باید حضور ATA کنفرانس رویداد: رفقا خوش آمدید تازه

این که آیا آن را برای اولین بار در کنفرانس و یا خود را بدهید تمام شرکت کنندگان به 60th Annual American Transl

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398

این که آیا آن را برای اولین بار در کنفرانس و یا خود را بدهید تمام شرکت کنندگان به 60th Annual American Translators Association Conference in Palm Springs, CA, دعوت برای حضور در "رفقا خوش آمدید تازه" یک زمان برای تایمر اول و جانبازان به طور یکسان به مخلوط و ممزوج شکستن یخ و آشنایی با یک چهره آشنا قبل از جلسات کنفرانس در راه.

چرا من باید شرکت کنم ؟

به انجمن خوش آمدید دریافت چهار در یک اتاق حاوی 1500 غریبه ترسانده است; ما می خواهیم به استرس از اولین تماس خود با دیگر شرکت کنندگان در کنفرانس. با تبدیل شدن به دوستان و یا یک مبتدی, شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک مکالمه با همکاران که فقط به عنوان نگران به شما در مورد تمام فعالیت های حرفه ای و فعل و انفعالات که در انتظار آنها را در سه روز به دنبال.

کسانی که با حضور در دو یا بیشتر ATA همایش را تشویق به بازگشت به افراد به طوری که آنها می تواند کمک به سهولت انتقال به دریافتی تازه; ما می دانیم که شما به یاد داشته باشید که چگونه دلهره آور آن بود زمانی که شما برای اولین بار با حضور در این کنفرانس و چگونه پاداش می تواند آن را به شخص دیگری در خانه احساس راحتی کنید! افراد ممکن است دریافت 2 CEPs برای شرکت.

من علاقه مند هستم. Tell me more...

بدون ثبت نام لازم است برای شرکت در افراد خوش آمدید, تازه, هر چند اگر شما بررسی جعبه مناسب خود را در کنفرانس ثبت نام فرم ما به شما ارسال اطلاعات بیشتر با ایمیل این هفته منجر به این رویداد. رفقا و تازه خواهد بود زوج در مقدماتی رویداد که شامل یک معرفی کوتاه در مورد شبکه چند فعالیت برای شکستن یخ و منابع مفید و زمان برای شما برای دریافت به دانستن دوستان خود را و یا مبتدی.

رفقا خوش آمدید Newbies

چهار شنبه, اکتبر 23 2019 از 4:45 تا 5:30 بعد از ظهر (درست قبل از استقبال و پذیرایی!)

چه انتظار می رود از من ؟

هر یک از دوستان تازه وارد جفت ارز را تشویق به حضور در یک جلسه و رفتن به یک وعده غذایی با هم. شما حتی می توانید آن را به یک گروه رویداد و شامل دیگر تازه و رفقا در گروه خود—بیشتر merrier. ما می پرسند که شما توافق می کنید در یک حالت ارتباطی در جلسه چهارشنبه و چوب به تعهد خود را; ما از آنها بدم میاید به شنیدن داستان از رفقا که هرگز پاسخ به پیام ها و یا تازه که انتخاب می کنید به استفاده از دوستان خود را از تجربه و تخصص!

این است که همه?

یک چیز بیشتر! در پایان این کنفرانس در روز شنبه اکتبر 26 در 12:30 بعد از ظهر وجود دارد خواهد بود یک جمع بندی جلسه برای رفقا و تازه که مایل به اطلاعات کسب کردن در مورد تجربیات خود و تعیین اهداف رفتن به جلو. شما پیدا کردن این زمان بسیار خوبی برای همکاری با دیگر شرکت کنندگان و شنیدن برخی از پیشنهادات خود را در مورد چگونه به بهترین استفاده را از تجربه کنفرانس خود را.

اگر شما در حال حاضر ثبت نام برای کنفرانس را فراموش کرده و به بررسی "دوستان" و یا "کاربر جدید" جعبه اما می خواهم برای دریافت ایمیل به روز رسانی فقط به ما اطلاع دهید از طریق ایمیل atasavvynewcomer@atanet.org.

ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در پالم اسپرینگز!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب