا یک بازی تعویض می گوید:” درو Weigner یک دامپزشک و رئیس وین گربه سانان بنیاد که بودجه برخی از UC Davis پژوهش است. “سه سال پیش ما گفت: بیماران مبتلا به ‘گربه خود را در حال رفتن برای مردن.’ در حال حاضر ما می تواند به آنها چیز دیگری است. آن را کاملا یک داستان است.”


داستان از مواد مخدر برای اولین بار تست شده در برابر ابولا (که نشد) که پسر عموی نزدیک شد یک درمان پیشگامانه برای یک گربه بیماری (اما تنها به طور غیر قانونی) و که بوده است و احیا در این بیماری همه گیر از یک به طور کامل ویروس جدید تأکید vagaries از توسعه مواد مخدر. روشن می شود در حالی که remdesivir است که در آزمایش های بالینی GS-441524 تست شده است در انسان برای ایمنی و اثر بخشی در برابر COVID-19. این بازار سیاه فرمولاسیون GS-441524 نیز فوق العاده گران است. 12 هفته رژیم برای گربه ها می تواند هزینه بیش از $10,000 بسته به برند و نوع FIP و وزن گربه. به علاوه هیچ راه قانونی برای خرید GS-441524 به عنوان دارو برای گربه ها نه برای انسان.

این دارو احتمالا هرگز آزمایش در گربه ها, اگر نه برای این واقعیت است که نیلس پدرسن یک دیرین FIP محقق در دانشگاه UC Davis شخصا می دانستند سابق افسر ارشد علمی جلعاد. دو ملاقات 30 سال پیش زمانی که جلعاد بود آزمایش ضد ویروس HIV مواد مخدر در میمون ها و پدرسن مشغول به کار بود در پستانداران مرکز تحقیقات. اما پدرسن عشق واقعی همیشه گربه. او احاطه شده توسط آنها را در یک مزرعه مرغ. یکی از همکاران او به من هشدار داد با عشق که پدرسن بود “سودایی” و او دشوار است برای دریافت بر روی گوشی. اما صدای او نرم شده زمانی که او در مورد رام کردن آن انبار گربه ها و پیدا کردن خانه برای بچه گربه خود را.

پدرسن مجذوب شد با FIP در مدرسه دامپزشک در دهه 1960 هنگامی که آن را هنوز هم یک بیماری مرموز با مرموز شود. بیش از چند دهه دانشمندان را کشف گربه سانان coronavirus پشت FIP و پس از صرف سال تلاش اما عدم توسعه کار واکسن. پدرسن به پایان رسید تا وقف حرفه خود به این بیماری است. و زمانی که واکسن شکست خورده او شروع به فکر کردن در مورد آنتی ویروسها و او شروع به فکر کردن دوباره جلعاد. این شرکت مستقر در کالیفرنیا متخصص در توسعه داروهای ضدویروس از جمله “تامی فلو” هست Truvada و یک میزبان از HIV و هپاتیت C مواد مخدر.

حدود پنج سال پیش پدرسن در تماس با خود را در جلعاد تماس بگیرید و این شرکت فرستاده او را به 25 یا 30 مولکول های گرفته شده از کتابخانه بزرگ از نامزدهای مواد مخدر است که شرکت های داروسازی به طور معمول حفظ کند. دو مولکول ها مشغول به کار marvelously در گربه سلول های آلوده به FIP ویروس: GS-441524 و GS-5734 دومی که در حال حاضر بهتر شناخته شده به عنوان remdesivir.

هر دو GS-441524 و remdesivir کار با مسدود کردن ویروسی تکرار. آنها آنالوگ نوکلئوزید معنی آنها تقلید نوکلئوزید بلوک های ساختمان—A, U, C یا G—را تشکیل می دهند که این ویروس را از مواد ژنتیکی است. به طور خاص آنها تقلید “یک” و هنگامی که این ویروس فریب به ترکیب GS-441524 یا remdesivir مولکول به جای “یک” این روند تکرار می شود مسدود کردن. در نهایت بدون حروف بیشتر می تواند اضافه شود و این ویروس تکثیر است. که در آن دو دارو متفاوت است که remdesivir اضافی فسفات گروه یک تغییر کوچک است که کمک می کند تا آن را وارد کنید در یک سلول استفاده می شود در تکرار است. این تغییر معمولا استفاده می شود به منظور افزایش اثربخشی مشابه آنتی ویروسها. “این فقط یکی از کسانی که واقعا باهوش چیزهایی که کاملا کار می کرد می گوید:” کاترین Seley-Radtke یک ضد ویروسی محقق در دانشگاه مریلند در بالتیمور کانتی است.

به هر دلیلی اگر این اصلاح را ندارد تفاوت زیادی در گربه سلول های آلوده به FIP ویروس. هر دو مولکول موثر بودند به طوری پدرسن تصمیم به دنبال ساده تر GS-441524. او سپس آلوده 10 گربه ها با FIP و دوز بندی آنها را با GS-441524. تمام 10 گربه بازیافت.

“ما تقریبا سقوط از صندلی های ما می گوید:” Weigner.این مسخره استو او به خاطر فکر کردن. این نمی تواند این کار هست. صبر کنید صبر کنید, stop, بازگشت? آن چه ؟ مطالعه اولیه کوچک بود و تحت شرایط مصنوعی, اما در پیگیری زمینه محاکمه 31 حیوانات خانگی با به طور طبیعی به دست آورد FIP, 25 در نهایت از آن ساخته شده—بی سابقه-از میزان بهبودی. پدرسن قبلا تست شده یکی دیگر از ضد ویروس را از دانشگاه ایالتی کانزاس اما تنها هفت نفر از 20 گربه رفته بود به بهبودی. نتایج آن قابل توجه به نظر می رسید اما GS-441524 به نظر می رسد حتی بهتر است.

پدرسن است 76 در حال حاضر او اختصاص داده شده است که 50 سال از زندگی حرفه ای او به FIP پژوهش است. در نهایت به نظر می رسید یک درمان در دست بود. “من احساس واقعا خوب,” او به من گفت: “و من فکر کردم این بود که خوب capstone برای زندگی حرفه ای من.” اما capstone هرگز محقق حداقل نه در راه است که او انتظار می رود. با وجود موفقیت جلعاد حاضر به مجوز GS-441524 برای استفاده در گربه ها.


در حالی که پدرسن شد تست GS-441524 در گربه های مختلف ویروس یک ویروس انسانی—مواج بود در نیمه راه در سراسر جهان در غرب آفریقا: ابولا. این ویروس است که باعث ابولا نیست coronavirus اما remdesivir غیر منتظره ای گسترده است-اقدام برای یک ضد ویروسی و نتایج اولیه در برابر ابولا بودند و امیدوار کننده است. بنابراین امیدوار کننده, در واقع, که این شرکت شد eyeing تایید FDA از remdesivir در انسان است.

با توجه به Pedersen, جلعاد نگران است که گربه تحقیقات می تواند مانع از روند تصویب برای remdesivir. چون GS-441524 و remdesivir بسیار مشابه هستند هر گونه عوارض جانبی کشف در گربه ها ممکن است که به گزارش و بررسی برای تضمین remdesivir ایمنی در انسان است. جلعاد را به احتیاط در مورد تولید غیر ضروری گربه داده است عمل استاندارد در صنعت. “یکی از قوانین در توسعه مواد مخدر است هرگز انجام یک تست شما لازم نیست که اگر این نتایج می تواند مشکل ساز می گوید:” ریچارد Sachleben بازنشسته داروسازی و صنعت محقق. (جلعاد کاهش یافته است به نظر برای این داستان.)

برای پدرسن توضیح سخت بود قبول. “این یک ضربه بود,” او گفت:. “از آن بازدید شما بسیار سخت است به ویژه هنگامی که شما را نمی بیند هیچ دلیلی برای آن است.” او هنوز منتشر مطالعات به عنوان محققان دانشگاهی انجام و نتایج عمومی شد در سال 2018 و 2019.

پس از مدت پدرسن شروع به شنیدن از مردم در چین است. یک شرکت می خواست به مجوز دارو از جلعاد به او گفت: من و این خواسته پدرسن به واسطه. این شرکت موفق به دریافت مجوز اما آغاز فروش یک FIP مواد مخدر به هر حال آن فرمول دقیق نامشخص است. شرکت های دیگر به صراحت خود را تبلیغ فرمولاسیون به عنوان GS-441524. چین یک پایه از داروسازی تولید و خام GS-441524 است به خصوص دشوار است برای سنتز. FIP نیز یک مشکل رو به رشد در این کشور به عنوان گربه ها—ویژه های اصیل گربه ها که بیشتر در معرض ابتلا به این بیماری—تبدیل شدن بیشتر محبوب در چین است. بازار سیاه شده فنر برای پر کردن خلاء ناشی از جلعاد.

استفاده از مواد مخدر از چین بود که در اول بحث برانگیز در FIP جامعه است. “من یک مقدار زیادی از ایمیل نفرت برای آن است. من از دست رفته بسیاری از هواداران می گوید:” پیتر کوهن اولیه حامی از مواد مخدر. کوهن اجرا می شود ZenByCat غیر انتفاعی است که افزایش می دهد پول برای دو گروه بودجه FIP تحقیقات جوراب FIP و وین گربه سانان بنیاد بریا صندوق FIP پژوهش است. قبلا تکرار Facebook پشتیبانی از گروه های مانند FIP مبارزان در ابتدا ممنوع هر گونه بحث در مورد بازار سیاه مواد مخدر بیش از حد.

سوزان گینگریچ سابق مدیر که Facebook گروهی متمرکز در فشار جلعاد. گینگریچ که برادر سابق مجلس نیوت گینگریچ نیز بنیانگذار بریا صندوق. گربه او را بریا درگذشت FIP در سال 2005 و او تاسیس این صندوق با کمک های مالی از برادرش و خودش و همسرش که در همان سال است. “این امر می تواند بسیار آسان تر است اگر جلعاد را هم به بازار عرضه شده آن و یا اجازه دهید یکی دیگر از نهاد بازار آن را,” او می گوید. گینگریچ خرید سهام در جلعاد پس از تحقیقات اولیه به GS-441524 امیدوار کننده به نظر می رسید. در ژوئن 2019 او نوشت: نامه ای به جلعاد و همچنین به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره و سناتورها در تنسی درخواست این شرکت اجازه می دهد تا حیوانات استفاده از مواد مخدر است. او می گوید: او هیچ پاسخی دریافت نکرده.


زمانی که Kintz در تلاش بود برای صرفه جویی در فیونا و هنری او پرسید: در مورد GS-441524 در یکی از کسانی که Facebook گروه که تا به حال ممنوع بحث مواد مخدر است. پس در این گروه هیچ جا رفت اما دو بخش خصوصی messaged او را با مشاوره. Kintz به پایان رسید تا شروع یک گروه جدید در حال حاضر به نام FIP رزمندگان به طوری که آنها می تواند نکات ارز و بازخورد در مارک های مختلف. این گروه رشد به 22,000 اعضای Facebook—و همچنین 25 مدیران و 26 مدیران. این ماهواره گروه در کشورها و زبان های مختلف در سراسر جهان است. “آن احساس می کند مانند یک شرکت جهانی گاهی اوقات می گوید:” Kintz که یک مشاور طراحی در شمال ایالت نیویورک هنگامی که او را در حال اجرا Facebook ، اگر او در حال رفتن به صورت آفلاین برای گفتن شش ساعت او اطلاع او همکار مدیران. از Facebook گروه بدل به یک 24/7 سازمان بین المللی.

FIP رزمندگان همچنین دارای یک شبکه اضطراری چت گروهی برای هر دولت است. از آنجا که حمل و نقل از چین می تواند مدت زمان طولانی و به این دلیل که قبل از آن که GS-441524 شروع درمان بهتر اضطراری چت اتصال اعضای جدید با کسانی که ویال اضافی GS-441524.

زنا Lemesh یک وکیل و مادر گربه در نیویورک پیوست و این گروه در ماه فوریه زمانی که گربه اش نورا رشد زردي و متوقف خوردن و شکم متورم مانند یک توپ بولینگ است. Lemesh به رسمیت شناخته شده نشانه های مرطوب FIP و او می دانست که آن را به عنوان نا امید کننده بیماری است. او در حال آماده شدن تماس با دامپزشک در مورد euthansia هنگامی که او آمد در سراسر در یک کوره در رفته آنلاین جستجو برای درمان. او نوشته اضطراری درخواست GS-441524. “در عرض 10 دقیقه من در تماس با کسی که” او به من گفت. “در عرض دو ساعت گربه من در حال حاضر عکس.” و در عرض یک روز زن و شوهر, نورا شروع به خوردن دوباره. او تقریبا انجام شده است با 84 روز رژیم. او ورم شکم به طور کامل از بین رفته اند.

“این است که یک گربه مادر و یک وکیل صحبت در همان زمان و من سعی کنید به تعادل این دو در مغز من است که آن را سخت” Lemesh گفت. در یک طرف است که مادر گربه که رفتن به طول های بزرگ برای نجات او cat; در دیگر قوانین فکر وکیل که نمی توانم باور کنم که او تزریق گربه او را با unlabeled مواد مخدر از یک غریبه. اما اگر آن را بین اجازه دادن به نورا می میرند و یک فرصت کوچک در صرفه جویی در خود را انتخاب روشن بود. البته Lemesh به من گفت او را به جای رفتن مسیر مشروع—در صورتی که یک گزینه است. “آیا شما فکر می کنم مردم می خواهم به ارسال $7000 تا 12000 دلار به برخی از عجیب و غریب منبع ؟” او گفت:. “یا خواهد که آنها ترجیح می دهند به پرداخت خود را به دامپزشک؟”

در بازار سیاه در دسترس بودن GS-441524 قرار می دهد دامپزشکان در یک اتصال. آنها نمی توانند با تجویز دارو و یا از نظر قانونی خرید آن برای صاحبان گربه. برخی از انجام توافق برای کمک به صاحبان با تزریق آن می تواند دشوار و دردناک برای گربه. اما دیگران می خواهند به چیزی برای انجام با مواد مخدر تایید نشده. لیندا Pendergrass-Nethery زندگی می کند که در چاتانوگا تنسی به من گفت که او به پایان رسید تا تعویض دامپزشکان. او اولین دامپزشک حاضر به کمک به او گفت. دوم تجویز آرام بخش گاباپنتین برای دلپذیر کردن گربه ساندنس برای تزریق. بنابراین هر بعد از ظهر یک ساعت قبل از ساندنس روزانه تزریق Pendergrass-Nethery و شوهرش او را به یک گاباپنتین. هنگامی که زمان می آید آنها burrito او را به یک حوله سفید—”مثل یک مومیایی,” او گفت:—و ه را GS-441524. آن را قطعا یک فرد ،

در ضمن FIP رزمندگان رشد کرده است به اندازه کافی برجسته که چینی فروشندگان در حال حاضر با نزدیک شدن این گروه به بازار GS-441524. به نظر می رسد آنها به ظاهر و سپس ناپدید می شوند. “این سخت است برای گفتن که اگر آنها شرکت و یا مرتب کردن بر اساس از بین بردن backdoor نمایندگی” Kintz می گوید. اما این گروه در تلاش است تا موسسه یک اندازه گیری کمی از پاسخگویی. آن را تا به حال در یک نقطه تست چند مارک های معروف و به منظور بررسی غلظت و محتوای خود را GS-441524 ویال. (برخی از مارک های ترک ویال unlabeled; دیگران برچسب آنها را به عنوان حیوان خانگی شامپو و یا ترکیبات آن را از طریق آداب و رسوم.) زمانی که فروشندگان رویکرد این گروه می پرسد برای نمونه به ارسال به گربه نجات که ممکن است قادر به پرداخت هزینه GS-441524 برای بچه گربه که در غیر این صورت قطعا از مرگ از FIP. “است که به طور کلی چگونه تعیین کنیم که اگر آن کار می کند و اگر آن را به خوب” Kintz می گوید. اما این گروه نیز مملو از تکذیبنامهها مورد قادر به بررسی هر یک داروی خاص.

مورد در نقطه: این ژانویه یک نام تجاری محبوب از GS-441524 به نظر می رسد برای کشتن گربه ها که داده شده بود به مواد مخدر است. زمانی که این گروه شروع به توجه به یک الگوی مدیران شروع به جمع آوری داده ها و هشدار در برابر نام تجاری جدید ترین دسته ای. مردی که تا به حال شده است از آن فروش آنلاین ناپدید شد با چند نفر از اعضای گروه ارسال که او هنوز هم مدیون آنها پول است. شایعه بود که او و همسرش طلاق گرفته بود acrimoniously او تا به حال مغز در پشت عملیات و او تا به حال سعی کردم و شکست خورده برای ادامه کسب و کار. سپس یک نام تجاری جدید GS-441524 ظهور—بنا به گزارش های ساخته شده توسط خود را ، این همه غیر ممکن است به منظور بررسی نیمی از جهان دور. “این واقعا مانند غرب وحشی” Kintz می گوید.

افزایش اخیر نرخ بهره در remdesivir می تواند تغییر برخی از این پویا. پس از ابولا محاکمه در بر داشت کمی سود remdesivir شد مواد مخدر در جستجوی یک (انسان) بیماری است. باید remdesivir تا کنون اعطا می شود مناسب تایید FDA فراتر از اورژانس استفاده برای COVID-19 و اگر آن را می شود به اندازه کافی مشترک به تجویز از طریق داروخانه ها و سپس دامپزشکان می تواند از نظر قانونی استفاده از آن فوق العاده-برچسب در گربه ها. “ممکن است پنج سال پایین جاده و COVID یک حافظه دور و سپس آن را مورد استفاده برای FIP,” Weigner می گوید. در حال حاضر, حداقل, گربه-داده های خاص در remdesivir است که هنوز وجود ندارد.

Kintz امیدوار است که GS-441524 می تواند یک روز به طور قانونی در دسترس برای گربه ها. سپس او می گوید: “هیچ کس نمی خواهد به من نیاز کنه اما خوب است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>